نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: اجرای برنامه SQL Server Management Studio و برنامه xampp بر روی یک سیستم

اجرای برنامه SQL Server Management Studio و برنامه xampp بر روی یک سیستم

به دلیل نیاز به دو برنامه SQL Server Management Studio و برنامه Xampp باید این دو برنامه را بر روی ویندوز 7 خود داشته باشم ، در ابتدای امر اپاچی ایراد داشت که باتغییر در پورت و هم ssl ان برنامه اپاچی درست کار می کنه، مشکل اینجاست که من وقتی جوملا را نصب کردم و کارهای نصب تمام می شود ، کافی است فقط یک بار برنامه SQL Server Management Studio را اجرا کنم تمام قسمت زحمتی که کشیدم هدر می رود و حتی بعد از نصب دوباره فایل های جوملا و اتصال به همان پایگاه داده برنامه جوملای من اصلان کار نمی کنه، حال یک راه حل برای اجرای این دو برنامه به صورت همزمان لازم دارم ، حتی وقتی پورت 3306 را در my.ini تغییر می دهم باز برنامه SQL Server Management Studio با Xammp تداخل داد ، البته من باید بگویم که راه حل تغییر در نامه پوشه ibdata1 فقط برای اجرای دوباره برنامه مای اس کیو ال در Xampp خوب است و کل داده های و ارتباط بین مای اس کیو ال و برنامه جوملا می ترکه، حال یک نفر که تخصصی تر کار کرده یک را ه حل به من ارائه بده من راه حل هایم ته کشیده.هردو برنامه برای من مهم است .

نقل قول: اجرای برنامه SQL Server Management Studio و برنامه xampp بر روی یک سیستم

یه نکته دیگه که من حتی وی ام ویر هم نصب کردم ولی پورت اس کیو ال در این برنامه همان 3306 و با همان پورت 3306 در سیستم میزبان کار می کند.

کاربر دائمی آواتار سعید صابری
    محل زندگی
    برازجان

نقل قول: اجرای برنامه SQL Server Management Studio و برنامه xampp بر روی یک سیستم

نقل قول نوشته شده توسط maryam65 مشاهده تاپیک
    یه نکته دیگه که من حتی وی ام ویر هم نصب کردم ولی پورت اس کیو ال در این برنامه همان 3306 و با همان پورت 3306 در سیستم میزبان کار می کند.
    3306 پورت mysql هست نه sql server.
    شاید Mysql جداگانه نصب کنی مشکلت حل بشه.سرور Mysql از سایتش دانلود کن و نصب کن.اون یکی را پاک کن تنظیمات Apache را هم تغییر بده

واضح تر راهنمایی کنید ، من هر بار که برنامه xampp کامل میشه و به درستی کار می کنه وقتی دقیقا برنامه sql server رو اجرا می کنم برنامه my sql در xampp مشکل پیدا می کنه. درسته در بالا منظورم mysql بود اشتباه کردم.

کاربر دائمی آواتار سعید صابری
    محل زندگی
    برازجان

منظورم این که از نسخه mysql ی که همراه xamp نصب میشه استفاده نکنید.به جاش Mysql از سایتش دانلود کنید و نصب کنید.

نتیجه گیری من وقتی که برنامه اس کیو ال رو هم اجرا نکنم و بیام برنامه mysql در xampp رو stop و بعد start کنم ، mysql در Xampp اجرا نمیشه ؟ اشاره ای که نمودید باعث شد من با دقت بیشتری یک باره دیگر تست کنم ، و علت رو باید در قسمت دیگر جویا بشم سپاس

تاپیک های مشابه

1. سوال: خطای عجیب در اجرای برنامه Sql server managment studio
    نوشته شده توسط Programmer 1 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 8
    آخرین پست: سه شنبه 17 بهمن 1391, 23:28 عصر
  2. اجرای SQL Server Management Studio
    نوشته شده توسط hasanain در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 19 بهمن 1389, 21:11 عصر
  3. بازنشدن برنامه SQL Server Management Studio2008
    نوشته شده توسط pardazandeh در بخش SQL Server
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 29 دی 1388, 18:58 عصر
  4. Side Bar که در SQL Server Management Studio Expressموجود هست.
    نوشته شده توسط Touska در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 23 بهمن 1386, 05:27 صبح
  5. ارتباط دلفی با SQL Server Management Studio Express
    نوشته شده توسط NiceUser در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 9
    آخرین پست: دوشنبه 01 بهمن 1386, 19:49 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید