نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: راهنمایی برای نوشتن برنامه اطلاعاتی

Question راهنمایی برای نوشتن برنامه اطلاعاتی

سلام به همه دوستان من تازه کارم و زیاد سی شارپ بلد نیستم چندتا سوال داشتم اول اینکه واسه اینکه بتونم یه برنامه نویس خوب بشم باید چیکار کنم ؟
    چرا یه برنامه ساده که میخام بنویسم هنگ میکنم و اینکه تا یه کد رو تازه یاد میگیرم و کار میکنم زود یادم میره باید چیکار کنم چیکار کنم ؟
    و سوال اصلی اینکه من میخوام یه برنامه ای بنویسم که اطلاعات دستگاه های یه کارخونه رو بهش بدیم بعد بتونیم سرچ کنیم اطلاعات جدید بدیم برای دستگاه ها عکس بزاریم و چیزای دیگه حالا چی کار باید بکنم از چی شروع کنم از دوستای گل ممنون میشم کمکم کنن

نقل قول: راهنمایی برای نوشتن برنامه اطلاعاتی

سلام دوست عزیز ، برای اینکه برنامه نویسیت رو قوی کنی اول باید تمرین و سماجات داشته باشی ، و بعدش هم مطالعه (فیلم ، کتاب ، گوگل و ...) زبان مورد نظرت (پشینهاد میکنم پروژه های کوچیک که کاربردی در اصل نداره رو تعریف کن برای خودت و شروع به پیاده سازیش کن - از دنبال این نباش که برنامه و پروژه های بزرگ رو پیاده سازی کنی)
    در خصوص سوال دوم هم یک چیز طبیعی هست ، با تجربه توی برنامه نویسی این مشکلتون حل میشه ، یکم سماجت میخواد ! خیلی نگران این قضیه نباش

در خصوص سوال اصلی تون هم : اول کل سیستم رو حداقل توی ذهنت داشته باش ، اینکه چه اتفاق هایی قراره توی نرم افزارت بیفته و ...
    بعدش باید دیتابیست رو طراحی کنی (توی این فاز خــــــــیلــــی وقت بزار و فکر کن ، اگر دیتابیست رو خوب طراحی نکنی توی پیاده سازی و اجرا به مشکل میخوری)
    بعدش هم باید بری سراغ کدنویسی

مرسی از پاسخت لطف کردی فقط اینکه من پول کلاس اموزشی ندارم میتونم خودم بخونم تا قوی بشم یا حتما باید کلاسم برم پیشنهادتون چیه؟

بنده خودم کلاس آموزشی نرفتم ، خودم با همون روش که پیشنهاد دادم شروع کردم ، vb6 رو از هنرستان و بعدش برنامه های کوچیک ، سی شارپ هم اول فیلم های استاد کیانیان رو دیدم و بعدش پروژه های کوچیک .
    اینکه برنامه های کوچیک بنویسی خیلی کمک میکنه ، باعث میشه ذهنتون برنامه نویسی فکر کنه شه .

تاپیک های مشابه

1. سوال: راهنمایی برای نوشتن برنامه حضور و غیاب
    نوشته شده توسط javadt در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 18
    آخرین پست: دوشنبه 09 مرداد 1391, 08:39 صبح
  2. راهنمایی برای نوشتن برنامه ای که بشه باهاش تویت کرد
    نوشته شده توسط mahdi68 در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 07 آذر 1388, 22:37 عصر
  3. سوال: راهنمایی برای نوشتن برنامه ای برای آپدیت وبلاگ
    نوشته شده توسط vof.ir در بخش VB.NET
    پاسخ: 1