نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: تفاوت asp.net و mvc در پروژه خاص !!!

Question تفاوت asp.net و mvc در پروژه خاص !!!

سلام
    یه سوال داشتم خدمت دوستان ،ما داریم رو یه گروژه بازی انلاین کار میکنیم (مثل تراوین ،خانوارز یا عصر پادشاهان)
    به نظر دوستان این پروژه بهتره با asp.net نوشته بشه یا asp.mvc ؟! من تفاوتاشونو میدونم اما واقعا نمیتونم تو این یک مورد بفهمم
    از کدوم میشه بهتر استفاده کرد ،لطفا کمکم کنین
    (در ضمن امنیت و زیبایی طراحی حرف وال رو در این زمینه میزنه و باید واقعا عالی بشه طراحی کرد با این اوصاف پیشنهاد بدین لطفا)
    کاربر دائمی آواتار sanay_esh
    محل زندگی
    برنامه نویس !

نقل قول: تفاوت asp.net و mvc در پروژه خاص !!!

با سلام خدمت شما
    با توجه به امکانات وصف ناپذیر و نامحدود ASP.NET MVC در انجام خیلی از کارها ، انتخاب شما را بین این دو مورد آسان میکند.
    سرعت برنامه نویسی در MVC حداقل 3 برابر web form است.
    امکانات امنیتی بالاتری و کنترل کاربران براحتی انجام میپذیرد.
    کمی جستجو کنید براحتی مزایای MVC نسبت به web form را در بسیار از منابع اینترنتی خواهید یافت.

سلام.
    این بازی ها بیشتر کدها با جاوا اسکریپت پیاده سازی می شود و کد های شما یک سرویس اینترنتی لازم دارید که مثلا web api خیلی عالی هست همچنین سینگل آر برای برای کارهای آنی که هر دو این ها هیچ فرقی بین asp.net و asp.net mvc وجود نداره . سرعت بالای mvc در اسکفولدینگ که در اینجا برای شما هیچ کارایی ندارد. در ضمن در vs 2013 دیگه این دو زبان رو تغریبا یک پارچه شده . من خودم تو یک پروژه از هر دو استفاده نکردم ولی ظاهرا میتوایند استفاده کنید. پس ببیند دست شما تو کدوم راحتره برای کار همان رو انجام دهید. بقیه موارد فرقی نمی کنه.
    اگه دوست داشتید در طراحی اشخاص دیگه هم کمکی داشته باشید . دوست دارم در این همچین پروژه ای همکاری کنم

نقل قول نوشته شده توسط meysam99 مشاهده تاپیک
    سلام.
    این بازی ها بیشتر کدها با جاوا اسکریپت پیاده سازی می شود و کد های شما یک سرویس اینترنتی لازم دارید که مثلا web api خیلی عالی هست همچنین سینگل آر برای برای کارهای آنی که هر دو این ها هیچ فرقی بین asp.net و asp.net mvc وجود نداره . سرعت بالای mvc در اسکفولدینگ که در اینجا برای شما هیچ کارایی ندارد. در ضمن در vs 2013 دیگه این دو زبان رو تغریبا یک پارچه شده . من خودم تو یک پروژه از هر دو استفاده نکردم ولی ظاهرا میتوایند استفاده کنید. پس ببیند دست شما تو کدوم راحتره برای کار همان رو انجام دهید. بقیه موارد فرقی نمی کنه.
    اگه دوست داشتید در طراحی اشخاص دیگه هم کمکی داشته باشید . دوست دارم در این همچین پروژه ای همکاری کنم
    درسته ،حق با شماست ،قسمت خیلی زیادی از پروژه مربوطه به jquery و javascript و ajax ،به همین دلیل مشکوکم که کدوم از دو asp ها مناسبتره !!!
    از طرفی هم باید به این فکر کرد که تو سال های اینده چه اتفاقی میفته ؟! چون امکانش زیاده که بازی طی چند سال آینده چندین بار بخاد ورژن عوض کنه ،تو کدوم از این دو حالت دردسر کمتری داریم ما ؟!!!
    از طرفی هم شنیدم رابط کاربری mvc خیلی بهتر از asp.net هست ،و بهتر میشه باهاش کار کرد و ... !!! اگر ممکنه دوستان بیشتری نظر میدادن خیلی ممنون میشدم !

تو این پروره بهتره همه به صورت سرویس نوشته شود. در اینصورت اون طرفش می تونه حتی یک صفحه html ساده باشه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

توی mvc خروجی html رو شما خودتون تعیین میکنید چی باشه و کدهای اضافی تولید نمیشه

تست پذیری پروژه های mvc

نقل قول نوشته شده توسط rezaei_y مشاهده تاپیک
    توی mvc خروجی html رو شما خودتون تعیین میکنید چی باشه و کدهای اضافی تولید نمیشه

تست پذیری پروژه های mvc
    دقیقا ! تست پذیری mvc چیزیه که نمیشه ازش گذشت !!! پروژه هم نیاز شدیدی به انواع تست های مثل فشارو ... داره که mvc کار رو راحت تر میکنه !!!

تاپیک های مشابه

1. تفاوت ASP.NET و PHP
    نوشته شده توسط مهران رسا در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 30
    آخرین پست: جمعه 22 آذر 1392, 02:02 صبح
  2. تفاوت asp.net با asp.net mvc
    نوشته شده توسط majid_i68 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 07 خرداد 1392, 15:36 عصر
  3. مبتدی: تفاوت asp.net با asp.net mvc
    نوشته شده توسط JaVa در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1