نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: ارتباط برنامه سی شارپ با اس کیو ال و اجرا شدن آن به صورت خودکار در همه سیستم ها

ارتباط برنامه سی شارپ با اس کیو ال و اجرا شدن آن به صورت خودکار در همه سیستم ها

با سلام و خسته نباشید
    من برنامه ای با سی شارپ و اس کیو ال نوشتم و می خواستم طوری مسیر به کانکشن استرینگ بدم که وفتی اون برنامه رو روی سیستم های دیگه اجرا میکنم این عمل به صورت خودکار انجام بشه .
    در واقع قابل اجرا روی سیستم های دیگه هم باشه . اگه هر چه سریعتر راه حل های اون رو بگید ممنون میشم .
    با تشکر

نقل قول: ارتباط برنامه سی شارپ با اس کیو ال و اجرا شدن آن به صورت خودکار در همه سیستم ها

بانکتون رو درون پوشه فایل اجرایی تون قرار دهید (bin\debug)
    و کانکشن استرینگ رو اینگونه قرار دهید :

Data Source=(LocalDB)\v11.0;AttachDbFilename=|DataDirec tory|\bin\Debug\NAME DB.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30

کاربر دائمی
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: ارتباط برنامه سی شارپ با اس کیو ال و اجرا شدن آن به صورت خودکار در همه سیستم ها

کانکشن رو باید روی هر سیستم یک بار تنظیم کنی
    میتونی connectionstring رو توی یه فایل،رجیستری یا setting ذخیره کنی و بعد از اون بخونی توی هر سیستم

کاربر دائمی آواتار shahryari
    محل زندگی
    آذربايجان

اگر میخواهید بصورت شبکه باشد باید نام یا ای پی سرور و همچنین نام بانک و یوزر و پسورد را در کانکشن استرینگ بنویسی
    مثال:
    SERVER=192.168.1.1;DATABASE=MyDB;UID=ali;PWD=123

نقل قول نوشته شده توسط Morteza-76 مشاهده تاپیک
    بانکتون رو درون پوشه فایل اجرایی تون قرار دهید (bin\debug)
    و کانکشن استرینگ رو اینگونه قرار دهید :

Data Source=(LocalDB)\v11.0;AttachDbFilename=|DataDirec tory|\bin\Debug\NAME DB.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30
    بانکم رو درون پوشه قرار دادم
    مسیر کانکشنم رو عینا شبیه بالا باید وارد کنم؟ یعنی جز Name DB تغییری دیگه ای نباید تو مسیر بدم ؟؟؟

کاربر دائمی آواتار shahryari
    محل زندگی
    آذربايجان

نقل قول نوشته شده توسط دنیای برنامه نویسی مشاهده تاپیک
    بانکم رو درون پوشه قرار دادم
    مسیر کانکشنم رو عینا شبیه بالا باید وارد کنم؟ یعنی جز Name DB تغییری دیگه ای نباید تو مسیر بدم ؟؟؟
    خیر دوست من به این سادگی ها نیست.....
    1- بانکتون رو حتما باید اتچ کنید در سرور
    2- نام یا آی پی سرورتون رو در server بنویسد
    3- یک یوزر در اسکیوال منجممنت برای دسترسی به بانکتون تعریف کنید و دسترسی بانک رو به یوزر ایجاد شده نسبت بدید
    4 - در قسمت uid نام یوز و در قسمت pwd پسورد را بنویسید
    5- با توجه به شکل زیر بررسی کنید که در قسمت تولز سرور کانفیگوریشن ، پرتکل TCP/IP اینیبل باشد

Untitled.png

منم همین مشکل دارم میشه لطفا یکی از دوستان یک راهنمای خوب بنویسه اینطوری آدم گیج میشه
    اگر با یک مثال عملی اینکارو انجام بدید و یک پروژه بدید بهتر جا می افته

ببخشید من هنوز نتونستم پاسخ واضحی واسه سوالم پیدا کنم اگه میشه بیشتر واسم توضیح بدید با مطالعه ای که روی نظرات شما بزرگوارن داشتم نمیخوام به صورت شبکه باشه و به این نتیجه رسیدم که مسیر کانکشنم رو درون فایلی در سی شارپ بزارم و بعد همراه فایل اجرایی قرار بدم و اگه خواستم روی سیستم دیگه ای اجرا کنم فقط کافی باشه درون اون فایل نام سیستم رو تغییر بدم اما راه حلشو نمی دونم .خواهش میکنم کمکم کنید با این حال اگه راه حل بهتری داشتید واسم قرار بدید ممنون میشم .

تاپیک های مشابه

1. ارتباط سی شارپ و اس کیو ال
    نوشته شده توسط iran2008 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: شنبه 06 خرداد 1391, 12:20 عصر
  2. پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 21:16 عصر
  3. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 09 دی 1389, 13:20 عصر
  4. اجرای برنامه به صورت خودکار در همه userها پس از ورود به ویندوز.
    نوشته شده توسط na_kh_2008 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 18 آذر 1388, 21:52 عصر
  5. ارتباط برنامه سی شارپ با کریستال ریپورت
    نوشته شده توسط sahaza در بخش ابزارهای گزارش سازی
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 03 اسفند 1387, 12:17 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید