نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: چطور میشه شماره سریال هارد دیسک و cpu و مادربورد یک سیستم رو با php بدست آورد

Question چطور میشه شماره سریال هارد دیسک و cpu و مادربورد یک سیستم رو با php بدست آورد

من چطور میتونم شماره سریال هارد دیسک و cpu و مادربورد و یا هر شماره سریال قطعات سخت افزاری یک سیستم رو با php بدست آورد

در اصل میخوام کاری کنم که پروژهای که نوشدم فقط روی یک local مشخص اجرا بشه مثلا شماره سریال CPU در یک عدد ضرب و بعد جمع بشه و درصوری که حال اون برابر ی عدد مشخص شد صفحه لاگین باز بشه

این نکته رو هم میدونم که php اپن سرسه و میشه تو فایلاش دست برد و .... این کار رو فقط برای خودم روی سیستم خودم برای پروژه دانشجویی دارم انجام میدم
    آخرین ویرایش به وسیله hamidhassas : پنج شنبه 01 خرداد 1393 در 11:38 صبح

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: چطور میشه شماره سریال هارد دیسک و cpu و مادربورد یک سیستم رو با php بدست آورد

نمیشه ! شما نمیتونی از توی مرورگر به اطلاعات کامپیوتر دسترسی پیدا کنی

نقل قول: چطور میشه شماره سریال هارد دیسک و cpu و مادربورد یک سیستم رو با php بدست آورد

اگه کدی هم باشه که این اطلاعات رو بده، مربوط به کامپیوتری هست که کدهای PHP روش اجرا میشه (سرور) نه سیستم کلاینت.

چطوری میشه یک کد درست کرد که کد های پروژه فقط روی یک کلاینت خاص اجرا بشه

کاربر دائمی آواتار j_naroogha@yahoo.com
    محل زندگی
    Microfoft Visual Studio Ultimate Version

نقل قول نوشته شده توسط hamidhassas مشاهده تاپیک
    چطوری میشه یک کد درست کرد که کد های پروژه فقط روی یک کلاینت خاص اجرا بشه
    نه نمیشه چون به اطلاعات دسترسی ندارین.

کاربر دائمی آواتار morrning
    محل زندگی
    کرمانشاه

برای اختصاصی کردن بیننده های سایتتون میتونید از آی پی استفاده کنید و غیر از آی پی های مجاز بقیه رو ریجکت کنید

کاربر دائمی آواتار Unique
    محل زندگی
    ایران - اصفهان

دوستان درست میگن و شما نمیتونی به اطلاعات Client که با مرورگر سایت شما را باز میکنه دسترسی داشته باشی.

در اصل میخوام کاری کنم که پروژهای که نوشدم فقط روی یک local مشخص اجرا بشه
    وقتی شما میگی مشخص ،‌میشه فرض کرد منظورت سیستم های شناخته شده هستند ! من دو تا راه به نظرم میرسه :
    ۱ - هر کلاینت باید یک Valid IP داشته باشه و شما با htaccess به راحتی میتونی تعیین کنی کی دسترسی داره و کی نداره

۲ - باید mutual authentication از طریق SSL/TLS عمل کنی که به راحتی با OPENSSL قابل انجام هست و درگیری های Valid IP را نداره ! اینطوری فقط Client هایی که Certificate روشون نصب و Sign شده و مرورگر هاشون هم CA یاهمون Certificate Authority را نصب کردند از طریق برنامه Authenticate میشوند. (این روش را تئوری میدونم و عملی انجام ندادم ولی قطعا میشه انجام داد) توضیحات خیلی خوب به انگلیسی اینجا هست و من سعی میکنم بعد از تست با استفاده از همین مقاله انگلیسی توی وبلاگ خودم یک مقاله فارسی بنویسم.
    آخرین ویرایش به وسیله Unique : جمعه 02 خرداد 1393 در 14:47 عصر

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

اگه همه چیز لوکال هست و ویندوزه سیستم عاملت میتونی با استفاده از COM کارکنی
    مثلا اینو ببین
    قفل سخت افزاری را برات توی اسکریپت php چک میکنه ( البته وجود قفل روی خود سرور اجرا کننده php ) باز هم بحث کلاینت نیست آ....
    http://dedj.com/Download.html
    قسمت مربوط به php

محل زندگی
    ایران - اصفهان

به به ! جناب جوکر عزیز ! یاد روز های شاور و پارسیان و کل کل های اون روز ها به خیر ! یاد پیام خصوصی هایی که لو میرفت بخیر ! یاد نرم افزار هایی که برای دوستان ارسال میکردین هم به خیر ;) یاد جوونی ها بخیر !

اگه برداشت شما این بوده که میخواستند از نرم افزارشون در مقابل کپی و این حرفا محافظت کنند که استفاده از قفل سخت افزاری وقتی میشه خود سورس کد (php کدش بازه و اگه هم encode بشه معمولا میشه decode کرد) را به راحتی تغییر داد کار بی هدفیه !

چطوری میشه یک Certificate ساخت و در صورتی که توسط activx روی سیستم کاربر نصب بود سایت باز بشه

محل زندگی
    ایران - اصفهان

اگه کلاینت certificate را توی مرورگرش نصب کنه نیاز به activex نیست و با خود php و تنظیم htaccess میشه کاربر را authenticate کرد. مراجعه کنید به لینکی که دادم.

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

به به به اینورآ :) ی موقع وخی بیا ببینمت بریم خاطرات براهم توی پارک تعریف کنیم :)

ی جورایی راهنمایی غیر مستقیم بود ، جهنم و ضرر اینم مستقیمش : نظرم این بود که خودش یه اکستنشن/ocx بنویسه که دیگه مثل فایلهای php فرتی اپن سورس نیفته دست ملت :)

نقل قول نوشته شده توسط Unique مشاهده تاپیک
    اگه کلاینت certificate را توی مرورگرش نصب کنه نیاز به activex نیست و با خود php و تنظیم htaccess میشه کاربر را authenticate کرد. مراجعه کنید به لینکی که دادم.
    شرمنده من بی سوادم میشه همیجا پله پله کمک کنید یاد بدین

محل زندگی
    ایران - اصفهان

شرمنده من بی سوادم میشه
    اختیار دارین ، نشونه فروتنی شماست.

میشه همیجا پله پله کمک کنید یاد بدین
    گفتم که تا حالا عملی انجام ندادم ولی در اولین فرصت تست میکنم و توی وبلاگم میگذارم. شرمنده.

نقل قول نوشته شده توسط hamidhassas مشاهده تاپیک
    من چطور میتونم شماره سریال هارد دیسک و cpu و مادربورد و یا هر شماره سریال قطعات سخت افزاری یک سیستم رو با php بدست آورد

در اصل میخوام کاری کنم که پروژهای که نوشدم فقط روی یک local مشخص اجرا بشه مثلا شماره سریال CPU در یک عدد ضرب و بعد جمع بشه و درصوری که حال اون برابر ی عدد مشخص شد صفحه لاگین باز بشه

این نکته رو هم میدونم که php اپن سرسه و میشه تو فایلاش دست برد و .... این کار رو فقط برای خودم روی سیستم خودم برای پروژه دانشجویی دارم انجام میدم

روش راحتری هستش .... !

چاره کار اینه که به صورت API میتونید این کار رو انجام بدین که اطلاعات رو توسط C++‎ بنویسید که از سخت افزار بگیره و بفرسته به روی API شما بر روی وب که اونم بگیره و نمایش بده خیلی راحت شدنیه.

قانونی خواندن اطلاعات غیر ممکن هست اما به نظر من البته مطمئن نیستم میشه با استفاده از باگ مرورگر ها یا جاوا اطلاعات سیستم رو خواند و یا بهش نفوذ کرد :D

نقل قول نوشته شده توسط why.darkness مشاهده تاپیک
    روش راحتری هستش .... !

چاره کار اینه که به صورت API میتونید این کار رو انجام بدین که اطلاعات رو توسط C++‎‎ بنویسید که از سخت افزار بگیره و بفرسته به روی API شما بر روی وب که اونم بگیره و نمایش بده خیلی راحت شدنیه.
    بازم باید این برنامه رو سیستم کلاینت نصب بشه و ازطریق وب نمیشه به کلاینت دسترسی داشت. خلاف پروتکلها و قوانین موجوده.

تاپیک های مشابه

1. بدست آوردن شماره سریال هارد دیسک با vb.net
    نوشته شده توسط omidreza812 در بخش VB.NET
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 22 تیر 1386, 17:40 عصر
  2. شماره سریال هارد دیسک
    نوشته شده توسط محسن بابائی در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 8
    آخرین پست: جمعه 28 اردیبهشت 1386, 12:30 عصر
  3. شماره سریال هارد دیسک
    نوشته شده توسط hosseinrp در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 18
    آخرین پست: یک شنبه 29 بهمن 1385, 08:20 صبح
  4. شماره سریال هارد دیسک
    نوشته شده توسط bachemosbat در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 15 آبان 1384, 16:01 عصر
  5. چه جوری میشه شماره سریال هارد را با وی بی بدست آورد؟
    نوشته شده توسط mr_esmaily در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 18 شهریور 1382, 18:44 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •