نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: ارسال ایمیلی که شامل یک صفحه وب باشد

کاربر دائمی آواتار nasr
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است

ارسال ایمیلی که شامل یک صفحه وب باشد

سلام
    آقا این ایمیل هایی که میاد و شامل یک صفحه وب است چگونه ارسال میشه
    مثلا ایمل میاد که وقتی باز میکنی کامل مثل یک وب سایته
    و شامل دکمه و Box و غیره است
    مثل عکس زیر
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

mikhastam begam man ham daghighan nemidunam vali az yeki porsidam migoft faghat ba copy kardan in karo mikone faghat ax ha ro bayad too ye siti jayee ke serveresh support kone upload koni

این ایمیل ها به صورت کدهای HTML ارسال می شوند و به همین علت امکان استفاده از امکانات یک سایت (صفحه وب) رو فراهم می کند.

نقل قول نوشته شده توسط M-Gheibi مشاهده تاپیک
    این ایمیل ها به صورت کدهای HTML ارسال می شوند و به همین علت امکان استفاده از امکانات یک سایت (صفحه وب) رو فراهم می کند.
    میشه لطف کنید و بیشتر توضیح بدید. مثلا برای یاهو چطور میشه یک صفحه رو بصورت وب ارسال کرد.؟

سلام عزیزم
    اگر می خواهی یک پیج به ایمیل کسی بفرستی اول اون پیج رو طراحی کن به طوری که روی هاستت باشه بعد سورس کد اون رو به جای متن ارسالی بذار و فرمت نامه ارسالی رو به html تغیر بده

کاربر جدید آواتار mohamaddarbandi
    محل زندگی
    Iran/Shiraz
    آقا یکم بیشتر توضیح بدید. منم کنجکاو شدم. میشه بجا این کاری که شما گفتی source پیج رو جای متن میل داد؟ منظورم با استفاده از کلیک راست و view source هست. راستی کجا باید فرمت میل رو به html تبدیل کرد؟ من توی gmail پیدا نکردم. لطفا واضح بگید!

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    سمنان - ایران
    سلام .
    لطفاً تکنولوژی که برای توسعه استفاده می نمائید نام ببرید تا راحتتر راهنمایی شوید .

اگر از PHP استفاده می کنید در انجمن PHP جستجو نمائید قبلاً راجبش به صورت مفصل توضیح داده شده است .

موفق باشید .

محل زندگی
    Iran/Shiraz
    یه راه اینه که از outlook استفاده کنید و اونجا نوع email رو html تنظیم کنید و Send Pictures from the Internet را انتخاب کنید. اطلاعات بیشتر رو از این لینک میتونید پیدا کنید.http://support.microsoft.com/kb/197092

محل زندگی
    Iran/Shiraz
    یه راه ساده تر اینه که درIE مسیر زیر رو بریید:
    file->send->page bye email
    اگر قبلا outlook رو set نکرده باشید ازتون میخواد به control panel و mail برید. اونجا خیلی ساده میتونید outlook رو set کنید. خلاصه نتیجه اینه که اون page رو میتونید به email طرف مقابل send کنید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •