نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: آیا امکان حذف اطلاعات وارد شده به پایگاه داده در یک روز خاص وجود دارد

آیا امکان حذف اطلاعات وارد شده به پایگاه داده در یک روز خاص وجود دارد

با سلام
    نرم افزاری رو با دلفی طراحی کرده ام که از پایگاه داده mysql استفاده میکند
    حالا مشکلی که پیش اومده اینکه که کاربر نرم افزارم گزارش داده که اطلاعات ثبت شده در یک روز خاص از جداول پایگاه داده حذف شده یعنی اطلاعات ثبت شده در روزهای قبل و روزهای بعد در جداول وجود دارد
    من تمامی موارد زیر رو بررسی کردم اما نتوانستم به علت آن پی ببرم می خواستم اگر موردی به نظرتون می رسد مرا راهنمایی کنید
    1- تاریخ سیستم در این مدت هیچ تغییری نداشته و در تمام مدت استفاده ، صحیح بوده
    2- هیچ گونه نوسان برق و خرابی سیستم در این مدت وجود نداشته است
    3-سیستم از لحاظ وجود ویروس و ترجان بررسی شده و موردی نداشته است
    4- فایل پشتیبانی هم بازگردانی نشده
    تنها موردی که به نظرم میرسه اینکه آیا ویروس یا بدافزاری وجود دارد که اطلاعات ثبت شده در یک روز خاص را حذف کنه

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: آیا امکان حذف اطلاعات وارد شده به پایگاه داده در یک روز خاص وجود دارد

سلام
    مطمئنی Delete شده؟؟؟ شاید update شده یا شایدم تاریخت به درستی نخورده مثلا 0000/00/00 00:00 خورده اگه میتونی از ID چک کن ببین واقعا ID حذف شده یا نه

مطمئنم حذف شده چون کاربر اعلام کرده که یکسری اطلاعات را با یک iD خاص وارد برنامه کرده و در همان روز هم اطلاعات را مشاهده کرده و حذفشون هم نکرده ولی در روزهای بعد اون اطلاعات نبوده و id های بعدی هم وجود دارند فقط جای اون id ها در جدول خالی است
    لطفا کمکم کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

با سلام
    log‌یا history برای تغییرات توی دیتابیس استفاده نکرده ای؟

اگر از دیتابیس backup داری، از log دیتابیست هم backup بگیر، اونوقت دیتابیس رو به همون روز برگردون و وضعیت رو ببین.

با سلام
    منظورتون از log‌یا history چیه ؟
    اگر منظورتون binary_log هستش این مورد رو فعال نکردم
    از طرفی هم برای پشتیبان گیری از پایگاه داده ام از امکانات mysql استفاده نکردم و اطلاعات رو با یک select می خونم و توی فایل تکست نگه می دارم و هر وقت نیاز داشتم جداول رو خالی کرده و محتوای فایل تکست رو به جداول منتقل می کنم و در ضمن این ایراد در سیستم کاربرم به وجود آمده و من دسترسی به اطلاعات mysql اش ندارم به جز همین فایلهای پشتیبانی که از طریق ایمیل به من می دهد

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 8
    آخرین پست: جمعه 24 مهر 1394, 10:04 صبح
  2. سوال: جلوگیری از حذف اطلاعات جدید در بازیابی پایگاه داده
    نوشته شده توسط hahaie در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 26 تیر 1391, 17:08 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 28 تیر 1390, 15:18 عصر
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 18 مهر 1389, 15:53 عصر
  5. حذف شدن اطلاعات وارد شده