نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: تفاوت سرعت load شدن سایتی که با ابزار های سمت سرور ساخته شده با سایتی که با ابزار های html ساخته شده

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مازندران

Question تفاوت سرعت load شدن سایتی که با ابزار های سمت سرور ساخته شده با سایتی که با ابزار های html ساخته شده

سلام دوستان
    اگر سایتی رو با ابزار های سمت سرور طراحی کنیم سرعت load شدن اون در اینترنت نصبت به سرعت load شدن سایتی که با ابزار html طراحی شده باشه به چه شکلیه ؟؟؟
    با تشکر
    با تصور که در هر دوحالت برنامه نویسی C#‎ و خوندن اطلاعات از سمت سرور وجود داره.

مدیر بخش آواتار ahmad156
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: تفاوت سرعت load شدن سایتی که با ابزار های سمت سرور ساخته شده با سایتی که با ابزار های html

کنترل های سمت سرور یا همون کنترل های ASP یه هزینه رندر دارن که View Engine ها اون رو انجام میدن.توی ASP.NET Web Form تنها View Engine همون ASPX بود ولی توی ASP.NET MVC مایکروسافت یه View Engine جدید به نام Razor معرفی کرده که به طور کلی بهتر از ASPX هست.
    پس وقتی شما از کنترل های ASP استفاده نکنین این هزینه رندر رو ندارین ولی در عوض شما توی Code Behind یا Action ها بهش دسترسی ندارین

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مازندران

نقل قول: تفاوت سرعت load شدن سایتی که با ابزار های سمت سرور ساخته شده با سایتی که با ابزار های html

یعنی هیچ راهی برای دسترسی در قسمت Code Behind یا Action ها به تگ ها و input و submit و button ها نیست؟
    راستش بنده یه قالبی رو توی sublimtext آماده کردم اما وقتی کپی شون میکنم توی asp 2010 در حالت عادی قبل از اجرا صفحه بهم ریختست اما وقتی run میگیرم در حالت اجرا صفحه درست نشون میده
    دلیلش چیه؟

مدیر بخش آواتار ahmad156
    محل زندگی
    شیراز

شما میتونین به کنترل های html خاصیت
    runat="server"
    رو اضاف کنین ولی به یه نوعی باز هزینه رندر طرف سرور رو دارن.البته این هرینه قابل چشم پوشی هست و خیلی کمه.
    من به هیچ عنوان از قسمت Design توی ویژوال استودیو استفاده نمیکنم اصلاً بهش نگاه نمیکنم.شما معیارتون مرورگر هاست نه ویژوال استودیو.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مازندران

شما برای طراحی قسمت UI وب سایتتون که در asp.net مینویسید از نرم افزار دیگه ای ( مثل دریم ویور و sublimtext و ...) استفاده میکنید یا در همون قسمت Design ویژوال استادیو طراحی میکنید؟

مدیر بخش آواتار ahmad156
    محل زندگی
    شیراز

من فقط قسمت Source رو استفاده میکنم و هیچ وقت قسمت Design و ToolBox رو استفاده نمیکنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مازندران

نقل قول نوشته شده توسط ahmad156 مشاهده تاپیک
    من فقط قسمت Source رو استفاده میکنم و هیچ وقت قسمت Design و ToolBox رو استفاده نمیکنم
    منظورتون اینه که اگه ابزار سمت سروری مثل button رو بخواید اون ابزار رو درگ نمیکنید و کد asp:button> رو تایپ میکنید؟؟؟
    فرقی هم مگه داره؟ یا فقط منظورتون اینه که Design در asp.net ارزش نداره ؟؟

مدیر بخش آواتار ahmad156
    محل زندگی
    شیراز

دقیقاً.
    در ظاهر فرقی نداره ولی اگه بخواین به HTML و Css کامل مسلط شین توصیه میکنم به Design و ToolBox توجهی نکنین و همه کارا رو دستی انجام بدین.یه کم که باهاش کار کنین حتی سریعتر از ToolBox و Drag کردن میتونین کاراتون رو انجام بدین

تاپیک های مشابه

1. به روز رسانی اطلاعات صفحه هنگام load شدن(شبیه سازی CTRL+F5)
    نوشته شده توسط hosseintaheri در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 22 آذر 1392, 13:01 عصر
  2. اندازه گيري سرعت اجراي load شدن فرم
    نوشته شده توسط خسرو خان در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 25 دی 1389, 14:58 عصر
  3. javascript و کند شدن سرعت load صفحه؟
    نوشته شده توسط Behsharp در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 05 دی 1385, 08:19 صبح
  4. نمایش یک صفحه پس از Load شدن کامل آن
    نوشته شده توسط MSYNK در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 10
    آخرین پست: چهارشنبه 19 مهر 1385, 13:59 عصر
  5. به روز رسانی اطلاعات صفحه هنگام load شدن(شبیه سازی CTRL+F5)
    نوشته شده توسط hosseintaheri در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 19 اسفند 1383, 09:18 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •