نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: نحوه حذف برنامه از «بازار»

نحوه حذف برنامه از «بازار»

دوستان کسی می‌دونه چطور می‌تونیم برناممونه از «بازار» حذف کنیم یا به اصطلاح از حالت انتشار خارج کنیم.من هرچی رو اون دکمه قرمز «حذف برنامه» تو قسمت «به روز رسانی اطلاعات» کلیک می‌کنم اتفاق خاصی نمی‌افته؟؟؟کار دیگه‌ای هم لازمه باید انجام بدم؟

کاربر دائمی آواتار Pam.goudarzi
    محل زندگی
    همدان

نقل قول: نحوه حذف برنامه از «بازار»

نقل قول نوشته شده توسط jalil_gh مشاهده تاپیک
    دوستان کسی می‌دونه چطور می‌تونیم برناممونه از «بازار» حذف کنیم یا به اصطلاح از حالت انتشار خارج کنیم.من هرچی رو اون دکمه قرمز «حذف برنامه» تو قسمت «به روز رسانی اطلاعات» کلیک می‌کنم اتفاق خاصی نمی‌افته؟؟؟کار دیگه‌ای هم لازمه باید انجام بدم؟
    کافیه یه ایمیل به developers@cafebazaar.ir یه ایمیل بدی و بگی که میخوای چیکار کنی، و بگو هم که مشکل دکمه وجود داره. معمولا فوقش داخل 4.5 ساعت جواب می دن. راستی برین برنامه فرمول کده رو از بازار بگیرین خودم ساختمش!:دی

کاربر دائمی آواتار abbasalim
    محل زندگی
    یزد ـ‌ اردکان

سلام
    به نظر بنده (کاملا نظر شخصی) برنامه های غیررایگان قابل حذف نیستند دلیلشم اینه که کاربر پول داده خریده تا هر وقت خواست باید بتونه بره تو بازار دانلودش کنه
    ولی رایگان هیچ تعهدی نسبت بهش نیست

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بجنورد

منظورتون از حذف چیه؟ اگه منظورتون اینه از حالت انتشار خارج بشه و در دسترس کاربران نباشه، که خیلی راحت از توی پنلتون میتونید اینکار رو بکنید. همون دکمه قرمزه! من خودم یکی از برنامه هامو حذف کردم و مشکلی نیست. حتی اگه برنامه پولی باشه باز هم قابل حذفه
    اما اگه میخاین کلا از پنل خودتون هم حذف بشه، فکر کنم باید با بازار تماس بگیرین

به نظر بنده (کاملا نظر شخصی) برنامه های غیررایگان قابل حذف نیستند دلیلشم اینه که کاربر پول داده خریده تا هر وقت خواست باید بتونه بره تو بازار دانلودش کنه
    نظر خوبیه. تا حالا اینطوری به قضیه نگاه نکرده بودم.

فعلا میخام از حالت انتشار خارج کنم. برای من اون دکمه قرمز کار نکرد. هم برای برنامه پولی و هم رایگان. وقتی دکمه رو می‌زنی اولش یه پیغام می‌ده که آیا مطمئن هستید بعدش هم منتقل می‌شه به صفحه برنامه و دیگر هیچ.
    با بازار تماس گرفتم گفتن که اسم برنامه‌ها رو براشون بفرستم منم فرستادم. حالا منتظرم ببینم فردا چه اتفاقی می‌افته.

برنامه ها رو هم از پنل حذف کردن هم از بازار.
    ولی تو نرم‌افزار «بازار» تو قسمت برنامه‌های دیگر توصعه‌دهنده (در پایین صفحه) هنوز هم اون برنامه‌ها هست. وقتی روش کلیک می‌کنی میگه «متاسفانه برنامه مورد نظر شما یافت نشد». کش برنامه «بازار» و همچنین دیتاهاشو پاک کردم هنوز هم پابرجاست.
    البته وقتی دکمه «بیشتر» رو می‌زنی اون برنامه‌ها اونجا نیستن؟؟؟
    کسی نظری نداره؟ باید صبر کنم؟ نامه بدم؟ شکایت کنم؟ ... ؟؟
    حذف برنامه داره از گذاشتن برنامه مشکل‌تر میشه

بعد از یکی دو ساعت از قسمت «برنامه‌های دیگر توسعه دهنده» هم حذف شد.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    خونه صفر حافظه(NULL)

ایده شما بسیار جالب بود
    آفرین

تاپیک های مشابه

1. حذف برنامه از حافظه
    نوشته شده توسط Voldemort در بخش توسعه‌ی لینوکس و نرم افزارهای آزاد
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 17 مهر 1384, 04:43 صبح
  2. مشکل در rpm -e (حذف برنامه ها)