نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: Trusted Computing/TPM

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Trusted Computing/TPM

با سلام؛
    سوالم اینه که چقدر با این مورد آشنا هستید و تا حالا برای جلوگیری از مهندسی معکوس ازش استفاده کردید؟
    چون تاجاییکه اطلاع دارم یک کاربرد Trusted Computing و چیپ ها/واحدهای TPM در همین بحث جلوگیری از مهندسی معکوس و کرک و این حرفاست.
    ضمنا الان فکر کنم بیشتر سیستمهای روز مجهز به این نوع پردازنده ها باشن (واحدهای پردازش ایمن شده)؛ البته اطلاعات موثق ندارم، ولی جسته گریخته یوقتا مطالبی در این مورد دیدم فکر کنم الان دیگه راحت در دسترس همگانی باشه این امکانات.
    خودم بیش از این اطلاعات و تجربه ای در این زمینه ندارم؛ محض کنجکاوی هم که شده خواستم بدونم خبره های مهندسی معکوس و کرک و این حرفا با این فناوری چقدر آشنا هستن یا شاید اصلا آشنا نیستن! چون فکر کنم باید کم کم این فناوری این حیطه از فعالیت ها رو هم به میزان قابل توجهی تغییر بده و بهتره باهاش بیشتر آشنا بشیم و آماده باشیم (این امکانات نه فقط از نظر مهندسی معکوس و کرک، بلکه برای من و برنامه نویسان عادی هم اهمیت و کاربردهای خودش رو داره).

نقل قول: Trusted Computing/TPM

مشابه این پرسش رو در reverseengineering.stackexchange.com مطرح کردم: http://reverseengineering.stackexcha...crack-attempts

تاپیک های مشابه

1. Computer Mirror in Lan
    نوشته شده توسط FirstLine در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 15
    آخرین پست: چهارشنبه 08 اسفند 1386, 13:56 عصر
  2. Trust a user to another one
    نوشته شده توسط AlirezaAkbari در بخش امنیت در شبکه
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 07 اردیبهشت 1382, 21:34 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید