نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: .net و SQL در تمام کامپیوتر ها هستند؟

.net و SQL در تمام کامپیوتر ها هستند؟

سلام
    من یه پروژه می خواستم بنویسم که در تمام کامپیوتر ها(حداکثرشون) اجرا بشه.
    می خواستم بدونم از کدوم Net framework استفاده کنم که این امکان باشه. از نظر کامپوننت مشکلی ندارم چون اونقدر قرار نیست پیشرفته باشه.
    از طرفی اینکه اگه از Sql Database File استفاده کنم، باید توی کامپیوتر طرف مقابل چیزی نصب بشه؟

نقل قول: .net و SQL در تمام کامپیوتر ها هستند؟

سلام
    معمولا دات نت همراه با پروژه پابلیش میشود ، بنابراین نگران نسخه دات نت نباشید . به هر حال نسخه‌های بالاتر حجم و کارایی بیشتر دارند .
    برای برنامه‌های بانک اطلاعاتی هم معمولا اس کیو ال روی سرور نصب میشود و کلاینتها به چیزی نیاز ندارند .

برای برنامه‌های بانک اطلاعاتی هم معمولا اس کیو ال روی سرور نصب میشود و کلاینتها به چیزی نیاز ندارند .
    مشکل من اینه که از SQL Databse File استفاده می کنم. یعنی یه فایلی هست کنار خود نرم افزار که نرم افزار باز می شه و به اون متصل می شه. این فایل دیتابیس رو کنار نرم افزار می گذارم. یعنی هر جایی باز می شه و نیازی به نصب نرم افزار نیست؟

ورژن اس کیو ال ، نحوه اتصال به بانک و واکاوی داده‌ها ، ورژن دات نت ، شبکه یا تک بودن برنامه و احتمالا چندین پارامتر دیگر در پاسخ به سوال شما دخیل است . پیشنهاد میکنم با vm یک ویندوز روی سیستم خود نصب و برنامه خود را درون آن نصب کنید و آزمایش کنید . این مطمئن ترین جواب را به شما میدهد .

تاپیک های مشابه

1. وصل شدن با asp به یک یاتک sql با چند کامپیوتر
    نوشته شده توسط بندرعباس در بخش Classic ASP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 24 اسفند 1383, 11:04 صبح
  2. نحوه تنظیم Connection String در VB.Net برای SQL
    نوشته شده توسط sm در بخش VB.NET
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 28 آذر 1383, 10:47 صبح
  3. asp.net & Sql server
    نوشته شده توسط AspNet در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4