نمایش نتایج 1 تا 34 از 34

نام تاپیک: چگونه سفارش طراحی سایت بگیریم؟

کاربر دائمی آواتار سینا اکبری
    محل زندگی
    ایران/البرز

چگونه سفارش طراحی سایت بگیریم؟

سلام.
    چند وقت تو چندتا سایت مثل ایران تجارت و نیازپرداز و حتی نیازمندیهای همشهری و...تبلیغ کردم اما سفارش چیزی درخواست نشده.
    چند نفر فقط زنگ زدن که نمونه کار میخواستن.
    من که تازه طراحی رو میخوام شروع کنم نمونه کار از کجا بیارم؟از کجا مشتری برای خودم پیدا کنم؟
    از کسانی که تجربه دارن کمک میخوام

کاربر دائمی آواتار 2undercover
    محل زندگی
    خراسان رضوی

نقل قول: چگونه سفارش طراحی سایت بگیریم؟

می تونید در ابتدای کار از سایت های برونسپاری کار استفاده کنید. مثل: پونیشا و پارس کدرز و...

برای جمع آورس نمونه کار می تونید چند تا پروژه ی متن باز زو توسعه بدهید یا چند تا قالب درست و حسابی طراحی کنید. داشتن یک وب سایت شخصی هم کمک بزرگی هست. نباید مثل کوزه گری باشید که خودش از کوزه شکسته آب می خوره (!)، سعی کنید یک وب سایت شخصی ساده ولی زیبا برای خودتون درست بکنید و هم چنین می تونید مقاله هایی که توی اینترنت در این رابطه نوشته شده اند رو بخونید. حتی نوشته های فارسی رو هم از دست ندهید: http://aftab.cc/article/759

کاربر تازه وارد آواتار mehdytux
    محل زندگی
    خرم آباد

سلام عزیزم
    ببین دوست عزیز شما به سایت تم یاب برو آدرس سایت

www.themeyab.com

در این سایت شما می تونید قالب های psd و همچنین قالب های html خود رو بفروشید. و همچنین قابلیت فروش قالب های وردپرس و جوملا رو نیز در اختیار شما قرار میدن.
    کمی صبر داشته باشی درآمدش بهتر از آگهی دادن تو روزنامه هست. قیمت ها بسیار عادالانه تعیین میشه. شما قالب خود رو برای سایت می فرستی و دوستان و همکاران عزیز ما ( اونها هم مثل من و شما طراح هستند ) بر روی محصول شما قیمت میزارن. انصافا قیمت
    گذاریشون هم خوبه. حالا شما باید در سایت خود و هر جایی که می تونی تبلیغ کنی و محصول خود رو بفروشی. من این روش رو به شما توصیه می کنم. یک مثال ساده اگر قالب وردپرس شما از کیفیت خوبی برخوردار باشه شما می تونی قالب خود رو 15 بار با قیمت
    مثلا 75 هزارتومان بفروشی. ببین این شما یک بار چیزی رو می سازی و بعد تا جایی که می تونی و به هر تعداد که دوست داری می فروشی. فقط این رو بدون دوستان ما در این سایت به کپی رایت کاملا پایبند هستند و شما باید این قانون رو کاملا رغایت کنی.
    راه دیگر ثبت نام در سایت پونیشا و سعی بر به دست آوردن یک سفارش از سفارشات درون سایت هست.
    به شخصه این مورد رو توصیه نمی کنم. قیمت هاشون واسه عمشون خوبه.
    کاربران و کارفرمایان عزیز حسابی گدابازی شو تو این سایت دراوردن. طرف یه سفارش خوب با قیمت پایین می خواد. من که راضی نبودم. همچنین رقابت در این سایت بیشتر شبیح حرص است تا رقابت. در هر صورت افراد زیادی نیز هستن که با من موافق نیستن و از سایت
    پونیشا در امد خوبی هم به دست می آرن.
    در هر صورت حتما یک سایت برای خود راه اندازی کن و نمونه کار های خود رو در اون بزار. اگر نمونه کار هم نداری مشکلی نیست یه چند تایی واسه خودت بساز . یه سفارش فرضی در نظر بگیر و برای اون مشتری فرضی سفارش رو بساز و بعد اون
    رو به عنوان نمونه کار و نشان دهنده قدرت طراحی خودت در سایتت بزار.
    توصیه می کنم حتما با برنامه نویسی یک سیستم مدیریت محتوا نیز خودت رو آشنا کنی. توصیه من وردپرس و یا جوملا هست که به شخصه وردپرس رو به شما سفارش می کنم.
    می تونید نحوه طراحی قالب ( پوسته ) برای سیستم مدریت محتوای وردپرس رو در سایت www.beenox.ir یاد بگیرید. آموزش ها ویدیویی و به زبان فارسی هستند.
    آخرین ویرایش به وسیله mehdytux : یک شنبه 26 مرداد 1393 در 12:10 عصر

محل زندگی
    ایران/البرز

بسیار از کمکتون ممنونم

کاربر دائمی آواتار ABZiko
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط سینا اکبری مشاهده تاپیک
    سلام.
    چند وقت تو چندتا سایت مثل ایران تجارت و نیازپرداز و حتی نیازمندیهای همشهری و...تبلیغ کردم اما سفارش چیزی درخواست نشده.
    من که تازه طراحی رو میخوام شروع کنم نمونه کار از کجا بیارم؟از کجا مشتری برای خودم پیدا کنم؟
    می دونی دوست عزیز به غیر حالا آگهی و ... ، مشکل مردم کشور ما اینه که به نوجوان ها اصلا اهمیت نمی دن، من خودم 16 سالمه، وقتی به طرف می گم آقا من می خوام کار کنم، یک جوری نگاه می کنه که انگار اصلا آدم بلد نیست کار کنه، به خاطر همین مجبور شدم برم توی تم یاب و .... و قالب هام رو برای فروش بزارم.

کاربر تازه وارد آواتار mehdytux
    محل زندگی
    خرم آباد

نقل قول نوشته شده توسط ABZiko مشاهده تاپیک
    می دونی دوست عزیز به غیر حالا آگهی و ... ، مشکل مردم کشور ما اینه که به نوجوان ها اصلا اهمیت نمی دن، من خودم 16 سالمه، وقتی به طرف می گم آقا من می خوام کار کنم، یک جوری نگاه می کنه که انگار اصلا آدم بلد نیست کار کنه، به خاطر همین مجبور شدم برم توی
    تم یاب و .... و قالب هام رو برای فروش بزارم.
    ببین دوست عزیز بهترین راه برای کسب درامد برای یک طراح آزاد ( freelancer ) استفاده از همین سایت های واسطه مثل تم یاب هست. نگران سن پایین خود نیز نباشید. در کسب و کار اینترنتی سن اهمیتی نداره.
    دنیای فیزیکی رو فعلا بی خیال بشید. کسب و کار اینترنتی مطمئن تر نیز هست. چون مشتری اول پول رو میده و بعد محصول رو دریافت میکنه ولی در دنیای فیزیکی بارها و بارها پیش اومده که وقت پرداخت دستمزد که شده مشتری هزارتا بامبول به سرم درآورده.
    همینطور چون شما سن قانونی نداری از لحاظ قانونی نمی تونی از مشتری که پول شما رو نمیده شکایت کنی. چون قانوناً اجازه فعالیت نداشتی.
    من بعد از چندین سال تجربه حالا فقط از کسب و کار اینترنتی استفاده میکنم و خیلی کمتر از بازار فیزیکی استفاده میکنم. البته این درست نیست و شما باید هر دو رو استفاده کنی ولی اینجا ایرانه و مردم خیلی راحت پول آدم رو می خورن. دلیلش هم اینه که شما نمی تونی واسه یه کار 400 هزار یا 1 میلیون تومنی و حتی بالاتر بری محزر قرارداد رسمی بنویسی که بعدش کلی پول بدی اونا و اداره مالیات هم بیاد کلی سود ازت بگیره و آخرش یه چیزی هم بدهکار بشی. نوشتن قرارداد یعنی رفتن زیر تیغ اداره مالیات. البته ما قانونی برای فری لنسرها نداریم یعنی از طرف اداره مالیات جریمه هم میشی.

سلام.
    اول حرفه ای بشید بعد برید تو بازار کار !!

می دونی دوست عزیز به غیر حالا آگهی و ... ، مشکل مردم کشور ما اینه که به نوجوان ها اصلا اهمیت نمی دن، من خودم 16 سالمه، وقتی به طرف می گم آقا من می خوام کار کنم، یک جوری نگاه می کنه که انگار اصلا آدم بلد نیست کار کنه، به خاطر همین مجبور شدم برم توی تم یاب و .... و قالب هام رو برای فروش بزارم.
    نباید سن رو بگی D:

محل زندگی
    ایران/البرز

نقل قول نوشته شده توسط دانیال دزفولی نژاد مشاهده تاپیک
    اول حرفه ای بشید بعد برید تو بازار کار !!
    خوب اول باید چندتا سفارش بگیرم که یکم راه یافتم .

خوب اول باید چندتا سفارش بگیرم که یکم راه یافتم .
    تا جایی که من میدونم بزرگ تر ها تو پروژه گرفتن موندن

دانیال کی همچین حرفه مسخره ای رو زده؟؟؟
    من الان خیلی ها رو میشناسم که کارشون اصلا خوب نیست ولی سفارش دارن میگیرن
    طراحی بنرهای تبلیغاتی فلش و گیف حرفه ای
    طراحی حرفه ای انواع وب سایت

طراحی گرافیک
    www.rahadesigner.ir

نقل قول نوشته شده توسط omidparkour مشاهده تاپیک
    دانیال کی همچین حرفه مسخره ای رو زده؟؟؟
    من الان خیلی ها رو میشناسم که کارشون اصلا خوب نیست ولی سفارش دارن میگیرن
    منم خیلی ها رو میشناسم که کارشون خوبه ولی دنبال مشتری ان

محل زندگی
    مشهد

من هم به خاطر همین نام سن رو می برم دیگه، بزرگاش موندن حالا ما نوجوان ها می خوایم کار پیدا کنیم!!!!!
    طرف مهندسی برق از داشنگاه شریف داره، کار پیدا نمی کنه!!!! حالا ما می خوایم کار پیدا کنیم؟

کاربر دائمی آواتار 2undercover
    محل زندگی
    خراسان رضوی

نظر شخصی من این هست که کسی که نمی تونه کار پیدا بکنه، علتش 75 درصد به خودش بر می گرده و 25 درصد باقی به محیطی که درون به دنبال کار هست.

کسی که کارش خوب هست دلیل نمیشه که آدم موفقی باشه. مهم این هست که در کنار مهارت خوبی که داره حواسش به جذب مشتری هم باشه (یا به قولی بازاریاب خوبی باشه).

این که یک فرد فارق التحصیل از دانشگاه شریف باشه، اولا دلیل این که آدم خوب و با مهارتی باشه نیست. دوما کار داریم تا کار! شاید ایشون دنبال کار پشت میزی هستند که خوب الان گیر هیچکس نمیاد (البته داشتن رابطه بحثش جداست!).

تا وقتی هم که خودتون باور داشته باشید کار گیرتون نمیاد، کار گیرتون نمیاد؛ باید تلاش و فعالیت داشت، تا شما رو بشناسند. یک سایت شخصی زیبا و استخون دار، فعالیت به عنوان نویسنده مهمان در سایت ها، فعالیت در سایت های برونسپاری کار، مشارکت در پروژه های متن باز، ساخت قالب و فروش اون، یادگیری آخرین فناوری ها (مثل فریم ورک های جاوااسکریپ Angular و Backbone و Ember که فک نمی کنم عده ی زیادی کار باهاش رو یاد داشته باشند، هر چند که خودم هم هنوز ندارم)، می تونه شناخت کارفرما ها نسبت به شما کمک بکنه.

در مورد مساله سن هم، همونطور که گفته شد نیازی نیست در کار های اینترنتی و مجازی گفته بشه. برای مثال من خودم الانی که این پست رو می نویسم 14 ساله هستم ولی در حال کار روی یک پروژه ی برونسپاری شده هستم.

محل زندگی
    مشهد

دوست عزیز، کار داریم تا کار! من توی یک آموزشگاه تدریس می کنم و یک پسره به من گفت (12 یا 13 سال بیشتر سن نداشت و هنوز اواخر CSS و html بود) به من گفتش که با یک باشگاه بدنسازی صحبت کردم و قراره براش یک سایت درست کنم!!! خب به نظر شما این کارش چجوریه؟ شما که می گید کار می گیرم، بستگی به کارتون داره، اگر کارتون خوبه که خوشبحلاتون ولی اگر نه که بدونید با یک فردی که اصلا براش سایتش مهم نیست طرفید! من بنده نظر خودم اینه که موقعی وارد بازار کار بشم که بتونم یک کار عالی تحویل بدم که حداقل اون پول حلال باشه! و گرنه از این آدم های ساده لوح ریخته! شما برین توی یک کافی نت فروشی بهش بگین سایت نمی خوای؟ می گه آره میخوام! ولی وقتی نتونی یک کار خب تحویلش بدی و یا صرفا به خاطر این که اون طرف تا حالا قالب های سایت های تاپ رو ندیده، می گه وای چقدر قشنگه!!! خب به نظر شما این کار جالبه؟ تا حالا خیلی از دوستان به من از طریق پیام خصوصی و ... دعوت همکاری کردن ولی درست نیست که با چند تا div و و رنگ و پس زمینه طرف رو به حالش خودش رها کنی از آخر هم یک کاری که کلا 1 ساعت نیاز داره بهش بدی!
    آخرین ویرایش به وسیله ABZiko : دوشنبه 27 مرداد 1393 در 18:07 عصر

دوست عزیز، کار داریم تا کار! من توی یک آموزشگاه تدریس می کنم و یک پسره به من گفت (12 یا 13 سال بیشتر سن نداشت و هنوز اواخر CSS و html بود) به من گفتش که با یک باشگاه بدنسازی صحبت کردم و قراره براش یک سایت درست کنم!!! خب به نظر شما این کارش چجوریه؟ شما که می گید کار می گیرم، بستگی به کارتون داره، اگر کارتون خوبه که خوشبحلاتون ولی اگر نه که بدونید با یک فردی که اصلا براش سایتش مهم نیست طرفید! من بنده نظر خودم اینه که موقعی وارد بازار کار بشم که بتونم یک کار عالی تحویل بدم که حداقل اون پول حلال باشه! و گرنه از این آدم های ساده لوح ریخته! شما برین توی یک کافی نت فروشی بهش بگین سایت نمی خوای؟ می گه آره میخوام! ولی وقتی نتونی یک کار خب تحویلش بدی و یا صرفا به خاطر این که اون طرف تا حالا قالب های سایت های تاپ رو ندیده، می گه وای چقدر قشنگه!!! خب به نظر شما این کار جالبه؟ تا حالا خیلی از دوستان به من از طریق پیام خصوصی و ... دعوت همکاری کردن ولی درست نیست که با چند تا div و و رنگ و پس زمینه طرف رو به حالش خودش رها کنی از آخر هم یک کاری که کلا 1 ساعت نیاز داره بهش بدی!
    فقط کافی نت فروشی چیه؟

محل زندگی
    ایران/البرز

آره واقعا الن سن مشکلمه .
    چون من خیلی تبلیغ کردم امروز کلی زنگ زدن ولی یا نمونه کار میخوان یا دفتر کاری ،من الان که نمیتونم دفتر داشته باشم

چون من خیلی تبلیغ کردم امروز کلی زنگ زدن ولی یا نمونه کار میخوان یا دفتر کاری ،من الان که نمیتونم دفتر داشته باشم
    اول باید نمونه کار داشته باشی بعد بری سراغ مشتری این که فکر کردن و ناراحتی نداره !

کاربر تازه وارد آواتار sina_000
    محل زندگی
    کرج

با حرفت کاملا موافقم علی جان.
    راستش به قول شما آدم ساده لوح هست که خیلی راحت میتونی با کار کم در آمد زیادی پیدا کنی.تازه آدمای جو زده هم خیلی تو اینترنت ریخته که چندتا تگ html و دو تا کد css بلده میره سایت میزنه.مورد زیاد هست.

شما اگه میخوای طراحی کنی اول یه چندتا نمونه کار درست کن.بزار تو سایتت.بگو اینا نمونه کارامه.یکم در مورد کارت توضیح بده.درمورد تکنولوژی های html5 و css3 و هرچی که بلدی باهاش طراحی کنی یا میخوای برای یه فرد طراحی کنی توضیح بده.چندتا امکانت ویژه براش بزار.چون طرف صحبتم شما هستی توی صفحه سفارش سایتت فقط یه توضیح خیلی مختصر دادی.شاید بهتر بود توضیح بدی در مورد کارت.یه فرد نابلد بخواد بیاد سایت سفارش بده سردرگم میشه و نمیدونه باید چیکار بکنه.مثلا شما یه چندتا سایت طراحی وب(معتبر) ببینین خیلی رو قسمت سفارششون کار کردن و سعی کردن یه آشنایی نسبی به کاربر از دنیای طراحی وب (هرچند اندک) بدن.با ارباب رجوعدر مورد کار حرف بزنین.بهش بگین سایتی که طراحی میکنم اینجوریه این امکانات رو داره.بهش در مورد cms ها توضیح بدین بزارین خودش cms مورد نظرشو انتخاب کنه(اگه بلدین برای چند cms قالب طراحی کنید.)یا اگه سیستم مدیریت محتوا نمیخواد شرایط خودتونو توضیح بدین.ولی زیاد به مشتری بها ندین.شما طراحی خودتو انجام بده.هی بهش نشون نده چطوری شده.
    درصورتی که تبلیغ کرده باشین یا سئو خوبی داشته باشین سفارشا همون طور که خودتون میدونید زیاد میشه.چند بار طراحی کنید دستتون میاد.شاید بهتر از همه ما هم متوجه بشین.
    خیلی پر حرفی کردم.ببخشید اگرم اشتباهی دید توی نظر به بزرگی خودتون ببخشید.
    آخرین ویرایش به وسیله sina_000 : دوشنبه 27 مرداد 1393 در 19:29 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    rayancode.ir

سلام.
    دوست عزیز یا باید بازریابی رو خوب بلد باشی. یا باید بازاریاب خوبی پول بدی و کار کنی.
    و الی باید دنبال مشتری بدویی.
    بازاریاب خوب جوری حرف میزنه که کسی که اصلا سایت نمی خواد رو یه سایت بهش میندازه

کاربر تازه وارد آواتار sina_000
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط r4hgozar مشاهده تاپیک
    سلام.
    دوست عزیز یا باید بازریابی رو خوب بلد باشی. یا باید بازاریاب خوبی پول بدی و کار کنی.
    کل چیزی که میخواستم بگم در پست ایشون خلاصه شد.ممنونم از راهنماییتون.

سلام.
    چطوری یاد بگیریم بتونیم یه سایت رو به یکی بندازیم ؟ D:

محل زندگی
    ایران/البرز

از همه ممنون .
    بازم اگه راهکاری داشتید بگید.

VIP آواتار mohamad_torabi
    محل زندگی
    تــــــهــــران

از همه ممنون .
    بازم اگه راهکاری داشتید بگید.
    اولین چیزی که شما باید داشته باشید فقط نمونه کار هست اگر نمونه کار داشته باشید و البته زبون تو سی ثانیه میتونید 5 تا سایت سفارش بگیرید شما نمونه کار دارید در حال حاضر ؟

من در برخی از امتحاناتم مردود شدم اما دوستم تمام درسهایش را با موفقیت گذراند.

اکنون او یک مهندس در شرکت مایکروسافت است

و من فقط مالک مایکروسافت هستم ........ بیل گیتس

محل زندگی
    ایران/البرز

نه مشکلم هم همینه.
    البته قبلا دو تا سایت طراحی کردم اما مدیراشون دیگه اون سایت رو ندارن و حذف شده

VIP آواتار mohamad_torabi
    محل زندگی
    تــــــهــــران

نه مشکلم هم همینه.
    البته قبلا دو تا سایت طراحی کردم اما مدیراشون دیگه اون سایت رو ندارن و حذف شده
    خب برای دوست و اشنا با نصف قیمت سایت طراحی کنید تا برای خود رزومه داشته باشید شما سایتی دارید که توش نمونه کارهاتون رو قرار بدید تا افراد ببینند و سفارش بدند؟ کلا با موضوع طراحی سایت سایتی دارید؟

من در برخی از امتحاناتم مردود شدم اما دوستم تمام درسهایش را با موفقیت گذراند.

اکنون او یک مهندس در شرکت مایکروسافت است

و من فقط مالک مایکروسافت هستم ........ بیل گیتس

محل زندگی
    مشهد

فقط کافی نت فروشی چیه؟
    ببخشید!

محل زندگی
    مشهد

سلام.
    ممنون ولی نظر شخصی بنده هست که بهتره به کسی کاری رو نندازی که عاقبت خوبی نداره.

محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط sina_000 مشاهده تاپیک
    با حرفت کاملا موافقم علی جان.
    راستش به قول شما آدم ساده لوح هست که خیلی راحت میتونی با کار کم در آمد زیادی پیدا کنی.تازه آدمای جو زده هم خیلی تو اینترنت ریخته که چندتا تگ html و دو تا کد css بلده میره سایت میزنه.مورد زیاد هست.

شما اگه میخوای طراحی کنی اول یه چندتا نمونه کار درست کن.بزار تو سایتت.بگو اینا نمونه کارامه.یکم در مورد کارت توضیح بده.درمورد تکنولوژی های html5 و css3 و هرچی که بلدی باهاش طراحی کنی یا میخوای برای یه فرد طراحی کنی توضیح بده.چندتا امکانت ویژه براش بزار.چون طرف صحبتم شما هستی توی صفحه سفارش سایتت فقط یه توضیح خیلی مختصر دادی.شاید بهتر بود توضیح بدی در مورد کارت.یه فرد نابلد بخواد بیاد سایت سفارش بده سردرگم میشه و نمیدونه باید چیکار بکنه.مثلا شما یه چندتا سایت طراحی وب(معتبر) ببینین خیلی رو قسمت سفارششون کار کردن و سعی کردن یه آشنایی نسبی به کاربر از دنیای طراحی وب (هرچند اندک) بدن.با ارباب رجوعدر مورد کار حرف بزنین.بهش بگین سایتی که طراحی میکنم اینجوریه این امکانات رو داره.بهش در مورد cms ها توضیح بدین بزارین خودش cms مورد نظرشو انتخاب کنه(اگه بلدین برای چند cms قالب طراحی کنید.)یا اگه سیستم مدیریت محتوا نمیخواد شرایط خودتونو توضیح بدین.ولی زیاد به مشتری بها ندین.شما طراحی خودتو انجام بده.هی بهش نشون نده چطوری شده.
    درصورتی که تبلیغ کرده باشین یا سئو خوبی داشته باشین سفارشا همون طور که خودتون میدونید زیاد میشه.چند بار طراحی کنید دستتون میاد.شاید بهتر از همه ما هم متوجه بشین.
    خیلی پر حرفی کردم.ببخشید اگرم اشتباهی دید توی نظر به بزرگی خودتون ببخشید.
    ممنون آقا سینا. چشم انشالله یک مقدار که سایت رو پیش بردم، اون قسمت رو هم درست می کنم و توضیحات رو بیشتر می کنم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    rayancode.ir

چطوری یاد بگیریم بتونیم یه سایت رو به یکی بندازیم ؟ D:
    سلام اقا دانیال.
    بازاریابی یک حرفه و هنره.در حال حاظر در دانشگاه ها هم تدریس میشه. ما الان دروس روابط عمومی دارین که کلا یک رشتن.
    یک کتاب هست به نام بابای دارا و بابای ندار که پی در اف هست. من خوندم مطالب زیبایی رو می گه.بخونین به درد آدم می خوره.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    rayancode.ir

ممنون ولی نظر شخصی بنده هست که بهتره به کسی کاری رو نندازی که عاقبت خوبی نداره.
    اون شوخی بود اگه نگاه کنین اخرش smile گذاشتم

محل زندگی
    ایران/البرز

نقل قول نوشته شده توسط mohamad_torabi مشاهده تاپیک
    خب برای دوست و اشنا با نصف قیمت سایت طراحی کنید تا برای خود رزومه داشته باشید شما سایتی دارید که توش نمونه کارهاتون رو قرار بدید تا افراد ببینند و سفارش بدند؟ کلا با موضوع طراحی سایت سایتی دارید؟
    بله در امضام هست
    weandyou.ir/web
    البته زیاد رو طراحیش کار نکردم.چون نا امیدم

Thumbs up نقل قول: چگونه سفارش طراحی سایت بگیریم؟

واقعا درسته اما می تونیم داخل سایت پوشینا https://ponisha.ir/ فریلنسر بشیم و با اشتراک رایگانش یک پروژه ساده مثل تبدیلpsdبهhtml بگیریم تا بتونیم با پول اون اشتراک بخریم کسب درآمد کنیم سایت های فریلنسری می تونن کمک خیلی خوبی به ما کنن.

به نظر من برای انجام سایت و گرفتن پروژه های سایت در ابتدا چند وب سایت با دامنه های مختلف برای خود به عنوان رزومه طراحی کنید تا کارفرما که میخواهد شما را به عنوان طراح سایت خود انتخاب کند ، اطمینان خاطر داشته باشد . همچنین می توانید در وب سایت هایی مثل پونیشا و انجام می دم پروژه هایی را جهت طراحی سایت دریافت کنید

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 07 اردیبهشت 1393, 01:49 صبح
  2. سوال: سفارش طراحی وب سایت
    نوشته شده توسط alighorbanip در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 12 خرداد 1392, 10:07 صبح
  3. پاسخ: 7
    آخرین پست: جمعه 16 فروردین 1392, 22:23 عصر
  4. چگونه میتوان در سایت طراحی شده با VB.NET جستجو کرد.
    نوشته شده توسط oilesa در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 04 اسفند 1386, 13:53 عصر
  5. سفارش طراحی سایت
    نوشته شده توسط aliasghar vb در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 25 آذر 1385, 15:45 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •