نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: آیا شرکت نرم افزاری ثبت کنم؟

آیا شرکت نرم افزاری ثبت کنم؟

سلام،من یه برنامه ی مدیریت آموزشگاه با دلفی نوشتم و میخوام اون رو به صورت بسته ای و با قیمت پایین وارد بازار کنم،ولی میخوام قبلش مجوز ثبت شرکت بگیرم چون فکر کنم اینطوری راحتر فروش بره،چون تک نفره کار می کنم میخوام پروژه های کوچیک تحت ویندوز بگیرم و در منزل انجام بدم و بعدا که کارمو پیشرفت دادم دفتر کاری بگیرم،شهرستانمون هم شرکت نرم افزاری نداره،نطرتون چیه؟به نطرتون موفق میشم؟لطفا راهنماییم کنید.در ضمن کاردانی نرم افزار دارم

نقل قول: آیا شرکت نرم افزاری ثبت کنم؟

سلام
    من به خاطر حسادت و به خاطر اينكه ميخواستم در آمدم مال خودم باشه اولش تصميم گرفته بودم كه تنهايي كار كنم
    اما تجربه ام بهم گفته كه از اولين شروط موفقيت اينكه كارگروهي هزار بار بهتر از كار انفرادي است ..
    اگر صرفا" واسه اون نرم افزار ميخواين شركت ثبت كنين تا براش مجوز بگيرين چنين كاري لازم نيست و مي تونين
    از طريق انتشارات ديجتال اقدام كنين ..( البته كار با روال قانوني اش هم دنگ و فنگ زياد داره )
    اما همه اينها تو روند كار تاثير داره ثبت شركت ، بسته بندي محصول ، تبليغ و ....

موفق باشين

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    IRAN/NORTH

d
    ميخواين شركت ثبت كنين
    ببخشید میون کلامتون پریدم.
    میگم شما که احتمالا از لحاظ جامعه شناختی و قانونی سر در میارید میشه یه خورده در این مورد توضیحات کلی بدید که چگونه میشود یک شرکت ثبت کرد، پیش نیازاش چیه و اصلا منظور و فواید ثبت یک شرکت از لحاظ قانونی چیه؟
    *بنده از لحاظ دانش قانون شناسی صفر مطلق هستم، سربازی هم نرفتم هنوز!*

کاربر دائمی آواتار afsharm
    محل زندگی
    http://paysa.ir

نقل قول نوشته شده توسط elena مشاهده تاپیک
    سلام،من یه برنامه ی مدیریت آموزشگاه با دلفی نوشتم و میخوام اون رو به صورت بسته ای و با قیمت پایین وارد بازار کنم،ولی میخوام قبلش مجوز ثبت شرکت بگیرم چون فکر کنم اینطوری راحتر فروش بره،چون تک نفره کار می کنم میخوام پروژه های کوچیک تحت ویندوز بگیرم و در منزل انجام بدم و بعدا که کارمو پیشرفت دادم دفتر کاری بگیرم،شهرستانمون هم شرکت نرم افزاری نداره،نطرتون چیه؟به نطرتون موفق میشم؟لطفا راهنماییم کنید.در ضمن کاردانی نرم افزار دارم
    ثبت شرکت در ابتدای کار بار زیادی براتون ایجاد می‌کنه. ضمن این که ذات شرکت چند نفری هست نه یک نفری. با توجه به کاری که می‌خواهید انجام بدید توصیه می‌کنم دنبال ثبت شرکت نباشید و خودتان شخصی کار کنید. البته از Brand سازی غافل نشوید و تلاش کنید تا با یک اسم منحصر به فرد شناخته بشوید.

نقل قول نوشته شده توسط afsharm مشاهده تاپیک
    ثبت شرکت در ابتدای کار بار زیادی براتون ایجاد می‌کنه. ضمن این که ذات شرکت چند نفری هست نه یک نفری. با توجه به کاری که می‌خواهید انجام بدید توصیه می‌کنم دنبال ثبت شرکت نباشید و خودتان شخصی کار کنید. البته از Brand سازی غافل نشوید و تلاش کنید تا با یک اسم منحصر به فرد شناخته بشوید.
    منظورتون از Brand سازی چیه؟

کاربر دائمی آواتار afsharm
    محل زندگی
    http://paysa.ir

نقل قول نوشته شده توسط elena مشاهده تاپیک
    منظورتون از Brand سازی چیه؟
    یعنی اسم خودتان را جا بیندازید. مثلاً به عنوان یک تولید کننده محصولات اتوماسیون آموزشگاهی معروف و شناخته شوید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •