نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: چگونگی ایجاد جدول در بانک اطلاعاتی با استفاده از ado.net در سی شارپ؟

Question چگونگی ایجاد جدول در بانک اطلاعاتی با استفاده از ado.net در سی شارپ؟

سلام
    من دارم یه برنامه مدیریت امور مالی خیلی ساده مینویسم و برای ارتباط با sql از ado.net استفاده میکنم.چه جوری میتونم با زدن یک کلید یک جدول با نامی که از یک textbox میگیرم تو بانک درست کنم؟ تمام جدول ها شامل ستون های تاریخ تراکنش،زمان تراکنش،نوع تراکنش،مبلغ تراکنش و شرح تراکنش هستند.
    ممنون

نقل قول: چگونگی ایجاد جدول در بانک اطلاعاتی با استفاده از ado.net در سی شارپ؟

برای چی باید نیاز باشه که جدول جدید بسازید؟

من میخام تو برنامم کاربر بتونه چند حساب بانکی تعریف کنه و برای هر حساب یک جدول با ستون هایی که بالا نوشتم لازم داره.اگه راه دیگه ای هست ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

یک جدول برای حساب های بانکی ایجاد کنید.
    حالا در جدول تراکنش(همون جدولی که گفتی) یک ستون اضافه کنید. این ستون مشخص میکنه که تراکنش مربوط به چه حسابی هست(کلید خارجی).

اگه درست متوجه شده باشم منظور شما این هست که کلا دوتا جدول داشته باشم که یکی حسابها و یکی تراکنش ها رو نگه داری کنه و بین اونا ارتباط برقرار کنم؟

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 27 بهمن 1391, 09:13 صبح
  2. سوال: ایجاد چند Ado در ActiveReport یا وصل شدن به چند جدول از بانک اطلاعاتی در اکتیو ریپورت
    نوشته شده توسط ashkan1234 در بخش ابزارهای گزارشگیری در VB6
    پاسخ: 12
    آخرین پست: پنج شنبه 16 آذر 1391, 15:28 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 15 دی 1390, 11:50 صبح
  4. سوال: جستجوی بانک اطلاعاتی با استفاده از Ado
    نوشته شده توسط 30rabi در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 07 خرداد 1390, 10:02 صبح
  5. پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 04 اردیبهشت 1382, 13:58 عصر

برچسب های این تاپیک