نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: فعال سازی Remote Desktop با استفاده از کد نویسی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران علوم تحقیقات

فعال سازی Remote Desktop با استفاده از کد نویسی

سلام دوستان
    داشتم با یک نرم افزار تحت EXE که عملیات IP های شبکه را کنترل و مديریت می کرد کار می کردم که در کارکرد با برنامه آیتمی وجود داشت که می توانست Remote Desktop را فعال یا غیر فعال کند البته برای IP خودم . حالا خواستم از اساتید و دوستان محترمی که در کد نویسی شبکه فعالیت داشته و با این مورد کار کرده اند بپرسم چگونه می توان با کد نویسی از طریق دلفی Remote Desktop را در سیستم فعال و یا غیر فعال کنیم؟
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

نقل قول: فعال سازی Remote Desktop با استفاده از کد نویسی

کلیه تنظیمات از رجیستری قابل تغیر است.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران علوم تحقیقات

ممنون از راهکار شما ولی در هر صورت همه تنظیمات ویندوز اکثرا در Registery ذخیره می شوند این پاسخ شما خیلی کلی هست عین این میمونه که تو انبار کاه دنبال سوزن گشت از طرفی دانستن KEY و همچنین ROOT آن در Registry که فرمودید به جواب سريعتر میشه رسید وگرنه تغییر مقادیر یک KEY در Registery که ديگه همه ما ها بلدیم پس به قول معروف "کار نکو کردن از پر کردن است" اگر مسیر کامل Registery به همراه Key هایی که عملکرد تنظيم Remote را در بر دارند در اين تاپيک ، چنانچه دوستان آگاهی دارند قرار دهند ،هم من به جواب خواهم رسید هم تاپيک بدون نتیجه نخواهند ماند و برای دیگران هم مفید واقع خواهد شد . با تشکر از لطف دوستان

راهکار کلی برای این موارد مونیتور کردن رجیستریه. ابزار های خاص خودش رو داره. به این صورت که قبلش بکاپ رجیستری رو می گیرید، تنظیماتتون رو انجام می دید و رجیستری جاری رو با بکاپش مقایسه می کنید.
    اگر اشتباه نکنم از روش RunDll32 هم می شد این تنظیمات رو انجام داد.
    اگر همچنان جزییات بیشتری مد نظرتونه و کارتون راه نیفتاده، بگید و یکم صبر داشته باشید.
    توابع تبدیل تاریخ با دقت 5000 سال
    پذیرش پروژه، کامپوننت، آموزش برنامه نویسی (دلفی، اس کیو ال، ..) -> 09123780840

دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

نرم افزار پخش مویرگی

همیشه سوالات این تیپی نیاز به یه راهنمایی کوچولو داره . و با یکمی زحمت و گوگل کردن سریع به جواب میرسید.
    من در کوتاهترین جستجو به جواب رسیدم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران علوم تحقیقات

البته که با Search در Google "به قول فرمايش شما می توان در کوتاهترين جستجو به جواب رسید " ، شکی نیست من Root و Key را از بعضی سایت ها پیدا کرده بودم اما نکته راجع به Reboot یا Log Off بعد از تغییرات در Registery اشاره نشده بود چون اغلب تغییرات در Registery نیازی به اعمال Reboot در این سطح ناچیز نداشتند و برای اعمال تغییرات کلی اکثرا Reboot می کنند در هر حال جناب Gold عزیز از زمانی که برای پاسخ به اين سول گذاشتید کمال تشکر را دارم .

تاپیک های مشابه

1. کوچک کردن همه پنجره های فعال شبیه سازی show desktop
    نوشته شده توسط majjjj در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 15 مهر 1386, 09:10 صبح
  2. مشکل در فعال سازی مودم با استفاده از kdtele
    نوشته شده توسط payam-m در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    آخرین پست: پنج شنبه 04 مرداد 1386, 15:57 عصر
  3. فعال کردن Remote Desktop به صورت Remote
    نوشته شده توسط amir_network در بخش شبکه و Networking‌
    آخرین پست: شنبه 04 تیر 1384, 19:42 عصر
  4. طریقه استفاده از Remote Desktop Connection ؟
    نوشته شده توسط giahchin در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 09 مرداد 1383, 09:30 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •