نمایش نتایج 1 تا 38 از 38

نام تاپیک: [آموزش] حل مشکل سینک شدن gradle در اندروید استادیو و intellij idea

کاربر دائمی آواتار slr560
    محل زندگی
    تهران

Post [آموزش] حل مشکل سینک شدن gradle در اندروید استادیو و intellij idea

از اونجایی که مشکل خودم بود این و میدونم مشکل خیلی ها هم هست گفتم این مطلب رو اینجا بزارم
    مدیر محترم اگه صلاح دیدن مهمش کنن. چون خیلی ها به محض اینکه این مشکل واسشون پیش میاد به کل زده میشن از اندروید استادیو

اول از همه اینکه Gradle ورژن های مختلفی داره . اینکه اندروید استادیو از کدوم ورژن استفاده کنه بستگی به نسخه خودش داره
    مثلا تو ورژن 0.6 از گردل ورژن 1.10 استفاده میکرد. الان جدیدترین ورژن گردل 1.12 هست که باید دید اندروید استادیو جدید ساپورتش میکنه یا نه
    بگذریم
    شما اول از همه یه New Project بزنید و یه اسمی الکی انتخاب کنید و وارد محیط کد نویسی شوید. بعدش خوده android studio میاد ورژن گردلی که نیاز داره رو دانلود میکنه که معمولا یا سرعت پایینه یا نمیشه. شما میاید همون لحظه کلا برنامه رو میبندید و اگه بسته نشد End Process کنید (تقریبا یه ۲۰ ثانیه بعد)
    برید به آدرس زیر داخل کامپیوتر خودتون:
    C:\Users\<acount name>\.gradle\wrapper\dists

اینجا محل فایل gradle هست. وقتی این مسیر رو میریید یه پوشه میبینید به اسم زیر:
    gradle-1.10-all یا gradle-1.11-all یا gradle-1.12-all

اینکه کدوم پوشه باشه بستگی به اندروید استادیو داره که کدومو دانلود کنه. پوشه رو که باز میکنی یه پوشه به نام 6vpvhqu0efs1fqmqr2decq1v12 یا یه چیزی مثل این میبینی
    این یه اسم منحصر به فرد هست که خود اندروید استادیو تعیین میکنه و هر وقتم یه چیزی هست
    خوب رسیدیم به اصل ماجرا: روی پوشه دابل کلیک کنید. کارو همینجا ول کنید و برید به آدرس زیر:
    http://www.gradle.org/downloads

این صفحه دانلود گردل هست. آخرین ورژن رو بالای صفحه میزنه و ورژن های قدیمی تر رو پایین تر صفحه توی یه اسکرول که نوشته choose version
    بسته به ورژنی که خوده اندروید استادیو توی مرحله قبل دانلود کرده بود یکی رو انتخاب کنید
    هر ورژنی که انتخاب میکنید واستون ۳تا فایل میاره:
    gradle-1.12-all.zip

gradle-1.12-bin.zip

gradle-1.12-src.zip

شما all رو انتخاب کنید و دانلود کنید. بعد از دانلود فایل zip رو مستقیم انقال بدین به
    C:\Users<acount name>\.gradle\wrapper\dists\gradle-1.10-all\6vpvhqu0efs1fqmqr2decq1v12
    (دقت کنید شاید آدرس من با شما فرق کنه ولی کلیتش یکیه)

تموم شد. حالا یه پروژه دیگه باز کنید و خودش کارارو انجام میده.

نکته۱: همیشه برای بار اول به پروکسی یا v پی ان متصل باشید تا یه یکسری سینک ها کوچیک که واجبه انجام بشه. بعدش دیگه نیاز نیس
    نکته۲: بعد از اینکه کار gradle تموم شد اندروید استادیو میاد maven هم چک میکنه و آپدیت میکنه . حجمش تقریبا ۱۲۰ مگ هست و دیگه اینو نمیشه کاریش کرد و باید با خوده اندروید استادیو دانلود بشه

بعد از همه این کارا برید داخل ستینگ و work offline گردل رو تیک بزنید . میتونید work offline قسمت maven هم تیک بزنید

کاربر دائمی آواتار ho3ein.3ven
    محل زندگی
    بوشهر

نقل قول: [آموزش] حل مشکل سینک شدن gradle در اندروید استادیو و intellij idea

دوست عزیز ممنون از آموزش خوبتون

یک سوال داشتم . مسیری که ذکر کردین رو رفتم ولی هیچ کدم از این پوشه ها وجود نداره توش .

