نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: (null) is not valid Win32 application این ارورو تو xp میده ! وقتی میخوام برناممو اجرا کنم

کاربر تازه وارد آواتار hadi.88
    محل زندگی
    تهران

(null) is not valid Win32 application این ارورو تو xp میده ! وقتی میخوام برناممو اجرا کنم

سلام دوستان ! ببخشید نمی دونستم این سوالم رو دقیقا تو کدوم قسمت باید بپرسم و از اونجایی هم که خیلی ضروری هستشو عجله دارم توی 2 یا 3 تا روم تاپیک گذاشتم . خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید . اما سوالم :

من .net خودم که باهاش نرم افزارو نوشتم 4 هستش ! همین نسخه رو هم گرفتم و نصب کردم تو اون سیستم کاربری ک می خواد استفاده کنه از نرم افزار ، اما همین که می خوام اجرا کنم این ارورو میده بهم :
    (null) is not valid Win32 application
    در ضمن در مورد دیتابیس هم اینو بگم که ، اول Local DB بود و اما ازاونجایی که تو run کردن اون هم مشکل پیش اومد و به دیتابیسم اتصال پیدا نمیکرد . تا جایی هم که میشد پرس و جو کردمو حتی اینجا هم تاپیک گذاشتم اما نشد که نشد به همبن خاطر اونو بی خیال شدم .
    حالا می خوام تو اون سیستم استفاده کننده sql رو نصب کنم . ( و کردم ) اما حالا با این ارور مواجه شدم . ( که البته این ارور مشخصه که اصلا در مورد دیتابیس نیست )

کاربر دائمی آواتار SayeyeZohor
    محل زندگی
    ا-ص-ف-ه-ا-ن

نقل قول: (null) is not valid Win32 application این ارورو تو xp میده ! وقتی میخوام برناممو اجرا کنم

نقل قول نوشته شده توسط hadi.88 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان ! ببخشید نمی دونستم این سوالم رو دقیقا تو کدوم قسمت باید بپرسم و از اونجایی هم که خیلی ضروری هستشو عجله دارم توی 2 یا 3 تا روم تاپیک گذاشتم . خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید . اما سوالم :

من .net خودم که باهاش نرم افزارو نوشتم 4 هستش ! همین نسخه رو هم گرفتم و نصب کردم تو اون سیستم کاربری ک می خواد استفاده کنه از نرم افزار ، اما همین که می خوام اجرا کنم این ارورو میده بهم :
    (null) is not valid Win32 application
    در ضمن در مورد دیتابیس هم اینو بگم که ، اول Local DB بود و اما ازاونجایی که تو run کردن اون هم مشکل پیش اومد و به دیتابیسم اتصال پیدا نمیکرد . تا جایی هم که میشد پرس و جو کردمو حتی اینجا هم تاپیک گذاشتم اما نشد که نشد به همبن خاطر اونو بی خیال شدم .
    حالا می خوام تو اون سیستم استفاده کننده sql رو نصب کنم . ( و کردم ) اما حالا با این ارور مواجه شدم . ( که البته این ارور مشخصه که اصلا در مورد دیتابیس نیست )
    1- سوالتون مفهوم نیست

2- هیچ ربطی به این تاپیک نداره

تاپیک های مشابه

1. خطای is not a valid win32 application
    نوشته شده توسط karamoz در بخش C#‎‎
    پاسخ: 9
    آخرین پست: دوشنبه 12 خرداد 1399, 00:39 صبح
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 12 خرداد 1393, 22:38 عصر
  3. سوال: is not valid win32 application ارور
    نوشته شده توسط hercool در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 0