نمایش نتایج 1 تا 24 از 24

نام تاپیک: دوره های آموزشی asp.net mvc

کاربر دائمی آواتار sempay_ninjutsu
    محل زندگی
    تهران

دوره های آموزشی asp.net mvc

باسلام
    از دوستان کسی دوره های آموزشی mvc در آموزشگاه رو گذرانده؟؟؟؟اسمه آموزشگاش مهم نیست .....فقط خواستم یه توضیحی راجب اون محل و نحوه تدریس بده......
    ممنون

نقل قول: دوره های آموزشی asp.net mvc

نقل قول نوشته شده توسط sempay_ninjutsu مشاهده تاپیک
    باسلام
    از دوستان کسی دوره های آموزشی mvc در آموزشگاه رو گذرانده؟؟؟؟اسمه آموزشگاش مهم نیست .....فقط خواستم یه توضیحی راجب اون محل و نحوه تدریس بده......
    ممنون
    سلام mvc نه ولی دوره ی سی شارپ پیشرفته ی آموزشگاه برنامه نویس در اصفهان را من پارسال گذروندم و خوب بود و مطالب مفیدی گفته شد و امسال اگر زمان دوره به وفتم بخوره میخوام mvc پیشرفته شرکت کنم .

آموزش بصورت پروژه محور بود و یک پروژه ی حسابداری کامل را ساختیم و ریزه کاری ها و نکات خوبی گفته شد و تجربه ی خوبی بود .

استاد هم اطلاعاتشون خوب بود و در کل راضی بودم.

فقط نکته ایی که بود یکم بین تشکیل کلاسها فاصله افتاد و بخاطر مشکلاتی که پیش اومد و بعضی جلسات با چند روز تاخیر تشکیل میشد یکم مطالب گفته شده از ذهنمون میرفت و مجبور بودیم از اول مرور کنیم .

نتیجه ایی که گرفتم این بود که اگر منبع خوبی بتونیم گیر بیاریم که توی خونه با فیلم و آموزش های آنلاین مطالب را یادبگیریم از وقتمون بیشتر میتونیم استفاده کنیم و اینطوری پیوستگی مطالب بیشتره . ولی شاید نکاتی توی کلاسها گفته بشه که کمتر شنیده شده که میتونه خیلی مفید باشه .

محل زندگی
    تهران

پس در کل از کلاسی که رفتید راضی بودید؟آیا کلاسهای خودتونو با کلاسهایی که دوستانتون رفتن و مقایسه کردید؟به نتیجه خاصی رسیدید؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    在上帝面前

سلام
    دوست ندارم این رو بگم ولی میگم
    من دوره mvc فشرده نوروز برنامه نویس تهران رو رفتم ولی به نظرم اصلا خوب نبود آخه اون چیزایی رو که گفتن در حد پروژه دانشجویی می شد باهاش کار کرد نه در حد برنامه های شرکتی

پس در کل از کلاسی که رفتید راضی بودید؟آیا کلاسهای خودتونو با کلاسهایی که دوستانتون رفتن و مقایسه کردید؟به نتیجه خاصی رسیدید؟
    ببینید کلاس خوب بود و نکات خوبی گفته شد ولی نباید به قول اون دوستمون انتظار یک برنامه ی شرکتی را داشته باشیم .
    توی 8 جلسه اصلا نمیشه یک پروژه ی شرکتی کار کرد و آموزش هم داد چون بحث زیاده و خود دانشجو باید سرکلاس از وقت استفاده کنه و سوال بپرسه و بالاخره این کلاس تا یک حدی میتونه شما را راه بندازه .
    قبلا هم گفتم که اگر از منابع توی اینترنت بتونید استفاده کنید بهتره و هزینه ی کمتری داره و از وقتتون بیشتر میتونید استفاده کنید چون کلاس هفته ایی 1 روز بود و 8 هفته طول میکشه تا مطالب تموم بشه و حوصله ی آدم سر میره و مخصوصا اگر مثل ما بشه که از اینم بیشتر طول کشید دیگه تمام چیزهایی که قبلا گفته شده از یادتون میره .

در کل مزیت کلاس اینه که میتونید از تجربه های استاد استفاده کنید و نکات خوبی ازش یادبگیرید و تمام سوالاتتون هم هر چیز که هست ازشون بپرسید .

یک آموزشگاه دیگه بود که رفتم توی سایتش ببینم کدوم بهتره و دیدم اصلا سرفصل هایی که قراره آموزش داده بشه را تعیین نکردن و من بیشتر بخاطر سرفصل هایی که معین شده بود توی این کلاسها شرکت کردم .

حالا به غیر از بحث کلاس خود من برای یادگرفتن MVC از منابع اینترنت استفاده کردم .

اگر میخواید MVC مقدماتی را یادبگیرید بهتره از فیلم های آموزشی این سایت :

http://learnfiles.com/category/video...o/asp-net_mvc4

استفاده کنید که به نظرم خوب بود و من مطالبش را ساده گفته و من یادگرفتم .

و اگر میخواید پیشرفته تر یادبگیرید هم آموزش های زبان اصلی هست که من آموزشهایpluralsight ASP.NET.MVC.5 را دانلود کردم و اگر زبانتون مثل من هم زیاد خوب نباشه بازم قابل فهمه و با اسلاید توضیح میده و بعدش در قالب پروژه ی عملی انجام میده .

برای یادگیری Entity Framework Code First هم باز از همین آموزشها هست ( pluralsight Building ASP.NET MVC Apps with EF Code First ) که میتونید استفاده کنید .

البته آموزشهای لیندا هم هست که از اونها هم میتونید استفاده کنید .

آموزشهای زبان اصلی که گفتم اسمشون را سرچ کنید توی سایتهای مختلف فارسی زبان هم برای دانلود گذاشته شده .

منابع فارسی برای MVC کمه ولی زبان اصلی تا دلتون بخواد هست و اساتید برجسته و با تجربه ایی هم آموزش دادن که اندازه ی 100 تا کلاس هم میرزه .

موفق باشید .

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط helpsos مشاهده تاپیک
    سلام
    دوست ندارم این رو بگم ولی میگم
    من دوره mvc فشرده نوروز برنامه نویس تهران رو رفتم ولی به نظرم اصلا خوب نبود آخه اون چیزایی رو که گفتن در حد پروژه دانشجویی می شد باهاش کار کرد نه در حد برنامه های شرکتی
    اخه معمولا در کلاسهای معمولی زمان کم میاد که بخان نکات و یا مثال هایی که واقعا در کار می تونه گره گشا باشن و بگن و این کاملن منطقیه و نمیشه گفت...حالا باید این مسائل و در کناره فشرده بودنش گذاشت که ببینی چی از آب در میاد...........سرفصل های گفته شده رو کاملن توضیح دادن؟؟؟؟

محل زندگی
    تهران

بله دوست عزیز با حرف شما موافقم..خوده شخص بهتر میتونه از این منابع استفاده بکنه.......ولی هدف این تاپیک اینه که این کلاس ها چه تفاوتی با هم دارن؟؟؟؟چرا قیمت بعضی جاها با هم متفاوته؟مگه تو این کلاسا چه مطالبی گفته میشه که در کلاس دیگری نیست؟؟؟؟شاید یه آموزشگاه تازه تاسیس باشه ولی کارشون خوب باشه...خوب اشکالی نداره اون آموزشگاه معرفی بشه تا دیگران در قبال هزینه ای که می دهند بهترین آموزش رو ببیند......تو این تاپیک قصدمون این نیست بخایم کسی یا جایی رو خراب کنیم میخایم واقعه بینانه انتخاب کنیم.......
    موفق باشید

کاربر دائمی آواتار elahe1364
    محل زندگی
    اصفهان

منم در کلاس های asp.net آموزشگاه برنامه نویس اصفهان شرکت کردم.ولی بر خلاف دوستمون اصلا راضی نبودم.
    کلاس 3 ساعته حدود 1/5 برگزار میشد.امکان تمرین همزمان در کلاس وجود نداشت.(چون کاربران فقط مانیتور داشتند)
    حتی جلسات مهمی مثل آپلود سایت یا پرداخت آنلاین سایت،به علت قعطی اینترنت کامل برگزار نشد.کلا از مربی هم به دلایل زیادی که اینجا جای گفتنش نیست راضی نبودم.
    خلاصه نمیگم چیزی یاد نگرفتم ولی کلا زیاد مفید نبود.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط elahe1364 مشاهده تاپیک
    منم در کلاس های asp.net آموزشگاه برنامه نویس اصفهان شرکت کردم.ولی بر خلاف دوستمون اصلا راضی نبودم.
    کلاس 3 ساعته حدود 1/5 برگزار میشد.امکان تمرین همزمان در کلاس وجود نداشت.(چون کاربران فقط مانیتور داشتند)
    حتی جلسات مهمی مثل آپلود سایت یا پرداخت آنلاین سایت،به علت قعطی اینترنت کامل برگزار نشد.کلا از مربی هم به دلایل زیادی که اینجا جای گفتنش نیست راضی نبودم.
    خلاصه نمیگم چیزی یاد نگرفتم ولی کلا زیاد مفید نبود.
    واقعا اون 1/5 ساعت هرچی فک میکنم نمیدونم چه طوری گزشت کردین ازش.....ولی نمیشه گفت مقصر آموزشگاهه .مقصر ما دانشجویان هم هستیم که وقتی شرایطو دیدیم سکوت میکنیم...آیا این سکوت شما دلیل داشته که 1/5 ساعت از کلاسه شما برگزار نشه؟؟؟چرا در جلسات اول این موضوع رو متوجه شدید عکس العملی نشان ندادید یا جلسات اخرش اینطوری بود؟

واقعا اون 1/5 ساعت هرچی فک میکنم نمیدونم چه طوری گزشت کردین ازش.....ولی نمیشه گفت مقصر آموزشگاهه .مقصر ما دانشجویان هم هستیم که وقتی شرایطو دیدیم سکوت میکنیم...آیا این سکوت شما دلیل داشته که 1/5 ساعت از کلاسه شما برگزار نشه؟؟؟چرا در جلسات اول این موضوع رو متوجه شدید عکس العملی نشان ندادید یا جلسات اخرش اینطوری بود؟
    منم تو دوره فشرده نوروز mvc آموزشگاه برنامه نویس تو تهران شرکت کردم ولی خب متاسفانه اصلا راضی کننده نبود مطالبی که گفته شد نمیگم همه اش ولی خب بیشترش مفاهیم بسیار ابتدایی بودن و اصلا به مفاهیم اصلی پرداخته نشد. استاد محترم کلاس هم در مقابل اکثر سوال هایی که پرسیده می شد پاسخگوی خوبی نبودن و یا اینکه به بعد موکول می کردن .
    البته با نظر شما موافقم که وقتی هزینه می کنیم و کم و کاستی می بینیم نباید سکوت کنیم ولی این در صورتی هست که همه کلاس یا حداقل یه چند نفر با شما همراه باشن چون تو این دوره یه دست اصلا صدا نداشت . جلسات 5 ساعته که نهایتا شاید مجموع ساعات مفیدش هر روز 3 ساعت به زور می شد .
    دوره دوم فشرده هم که فروشگاه با MVC بود به این امید که اینجا دیگه قراره مباحث مفیدتری گفته بشه ثبت نام کردیم ولی باز خبری از مطالب اساسی نبود . تو سرفصل کار با WEB API ها و AJAX , JQUERY آورده شده بود که خیلی گذرا و در حد چند دقیقه بهش پرداخته شد . بحثی از HTML HRELPER ها و نحوه نوشتن اونها نشد و ... خلاصه توصیه من به دوستان این که بهتره اگه فرصت دارین فیلم های آموزشی زبان اصلی رو دانلود کنین و با اونها پیش برین و بعدشم اگه سوالی پیش اومد تو فروم ها و سایت های خارجی دنبال جوابش بگردین.

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

اصلا به مفاهیم اصلی پرداخته نشد.
    لطفا اشاره کنید منظورتان از مفاهیم اصلی چیست.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط leila.net مشاهده تاپیک
    . استاد محترم کلاس هم در مقابل اکثر سوال هایی که پرسیده می شد پاسخگوی خوبی نبودن و یا اینکه به بعد موکول می کردن ..
    منظورتون پاسخگوی خوبی نبودن یعنی چی؟آیا جواب بی ربط می دادن یا فن بیان قوی نداشتن که مطلب رو برسونن.این دو مطلب باهم فرق داره...آیا اینکه به بعد موکول می کردن شما در جلسات بعدش سوال می کردین ازش یا کلن شما هم پیگیری نمی کردین؟

نقل قول نوشته شده توسط مهدی کرامتی مشاهده تاپیک
    لطفا اشاره کنید منظورتان از مفاهیم اصلی چیست.
    جناب آقای کرامتی من از تبریز اومده بودم و انتظار داشتم حداقل سرفصل ها گفته بشن ولی متاسفانه دوره مقدماتی که برای من خیلی مفید واقع نشد ، شاید بیشترین دلیلش هم این بود که خودم قبلا با استفاده از فیلم شروع به یادگیری کرده بودم و یه پروژه واقعی هم با mvc شروع کرده بودم و انتظار داشتم به سوالاتی که در حین کار برام بوجود اومده بود برسم سوالات من خیلی هم پیشرفته نبودن ولی ...
    اینها سرفصل هایی بود که قرار بود تو کلاس تدریس بشن :

• آشنایی با ملزومات زبان C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎ برای ASP.NET MVC
    • آشنایی و کار با Entity Framework
    • شروع کار با ASP.NET MVC
    • کار با Controller ها
    • View ها
    • آشنایی با Razor View Engine
    • کار با Model و Scaffolding
    • استفاده از روش Database First در Entity Framework
    • استفاده از روش CodeFirst در Entity Framework : " خب تو این مورد در کلاس و موقع کار با خطا مواجه شدیم و بدون رفع خطا و گفتن راه حل هم ازش رد شدیم. "
    • فرم ها و HTML Helper ها : " تو کلاس در مورد html helper ها و اینکه چطور باید باهاشون کار کنیم چیزی گفته نشد . خب scaffolding فرم ها رو می سازه ولی همه ما می دونیم که تو کارهای عملی یه وقتایی نیاز هست خودمون هم یه سری تغییرات براساس نیازمون رو کنترل هامون بدیم . ما از html helper ها چیزی تو کلاس نشنیدیم مثلا می خوایم یه Dropdown رو bind کنیم خودمون نه از طریق کلاس ... پرسیدم اینجا مفهومی با عنوان SelectedIndex و ... برای این کنترل ها ( html helper ) ها نداریم خب این عملیات چطور ایجا پیاده کنیم و یه جوری موضوع بحث رو عوض کردن که فهمیدم ظاهرا سوال در سطح مقدماتی نبوده باز !!!
    • حاشیه نویسی داده ها (Data Annotation) و اعتبارسنجی مقادیر ورودی : " خب دو روش برا اعتبار سنجی داشتیم می تونستیم اعتبار سنجی رو از سرور ساید به کلاینت ساید تغییر بدیم . و تو این تغییر من با خطا مواجه شدم البته تو کلاس این مبحث گفته نشد ولی خودم با خطا مواجه شدم و سوالی که پرسیدم و جواب ندادن و گفتن همچین مشکلی نباید بوجود بیاد !!!
    • برقراری امنیت در برنامه و تعیین سطوح دسترسی
    • پروژه عملی سیستم مدیریت محتوا (CMS) : تو پروژه گروه بندی داشتیم و مطالبی که تو هر گروه ثبت می شد و خواستیم حداقل گروه رو دوسطحی کنیم که با مخالفت مواجه شدیم و این طور به نظر اومد که با اضافه شدن سطح دوم یکسری مطالب نیاز بود که شاید استاد محترم توانایی ارائه اون مطالب رو نداشتن. و وقتی صحبت از اجرا شد استاد اومدن در مورد طراحی جدولش گفتن و تو کلاس هم گفتم که مشکل ساختار جدولش نیست چرا که چند سالی هست داریم با وب فرم ها کار می کنیم و نیاز هست موارد جایگزینی که برای event های کنترل ها در وب فرم بود هم اشاره شود و ...

و خلاصه مواردی از این دست که در کلاس اتفاق افتاد و نهایتا کلاس در کل مفید نبود. و من تنها برخی از مواردی که خودم شخصا تو کلاس سوال کردم و به جواب نرسیدم رو نوشتم و سوالاتی که بعضا بچه های دیگه پرسیدن رو اشاره نکردم.

خب تو ثبت نام نهایی برا دوره work shop هم تردید داشتم با وضعیتی که بوجود امده بود ولی استاد فرمودن اون دوره به نوعی پیشرفته mvc هستش و فکر کردم این بار بشه به جواب سوالات رسید که متاسفانه روند قبلی و شاید خیلی بدتر از آن تکرار شد و جلسات پنج ساعته تبدیل شد به سه و نهایتا 2 ساعته ...

البته باز تاکید می کنم تو این دوره این طور نبود که هیچ مطلب جدیدی یاد نگرفته باشم و بخاطر همون مطالب قدردان استاد بزرگوار هم هستم. ولی قطعا می شد خیلی بهتر برگزار کرد و با استادی که سابقه کارش تو این زمینه بیشتر بود چون به نظر می اومد بعضی از مطالب رو استاد هم برای اولین بار هست تجربه می کنن .
    آخرین ویرایش به وسیله leila.net : چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 در 13:28 عصر

کاربر دائمی آواتار ایمان مدائنی
    محل زندگی
    تهران

سلام
    برای پاسخ دوستان عزیز باید عرض کنم دوره به صورت فشرده برگزار شد و همانطور از که نام دوره مشخصه باید در چهار روز و روزی 5 ساعت برگزار میشد
    مباحث زیاد و بچه ها در ساعات پایانی کلاس خسته میشدند
    تمام افرادی که در کلاس شرکت کرده اند سرفصل هارو قبلا مطالعه کردند و در پایان کلاس از روی سایت مباحث مرور شد تا چیزی از قلم نیوفتاده باشه
    خود من هم در اول جلسه یک مروری روی سرفصل ها داشتم و برای همه توضیح دادم چی قراره یاد بگیرند

پاسخ دوستمون که خوب یادمه ایشون رو leila.net این دوست عزیز فقط در کلاس شرکت کرده بودند تا جواب سوالاتشون رو بگیرند و راجب موضوعاتی صحبت میکردند که مربوط به مبحث کلاس نبود و حتی بیشترشون مربوط به mvc هم نبودند
    بیشتر سوالاتشون راجب sql و مقایسه تکنولوژی ها بود
    من باید انرژی و وقت رو صرف افرادی که در کلاس شرکت کرده بودند و تدریس سرفصل ها میکردم نه بحث با این دوستمون
    استاد محترم کلاس هم در مقابل اکثر سوال هایی که پرسیده می شد پاسخگوی خوبی نبودن و یا اینکه به بعد موکول می کردن ..
    در صورتی که آقای کرامتی موافقت کنند میتونم سوالات دوستمون رو از صداهای ثبت شده کلاس جدا کنم و در همین تاپیک قرار بدم
    90 % سوالات مربوط به sql بود
    جواب بعدی
    جلسات پنج ساعته تبدیل شد به سه و نهایتا 2 ساعته ...
    فقط جلسه آخر کلاس که پایان سرفصل ها بود زود تموم شد و بقیه زمان برای رفع اشکال و پاسخگویی به سوالات دوستان صرف شد

محل زندگی
    تهران

ایمان جان ممنون از پاسخت...
    فقط راجبه اون مواردی که تو سر فصل ها بود و گویا شما به آنها پاسخ ندادی و رد شدی یه توضیح میدی ...البته جسارت نباشه ها...قصد بازجویی و این حرفا نیست...همون مواردی که ایشون اعلام کردند و گفتن که اررور بوده شما رد شدی ازش و موارد دیگر که صراحتا اعلام کرده...
    از جواب دادنت ممنون

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

مواردی که مربوط به سرفصل باشه قطعا تدریس میشه. مواردی که مربوط به سرفصل نباشه در صورتی که وقت اضافه داشته باشیم مورد بحث قرار می گیرند.

کاربر دائمی آواتار ایمان مدائنی
    محل زندگی
    تهران

فقط راجبه اون مواردی که تو سر فصل ها بود و گویا شما به آنها پاسخ ندادی و رد شدی یه توضیح میدی ...البته جسارت نباشه ها...قصد بازجویی و این حرفا نیست...همون مواردی که ایشون اعلام کردند و گفتن که اررور بوده شما رد شدی ازش و موارد دیگر که صراحتا اعلام کرده...
    این دوستمون مواردی که در کلاس آموزش داده میشد رو روی پروژه شخصی خودشون پیاده سازی میکردند و با مشکل مواجه میشدند
    در کلاس روی مباحث و سرفصل ها مشکلی وجود نداشت و درصورتی مشکلی پیش بیاد حتما باید برطرف بشه

محل زندگی
    تهران

واقعا تعجب کردم اگه همچین اتقافی افتاده باشه.....چون همه چی زیر سوال می رفت....

نقل قول نوشته شده توسط ایمان مدائنی مشاهده تاپیک
    سلام
    برای پاسخ دوستان عزیز باید عرض کنم دوره به صورت فشرده برگزار شد و همانطور از که نام دوره مشخصه باید در چهار روز و روزی 5 ساعت برگزار میشد
    مباحث زیاد و بچه ها در ساعات پایانی کلاس خسته میشدند
    تمام افرادی که در کلاس شرکت کرده اند سرفصل هارو قبلا مطالعه کردند و در پایان کلاس از روی سایت مباحث مرور شد تا چیزی از قلم نیوفتاده باشه
    خود من هم در اول جلسه یک مروری روی سرفصل ها داشتم و برای همه توضیح دادم چی قراره یاد بگیرند

پاسخ دوستمون که خوب یادمه ایشون رو leila.net این دوست عزیز فقط در کلاس شرکت کرده بودند تا جواب سوالاتشون رو بگیرند و راجب موضوعاتی صحبت میکردند که مربوط به مبحث کلاس نبود و حتی بیشترشون مربوط به mvc هم نبودند
    بیشتر سوالاتشون راجب sql و مقایسه تکنولوژی ها بود
    من باید انرژی و وقت رو صرف افرادی که در کلاس شرکت کرده بودند و تدریس سرفصل ها میکردم نه بحث با این دوستمون

در صورتی که آقای کرامتی موافقت کنند میتونم سوالات دوستمون رو از صداهای ثبت شده کلاس جدا کنم و در همین تاپیک قرار بدم
    90 % سوالات مربوط به sql بود
    جواب بعدی

فقط جلسه آخر کلاس که پایان سرفصل ها بود زود تموم شد و بقیه زمان برای رفع اشکال و پاسخگویی به سوالات دوستان صرف شد
    با سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی
    خوشبختانه صداهای ثبت شده کلاس موجود می باشد و قطعا در سوالات من خبری از sql و مقایسه تکنولوژی ها نخواهد بود ... فکر می کنم بعد از اتمام یکی از جلسات کلاس بود که سوالی از جنابعالی پرسیدم و در همین راستا فرمودید سواد من (leila.net) در Sql خوبه و می تونم خوبم ازش پول دربیارم و مثالتون هم جناب آقای صادقی بودن .
    و یکبار دیگر هم بحث گروه های بی نهایت بود که منظور من این بود که دو تا drop down داشته باشیم و نحوه لود اطلاعات مجموعه و زیر مجموعه مربوطه را نمایش دهیم چرا که طبق تجربه قبلی که در webform ها داشتیم event هایی در انجا وجود داشت ولی در mvc ، رخدادی برای dropdown به آن صورت وجود نداشته و صرفا می خواستم این مورد را توضیح دهید که شما رفتید سراغ توضیح جدولش و من در ادامه بحث شما گفتم که منظور من ساختار جدولش نیست بلکه نحوه load اطلاعات در dropdown های cascade می باشد .
    شایسته این تالار و دوستانی که این بحث رو دنبال می کنید نیست که شاگردی حرمت استاد خود را نگه ندارد . من همچنان بخاطر مطالبی که در کلاس یاد گرفتم قدردان زحمات شما می باشم و پاسخگویی تا همین اندازه را نیز تنها برای روشن شدن بخشی از صحبت ها به خود اجازه دادم .
    موفق باشید.

