صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 49

نام تاپیک: انتقادات و پیشنهادات جهت پیشرفت بخش

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

Lightbulb انتقادات و پیشنهادات جهت پیشرفت بخش

سلام دوستان .
    وظیفه ی خودم دونستم که تاپیکی برای نظرات و انتقادات شما عزیزان ایجاد کنم.

می تونید در مورد آموزش ها و تاپیک های اعلان و کلا در مورد جاوا و ... هر بحثی داشتید اینجا انجام بدید.

لطفا اسپم نزنید و از بحث های متفرقه خودداری کنید.
    آخرین ویرایش به وسیله dasssnj : پنج شنبه 15 آبان 1393 در 13:19 عصر

Write Once, Run Anywhere

کاربر دائمی آواتار badname
    محل زندگی
    زیر آسمون آبی

نقل قول: انتقادات و پیشنهادات جهت پیشرفت بخش

اول از همه تبریک میگم
    شایستگی تایپیک های اعلان نیاز به بررسی دقیق داره که از نظر محتوی آیا وقعا مهم هستن یا نه
    -داشتم وارد بخش میشدم نسبت بازدید بخش java نسبت به بعضی تالار ها ( مخصوصا php - .NET ) واقعا بازیدید خیلی کم تری داره ( تقریبا 10 برابر کم تر ) و این نشانه فعالیت کم و قدیمی بودن مطالب رو نشون میده
    امید وارم با الگو گرفتن از دیگر تالار ها و همکاری اعضا و کمک مدیر بخش بتونیم این بخش رو بخشی کارامد و پر بازدید تبدیل کنیم

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

از شما خیلی ممنونم ولی به دلیل فراوانی آموزش ها و منابع جاوا مشکلات عزیزان سریع حل می شود و به تاپیک باز کردن نمی رسد . خیلی از دوستان هم در سایت های خارجی به جواب می رسند .
    از همه ی عزیزان در بخش جاوا خواهش می کنم کمک کنند دوباره دست به دست هم بدهیم تا تالار را از این خلوت و سکوت نجات دهیم .

Write Once, Run Anywhere

تبریک میگم انشاالله تو مثلا بعضی از مدیران نباشی ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله dasssnj : یک شنبه 16 شهریور 1393 در 11:48 صبح دلیل: اشتباه شد ببخشید

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

خیلی ممنون.
    درخواست ها و پیشنهاداتتون را مطرح کنید . تا به آنها رسیدگی بشه.

Write Once, Run Anywhere

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

دوستان انگار کسی با ادامه ی آموش ها موافق نیست . درسته ؟ من توقع داشتم بیشتر از این استقبال بشه .
    معیار من برای تشخیص استقبال از آمورش ها تعداد تشکر های زیر هر پسته

Write Once, Run Anywhere

سلام دوست عزیز تبریک میگم

------------------------------
    این بخش همیشه سوت و کوره
    نه بخاطر مدیریت یا کمبود محتواشه بخاطر اینه که تو کشور ما باید هزار سال از یه زبان بگذره تا اون وقت جا بیفته

حقیقتش من قبلا تو این انجمن زیا دسرچ میکردم ولی خیلی از تاپیکها که در باب جاوا و شبکه بود جوابای بدرد نخوری بهش داده بودن برا همین
    رفتم تو سایت آشیانه اونجا آقای Nc_521 سه سوته جوابای شبکه در باب جاوا رو میده بخاطر همین اینجا کسی نمی یاد

حقیقتش من از این سایت خیلی خوشم می یاد ولی یکم سطح محتویاتش در باب جاوا یکم که نه خیلی مقدماتیه
    امیدوارم با مدیریت شخص بزرگواری چون شما این مشکل هم برطرف بشه

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط Iloveyou مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز تبریک میگم

------------------------------
    این بخش همیشه سوت و کوره
    نه بخاطر مدیریت یا کمبود محتواشه بخاطر اینه که تو کشور ما باید هزار سال از یه زبان بگذره تا اون وقت جا بیفته

حقیقتش من قبلا تو این انجمن زیا دسرچ میکردم ولی خیلی از تاپیکها که در باب جاوا و شبکه بود جوابای بدرد نخوری بهش داده بودن برا همین
    رفتم تو سایت آشیانه اونجا آقای Nc_521 سه سوته جوابای شبکه در باب جاوا رو میده بخاطر همین اینجا کسی نمی یاد

حقیقتش من از این سایت خیلی خوشم می یاد ولی یکم سطح محتویاتش در باب جاوا یکم که نه خیلی مقدماتیه
    امیدوارم با مدیریت شخص بزرگواری چون شما این مشکل هم برطرف بشه
    سلام . من از روزی که مدیر شدم خیلی سعی دارم می کنم که آمار بازدید را بالا ببرم . حتی به فکر تبلیغات در بین برنامه نویسا هم هستم . آموزش راه انداختم . تاپیکای خوبو آوردم بالا ، بی خود ها را بردم پایین . از دوستان دارم دعوت به همکاری می کنم و ...
    اما انگار قبلا تالار کاربر های خوب بیشتری داشته که دیگه فعالیت نمی کنن. هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم . ولی مثل این که اینجا کسی علاقه به پیشرفت نداره . همین تاپیکو بینید ، تا حالا چند نفر نظر دادن برای پیشرفت بخش ؟؟؟

Write Once, Run Anywhere

به به تبریک میگم مدیر شدی هوای مارو هم داشته باش ها

--------------------

داداش این روزا همه دنبال پول هستن دیگه کسی برا انجمن وقت نمیزاره
    اینجا اگه بوی پول بیاد همه میپرن وسط

----------------

جاوا زبان بسیار قوی و وحشتناکیه بیش از ده سال وقت میبره تا بتونیم خودمون رو آپدیت کنیم

ولی خوشم میاد تا حالا مدیر خوبی مثل شما ندیدم حقیقتش مدیرای این انجمن بحث غیبت نباشه سالی یه بار
    این طرفا پیداشون نمیشه

امیدوارم با اومدن شما این بخش سرو سامان بگیره

خوشحال میشم باهاتون همکاری کنم

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط Ebrahimkh مشاهده تاپیک
    به به تبریک میگم مدیر شدی هوای مارو هم داشته باش ها

--------------------

داداش این روزا همه دنبال پول هستن دیگه کسی برا انجمن وقت نمیزاره
    اینجا اگه بوی پول بیاد همه میپرن وسط

----------------

جاوا زبان بسیار قوی و وحشتناکیه بیش از ده سال وقت میبره تا بتونیم خودمون رو آپدیت کنیم

ولی خوشم میاد تا حالا مدیر خوبی مثل شما ندیدم حقیقتش مدیرای این انجمن بحث غیبت نباشه سالی یه بار
    این طرفا پیداشون نمیشه

امیدوارم با اومدن شما این بخش سرو سامان بگیره

خوشحال میشم باهاتون همکاری کنم
    ممنون دوست عزیز.

اگه همه ی دوستان همکاری کنند می تونم قول بدم که بخش به دوران اوج برگرده . اگه هر کس حتی یک نظر یا پیشنهاد یا انتقاد یا .... بده میتونه خیلی کمک کننده باشه. خلاصه هر کس هر راهی بلده رو کنه.

Write Once, Run Anywhere

سلام.
    نظرتون چیه اونایی که زبان انگلیسیشون خوبه گروهی یا فردی اقدام به ترجمه یکی از کتاب های مرجع زبان اصلی برای جاوا بکنند که توی بازار هم موجود نیست و اینجا بذارید برای دانلود رایگان.
    اینطوری یه ثوابی کردین و هم یه قدم در راه آبادی ایران برداشتین.
    (اگه خواستین فحشم بدین خصوصی ارسال کنید.)
    با تشکر.

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط dele514 مشاهده تاپیک
    سلام.
    نظرتون چیه اونایی که زبان انگلیسیشون خوبه گروهی یا فردی اقدام به ترجمه یکی از کتاب های مرجع زبان اصلی برای جاوا بکنند که توی بازار هم موجود نیست و اینجا بذارید برای دانلود رایگان.
    اینطوری یه ثوابی کردین و هم یه قدم در راه آبادی ایران برداشتین.
    (اگه خواستین فحشم بدین خصوصی ارسال کنید.)
    با تشکر.
    فکر نمی کنم کسی حاضر به این کار بشه .

برای کتاب زامبی جلد هفتمش که یکی از پرطرفدارین رمان هاست ، به زور یه نفرو پیدا کردیم که هر هفته یه فصلشو برامون ترجمه کنه .

حالا فکر نمی کنم کی حاضر بشه مفتی برای کسی چیزی تر جمه کنه. (قیمت ترجمه ی تخصصی خیلی بالاست !)

Write Once, Run Anywhere

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نظرتون چیه که یه بخش برای JavaFx اضافه کنیم ؟

Write Once, Run Anywhere

نقل قول نوشته شده توسط dasssnj مشاهده تاپیک
    خوبه اما دوستان وقتش رو دارن؟

من موافقم ولی سه تا ایراد هم براش دارم.
    اولا اینکه باید FX تحت Java SE طبقه بندی بشه. نمیشه بخشای Java بشه این چهار بخش موجود + JavaFX! اونوقت این بخش کاریکاتوری میشه! مثل کاری که توی بخش NET. انجام شده و WPF جدا شده. در حالیکه WPF انقدر بخش بزرگ و عظیمی از NET. رو تشکیل نمیده. از اون جالبتر اینکه پروژه‌ی Mono هم زیر مجموعه‌ی فریمورک‌های مایکروسافت آورده شده... بگذریم!
    در ثانی، اگه بخوای یه بخش جدید اضافه کنی نظر شخصیم اینه که اولویت‌های خیلی بزرگ‌تر و مشهور تری هم مثل Spring،‌ JSF و... هم هستن.
    آخریشم اینکه این بخش از انجمن اونقدر شلوغ نیست که به چندین بخش تقسیم بشه. در صورتی که تقسیمم بشه نتیجش میشه nتا بخش کم فعالیت! حتی نظر من این بود که اگه همه‌ی بخشای اینجا یکی میشدن و اونوقت تالار برنامه‌نویسی Java خیلی از این فعال‌تر میشد بهتر از الان بود.
    اگر به بهداشت و سلامت حیوانات علاقه دارید، از vetMD.ir دیدن کنید.
    وبلاگ شخصی من: fadavi.net

اینجا کمتر سر می‌زنم. (تلگرام من)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    همین حوالی!

به نظر من اگه ممکنه قسمت های "تاپیک عمومی جاوا" و "جاوا se" رو یکی کنین!

چون خیلی ها سئوالشونو تو "تاپیک عمومی جاوا" می پرسن، بعدش افرادی که میتونن جواب بدن، فقط میان قسمت SE رو نگاه می کنن و اون سئوالو نمی بینن.

البته این یه پشنهاده.

با تشکر.

کاربر دائمی آواتار java.source.ir

سلام
    امیدوارم مدیر جدید نسبت به نکات زیر که به نظر این بنده حقیر رسیده است توجه کافی و وافری نماید:
    1- در بسیاری از تاپیک ها سوالات تکراری پرسیده می شود، و همین امر سبب بی نظمی در کار می گردد.
    2- نامی که برای این بخش در نظر گرفته شده است اسم عام بوده، به گونه ای که سایر بخش ها زیرمجموعه این بخش می باشند. به نظر می رسد باید در تقسیم بندی بخش های موجود در این تالار تجدید نظر کلی صورت بگیرد. به عنوان مثال بنده سوالی در زمینه بانک های اطلاعاتی و نحوه ارتباط آن با جاوا دارم. این سوال را هم می توانم در این بخش مطرح کنم، هم در بخش Java SE و هم در بخش Java EE. به نظر می رسد این امر برای کاربران مبتدی و از متوسط پایین تر تا حدی ایجاد مشکل نماید.
    3- نظارت بر سوالات مطرح شده در این بخش بسیار مهم است. این بخش و سایر بخش های تالار، مربوط به رد و بدل کردن مباحث علمی است که باید سبب رشد و شکوفا شدن ایده های نو گردد. برای همین استدعا می شود از مطرح شدن سوالات بی ربط از قبیل درآمد یک برنامه نویس جاوا، مقایسه زبان جاوا با سایر زبان ها، معرفی آموزشگاه ها، درخواست برای انجام پروژه های دانشجویی و ... امثال آن جلوگیری شود و در عوض برای اینگونه سوالات بخش دیگری در نظر گرفته شود.
    4- در اکثر موارد موضوعات مناسبی برای سوالات توسط سایر دوستان در نظر گرفته نمی شود و همین امر جستجو برای یافتن سوال را برای سایر کاربران محترم سخت می نماید.

با نهایت احترام.

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

دوستان اگه حاضرند که بخش عمومی جاوا با java SE تر کیب بشه اعلام کنن تا یه نظر قطعی و کلی بگیریم.

Write Once, Run Anywhere

کاربر دائمی آواتار cups_of_java
    محل زندگی
    تهران

بخش عمومی جاوا به نظر من هم قابل حذف هست. در واقع بیاد داخل همین جاوا اس ای ادغام بشه بد نیست.

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

با مدیران کل سایت این موضوع را در میون گذاشتم . باید صبر کنیم تا بالاخره ببینیم چی میشه.

Write Once, Run Anywhere

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

بهتر نیست بخش فناوری جاوا حذف بشه و بخش برنامه نویسی جاوا بالاترین مجموعه باشه ؟

Write Once, Run Anywhere

نقل قول نوشته شده توسط dasssnj مشاهده تاپیک
    بهتر نیست بخش فناوری جاوا حذف بشه و بخش برنامه نویسی جاوا بالاترین مجموعه باشه ؟
    نظر من اینه که هرچی تعداد شاخه‌ها کم بشه شاید حداقل یه بخش کاملا فعال بوجود بیاد بهتر از چند بخش خالی از سکنه‌ست!

کاربر دائمی آواتار ahmad.mo74
    محل زندگی
    تهران

سلام، به نظر منم کار خوبیه که پراکندگی کمتر بشه و تمرکز تو یک بخش باشه مثلا مثل StackOverFlow که همه سوالا یکجا هست و بیشتر بر اساس تگ ها و یک سری فاکتورهای دیگه دسته بندی میشه، کاش اینجا هم قابلیت تگ زدن داشت، چون واقعا بعضی وقتا نمیشه دقیقا گفت که یه سوال فقط مربوط به jse میشه یا jee ممکنه مربوط به هر دو باشه...

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

آقای کرامتی گفت در اولین فرصت این کارو انجام میدم . حالا تا ببینیم اولین فرصت کِی میشه ....

Write Once, Run Anywhere

جاوا شیرین ترین و پرقدرترین زبان دنیا تواین فروم واقعا کم اورده. ما هر چی پرسیده بودیم دوستان مدیر زحمت کشیدن همه رو پاک کردن به عنوان اسپم و گفتن باید تایید کنیم . خداییش زهرمارمون شد. من که دل خوشی از این قسمت ندارم

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط tux-world مشاهده تاپیک
    جاوا شیرین ترین و پرقدرترین زبان دنیا تواین فروم واقعا کم اورده. ما هر چی پرسیده بودیم دوستان مدیر زحمت کشیدن همه رو پاک کردن به عنوان اسپم و گفتن باید تایید کنیم . خداییش زهرمارمون شد. من که دل خوشی از این قسمت ندارم
    سلام. دوستان مدیر دیگه تو فروم نیستن و من به جاشون اومدم . مطمئن باشید در زمان مدیریت من هیچ پستی به نا حق از کسی پاک نمی شه .
    من تنها هدفم این بوده که تو این فروم ، جاوا را به جایگاه اصلی اش برسونم و اگه دوستان کمک کنن امیدواریم به زودی به این هدف برسیم.

از شما هم خواهش می کنم مثل قبل تو این بخش فعالیت کنید و اگه کسانی را می شناسید که مثل شما هستن ، اونا را هم تشویق به فعالیت در انجمن کنید.

Write Once, Run Anywhere

من امیدوار بودم این بحش پرقدرت تر از قسمتهایی مثل سی شارپ مزخرف و دلفی باشه و باید هم اینطور میبود ولی خوب به لطف مدیران قبلی شان و منزلتش اومد زیر صفر. به هر حال نباید سلیقه ای عمل کرد. من هم تا جایی که بشه کمک میکنم. موفق باشید

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط tux-world مشاهده تاپیک
    من امیدوار بودم این بحش پرقدرت تر از قسمتهایی مثل سی شارپ مزخرف و دلفی باشه و باید هم اینطور میبود ولی خوب به لطف مدیران قبلی شان و منزلتش اومد زیر صفر. به هر حال نباید سلیقه ای عمل کرد. من هم تا جایی که بشه کمک میکنم. موفق باشید
    تشکر .
    خوشحالم که دوباره کلمه ی "سی شارپ مزخرف" را از کس دیگه ای به جز خودم شنیدم ! . سی شارپ اگه صد هزار تا کاربر هم تو این فروم داشته باشه بازم از مزخرف بودنش کم نمیشه .

Write Once, Run Anywhere

محل زندگی
    تهران

خوشحالم که دوباره کلمه ی
    "سی شارپ مزخرف" را از کس دیگه ای به جز خودم شنیدم !
    این سبک حرف زدن برازنده کسی که دوست داره مدیر یک مجموعه باشه نیست. اگه دوست داری موفق باشی باید دیدت رو بزرگتر و بهتر کنی. باید به همه کسی و همه چیز احترام بزاری. نقاط قوتشون رو ببینی و ضعف هاشون رو در بیاری... بعدن می تونی سلیقه ای رفتار کنی.
    و نهایتن اینکه مدیر هیچ چیز نیست جز یک سمبل! اگه بخوای اینطوری رفتار کنی متاسف میشم تالاری که ۶ ساله توش دارم فعالیت می کنم داره توسط همچین تفکری مدیریت میشه.

سلام. جامعه کاربری جاوا با زور زدن تعدادش اضافه نمیشه. سالهاست من این گلایه ها رو می بینم و هیچ اتفاق خاصی هم بعدش نیوفتاده. برای انتخاب زبان ها و تکنولوژی ها عوامل مختلفی دخیل هستند. من یه سری مبانی ها رو در دوران دانشجویی با جاوا یادگرفتم. اما ادامه دادنش اصلا برای من حداقل در شهری که زندگی می کنم مقدور نبوده و نیست . مگر اینکه شغلی داشتی باشی مثل کارمند و فقط برای دل خودت گاهی اپلیکیشینی برای اندروید و ... توسعه بدی. ولی من برای اینکه پیشرفت کنم شغلم رو مطابق رشته ام! یعنی نرم افزار انتخاب کردم... حالا اگر من بخوام وب و PHP رو به عنوان زبان انتخاب کنم می تونم امیدوارم باشم که در این کار دوام بیارم اما نمی دونم جاوا رو کجا باید ببرم؟ j2ee رو بایستی با کی کار کنم ؟ اگر بر فرض محال همکاری هم پیدا شد و بعد از مدتی طرف رفت من جایگزینش و از کجا پیدا کنم ؟

در انتخاب مسیر حرفه ایی ما مسائل بسیاری نقش داره. وضعیت جاوا در این فروم همینه که هست و قبل از شما هم افرادی خواستند که این وضعیت و بهبود ببخشند اما نشده. تقصیر اونها هم نیست جامعه کاربری جاوا حداقل در این فروم فعال نیستند.( البته خیال نکنید بخش های دیگه همه گل و بلبل هست. نه اونجا هم اکثرا بچه هایی هستند تا یه اپ می نویسند اون بخش و بیچاره می کنن. از صفر تا صد براشون سوال هست و اینها فعالیت نیست.) اما اگر تحمل این وضعیت رو ندارید به نظرم به زندگیت برس. اگر هم می خوای فعالیت کنی با گلایه و ایجاد تاپیک هایی که نیازی به اونها نیست موفق نمیشی و بعد از یه مدتی میری سراغ کارهای خودت.

آموزش کامل برنامه نویسی جاوا !... خب این چه کاریه آخه ؟ برای توضیح سینتکس این زبان حداقل 500 صفحه کتاب نیاز نیست ؟ وقتی کتابش هست چه لزومی داره شما بشینی تایپ کنی که انواع اولیه در جاوا چی هستند و بخوای یه کتاب و اینجا شرح بدی ! اونوقت به حلقه ها نرسیده کار و ول می کنی . چون می بینی کسی استقبال نمی کنه.

من اونقدر خودمو صاحب نظر نمیدونم که مشکل‌یابی کنم! ولی یه چیزو خیلی خوب لمس کردم اینجا. این بخش (و بخش‌های دیگه) در زمان امتحانات، پایان دوره‌های آموزشی و مواقع برگزاری مسابقات برنامه‌نویسی پر بازدید میشه.
    این واقعیت برای من فقط یه معنی رو میده! اینکه زیاد نباید امیدوار بود به‌ آینده‌ی برنامه‌نویسای ایرانی. واقعا یه سری از فروم‌های خارجی اونقدر فعال و پویا هستن که میتونن پروژه و سناریو تعریف کنن... میتونن یه حرکت در زمینه‌ی یه فریمورک بزنن یا حتی یه توزیع لینوکس تولید کنن... نسخه‌ی اندروید miui چینی که الان روی خیلی از گوشیای چینی داره عرضه میشه از چنین جاهایی سر برآورده و الان روی گوشی‌های ZTE، Xiamoi و... داره عرضه میشه.
    ما چی؟ کارمون شده جواب دادن به تمرینای تکراری! بد نیست اینکارم اصلا نمیخوام گلایه کنم... همون بهتر که بزرگترایی مثل cups_of_java عزیز در این مورد اظهار نظر کنن. من که خیلی بدبینم!

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته شده توسط بهزاد علی محمدزاده مشاهده تاپیک
    آموزش کامل برنامه نویسی جاوا !... خب این چه کاریه آخه ؟ برای توضیح سینتکس این زبان حداقل 500 صفحه کتاب نیاز نیست ؟ وقتی کتابش هست چه لزومی داره شما بشینی تایپ کنی که انواع اولیه در جاوا چی هستند و بخوای یه کتاب و اینجا شرح بدی ! اونوقت به حلقه ها نرسیده کار و ول می کنی . چون می بینی کسی استقبال نمی کنه.

لزومش قرار بود برای بهتر شدن بخش باشه و مثل اینکه فایده نداشته .
    ---------------------
    من کارو ول نکردم . فقط چند وقت درگیر بودم نتونستم ادامه اش بدم . اتفاقا قرار بود فردا ادامه را بزارم . اگه که تعداد افراد ناراضی زیاد بشه به راحتی و با یه کلیک می تونم همشو حذف کنم و کار خودمو راحت کنم .

اگه لازم باشه تا 500 که هیچی ، 1000 تا پست هم میزارم . اما وقت می خواد . بالاخره من هم آدمم.
    (اگه کسی مایله برای قسمت های بعدی همکاری کنه ، می تونه همین جا اعلام کنه)
    آخرین ویرایش به وسیله dasssnj : یک شنبه 25 آبان 1393 در 16:01 عصر

Write Once, Run Anywhere

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط cups_of_java مشاهده تاپیک
    این سبک حرف زدن برازنده کسی که دوست داره مدیر یک مجموعه باشه نیست. اگه دوست داری موفق باشی باید دیدت رو بزرگتر و بهتر کنی. باید به همه کسی و همه چیز احترام بزاری. نقاط قوتشون رو ببینی و ضعف هاشون رو در بیاری... بعدن می تونی سلیقه ای رفتار کنی.
    و نهایتن اینکه مدیر هیچ چیز نیست جز یک سمبل! اگه بخوای اینطوری رفتار کنی متاسف میشم تالاری که ۶ ساله توش دارم فعالیت می کنم داره توسط همچین تفکری مدیریت میشه.

ممنون . بالاخره انتقاد هم دیدیم !

چشم . سعی می کنم دیدم را عوض کنم .
    آخرین ویرایش به وسیله dasssnj : چهارشنبه 14 آبان 1393 در 15:03 عصر

Write Once, Run Anywhere

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط محمد فدوی مشاهده تاپیک
    من اونقدر خودمو صاحب نظر نمیدونم که مشکل‌یابی کنم! ولی یه چیزو خیلی خوب لمس کردم اینجا. این بخش (و بخش‌های دیگه) در زمان امتحانات، پایان دوره‌های آموزشی و مواقع برگزاری مسابقات برنامه‌نویسی پر بازدید میشه.
    این واقعیت برای من فقط یه معنی رو میده! اینکه زیاد نباید امیدوار بود به‌ آینده‌ی برنامه‌نویسای ایرانی. واقعا یه سری از فروم‌های خارجی اونقدر فعال و پویا هستن که میتونن پروژه و سناریو تعریف کنن... میتونن یه حرکت در زمینه‌ی یه فریمورک بزنن یا حتی یه توزیع لینوکس تولید کنن... نسخه‌ی اندروید miui چینی که الان روی خیلی از گوشیای چینی داره عرضه میشه از چنین جاهایی سر برآورده و الان روی گوشی‌های ZTE، Xiamoi و... داره عرضه میشه.
    ما چی؟ کارمون شده جواب دادن به تمرینای تکراری! بد نیست اینکارم اصلا نمیخوام گلایه کنم... همون بهتر که بزرگترایی مثل cups_of_java عزیز در این مورد اظهار نظر کنن. من که خیلی بدبینم!
    این انجمن اساس و اسکلت دات نتی و پی اچ پی داشته و داره... شاید بهترین برنامه نویس های این دو محیط رو اینجا بتونید پیدا کنید توی ایران... اما در مورد جاوا اصلن اینطوری نیست. یعنی نمیشه گفت انعکاس درستی از برنامه نویس های جاوای ایران هست.
    ما برنامه نویس های بسیار عالی ای داریم که اصلن اینجا رو نمیشناسن یا نمیان. علتشم بودن یک انجمن تخصصی جاوا برای خودشون هست که من قبلن هم معرفیش کرده بودم. یاهو گروه j2eelist
    خلاصه خیلی قضاوت نکنید برا این اساس‌:)

بهتر نیست به جای سینتکس جاوا یکی از library پرکاربرد که البته کمتر شناخته شده رو آموزش بدید.همینطور فریمورک و....

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط dele514 مشاهده تاپیک
    بهتر نیست به جای سینتکس جاوا یکی از library پرکاربرد که البته کمتر شناخته شده رو آموزش بدید.همینطور فریمورک و....
    باید بلد باشم تا بتونم آموزش بدم ......
    حالا کدومو مد نظر داری ؟

Write Once, Run Anywhere

فعلا بقیه هم نظرشون رو بگن تا بعد.
    من چیز خاصی مدنظرم نیست.

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

واقعا برام جالبه ( البته جای تاسف داره ) :

هر کی می خواد تازه برنامه نویسی را شروع کنه ، یا می خواد شبکه ی اجتماعی بسازه یا چت روم!
    (بعضیا هم برای اندروید فقط می خوان کتاب یا آموزش های هر چیزی تو دنیا هست از بند کفش بستن تا .... را بسازن) !

یعنی برنامه نویسی فقط برای همیناست ؟

متاسفم که تو کشورمون همچین دیدی نسبت به برنامه نویسی وجود داره.

Write Once, Run Anywhere

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

به نظرم انجمن جاوا آپدیت نشده. مثلا J2Me امروزه دیگه کمتر کاری دیده میشه و همش به سمت Android رفته که انجمن مستقل فعالی هست برای خودش.

همچنین نمیدونم کی قراره یکم سطح کارها و بحث های انجمن بالاتر بره. نمیگم خودم خیلی میدونم، نه اتفاقا منظورم اینه که جایی باشه که فریم ورک های قوی رو به صورت جدی کار کنند و متخصصاش جمع بشن.

شاید هم به خاطر اینه که در ایران هر کی تونست گلیم خودش رو از آب بکشه میره و پشت سرشو هم نگاه نمیکنه. اونقدر تمایلی به اشتراک گذاری دانسته ها ندیدم.

باید بخش های قدیمی رو یک جا جمع کرد و بخش های جدید و به روز رو ایجاد کرد. نمیدونم این کار درستیه یا نه، ولی اگر انجمنی برای Groovy & Scala که در انجمن بحث شد، راه اندازی بشه و هر کی در این زمینه علاقه داره بتونه اونجا کلی چیز یاد بگیره، فکر میکنم ارزش خیلی زیادی داره.

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

دوستان شرمنده . این چند وقته امتحانا و درس خیلی زیاد و سنگین بود اصلا نتونستم آموزش ها را ادامه بدم . ان شا الله از هفته ی دیگه شروع می کنم

Write Once, Run Anywhere

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: نظرات و پیشنهادات جهت پیشرفت بخش
    نوشته شده توسط Nima_NF در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 66
    آخرین پست: یک شنبه 26 مرداد 1399, 22:28 عصر
  2. سوال: تحلیل سیستم پیشنهادات و انتقادات شرکت در جهت بهبود وضعیت شرکت
    نوشته شده توسط kamran_14 در بخش تحلیل و طراحی نرم افزار
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 14 آذر 1392, 11:48 صبح
  3. تبریک جهت افتتاح و توضیح اهداف اصلی این بخش