نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: تنظیم ردیف براساس تاریخ....

تنظیم ردیف براساس تاریخ....

باسلام: میخواهم گزارش براساس تاریخ ردیف بندی شود .مثلا در فرم اگر درردیف 14 اسمی باتاریخ 4/2/85 وارد واسم قبلا از ان مثلا 10/2/85 بود اسم ردیف 14 برود اخرین شماره تاریخهای 4/2/85 قرار
    بگیرد.

نمونه را ملاحظه فرمائید
    توضیح بیشتر : اسامی مراجعین براساس تاریخ مراجعه ازطریق فرم ثبت میشود. حالابعداز ثبت مراجعین روزهای 1و2 متوجه میشیم که یکی از اسامی که درتاریخ 1/2/85 مراجعه کرده از قلم افتاده . حال میخام این اسم را پس از وارد کردن درفرم بره اخرین نفر مراجعین روز یکم در گزارش قرار بگیره وردیفش هم
    شماره بعد ازاون باشه.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله daglararan : چهارشنبه 27 اردیبهشت 1385 در 18:38 عصر

تصحیح فایل

من فایل را درست کردم..... ببینید همونی است که می خواهید....
    نقل قول نوشته شده توسط farhadamin
    سلام
    من فایل را براتون درست کردم... ببینید همونی است که می خواستید.

دوست عزیز ضمن تشکر, من میخام ضمن مرتب شدن تاریخ ردیف نیز بطور صعودی
    مرتب بشه. درنمونه اصلاحی توسط جنابعالی ردیف مرتب نشده. منتظر کمک دوستانم

TOZOH DAHID

SALAM ... BE GHESMATEE ...QUERY NEGAH KONID... TARIKH HA BE SORATEE SOODI MORATAB SHODE AND...... AGEE CHIZEE DIGEE MIKHAYD MAN MOTEVAJEE MANZOR NEMISHAM......

نقل قول نوشته شده توسط daglararan
    دوست عزیز ضمن تشکر, من میخام ضمن مرتب شدن تاریخ ردیف نیز بطور صعودی
    مرتب بشه. درنمونه اصلاحی توسط جنابعالی ردیف مرتب نشده. منتظر کمک دوستانم

سلام دوست عزیز. منتوجهم . تاریخها مرتب شده اند ولی شماره ردیفها نا منظم هستند . من درنمونه بالا بادادن 1= در فیلد ردیفها این کاررا درست کردم ولی در برنامه خود من جواب نداد. ایا کدی وجود ندارد که باوارد کردن اون در رپورت هم تاریخها وهم شماره ردیفها مرتب شوند؟ ارادتمند

کاربر دائمی آواتار شاپرک
    محل زندگی
    ناکجاآباد
    من یه کم تغییر دادم ... اما نمی دونم درسته یا نه !

باسلام: نمونه ای که تقدیم میشود درگزارش گروهبندی شده است و راهنمائی شاپرک عزیز و فرهادجون دراین نمونه جواب نمیدهد چیکار میشه کرد تا تاریخ ها درچنین نمونه ای در ردیف خود قرار گیرد ؟ یعنی همان
    مضمون سئوال بالا.

ازدوستان محترم تقاضای کمک میکنم

کاربر دائمی آواتار شاپرک
    محل زندگی
    ناکجاآباد
    منظور از ردیف اینجا چیه ؟
    مگه نمی خواهید که تعداد مراجعین رو نشون بده ؟ ! خوب همون کاری که گفتم انجام بدید ولی جای فیلد ردیف رو عوض کنید همون جایی که گروهبندی کردید بگذارید کنار RD

دوست عزیزهمه شاپرک! ردیف دراینجا همان اولین فیلد 1,2,3,...... مشکلم را با یک مثال عرض کنم.با توجه به اینکه من باید مراجعین را بر اساس تاریخ مراجعه ثبت کنم , مثلا بعد از ثبت مراجعین تاریخ اول و دوم ماه متوجه میشوم که یک برگ از مراجعین تاریخ یکم ماه از یاد رفته . حال اگه اینو در همان ردیفی که در حال ثبت هستم وارد کنم در بین تاریخی میماند که در حال ثبت هستم (مثلا روز 2 ماه) من میخواهم این بره در بین تاریخ روز یکم قرار بگیره و برای خودش شماره ردیف بگیره. اگه لطف کنی و به نمونه نگاهی کنی میبینی که روش شما را اعمال کرده ام ( درکوئری) ولی جواب نداده . من منتظرم

کاربر دائمی آواتار شاپرک
    محل زندگی
    ناکجاآباد

دوست من

من دلیل ثبت ردیف رو متوجه نمیشم چیزی که شما میخواهید با مرتب کردن بر اساس تاریخ و گروهبندی افراد حل میشه .... در غیر اینصورت من اشتباه متوجه شدم.

دوست عزیز شاید جملات من نارساست! ببین خاصیت Ascending رادر کوئری برای فیلدتاریخ اعمال کردیم ولی این خاصیت درگزارش عمل نمیکنه( در نمونه فایل من) دراین نمونه چیکارکنم که مثلا وقتی درفرم درردیف 30 تاریخ 1/2/85 واردکردم بره درگزارش در میان تاریخ های 1/2/85 قرار بگیره؟ تکرار میکنم که درنمونه فایل من که گزارش براساس کوئری ساخته و گروهبندی شده.
    آخرین ویرایش به وسیله daglararan : چهارشنبه 03 خرداد 1385 در 17:43 عصر

کاربر دائمی آواتار شاپرک
    محل زندگی
    ناکجاآباد
    توی نمونه ای که گذاشتید من گزارش رو که اجرا میکنم فقط یک رکورد نشون داده میشه !!!!!!!!

کاربر دائمی آواتار mohammadgij
    محل زندگی
    ایران-اهواز-شهرک نفت
    منم اجرا کردم فقط یک رکورد اجرا شد. ببین شما اومدی یک فیلد به نام Rd رو Group کردی و می خوای که تاریخ اول سورت بشه بعد RD خب عزیزم نمی شه که. در گزارش اول میره سراغ Sorting مربوط به Grouping بعد میره سراغ آیتم های بعد. شما میتونی قبل از Rd در Grouping تاریخ رو بذاری و فیلد دومت Rd باشه و لی ممکنه اون جوابی که می خوای رو نگیری فایلت رو هم کامل بذار آخه گذارشت یک رکورد رومیاره و کپشن فیلد هاتم فارسی بذار من یکی که حوصله ندارم برم ببینم اسم فیلد تاریخ چیه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •