نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: هشدار به تمامی اعضای سایت برنامه نویس

کاربر دائمی آواتار امیر مهرشاد
    محل زندگی
    بجنورد (پاریس کوچولو)

هشدار به تمامی اعضای سایت برنامه نویس

سلام دوستان خسته نباشید

همانطوری که اکثر همه ما میدونیم کسانی در تالارهای مختلف بچشم میخورند که به هر دلیلی با مدیران البته بهتره بگم با قوانین سایت به مشکل میخورند و نهایتا بعد چند بار تذکر مدیران اقدام به حذف اون اکانت از این سایت میکنند .هیچکسی چه سهوا یا عمدا از این قائده مستثنی نخواهد بود منم جاهایی اشتباهاتی مرتکب شدم ولی سعیم بر این خواهد بود که متعاقب قوانین سایت به فعالیت خودم ادامه بدم

اما اونایی که اکانتشون حذف میشه با ساختن یه اکانت جدید (حالا نمیدونم IP اونا رو هم بگیرند با فیلتر شکن وارد سایت شده و چون IP عوض شده مجددا اقدام به ثبت نام به هر اسمی میکنند یا با استفاده از برنامه های تغییر IP حالا نمیدونم سیاست مدیران عزیز در پیش بینی این موضوع چه خواهد بود) اقدام به انتشار پیغامهایی به کاربران میکنن تا بسادگی رمز اکانتشون رو بدست بگیرند و بعد خیلی از سوء استفاده های دیگه

مثل این پیغام :

هشدار برای احتمال هک شدن پسورد
    با عرض سلام
    ما طی جستجو هایی به این نتیجه رسیدیم که تعدادی از کاربران متاسفانه در حال تلاش برای هک کردن اکانت ها هستند
    به همین دلیل ما برای امنیت بیشتر شما،پسوردتان را عوض میکنیم
    پسورد قبلی خود را برای همین آی پی پیام کنید
    ضمنا ترجیحا به این پیام جوابی جز پسورد قبلی ندهید چون امکان سو استفاده وجود دارد
    موفق باشید

پس مواظب اکانت هایی مشابه با نام سایت یا ..... باشید و مراقب اینقبیل از حرکات مغرضانه و خطرناک باشید و به هر پیغامی جواب ندهید و مدیران رو در جریان این مهم قرار دهید

پیروز ، پایدار و سربلند باشید

shahab_1345
    مهمان

نقل قول: هشدار به تمامی اعضای سایت برنامه نویس

حالا اون نام کاربری که به شما این پیام رو داده چیه؟تا اگه به ما هم داد ما پسورد ندیم
    من اگه آقای صادقیان پسورد ازم خواست بهش میدم بالاخره اون مدیر سایته و صلاح ما رو می خونه

کاربر دائمی آواتار امیر مهرشاد
    محل زندگی
    بجنورد (پاریس کوچولو)

نقل قول نوشته شده توسط shahab_1345 مشاهده تاپیک
    حالا اون نام کاربری که به شما این پیام رو داده چیه؟تا اگه به ما هم داد ما پسورد ندیم
    من اگه آقای صادقیان پسورد ازم خواست بهش میدم بالاخره اون مدیر سایته و صلاح ما رو می خونه
    دوست عزیز مدیران نیاز به دونستن پسورد ندارند

مدیران لطفا این اکانتو بررسی کنن تا اگه واقعا لازم بود برخورد بشه یا اگه اشتباه شده من عذرخواهی کنم خلاصه وظیفه دونستم به اطلاع مدیران و بچه های سایت برسونم

barnamenevis Info

کاربر دائمی آواتار mthreat.info
    محل زندگی
    رشت

من فکر میکردم که مهندسی اجتماعی با این حجم تبلیغات جعبه ی جادویی دیگه تو مردم نهادینه شده باشه و دیگه گول نخورن اما ... ، همه باید بدونن صاحبان سایت از آدم پسورد رو نمیگیرن یا یوزر رو :D ، کسی که یوزر پس میده از نظر من داره به صاحب سایت توهین میکنه

کاربر دائمی آواتار SlowCode
    محل زندگی
    اردبیل

واقعا کاربری که پسوردش رو به اینگونه پیغام ها و افراد بفرسته تو این سایت چیکار میکنه؟

هیچ سایتی به کاربرش نمیگه که پسوردت رو برامون بفرست تا پسوردت رو عوض کنیم!
    من هرچقدر اون پیغام رو می خونم میبینم هیچ نکته ای وجود نداره که بتونه کاربران رو گول بزنه!
    یعنی کسی که این کار و این پیغام رو داده یا اونقدر خنگ بوده که اینقدر سوتی داده یا ...
    یعنی اگه کس دیگه ای رمزتونو بخواد بهش میدین؟
    مدیران دسترسی های بالایی دارن، مثلا آقای صادقیان حتی میتونه پیام های خصوصی کاربران رو چک کنه و کلی چیز دیگه! پس هیچ وقت نباید بیاد رمزتونو ازتون بخواد. اگر هم خواست باید شک کنین و رمز رو ندین.

سلام.
    من نیازی به password هیچ شخص خاصی ندارم و به راحتی امکان Reset کردن اونها رو دارم.
    پس نیازی نیست برای کسی پیام خصوصی بدیم.
    اگر نیاز به اطلاع رسانی باشه از طریق ایمیل سایت یا از طریق اکانت خودمون یا به صورت عمومی به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.
    پس لطفا هر شخصی این گونه پیغامهارو فرستاد فقط کافیه نامش رو اینجا بذارید تا از صفحه سایت محو بشه.

تاپیک های مشابه

1. ملاقات اعضای سایت برنامه نویس در نمایشگاه کتاب 89
    نوشته شده توسط Behrouz_Rad در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 90
    آخرین پست: دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 18:30 عصر
  2. هشدار به همه کاربران سایت برنامه نویس
    نوشته شده توسط vcldeveloper در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 49
    آخرین پست: شنبه 07 فروردین 1389, 12:57 عصر
  3. قرار عمومی اعضای سایت برنامه نویس در نمایشگاه الکامپ 2009
    نوشته شده توسط Behrouz_Rad در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 244