نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: عوض کردن صفحه با کشیدن انگشت روی صفحه

عوض کردن صفحه با کشیدن انگشت روی صفحه

سلام
    می خواستم بدونم چطوری میشه وقتی انگشت رو روی صفحه به سمت چپ ببری بره صفحه بعدی و وقتی انگشت رو به سمت راست ببری بره صفحه قبل
    و یک سوال دیگه هم دارم من می خوام توی نرم افزارم به جای دکمه ی ساده مثلا یک دایره باشه که یه عکس توشه و وقتی روش کلیک بکنم بره به صفحه ای که مشخص کردم دوستان در این مورد راهنمایی کردن ولی بازم وقتی توی امولیتور اجراش می کنم و روی دکمه کلیک می کنم از امولیتور خارج میشه و توی اکلیپس ارور میده.
    لطفا اگه این مطالب توی سایت هستن آدرس بدید چون من نمی دونستم باید چی جست و جو کنم
    ممنون

نقل قول: عوض کردن صفحه با کشیدن انگشت روی صفحه

کسی بلد نیست؟
    مگه این جا انجمن برنامه نویسی اندروید نیست؟
    مگه شما برنامه نویس نیستید؟

چه ربطی داره؟ برنامه نویس نیستید یعنی چی؟
    شما دارید از خدمات رایگان استفاده میکنید انتظار ندارید که کسی بیاد خونتون صد سال آموزش بده راه بیفتید؟؟؟؟؟ اگه تمایل دارید پیغام خصوصی بدید هزینه آموزش رو توافق کنیم بهتون یاد بدم
    اگه نمیتونین صبر کنید یه کسی بیاد مایل بود البته!! بگه راهش چیه

من خودم برنامه نویسم و دو سه تا برنامه موفق هم دارم ولی این کار رو بلد نیستم
    توقع داشتید یک انجمن که در آمدش از جاهای دیگه تامین میشه بیاد و از کاربرا به خاطر آموزش پول بگیره؟
    من همیشه فکر می کردم این جا بهترین انجمنه برای سوالاتم نمی دونستم باید به شما برای این آموزشا پول بدم
    خودتون هم وقتی تازه وارد بودید یا حتی سوال های تخصصی داشتید پول می دادید تا بهتون جواب بدن؟
    اگه این جوریه من می رم یک معلم خصوصی می گیرم دیگه نه معطل میشم نه منت کسی رو می کشم و فقط با یک هزینه ی ناچیز همه چیز رو حل می کنم
    واقعا اصلا رفتار خوبی با کاربرا ندارید می دونم از همین حرفا هم می خواید ایراد بگیرید ولی این حرفا حقیقته

من حدود ۱۰ ساله اینجا عضو هستم. موقعی هم که تازه کار بودم مثل شما سر و کله انجمن نمیزدم. سوال میکردم منتظر میموندم یکی بیاد پاسخ بده اسپم نمیزدم و البته خیلی خیلی ببخشید توهین نمیکردم که عزیزم. درآمد این فروم از هر جایی هست به ما مربوط نیست ما وظیفمون اینه سوال که میپرسیم صبر کنیم یکی بیاد برای مشکلمون راهنماییمون کنه.
    در مورد هزینه کردن باید بگم بله خیلی هزینه ها کردم که سریع به چیزایی که میخوام برسم ایرادی داره؟ مسلما نه.
    ما هم هر چقدر بلدیم و میتونیم کمک میکنیم ولی اگه واقعا سوالی باشه که از پسش بر نیاییم خودمون هم تحقیق میکنیم در موردش بعد اگه به نتیجه رسیدیم میاییم توضیح میدیم. امیدوارم از این حرفام نارحت نشده باشید. چون شما یه خورده متاسفانه بی ادبی کردید و مطمئن باشید برخوردتون باعث شده کسی به مشکل شما اهمیت نده. موفق باشید

کاربر دائمی آواتار esmail3309
    محل زندگی
    خراسان شمالی

من دقیقا منظور شمارو متوجه نشدم ولی فک کنم منظورتون اینه که یک گالری داشته باشید و با حرکت انگشت به سمت چی و راست عکس گالری عوض بشه آره؟

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط esmail3309 مشاهده تاپیک
    من دقیقا منظور شمارو متوجه نشدم ولی فک کنم منظورتون اینه که یک گالری داشته باشید و با حرکت انگشت به سمت چی و راست عکس گالری عوض بشه آره؟
    شایدم منظورشون ViewPager باشه

Write Once, Run Anywhere

کاربر دائمی آواتار esmail3309
    محل زندگی
    خراسان شمالی

آخه من از یکی از دوستانم که برنامه نویسی بود خاهش کردم و کد ها و کتابخونه هایی که برای ساخت گالری عکسه رو گرفتم

هالا اگه منظورتون همینه که آپلودش کنم؟

من می خوام نوشته بزارم برای عکس نمی خوام ولی فکر کنم همونViewPager درست باشه چطوری از اون استفاده کنم؟یعنی باید چه کدی رو بنویسم؟
    منم قصد بی احترامی نداشتم فقط چند تا سوال کردم که دیدم شما اون جوری جواب منو دادید شما بیشتر از این که به سوالات علمی جواب بدید به سوالات حاشیه ای جواب میدید
    منم مفتی مفتی این چیزا رو بدست نیوردم کلی حجم اینترنت مصرف کردم که بعضی جاها هم فایده ای نداشته و کلی کتاب و سی دی و آموزش های مختلف گرفتم ولی بازم خیلی چیزا هست که باید یاد بگیرم
    من یک کتاب آموزش برنامه نویسی جاوا گرفتم ولی وقتی مطالبشو خوندم فقط برای گوشی های جاوا میشه با اون نرم افزار ساخت اگه میشه بهم بگید چطوری از مطالبی که توی اون کتاب گفته شده توی اندروید استفاده کنم
    من از همین جا از همه ی کسانی که با حرف های من ناراحت شدن عذرخواهی می کنم
    یه سوال دیگه هم داشتم وقتی یک سوا می پرسم باید تقریبا تا چه مدت صبر کنم تا جوابش رو بگیرم

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

توی نمونه برنامه ها نمونه ی ViewPager هست . دانلود کنید . تستش کنید . یادش بگیرید.
    در ضمن توی اینترنت آموزش های انگلیسی و فارسی زیادی براش هست . سرچ کنید .

Write Once, Run Anywhere

مطلب کامل در این لینک

ضمنا دوست عزیز.من هم بارها شده که تاپیک های سوالم بی جواب بمونه اما این دلیل نمیشه که جواب ها و کمک های بیشمار دوستان رو نادیده بگیرم!
    گاهی همین کمک نکردن ها باعث شده من دو سه تا موضوع جدید رو در کنار جستجو هام یاد بگیرم!
    موفق باشی
    آخرین ویرایش به وسیله majnoon110 : چهارشنبه 22 مرداد 1393 در 19:45 عصر

کاربر تازه وارد آواتار m.a.d1992
    محل زندگی
    زاهدان

سلام استاد عزیز، میشه لطفا روی کدتون یه خورده بیشتر توضیح بدین؟ آخه من کد رو کپی کردم ولی ارورر داره، مثلا detector رو اصلا نمیشناسه، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

موفق باشید

لینک به مطلب اصلی دادم برید ازونجا دریافت کنید
    آخرین ویرایش به وسیله majnoon110 : چهارشنبه 22 مرداد 1393 در 19:45 عصر

کاربر تازه وارد آواتار m.a.d1992
    محل زندگی
    زاهدان

خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتین و جواب دادید، اجرتون با خدا

تاپیک های مشابه

1. لمس با کشیدن انگشت روی دکمه ها و پخش صدا
    نوشته شده توسط hamid20live در بخش Android Studio