نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: تبدیل برنامه نوشته شده دراکسس به یک برنامه ی خوب وکامل بادلفی(استفاده ازبان اطلاعاتی اکسس)

کاربر دائمی آواتار amirkazem
    محل زندگی
    استان گلستان

Post تبدیل برنامه نوشته شده دراکسس به یک برنامه ی خوب وکامل بادلفی(استفاده ازبان اطلاعاتی اکسس)

باسلام خدمت دوستان گرامی واساتیدبزرگوار!
    بنده تازه عضواین تالار(دلفی)شده ام.امیدوارم بتونم چیزایی ازشمااساتیدیادبگیرم.
    به اطلاع می رسونم بنده یک برنامه ی نه چندان قوی دراکسس باموضوع(اموردانش آموزی)نوشته ام که تااندازه ای نیازهایم رادرمحل کارم(مدرسه)برطرف می کند.البته باسفارش یکی ازدوستان بسیارخوبم دوست دارم همین برنامه رابابان دلفی انجام بدهم.(زیراهمانطورکه استحضاردارید، اکسس فقط یک پایگاه اطلاعاتی هستش)ولی بااستفاده ازکدهای ویژوال بیسیک می توان درمحیط همان پایگاه داده کدهم نوشت.(ببخشیدقصدجسارت ندارم.فقط درس پس دادن است)
    مع الوصف خوشحالم ازاین که به جمع دوست داران دلفی پیوسته ام وخوشحال میشم اگردوستان مساعدت کنندوبنده تازه کارراراهنمایی بفرمایند.

نقل قول: تبدیل برنامه نوشته شده دراکسس به یک برنامه ی خوب وکامل بادلفی(استفاده ازبان اطلاعاتی اکسس)

خیلی خوش آمدید.
    به نظر من، انتخاب زبان دلفی، انتخاب شایسته ای بوده . امیدوارم با رعایت قوانین سایت و پرسش و پاسخ و تلاش برای جستجو ، بتونید روز به روز در یادگیری این زبان شیرین موفق باشید.
    احیانا : در رابطه با پروژتون، در وحله اول باید ببینید در کجای کار قرار دارید ، اگر در ابتدای راه هستید، پیشنهاد میکنم از خواندن کتابهای پایه دلفی غافل نشوید ، و اگر سوالی داشتید در قسمت سوالات عمومی مطرح کنید(البته اول جستجو). در مرحله بعد هم شروع به نوشتن برنامه کنید. اگر سوالی براتون پیش اومد ، در ابتدا جستجو کنید(چه در این سایت و چه در گوگل) اگر به جواب رسیدید که هیچ ، وگرنه در قسمت مربوطه سوالتون رو بپرسید، تا هر یک از دوستان نسبت به توانایی و وقتشون پاسخگوی شما باشند.
    موفق باشید.

نقل قول: تبدیل برنامه نوشته شده دراکسس به یک برنامه ی خوب وکامل بادلفی(استفاده ازبان اطلاعاتی اکسس)

سلام. خوش آمدید.
    ولی بااستفاده ازکدهای ویژوال بیسیک می توان درمحیط همان پایگاه داده کدهم نوشت
    با دلفی هم می شه. اصلا اون قطعه کدهایی رو که در اکسس می نویسید ربطی به زبان برنامه نویسی نداره. فقط وی بی باهاش راحت تر ارتباط برقرار می کنه.
    توابع تبدیل تاریخ با دقت 5000 سال
    پذیرش پروژه، کامپوننت، آموزش برنامه نویسی (دلفی، اس کیو ال، ..) -> 09123780840

دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

نرم افزار پخش مویرگی

محل زندگی
    استان گلستان

باسلام وتشکرازدوستان عزیز.
    ازراهنمایی شماعزیزان بی نهایت سپاسگزارم.امیدورام بتونم بااین زبان به برنامه نویسی ادامه بدهم.

کاربر دائمی آواتار hp1361
    محل زندگی
    تهران

سلام

فکر می کنم بهترین راهنمایی که اساتید این تالار میتونند به شما داشته باشند(و اصولا به هر مبتدی ای) نشان دادن مسیری است که باید طی کنید.

آما قبلش شما باید بگید که کجا می خواهید بروید تا مسیر نشان شما دهده بشه.

مقصد هم برنامه شماست. اینکه برنامه شما چه کارایی قراره بکنه و چه ویژگی هایی باید داشته باشه. اونوقت نشان دادن مسیر میسر خواهد بود!

موفق باشیم

محل زندگی
    استان گلستان

باسلام ضمن تشکرازشمادوست گرامی
    hp1361
    به عرض برسونم برنامه ی بنده شامل یک بانک اطلاعاتی هستش که مشخصات واطلاعات دانش آموزان یک دبیرستان رادارد.که ازطریق یک فرم(ثبت مشخصات)جمع آوری شده ودرادامه داده هایی درموضوعات مختلفی ازقبیل:مواردانضباطی، مواردآموزشی، ثبت غیبت، مراجعات اولیا، پرداخت کرایه سرویس، پرداخت شهریه و...ازطریق فرم های ورودی مربوطه، درآنهاثبت شده است.درنهایت هم تعدادی گزارش براساس نیازهای مدرسه ازبانک مربوطه طراحی شده است.همانطورکه قبلاًهم عرض کردم ولی تمام این برنامه درداخل خودِبانک اطلاعاتی اکسس باکدهای وی بی نوشته شده است.که اصلاًبرنامه ی کامل ومستقلی نیست.واولین عیب آن این هستش که تااکسس ازمجموعه آفیس برروی سیستم نصب نباشد، عملاًکارنمی کند.ومعایب احتمالی دیگر.درهرصورت مسیربنده که فرمودیداین هست که بتونم این برنامه رابازبان دلفی وهربانک اطلاعاتی که دوستان پیشنهادمی کنند(مثلاًSQL)تکمیل کنم.
    لذانیازمبرم به ارشادوراهنمایی دوستان گرامی دارم.
    به امیدفردایی روشن

تاپیک های مشابه

1. تبدیل برنامه نوشته شده با C#‎ به برنامه تحت شبکه
    نوشته شده توسط Nafas_pce72 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: یک شنبه 18 فروردین 1392, 15:46 عصر
  2. سورس کد تبدیل کدهای برنامه نوشته شده c به پاسکال یا بالعکس
    نوشته شده توسط feridoon در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 28 خرداد 1388, 15:04 عصر
  3. چگونه برنامه نوشته شده را به ستاپ(setup)تبدیل کنیم
    نوشته شده توسط ehsan2007 در بخش Setup و Deployment