این دوستمون مواردی که در کلاس آموزش داده میشد رو روی پروژه شخصی خودشون پیاده سازی میکردند و با مشکل مواجه میشدند
    در کلاس روی مباحث و سرفصل ها مشکلی وجود نداشت و درصورتی مشکلی پیش بیاد حتما باید برطرف بشه
    من خودم هم سابقه تدریس برنامه نویسی رو دارم و البته برنامه نویسی رو هم در محضر اساتید بزرگوارم یاد گرفته ام . فکر می کنم دوستان هم موافق باشن که اصولا تو کلاس و تا زمانی که خودت نشینی و مطالبی که یاد گرفتی رو بکار نگیری فکر می کنی همه چیز اکی هست و همه مطالب رو یاد گرفتی مشکل از جایی شروع میشه که می خوای از دانسته هات تو یه پروژه عملی استفاده کنی . اونموقع با یکسری سوال ها و یا شاید خطاها مواجه میشی که توی کلاس بهش اشاره نشده یا اصلا پیش نیومده که بخواد جواب داده بشه و یا اگه خطاست رفع شه ... خوشبختانه چون من مسافر بودم تایم های قبل از کلاس و بعدش رو فرصت کافی داشتم مطالبی که گفته می شد رو خودم هم کمی توسعه بدم و روش کار کنم و همین ها باعث می شد یکسری سوالات بوجود بیاد این سوالات 99 درصد مربوط به mvc و مطالبی که گفته شده بود و یا می تونسته در فرصت هایی که تو کلاس داشتیم گفته بشه .

یه پیشنهاد برای دوستانی که تو کار اموزش هستن دارم اواسط هر دوره و آخرش حتما یه نظرسنجی تو کلاس از بچه هایی که شرکت داشتن صورت بگیره این نظر سنجی خیلی می تونه رو ادامه کلاس تاثیر گذار باشه حداقل اگه یکی مثل من برداشتش اشتباهه اواسط دوره متوجه میشه و با دید دیگه به ماجرا نگاه میکنه و البته یا قانع میشه یا قانع میکنه .
    موفق باشین .

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط leila.net مشاهده تاپیک
    یه پیشنهاد برای دوستانی که تو کار اموزش هستن دارم اواسط هر دوره و آخرش حتما یه نظرسنجی تو کلاس از بچه هایی که شرکت داشتن صورت بگیره این نظر سنجی خیلی می تونه رو ادامه کلاس تاثیر گذار باشه حداقل اگه یکی مثل من برداشتش اشتباهه اواسط دوره متوجه میشه و با دید دیگه به ماجرا نگاه میکنه و البته یا قانع میشه یا قانع میکنه .
    موفق باشین .
    در بیشتر آموزشگاه ها این اتافاق می افته...مثلا نورانت که واقعا هم به این نظر سنجی ها اهیمت میده و اساتیدم خیلی براشون مهم هستش که از نظر سنجی امتیاز بالا بگیرن.موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    在上帝面前

کاش می شد کلیپ خانم شیرزاد رو گذاشت که می گفت : واقعاَ
    آخرین ویرایش به وسیله helpsos : جمعه 12 اردیبهشت 1393 در 16:45 عصر

خیلی خوب میشد از بچه هایی که تو دوره های فشرده نوروز شرکت کردن بیان و نظراتشون رو تو همین پست در مورد برگزاری کلاس ها بدن

تاپیک های مشابه

1. آموزش: معرفی ویدیو های آموزشی ASP.NET MVC در ۱۰۰ قسمت
    نوشته شده توسط بهزاد علی محمدزاده در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 22 بهمن 1394, 23:50 عصر
  2. پاسخ: 10
    آخرین پست: سه شنبه 13 آبان 1393, 15:46 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید