نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: نمایش جدولی که یک سطر دارد ولی هر ستون آن دارای متن چند صفح ای هست در Stimul Report

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران-یافت آباد

Angry نمایش جدولی که یک سطر دارد ولی هر ستون آن دارای متن چند صفح ای هست در Stimul Report

سلام به دوستان من جدولی دارم که یک سطر و 5 ستون داره مقدار هر سلول این جدول شامل متنی هست که ممکنه 1 خط یا 50000 خط نوشته باشه خوب من زیاد با ابزار گزارش گیری Stimul Report کار کردو و کاملا میشه گفت مسلطم اما بجز این مورد که گیر کردم من تصویر صفحه فرضی رو در پایین نشون دادم :

باید بگم که من خاصیت های MaxNumberOfLines رو تنظیم کردم و WordWrap رو هم همین طور و خاصیت رشد رو هم طوری تنظیم کردم که بر اساس نوشته بزرگ بشه اما مشکل اینه که ادامه متن رو تو صفحه بعد نشون نمیده !! ممنون میشم کمک کنید با تشکر.

کاربر دائمی آواتار fakhravari
    محل زندگی
    بوشهر

نقل قول: نمایش جدولی که یک سطر دارد ولی هر ستون آن دارای متن چند صفح ای هست در Stimul Report

سمت چپ 75 درصد
    2 تا برو جلو
    3 ومی کلیک کن

قبلش text بگیر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران-یافت آباد

نقل قول: نمایش جدولی که یک سطر دارد ولی هر ستون آن دارای متن چند صفح ای هست در Stimul Report

سلام ممنون دوست گرامی که سعی بر این داشتید تا مشکل من رو بر طرف کنید ، راهی که شما گفتید رو تست کردم اما درست جواب نداد ( خوب خواسته من چیز دیگه ای بود بغییر از تعریف شما ) ،
    خوب خدا رو شکر بعد از کلنجار های بسیار و گشت زنی های زیاد فهمیدم که برای تمامی ستون های که مغادیر اون ها از دیتابیس خوانده و نشون داده میشه باید تیک گزینه Can Break رو فعال کنم تا به نتیجه دلخواه خودم برسم و لازم نیست که خاصیت چپ یا راست برای اون تعریف کنم. این جواب رو گفتم که شاید بعد ها کسی دید مشکل اون هم حل بشه بازم ممنون که خواستید راهنمایی کنید.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 30 فروردین 1391, 17:18 عصر
  2. سوال: برای نمایش جدولی با سطر های زیاد چه پیشنهادی دارید؟
    نوشته شده توسط farzadny در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 25 آبان 1389, 18:48 عصر
  3. دستور insertrecord برای جدولی که فیلد identity دارد
    نوشته شده توسط smt1383 در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 07 بهمن 1387, 22:31 عصر
  4. نمایش اطلاعات در یک سطر خاص از DBGRIDE
    نوشته شده توسط hassan1365 در بخش SQL Server
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 18 فروردین 1385, 09:02 صبح
  5. نمایش فایلهای ppt که password دارد