نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: در صورت یافت نشدن نتیجه ای برای جستجو در صورت یافت در روزهای آینده نتیجه به ایمیل شخص ارسال شود

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

در صورت یافت نشدن نتیجه ای برای جستجو در صورت یافت در روزهای آینده نتیجه به ایمیل شخص ارسال شود

سلام.
    من در یک سایت املاک یک بخش جستجو دارم.
    حالا کارفرما خواسته اگر طرف جستجو کرد و نتیجه ای نداشت این جستجو
    در روزهای بعد اگر ملکی با شرایط جستجو شده درج شد به طرف ایمیل بشه. البته به صورت اتوماتیک.
    دیتابیس من اکسس هست. آیا حتماً باید به sql server ارتقا داده بشه؟ آیا روی هاست تنظیمات خاصی باید انجام بشه؟

در واقع هم باید به صورت اتوماتیک مثلاً هر 24 ساعت 1 بار بره در دیتابیس جستجو بشه و هم در صورت پیدا شدن نتیجه مساعد این نتیجه به کاربر به طور خودکار ایمیل بشه.

لطفاً راهنمایی کنید.

نقل قول: در صورت یافت نشدن نتیجه ای برای جستجو در صورت یافت در روزهای آینده نتیجه به ایمیل شخص ارسال

سلام، نیاز به تغییر چیزی ندارید، فقط باید مورد جستجوی کاربر را در دیتابیس ذخیره کنید
    سپس یک برنامه ویندوز اپلیکیشن کوچک بینویسید که با یک تایمر مثلا روزی 1 بار اجرا شده و جستجوی هریک از کاربران را مجدد انجام دهد و اگر نتیجه ای داشت آن را ایمیل کند
    اگر از sql استفاده کنی می توانی یک job تعریف کنی که هر 24 ساعت این عمل را انجام دهد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

نقل قول: در صورت یافت نشدن نتیجه ای برای جستجو در صورت یافت در روزهای آینده نتیجه به ایمیل شخص ارسال

یعنی این برنامه ویندوز اپلیکیشن باید روی هاست نصب بشه؟ بعید می دونم هاست‌های اشتراکی همچین اجازه ای بدن.
    می تونید جزئی تر توضیح بدید یا لینکی معرفی کنید؟
    همونطور که گفتم از اکسس استفاده می کنم.

اگر امکان اجرای یک ویندوز اپلیکیشن را روی هاست ندارید و امکان دسترسی به فایل اکسس به صورت ریموت برایت وجود دارد برنامه را روی کامپیوتر خودت هم می توانی اجرا کنی در غیر اینصورت فکر می کنم تنها راه کار استفاده از sql است

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 16:31 عصر
  2. کد برای جستجو asp.net
    نوشته شده توسط m_kafman در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 11
    آخرین پست: شنبه 26 آذر 1390, 14:11 عصر
  3. امکانات اسکیوال سرور برای جستجو در حجم بالای متون
    نوشته شده توسط فؤاد در بخش SQL Server
    پاسخ: 14
    آخرین پست: یک شنبه 28 مرداد 1386, 09:24 صبح
  4. نتیجه جستجو به صورت True , False