عکس زیر رو ببنیند :

33.JPG

من الان gradle-2.0-all.zip رو دانلود کردم .

میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم الان ؟

محل زندگی
    تهران

یه پروژه new بزن و بزار ۱دقیقه بگذره و خوده اندروید استادیو پوشه رو بسازه.
    بعدش از برنامه بیا بیرون و برو به آدرس بالا که گفتم
    الان آخرین ورژن گردل ۲ هست. مسلما میاد آخرین ورژن رو دانلود میکنه دیگه

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

دانلود شدن maven را کجا نشون میده؟ (درصد پیشرفت دانلود را میگم)

Write Once, Run Anywhere

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط dasssnj مشاهده تاپیک
    دانلود شدن maven را کجا نشون میده؟ (درصد پیشرفت دانلود را میگم)
    تو ورژن جدید اندروید استادیو maven رو خودش آپدیت کرده و نیازی نیس کاریش کنی

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

آقا من گردل دانلود کردم همون نسخه ای که می خواست . بعد توی اون پوشه ای که گفتید ریختمش ولی بازم ارور سینک میده . چیکار کنم؟

Write Once, Run Anywhere

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط dasssnj مشاهده تاپیک
    آقا من گردل دانلود کردم همون نسخه ای که می خواست . بعد توی اون پوشه ای که گفتید ریختمش ولی بازم ارور سینک میده . چیکار کنم؟
    همیشه برای بار اول راه اندازی به وی p ان یا پروکسی متصل باشید تا یه سری sync های اولیه انجام بشه و بعدش دیگه نیاز نیست
    بعد برید تو تنظیمات gradle و work offline رو تیک بزنید

این تصویر از مسیر gradel. در سیستم من!

من اون گردل ورژن 2.2 رو دان کردم !
    ولی بازم نشد!

من بقیه آدرسو ندارم،
    wrapper\dists چرا؟

بازم خطای سینک نشدن گردل و میبینم توی پروژم.

نکته مهم دیگه هست که کاربر slr560 ذکر نکردند :
    به نام گریدل هایی که از gradle.org به صورت zip دانلود میکنید توجه کنید.گریدل باید دقیقا همنام با گریدلی باشد که اندروید استدیو قصد سینک کردن و دانلود آن را دارد باشد.
    مثلا اندروید استدیو در سینک شدن و دانلود فایل gradle-1.10-all.zip با خطا مواجه میشود و فایل دانلودی شما از سایت گریدل با نام gradle-1.10-all3.zip می باشد.در این مثال کافیست 3 را از نام گرید حذف کنید تا گریدلی که دانلود کرده اید همان باشد که اندروید استدیو می خواهد ...

البته بعد از سینک شدن گریدل باید منتظر باشید تا دیتاهای maven هم از سایت maven.org دانلود بشه

یه خییری لطف کنه آموزش درستشو بذاره
    یا این آموزش اشتباهه یا تو ورژن جدید تغییر کرده. نه مسیر wrapper هست نه فایل gradle.x.x.all.zip

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط donyayesabz مشاهده تاپیک
    یه خییری لطف کنه آموزش درستشو بذاره
    یا این آموزش اشتباهه یا تو ورژن جدید تغییر کرده. نه مسیر wrapper هست نه فایل gradle.x.x.all.zip
    سرچ کن برادر
    https://barnamenevis.org/showthread.p...A7%D9%85%D9%87

سلام دوستان.
    به کمک فوری شما نیاز دارم.
    http://s6.uplod.ir/i/00688/gn98j7low0mt.png
    مشکل از کجاست و چگونه حل می شه؟ لطفا سریع جواب بدید.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط mohsenbostan مشاهده تاپیک
    سلام دوستان.
    به کمک فوری شما نیاز دارم.
    http://s6.uplod.ir/i/00688/gn98j7low0mt.png
    مشکل از کجاست و چگونه حل می شه؟ لطفا سریع جواب بدید.
    خودش گفته که چیکار کن که
    به فایل gradle.properties برو . یه خط هست به این شکل :
     org.gradle.jvmargs=-Xmx2048m -XX:MaxPermSize=512m -XX:+HeapDumpOnOutOfMemoryError -Dfile.encoding=UTF-8

اگه جلوش یه علامت # هست برش دار تا فعال بشه.
    یه مقدار داره به اسم org.gradle.jvmargs=-Xmx2048m که مقدار 2048 ظرفیت heap هست
    به نظر میرسه رم سیستم شما کمه . برای همین اندروید استادیو گفته برو این 2048 رو به 1024 تغییر بده .
    دقت کن فقط عدد رو عوض کنی

سلام دوستان من هر چقدر صبر میکنم این میمونه

Untitled.jpg

اون فایل wrapper هم ایجاد نمیشه چیکار کنم ؟

نقل قول نوشته شده توسط farzamking مشاهده تاپیک
    سلام دوستان من هر چقدر صبر میکنم این میمونه

Untitled.jpg

اون فایل wrapper هم ایجاد نمیشه چیکار کنم ؟
    اگر به اینترنت وصل میشی و بعد Sync خیلی طول میکشه باید به فایل buil.gradle مربوط به project نگاه کنی و اگر جایی ()jCenter دیدی اونو تبدیل کنی به ()mavenCentral. دلیلشم اینه که در اقدامی نمادین از طرف ()jCenter در همین هفته گذشته تحریم شدیم...!!

پ.ن: دوستانی که تهران هستند اگر یه موقع جناب ظریف رو دیدن بگین خواهشا به تحریم ها دست نزن...!! بگین به همین مقدار قبلی راضی هستیم خواهشا بیشترش نکن...!!

سلام دوستان من تا حالا چندین بار اندورید استودیو رو نصب کردم و حذف کردم و با فیلتر**** میرم به برنامه ولی سینک شدن خیلی طول میکشه در ضمن تو پوشه gradle. هیچ وقت پوشه ی wrapper باز نمیشه اینو چیکار کنم ؟ می بخشید اقای slr560 امکانش هست با team viewer برای من اندورید استودیو رو نصب کنید یا راهنماییم کنید ؟
    کار واجب دارم

کاربر جدید آواتار hojat ghasemi
    محل زندگی
    Currently living in Kerman,Iran but I am trying to migrate to Canada as an international student.

نقل قول نوشته شده توسط farzamking مشاهده تاپیک
    سلام دوستان من تا حالا چندین بار اندورید استودیو رو نصب کردم و حذف کردم و با فیلتر**** میرم به برنامه ولی سینک شدن خیلی طول میکشه در ضمن تو پوشه gradle. هیچ وقت پوشه ی wrapper باز نمیشه اینو چیکار کنم ؟ می بخشید اقای slr560 امکانش هست با team viewer برای من اندورید استودیو رو نصب کنید یا راهنماییم کنید ؟
    کار واجب دارم
    (سوالش از خیلی وقت پیشه ولی دیدم کسی جواب نداده و مشکل خیلی از دوستان هم هست )
    اندروید استودیو تا وقتی که مجبور نشه فولدر با نام C:\Users\<your computer name>\.gradle\wrapper رو نمیسازه برای این منظور شما باید توی اون دایرکتوری ای که پروژه های اندروید استودیو ذخیره میشن برید و همه اون فولدر های مربوط به پروژه ها رو پاک کنی و بعدش هم با باز کردن اندروید استودیو یه پروژه ی اندرویدی دلخواه رو که از قبل دارین, import کنید(توجه کنید باید ایمپورت کنید نه اینکه یک پروژه جدید بسازید)
    خود اندروید استودیو بهتون پیغام میده که باید wrapper رو دوباره راه اندازی کنم شما ok رو کلیک کنید
    حالا دیگه فولدر موردنظر و زیر شاخه هاش رو داریم و میتونیم بقیه کار های لازم برای راه اندازی gradle رو انجام بدیم.
    (راه های دیگه ای هم داره این ساده ترین شون بود.)

سلام دوستان عکس زیر را ببینین من چیکار کنم خطا را ؟
    2016-08-15 (10).jpg

Talking نقل قول: [آموزش] حل مشکل سینک شدن gradle در اندروید استادیو و intellij idea

سلام دوستان عزیز
    اگه پوشه wrapper رو تو آدرس گفته شده در مطالب بالا مشاهده نکردید کار زیر رو انجام بدین:
    اندروید استادیو رو باز کنید به آدرس زیر برید
    File--> settings-->Build,Exection, Deployment-->Gradle
    در صفحه باز شده در قسمت project-level settings گزینه use default gradle wrapper(recommended) را انتخاب کنید

Error:Unable to start the daemon process.
    This problem might be caused by incorrect configuration of the daemon.
    For example, an unrecognized jvm option is used.
    Please refer to the user guide chapter on the daemon at https://docs.gradle.org/2.14.1/userg...le_daemon.html
    Please read the following process output to find out more:
    -----------------------
    Error occurred during initialization of VM
    Could not reserve enough space for 1572864KB object heap

آقا من استودیوم 2.2 هست موقع ساخت پروژه این ارور میاد توی گریدل چکار کنمش درست بشه؟

با سلام ، من آخرین ورژن اندریود استدوی رو دانلود و نصب کردم و گریدل رو هم خودش دانلود کرد و تو همون پوشه ای که بالا نوشتید قرار داده اما هر وقت پروژه جدید ایچاد می کنم یا پروژه قدیمی وارد می کنم این ارور رو میده ،
    , This version of %1 is not compatible with the version of Windows you're running. Check your computer's system information to see whether you need a x86 (32-bit) or x64 (64-bit) version of the program, and then contact the software publisher
    موقع دانلود اندریود استدیو ننوشته بود 64 یا 32 بیتی ، ویندوز من 32 بیتی هست ، آیا دلیلش فقط همینه ؟ یعنی اندروید استدیو در ویندوز های 32 بیتی همیشه ارور میده ؟
    تصویر ارور رو هم گذاشتم
    Snap4.jpg
    من رفتم در روت اندروید استدیو و بررسی کردم و طبق تصویر زیر به نظرم همون 32 بیتی رو نصب و اجزا کردم ، و ارور طبق توضیح بالا به قوت خودش باقی هست و نمیدونم چکار کنم لطفا یکی منو راهنمایی کنه ممنون میشم
    photo_2016-11-01_15-51-43.jpg
    آخرین ویرایش به وسیله aydin321 : سه شنبه 11 آبان 1395 در 20:24 عصر

من اون کاری رو که گفتین کردم ولی نشد این ارور رو میده:
    123.jpg

مشکلم برطرف نشد .ولی اخرین نسخه gradle رو دانلود کردم و. انتقال دادم به پوشه مربوطه و نرم افزار رو ران کردم که بعد از سینک درست شد اما نکته اینجاست با هر بار باز کردن نرمافزار باید به نت وصل باشم تا ارور نده اگه نت نباشه بازم همون ارور رو میده راهی هست؟
    Untitled.png
    آخرین ویرایش به وسیله arash.arya43 : جمعه 02 تیر 1396 در 22:44 عصر

سلام.
    یه سوال داشتم . به ازای هر پروژه جدیدی که میسازیم باید به گریدل بهش اضافه کنیم ....راهی وجود نداره که هر بار پروژه جدیدی ایجاد می کنیم از یک گریدل استفاده کنیم.

Capture.PNG
    متأسفانه هر چند روز با این خطا مواجه میشم آدمو زده میکنن از برنامه نویسی اندروید

میشه یکی روشنم کنه این چه سری داره که اینطور میشه منم نمیدونم علتش چیه و آدرس گریدل هم درسته

منتظر پاسختون هستم.

باتشکر

سلام
    چند وقته پروژه جدید که ایمپورت میکنم این ارور گردل رو میده
    خودم که پروژه جدید new میکنم مشکلی نداره کامل سینک میشه ولی پروژه های دیگه رو که ایمپورت میکنم این ارور رو میده همش
    Untitled.png

سلام
    من اصلا پوشه .gradle ندارم ..

روش فقط این:
    https://github.com/backtory/fod

کاربر تازه وارد آواتار adel28
    محل زندگی
    ایران

بعضي كتابخانه ها به هيچ عنوان سينك نمي كنه.
    مثلا براي استفاده از كتابخانه زير خطا مي گيرم:

compile 'com.android.support:design:23.0.0'

بت قفند شكن هم به نتيجه نرسيدم.راه حل چيه؟

سلام دوست عزیز اگر با اضافه کردن ماژول ها مشکل داری از قند شکن c.i.s.c.o استفاده کن بیشتر قند شکن ها مشکل دارن و گوگل میتونه اون ها رو شناسایی کنه همچنین سعی کن از اخرین ورژن یا یکی مانده به اخرین ورژن استفاده کنی.
    خیلی ها برای اضافه کردن ماژول HITGIF:TextFieldBoxes مشکل دارن در عکس های پایین این مشکل با ست کردن ورژن ها حل میشه همچنین بقیه ماژول ها .

Module2.png

Module1.png

Module3.jpg

سلام. یه ارور دارم قبل خروجی گرفتن با برنامه اندروید استودیو ورژن 2.3.3 سی و دو بیتی پرتابل .. با فیلترشکن هم دانلود میکنه همه چیزی که لازم داره ولی این ارور رفع نشد هرکاری کردم موقع خروجی گرفتن.لطفا راهنمایی مرحله به مرحله بفرمائید برای رفعش.تصویر ارور پیوست میکنم.ممنون
    Untitledtt.png
    آخرین ویرایش به وسیله apameh : دوشنبه 27 فروردین 1397 در 22:45 عصر

دوستان یه وب ویو دارم که یه بنر از یه سایت رو توی اپلیکیشن اندروید نمایش میده میخوام وقتی کاربر روی بنر کلیک کرد تا 24 ساعت بعد وب ویو قابل کلیک نباشه

از این کد استفاده کردم میدونم باید از تابع if استفاده کنم ولی نمیدونم قسمت run چه کدی قرار بدم ممنون میشم کمک کنید

final WebView myWebView = (WebView) findViewById(R.id.webView);
    myWebView.loadUrl("https://www.google.com/");
    myWebView.setWebViewClient(new WebViewClient());
    WebSettings webSettings = myWebView.getSettings();
    webSettings.setJavaScriptEnabled(true);
    new Timer().schedule(new TimerTask() {

@Override
    public void run() {

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>و

return true;
    }
    });
    }
    }, 86400000);

Thank you for posting useful information.

این چی میگه
    http://uupload.ir/files/dgxy_new_bitmap_image.bmp

خواهشا کمک کنید...!!!!!

اینم یه راه حل دیگه
    https://barnamenevis.org/showthread.p...AF%DB%8C%D9%88

Unhappy نقل قول: [آموزش] حل مشکل سینک شدن gradle در اندروید استادیو و intellij idea

نقل قول نوشته شده توسط slr560 مشاهده تاپیک
    از اونجایی که مشکل خودم بود این و میدونم مشکل خیلی ها هم هست گفتم این مطلب رو اینجا بزارم
    مدیر محترم اگه صلاح دیدن مهمش کنن. چون خیلی ها به محض اینکه این مشکل واسشون پیش میاد به کل زده میشن از اندروید استادیو

اول از همه اینکه Gradle ورژن های مختلفی داره . اینکه اندروید استادیو از کدوم ورژن استفاده کنه بستگی به نسخه خودش داره
    مثلا تو ورژن 0.6 از گردل ورژن 1.10 استفاده میکرد. الان جدیدترین ورژن گردل 1.12 هست که باید دید اندروید استادیو جدید ساپورتش میکنه یا نه
    بگذریم
    شما اول از همه یه New Project بزنید و یه اسمی الکی انتخاب کنید و وارد محیط کد نویسی شوید. بعدش خوده android studio میاد ورژن گردلی که نیاز داره رو دانلود میکنه که معمولا یا سرعت پایینه یا نمیشه. شما میاید همون لحظه کلا برنامه رو میبندید و اگه بسته نشد End Process کنید (تقریبا یه ۲۰ ثانیه بعد)
    برید به آدرس زیر داخل کامپیوتر خودتون:
    C:\Users\<acount name>\.gradle\wrapper\dists

اینجا محل فایل gradle هست. وقتی این مسیر رو میریید یه پوشه میبینید به اسم زیر:
    gradle-1.10-all یا gradle-1.11-all یا gradle-1.12-all

اینکه کدوم پوشه باشه بستگی به اندروید استادیو داره که کدومو دانلود کنه. پوشه رو که باز میکنی یه پوشه به نام 6vpvhqu0efs1fqmqr2decq1v12 یا یه چیزی مثل این میبینی
    این یه اسم منحصر به فرد هست که خود اندروید استادیو تعیین میکنه و هر وقتم یه چیزی هست
    خوب رسیدیم به اصل ماجرا: روی پوشه دابل کلیک کنید. کارو همینجا ول کنید و برید به آدرس زیر:
    http://www.gradle.org/downloads

این صفحه دانلود گردل هست. آخرین ورژن رو بالای صفحه میزنه و ورژن های قدیمی تر رو پایین تر صفحه توی یه اسکرول که نوشته choose version
    بسته به ورژنی که خوده اندروید استادیو توی مرحله قبل دانلود کرده بود یکی رو انتخاب کنید
    هر ورژنی که انتخاب میکنید واستون ۳تا فایل میاره:
    gradle-1.12-all.zip

gradle-1.12-bin.zip

gradle-1.12-src.zip

شما all رو انتخاب کنید و دانلود کنید. بعد از دانلود فایل zip رو مستقیم انقال بدین به
    C:\Users<acount name>\.gradle\wrapper\dists\gradle-1.10-all\6vpvhqu0efs1fqmqr2decq1v12
    (دقت کنید شاید آدرس من با شما فرق کنه ولی کلیتش یکیه)

تموم شد. حالا یه پروژه دیگه باز کنید و خودش کارارو انجام میده.

نکته۱: همیشه برای بار اول به پروکسی یا v پی ان متصل باشید تا یه یکسری سینک ها کوچیک که واجبه انجام بشه. بعدش دیگه نیاز نیس
    نکته۲: بعد از اینکه کار gradle تموم شد اندروید استادیو میاد maven هم چک میکنه و آپدیت میکنه . حجمش تقریبا ۱۲۰ مگ هست و دیگه اینو نمیشه کاریش کرد و باید با خوده اندروید استادیو دانلود بشه

بعد از همه این کارا برید داخل ستینگ و work offline گردل رو تیک بزنید . میتونید work offline قسمت maven هم تیک بزنید
    سلام من امروز اولین روز هست که میخوام شروع کنم به یادگیری اندروید و برای اولین بار اندروید استدیو نصب کردم و با مشکل Sync درGradle مواجه شدم که کلافه کننده شده
    من ابتدا اندروید استدیو نسخه باندل نصب کردم آدرس sdk و ذخیره کردم در کل sdk نسخه باندل و نگه داشتم بعد خود برنامه رو کلا آنیستال کردم و بعد آخرین ورژن اندروید استدیو رو نصب کردم و زمان نصب به صورت پیش فرض خودش مسیر اس دی که از نسخه باندل به جا مونده بود و پیدا کرد درنهایت بعد از نصب و ایجاد پروژه ی جدید اول کار با این ارور مواجه شدم علتش چیه و چیکار کنم برطرف بشه ؟؟
    Failed to open zip file.
    Gradle's dependency cache may be corrupt (this sometimes occurs after a network connection timeout.)
    Re-download dependencies and sync project (requires network)
    Re-download dependencies and sync project (requires network)

از ابتدای نصب هم وی پی ان سیسکو وصل بوده
    نسخه ی گردل هم ورژن 4.6 هست ممنون میشم کمک کنید

کاربر دائمی آواتار reza69
    محل زندگی
    همدان

سلام من مشکل گردل دارم چرا سینک نمیشه؟q22.jpg

تاپیک های مشابه

1. Gradle و Maven در اندروید استادیو
    نوشته شده توسط slr560 در بخش Android Studio
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 10:12 صبح
  2. مشکل در باز شدن افلاین در اندروید
    نوشته شده توسط soft2fire در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 01 شهریور 1392, 13:55 عصر
  3. مشکل در باز شدن افلاین در اندروید
    نوشته شده توسط soft2fire در بخش Android Studio
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 01 شهریور 1392, 12:54 عصر
  4. مشکل دیده شدن سیستمها در یک شبکه با یک Domain
    نوشته شده توسط sql_qassem در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 15
    آخرین پست: پنج شنبه 11 دی 1382, 14:05 عصر
  5. مشکل حذف شدن pm ها و پیغامها در چند روز اخیر
    نوشته شده توسط المیرا در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد