نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: بهترین ابزار برای چاپ اطلاعات در vb

بهترین ابزار برای چاپ اطلاعات در vb

سلام دوستان
    می دونیم که برای چاپ چندین ابزار وجود داره از جمله crystalReport , DataReport و شی print
    این تاپیک رو برای بحث در این رابطه راه انداختم تا دوستان این سه ابزار رو نقد کنند تابه یک نتیجه قطعی و درست برای استفاده از یکی از این سه ابزار برسیم.
    لطفا مباحث خودتون رو مطرح کنید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    به نظر من یه برنامه نویس خوب باید از هر سه استفاده کنه .
    در بعضی مواقع همه جواب نمیدن و یکی هم به تنهایی جوابگوی همه نیست .
    مثلا در DataReport نمیتوان یک فرمول را از بیرون به داخل گزارش تزریق کرد در حالی که در Crystal report این امکان هست . به نظر من باید یک برنامه نویس خوب در جاههای متفاوت از گزارشگیرهای متفاوت و سازگار باید استفاده کنه .

کاربر دائمی آواتار yavari
    محل زندگی
    ایران - یزد
    سلام

منم با نظر آقای بازیان موافقم

به نظر من ، اینکه برنامه چی باشه و استفاده صفحات چاپ شده به چه منظور باشه ، مسیرمونو مشخص میکنه و هر کدوم از ابزارهائی که گفتید اونوقت میتونن برامون ایفای نقش کنن !
    من شخصا برا پرینتهایی که دقت چاپ می خوان و ثابتن ، از شی پرینتر و برا جاهایی که کاربر خودش می خواد پیج رو تنظیم کنه از Word استفاده میکنم .
    البته کار با شی پرینتر ملموس تره و آدم میدونه داره چکار می کنه هر چند باید زیاد کد نویسی کنه
    اما پرینت دلخواه رو بوجود میاره

البته مشتاقانه نظرات دوستان رو هم میشنوم .

حقیقت اینه که من به تازگی بیشتر با CrystalReport آشنا شدم و از قدرت مانور فوقالعاده ای که داره خیلی راضی ام البته قبلا از DataReport استفاده میکردم ولی هیچ وقت به قدرت Crystal نمی رسه .
    اگه دوستان به موردی برخوردند که ضعفی رو متوجه Crystal میکنه ذکر کنند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •