نمایش نتایج 1 تا 39 از 39

نام تاپیک: مشکل ساده یک تازه کار در css

مشکل ساده یک تازه کار در css

سلام
    سوالم خیلی خیلی خیلی ابتدایی ولی خواهشا کمک کنید تا بتونم یاد بگیرم
    من اینو نوشتم:
    <html>

<title> web </title>
    <style>
    .windo{
    background-repeat:no-repeat;
    position:static;
    height:100%;
    width:100%;

}

</style>
    <body>

<div id="menu" style="">
    menu

</div>

<div id="win1" class="windo" style="background:url(A.jpg);">
    win1
    </div>

<div id="win2" class="windo" style="background:url(B.jpg);">
    win2
    </div>

<div id="win3" class="windo" style="background:url(C.jpg);position:static;">
    win3
    </div>

<div id="win4" class="windo" style="background:url(D.jpg); ">
    win4
    </div>

</body>
    </html>

اما background-repeat:no-repeat; برای کلاس ویندو جواب نمیده. یعنی تصاویرم ریپیت میشند. چرا؟
    البته وقتی no-repeat رو درون استایل هر کدوم از دیو ها قرار میدم درست میشه ولی چرا تو استایل کلی جواب نمیده؟

کاربر دائمی آواتار masoud_pnu
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول: مشکل ساده یک تازه کار در css

دوست خوبم کد شما تگ <head> نداره؟؟

لطفا توضیحی بفرمایید قراره این کد چیکار کنه؟

نقل قول نوشته شده توسط masoud_pnu مشاهده تاپیک
    دوست خوبم کد شما تگ <head> نداره؟؟

لطفا توضیحی بفرمایید قراره این کد چیکار کنه؟
    تگ هد بش دادم ولی تاثیری نذاشت

میخوام با این چندتا دیو فقط صفحه اول طراحی کنم که چندتا عکس پشت سرهم باشند تا بعد بش کدهای دیگه اضافه کنم...یعنی همون طراحی های سایت هایی مثله سایت
    eagle-design.ir ... البته بشکل خیلی ساده و از صفر تا آخر
    کمکم میکنید؟

محل زندگی
    کرمانشاه

نه خب تگ head باید باشه.آپشن نیست.الزامه.چون شما استایل تعرییف کردید
    دوست خوبم سایتی که فرمودید طراحیش به این راحتی که فرمودید نیست.به طراحی سایت مذکور،اصطلاحا (پارالاکس)میگن که با چیزی که مدنظر شماست تفاوت زیادی داره و از متدهای پیشرفته طراحی حساب میشه.حالا اگه میخواید همینجوری چندتا عکس پشت سرهم بذارید اون بحثش فرق میکنه و کار سختی نیست.ولی اون سایت خیر.ضمنا هیچوقت height رو برابر 100% مقدار دهی نکنید.بحث width فرق میکنه.میتونید واسه تمام صفحه شدن ارتفاع،مقدار اون رو به اندازه ارتفاع بزرگترین مانیتور یعنی 900px بگیرید.
    درخدمتم.

کاربر دائمی آواتار mmdsharifi
    محل زندگی
    lenus.org

سلام دوست عزیز

کدی که شما قرار دادید از لحاظ html هم مشکل داره،لذا بهتون پیشنهاد می دم برید
    W3schools.com
    codeacademy.com
    تا هم html5 ,css3 رو خوب یاد بگیرید.
    کد اکادمی رو حتما امتحان کنید!

نه خب تگ head باید باشه.آپشن نیست.الزامه.
    دوست خوبم سایتی که فرمودید طراحیش به این راحتی که فرمودید نیست.به طراحی سایت مذکور،اصطلاحا (پارالاکس)میگن که با چیزی که مدنظر شماست تفاوت زیادی داره و از متدهای پیشرفته طراحی حساب میشه.حالا اگه میخواید همینجوری چندتا عکس پشت سرهم بذارید اون بحثش فرق میکنه و کار سختی نیست.ولی اون سایت خیر.ضمنا هیچوقت height رو برابر 100% مقدار دهی نکنید.بحث width فرق میکنه.میتونید واسه تمام صفحه شدن ارتفاع،مقدار اون رو به اندازه ارتفاع بزرگترین مانیتور یعنی 900px بگیرید.
    درخدمتم.
    ممنون منم نگفتم آسونه و فورا میخوام درستش کنم ک... گفتم میخام شروع کنم و به این جاش برسونم
    اون height برابر 100 هم نتیجه ی یه کپی پیست از یه کد دیگه بود ... دارم با خطا و آزمون جلو میرم
    حالااگه میشه از همون مرحله صفر اگه میشه بفرمایید چکار کنم؟

نقل قول نوشته شده توسط mmdsharifi مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز

کدی که شما قرار دادید از لحاظ html هم مشکل داره،لذا بهتون پیشنهاد می دم برید
    W3schools.com
    codeacademy.com
    تا هم html5 ,css3 رو خوب یاد بگیرید.
    کد اکادمی رو حتما امتحان کنید!
    ممنون
    میدونم مشکل داره
    راستش سال پیش فقط یه دور اچ تی ام ال خوندم (آموزش تصویری دیدم) و تا الان هم باهاش کاری نکردم برای همین فراموشم شده.. همین سایت W3schools.com همین الآن هم جلوم بازه و ازش کمک میگیرم
    ممنون از توجه تون

محل زندگی
    کرمانشاه

مرحله صفر برای چه کاری؟طراحی همچین سایتی؟

مرحله صفر برای چه کاری؟طراحی همچین سایتی؟
    آره

البته از صفر هم فکر کنم باید صفر تر شروع کنم
    البته فعلا اچ تی ام ال و سی اس اس ش فقط

؟؟

محل زندگی
    کرمانشاه

الان اگه بگم آره که میگی برو بابا!!ولی واقعیتش اینه که بله.یه مقدار باید دستتون تو HTML و خصوصا استایل دهی به اون یعنی CSS روون تر بشه.چون حقیقتااینجور طراحی یه مقدار وقت زیادتری می بره و زده می شید.
    من یه نمونه برای شما میذارم،گرچه free و رایگان نیست این قالب،ولی اگه بلد باشید میتونید راحت سفارشی و فارسی سازیش کنید.تو صفحه اش کلیک راست بکنید و view page source رو بزنید.ببینید چیزی ازش سر درمیارید؟اتفاقا کامنت گذاری شده و تقریبا مشخصه چی به چیه.ولی بهتون توصیه میکنم اول شروع کنید عمیق HTML و CSS رو یادبگیرید.و از همه مهمتر،توصیه اینجانب به همه دوستان : زبان انگلیسی رو تقویت کنید.این رمز موفقیت تو این کاره.در خدمتیم.
    http://themeforest.net/item/inventio...review/8286434

تا اونجا که من میدونم این سایت ها یک بک گراند ثابت دارند و وقتی پایین میری بقیه قسمت هاشون مثله نوار روی این تصویر جابجا میشند
    درسته؟

الان اگه بگم آره که میگی برو بابا!!ولی واقعیتش اینه که بله.یه مقدار باید دستتون تو HTML و خصوصا استایل دهی به اون یعنی CSS روون تر بشه.چون حقیقتااینجور طراحی یه مقدار وقت زیادتری می بره و زده می شید.
    من یه نمونه برای شما میذارم،گرچه free و رایگان نیست این قالب،ولی اگه بلد باشید میتونید راحت سفارشی و فارسی سازیش کنید.تو صفحه اش کلیک راست بکنید و view page source رو بزنید.ببینید چیزی ازش سر درمیارید؟اتفاقا کامنت گذاری شده و تقریبا مشخصه چی به چیه.ولی بهتون توصیه میکنم اول شروع کنید عمیق HTML و CSS رو یادبگیرید.و از همه مهمتر،توصیه اینجانب به همه دوستان : زبان انگلیسی رو تقویت کنید.این رمز موفقیت تو این کاره.در خدمتیم.
    http://themeforest.net/item/inventio...review/8286434

ممنون از معرفی سایت
    ولی راستش من برای همین میخام یه قالب نزدیک به این سایتی که گفتم طراحی کنم .. نه در اون حد ولی خب نزدیک بهش... اصلا برای همین که بتونم اچ تی ام ال و سی اس اس رو یادبگیرم شروع به این کار کردم...ترجیح میدم طراحیش طول بکشه ولی قسمت به قسمت هم اچ تی ام ال یاد بگیرم و هم سی اس اس
    لطفا چند مرحله از پیاده سازی این سایت رو بگو تا انجام بدم
    نه اینکه قدم هایی که باید انجام داد رو بگی ا... نه ... چند قدم شروعی و ریز (نمیتونم منظورمو برسونم با هر برداشتی جواب بده تا سعی کنم بهتر بگم )

محل زندگی
    کرمانشاه

بله همینطوره.اصول همینه ولی شاید یه سری تفاوتا باشه در نحوه پیاده سازی.تونستی این مثالی که بهت دادم رو تحلیلش کنی؟

محل زندگی
    کرمانشاه

عزیز راحت باش.بگو دقیقا چی مدنظرته؟اگه بلد بودم که رو چشمام عرض میکنم.اگرم نه که قطعا دوستان دیگه هستن.

بله همینطوره.اصول همینه ولی شاید یه سری تفاوتا باشه در نحوه پیاده سازی.تونستی این مثالی که بهت دادم رو تحلیلش کنی؟
    راستش اینترنت در حد زغال!! تو باز کردنش مشکل دارم ولی حتما تا آخر شب هرجور شده بش نیگاه میندازم

محل زندگی
    کرمانشاه

خب.ببین این قالب از بوت استرپ استفاده میکنه.بوت استرپ چیه؟یه فریم ورکه(framework)/چارچوب کاری.به چه دردی میخوره؟هر فریم ورک حاوی توابع یا استایل هاییه که مارو از نوشتن کدهای بسیار زیاد راحت میکنه.مثلا من میخوام یه منو داشته باشم که کاملا پهناش اندازه صفحه باشه،وقتیم سایتم تو صفحه نمایش های کوچیک(مثل موبایل)باز شد،دیگه بهم نریزه.عوضش همه موارد موجود در منو برن تو یه باکس که وقتی کلیدی رو زدم برام باز بشن.اینجا خیلی کدنویسی لازم داره.نحوه بازشدن لیست جاوااسکریپت میخواد،اندازه منو CSS،و...اما همه اینارو من میتونم بایه فراخوانی ساده داشته باشم،اگر تحت فریم ورکی که مخصوص اینکاره کد رو بنویسم.اینجا فریم ورک ما بوت استرپه.
    بعد اومده چیکار کرده؟یه بخش(محفظه)تعریف کرده که backgroundاون یه عکسه(که میره زیر).position این بخش top هستش که حرکت نکنه و ثابت بمونه.بعد اومده چندتا بخش دیگه تعریف کرده که بالا میرن.
    اصول کار ساده اس.

خب درست.... خودمم یه چیزهایی در مورد بوت استارپ خوندم ولی چون اولین کاریه که توطراحی برای خودم میخام انجام بدم برای همین میخام خودم و با ابزارهای ابتدایی شروع به ساخت کنم تا کامل یاد بگیرم
    حالا تو این مرحله قابلیت تطبیق با مرورگرهای موبایل و تبلت و ... نداشته باشه و برای هر کدوم نحوه ی نمایش خاص نداشته باشه طوری نیست ولی اگه بتونم از ابتدا و با همین ابزار ابتدایی هم اینکارهارو بتونم بکنم خیلی خوب میشه... البته میدونم باید جوری کدش رو بزنم که بشه با کمترین هزینه (ی زمانی) تغییرش داد وکاری کرد که با تبلت و موبایل هم نمایش خاص خودش رو داشته باشه...
    فکر کنم اگه خودم بتونم اینکارو بکنم اونوقت میتونم درک درستی از سازوکار و ارتباط موارد یاد بگیرم تا وقتی که از یک فریم ورک با کتابخونه های آماده استفاده کنم
    منتظرنظرت میمونم دوست خوبم

میخوام اگه بشه یه psd از چیزی که توذهنمه رو بزنم (هرچند که میدونم خیلی افتضاح طراحی خواهم کرد) و بعد بکمک بچه های همینجا مرحله ب مرحله تبدیلش کنم

؟؟

محل زندگی
    کرمانشاه

اول عیدت مبارک!
    دوم ایشالا موفق باشی.همینکه اراده اینکارو داری خودش خیلی خوبه.منتها الان شما میخوای یه سایت معمولی طراحی کنی یا همون پارالاکسه؟
    شما بزن psd رو،اصلا هم فکر نکن بده.اصلا بد نیست.ماحصل تلاش اصلا بد نیست.حداقلش اینه میاد دستت چی به چیه.شاید باورنکنی وقتی اولین بار سفارش طراحی سایت گرفتم،واقعا هیچچچچ بلد نبودم.نه اینکه الان استادم!!نه.ولی واقعا اصلا بلد نبودم CSSبه چه دردی میخوره.اسکلت بندی با div رو واقعا نمیدونستم چیه.شما یا علی بگو،من بلد نباشم بقیه بچه ها هستن.همت خودت هست.

البته اینم تو پرانتز بهت بگم که سعی کن کدنویسی یاد بگیری.چون فتوشاپ مقدار خیلی زیادیش عکسه و این باعث میشه صفحه سنگین بشه و بعد سرعت لود پایین بیاد.
    آخرین ویرایش به وسیله masoud_pnu : دوشنبه 06 مرداد 1393 در 23:12 عصر

عید شما هم مبارک
    سلامت باشین

میخوام یه سایت معمولی راه بندازم که فقط نماش به همون سبک باشه .سایت معمولی و استاتیک .
    از الان هم میرم سراغ زدن psd البته رو کاغذ تقریبا ایده م رو کشیدم ولی خب تا یه کم با گیمپ راه بیفتم طول میکشه
    برای این میگم شاید بددر بیاد چون یه تاپیک بود در مورد طراحی که دیشب داشتم میخوندم (البته نیمه کاره رها شده بود ) و کسی که تاپیک رو زده بود خیلی ایرادهای فنی میگرفت برای همین خودمم میدونم دفعه اول چقدر بد خواهد شد طرحم! خیلی غیر کارشناسی!

با کد یادگیری رو هم بشدت موافقم...هیچی کد نمیشه!! (خواستم در مورد سی شارپ و خانواده ش بگم که دیدم اینجا جاش نیس)

ممنون از یاریت

محل زندگی
    کرمانشاه

ببین ایراد فنی رو وقتی می گیرن که بدونن طرف خیلی وارده و حرفه ایه.شما تازه شروع کردی،ابدا نباید انتظار داشته باشی که همین طرح اول یه سایت استثنایی طراحی کنی.شما کم کم جلو بیا،به مرور یاد می گیری.ایرادای بنی اسراییلی فقط آدمو دلسرد می کنن.یه چیزیم بگم خدمتت،اصلا فکر نکن ضعیفی.همه ما در یه سطح هستیم.فقط کمی بالاتر و پایینتر.یاعلی بگو و شروع کن.بابا نهایتش اینه یه فرم جدید بازمیکنی دیگه!

ممنون از اینهمه انرژی ای که میدی
    واقعا ممنون

محل زندگی
    کرمانشاه

شما عزیزی.ممنون از لطفت.بقول من میکنی w3school.comرو باز کن و بخش HTMLاش رو از بالا تا پایین بخون.با گوگل ترنسلیت ترجمه کن اونایی رو که بلد نیستی.راه میفتی ایشالا.عجله نکن.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

حتی منم با این حرفا انرژی گرفتم :). به نظر منم فعلا اصلا به ریسپانسیو و بوت استرپ فکر نکن و یه طرح خیلی ساده رو پیاده سازی کن. منم اگر وقت کردم بیام تو سایت حتما جواب مشکلات احتمالیتونو میدم. البته اگه بلد باشم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

شما عزیزی.ممنون از لطفت.بقول من میکنی w3school.comرو باز کن و بخش HTMLاش رو از بالا تا پایین بخون.با گوگل ترنسلیت ترجمه کن اونایی رو که بلد نیستی.راه میفتی ایشالا.عجله نکن.
    به جای این کار می تونید از ترجمه شده ی این سایت که www.beyamooz.com هست استفاده کنید. واقعا خوب و دقیق ترجمه شده. امتحان کنید.

محل زندگی
    کرمانشاه

آفرین.ایشون درست میکن.الان دیدم.
    بنده واقعا غیر از این سایت برنامه نویس،هیچ سایت آموزشی دیگری تو اینترنت فارسی نمیرم.چون واقعا پرباری و سطح علمی stackoverflow یا مشابه اون اصلا قابل قیاس با نت داخلی نیست.(حالا حتما دارین میگین دارم کلاس میذارم!! خب بگین!چیکار کنم؟!)اینجا همه عوض جواب دادن به سوال فقط به فکر اینن کسی جای نامربوط سوال نپرسه!!به تاریخ عضویتم نگاه کنید متوجه می شید!!)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

کاملا درسته حرفتون.

سلام صبح همگی بخیرمن فعلا یه طرح خیلی خیلی ساده و خیلی خیلی خیلی اولیه ای که درست کردم رو ضمیمه کردم خوشحال میشم ایراداتش رو بهم بگید راستش خود هم ازش راضی نیستم و میتونم ایرادهایی رو بگیرم ولی بعضی هاشو گذاشتم بعدا درست کنم وقت نشد ...لطفا ایرادهام روذکر کنید توجه به این نکته ضروریست که لطفا به آرامی و یکی یکی کتک بزنید! با تشکر
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg my1.jpg‏ (96.1 کیلوبایت, 40 دیدار)

آمار خیلی تو چشم میزنه! جاش مناسب نیس
    اخبار و آمار رو میشه بهتر چید

فرم پایین با وکتورها همخوانی نداره!

محل زندگی
    کرمانشاه

سلام مخلصیم.PM داده بودی،همبنجا جواب میدم که صندوقتم پر نشه.
    آقا واقعا برای طراحی اول زیباست.حالا یا دست به فتوشاپت خیلی خوبه یا ماشالا ذوق و قریحه خوبی داری که قطعا هردوش درسته.واقعا زیبا.
    ولی اگه قرار باشه همش بشه تعریف که دیگه دورهمیم ووو خوشیم!!.آقا جان،قالب شما خوبه.ولی به سلیقه شخص بنده(البته جسارت نمیکنم،نظر بنده اس که قطعا خالی از اشکال نیس) این قالب هدفش طراحی full width هست.یه سایت full width هم امروزه معمولا بصورت ریسپانسیو طراحی میشه.بنده نوعی ترجیح میدم وقتی طراحی سایتی رو ریسپانسیو انجام میدم،از طراحی تخت(یا flat) استفاده کنم.حالا طراحی فلت چه ویژگی هایی داره؟اولیش اینه که المان ها تا حد امکان ساده هستن.مثلا در این دیدگاه،شما رنگ گرادیان نداری.رنگ بصورت solid استفاده میشه.یا اینکه مثلا هر المان درنهایت سادگی رعایت میشه.یعنی استفاده از اشکال اصلی مثل دایره و مربع و...
    ببین،من از پایین میرم بالا.شما قسمت footerسایتت خیلی قشنگه.ولی با قسمت بالاتر،یعنی content تقارن طراحی نداره.به زبان ساده تر به هم نمیان.شما در فوتر از یه طراحی یکنواخت و ساده استفاده کردی که نتیجه اش قشنگ و تمیزه.رنگ بندی زیبا،فونت مناسب و...اما برو بالاتر،اون دوتا مربع که احتمالا واسه محل تبلیغاته،هیچ همخوانی با قسمت آمار و اخبار نداره.این قسمت طراحیش قشنگه،خیلیم روش مشخصه که زحمت کشیدی،ولی جاش مناسب نیست.دقیقا مثل اینه کت شلوار آرمانی رو روی کفش اسپرت فاق بلند سفید رنگ!!بپوشی!!
    در قسمت ابتدای این بخش هم نوعی fade یا سایه وجود داره که قشنگه.احتمالا مدنظرت این بوده که طراحی پارالاکس بشه،بعد این قسمت زیبا میشه.ولی توجه داشته باش اون سایه رو باید با جی کوئری یا اسکریپت دیگری اجرا بکنی.پس این قسمت رو ساده بذار.
    قسمت header سایت هم قشنگه.از فیلتر آیریس بلر(iris blur) درجای مناسبش استفاده کردی.این فیلتر خیلی تو ویرایش عکس های هدر سایت های فلت و ریسپانسیو به کار میره.یه جورایی اگه جای نوشته و فونتش رو بهتر استفاده کنی،میشه گفت تایپوگرافی رو رعایت کردی.آفرین.واسه فونت نوشتار هدر هم فونتتو عوض کنی بهتره.واسه نوشتاره بقیه سایت هم از فونت تاهوما یا گزینه بهتر یعنی یکان خیلی قشنگه.
    رنگ بندی هم قشنگه.فقط یه بارم رنگ سالید استفاده کن ببین چی میشه؟
    درکل واقعا طرحتون قشنگ بود.جای یه خسته نباشید توپ داره!فدایی دارییییی

ممنون مسعود جان
    راستش اسما فوتوشاپه ولی حقیقتا گیمپه! (البته inkscape هم رو سیستم دارم ولی هنوز کارم بش گیر نیفتاده تا برم یادش بگیرم... با گیمپ هم زیاد تا حالا کاری نکرده بودم و فقط درحد بریدن و چرخوندن و .. ازش استفاده کرده بودم ولی خدارو شکر دیشب مجبور شدم باهاش کار کنم..بگذریم)

سعی میکنم تا با سالید هم یه طرح بزنم
    اینو هم بگم اون مربع ها رو گذاشتم برای اینکه محتوای اخبار و آمار داخلش قرار بگیره(جالب هم نشده) و برای تبلیغات نیس.. با این اوصاف خیلی بدتر شد نه؟؟؟

امروز نشستم سعی کردم اون سایتی که ذکر کرده بودم قبلا رو از نظر ظاهر اولیه یه چیزی ازش طراحی کنم (البته بدون محتواهایی که وسط قرار گرفتند و فقط سعی کردم ظاهر اولیه ش رو درست کنم) ولی مشکل دارم ... چجوری عکس رو کاری کرده که بالا و پایینش زیر یه تصویر دیگه که توی یه دیو دیگه قرار داره بیفته؟ از چیزی استفاده کرده یا دیو بندیش رو درست کنم باید درست شه؟؟‌ (خودم فکر کنم دیو بندیم مشکل داره..الان هم می خوام برم دنبال اینکه دیو بندیم رو قوی کنم :( )
    ممنون از کمک هات

محل زندگی
    کرمانشاه

عزیزی.دقیق متوجه نشدم.منظورت اینه که وقتی اسکرول میکنی،دقیقا یه عکس توهر صفحه میفته؟مثل یه آلبوم که تو هر صفحه یه عکس داره؟اگه اینه که اینو با بوت انجام میدن.یه div یا sectionدرست میکنن.پهناش 100درصده و ارتفاعش900 پیکسل.بعد با smooth scrolling و لینک دهی به اون id میرن به اون div یا سکشن.

عزیزی.دقیق متوجه نشدم.منظورت اینه که وقتی اسکرول میکنی،دقیقا یه عکس توهر صفحه میفته؟مثل یه آلبوم که تو هر صفحه یه عکس داره؟اگه اینه که اینو با بوت انجام میدن.یه div یا sectionدرست میکنن.پهناش 100درصده و ارتفاعش900 پیکسل.بعد با smooth scrolling و لینک دهی به اون id میرن به اون div یا سکشن.
    اینی که گفتی هست ولی برای مرحله ی بعد گذاشتمش
    میدونم بد توضیح دادم =>برای اینکه اونچیزی رو ک گفتم رو بهتر متوجه شی این چند تا عکس رو اول نگاه کن بعد خود سایت eagle-design.ir رو نیگاه کن:اگه دقت کنی طوری تنظیم شده که عکس 1 و 3 روی عکس 2 قرار میگیرند.همین

محل زندگی
    کرمانشاه

به طرز عجیبی دریم ویورم کرش میکنه!!اینو با موبایل تو jsfiddle برات نوشتم.همچین چیزی مدنظرته؟
    http://jsfiddle.net/pnLh5/

درسته .. همین شکلی منظورم بود
    ولی فکر کنم باید با یه تغییراتی نوشتش چون باید اون عکس بالایی و پایینی تکرار بشند و با زوم هم جابجا نشند... الان عرض ایمیج ها رو 100 کردم و وقتی زوم کنی و بیای پایین میبینی ایمیج پایینی جاش مناسب نیست.... Link

ممنون از وقتی ک میزاری ... تنکس

محل زندگی
    کرمانشاه

ببین واسه چی 100درصدش کردی؟ واسه اینکه تمام صفحه بشه؟ خب وقتی بوت استرپ استفاده کنی خودش خود بخود فول اسکرین یا 100درصدمیشه.اصلا امکان زوم در بوت استرپ معنا نداره.
    اینو فقط واسه این نوشتم متوجه منظورت بشم!!

اوکی.. بچه زدن نداره ک...
    من با امکانات بوت استراپ آشنا نیستم و فقط الان کیس تمرینیم رو اون سایت گذاشتم... همین

ولی منظورم همونچیزی بود ک خودت زدی..

محل زندگی
    کرمانشاه

آقا ما کوچیکتیم.بخدا لحنم دوستانه بود!(میگم کاش یه روشی برای انتقال احساس درست بشه که لااقل از این شکلکا بهتر باشه!)
    آقا ما دربست مخلص شماییم برادر.افتخار بنده اس خدمت به شما دوستان عزیزم.

اختیار داری... این چه حرفیه... ما بیشتر مخلصیم .... اینم به افتخار شما :

میگم کاش یه روشی برای انتقال احساس درست بشه که لااقل از این شکلکا بهتر باشه!
    لایک++

تاپیک های مشابه

1. کمک به یک تازه کار برای فهمیدن نحوه کرک یک برنامه ساده به زبان دلفی
    نوشته شده توسط miladnoori67 در بخش امنیت در نرم افزار و برنامه نویسی
    پاسخ: 33
    آخرین پست: جمعه 02 اسفند 1387, 13:42 عصر
  2. پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 24 فروردین 1387, 17:29 عصر
  3. تازه کار و مشکل با اولین SCRIPT
    نوشته شده توسط alux در بخش PHP
    پاسخ: 8
    آخرین پست: یک شنبه 20 آذر 1384, 10:02 صبح