صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 167

نام تاپیک: راهنمائی برای راه اندازی FCKeditor ?

کاربر دائمی آواتار sasan_vm
    محل زندگی
    زاهدان

راهنمائی برای راه اندازی FCKeditor ?

سلام

این FCKeditor را چگونه راه اندازی کنم ؟
    Assembly ان را نصب کردم یک object از ان روی فرم انداختم (FCKeditor1) پروژه رو اجرا میکنم صفحه زیر را نشان میدهد.
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

باید شاخه fckeditro را داخل root برنامه ات کپی کنید

من با دات نت ازش استفاده کردم، خیلی عالیه. ضمنا خودش راهنمای کامل نصب رو داره
    http://wiki.fckeditor.net/Developer%...ration/ASP.Net

خیلی عالیه ولی خیلی کنده 2 ساعت طول میکشه رو وب بارگذاری شه...

روش اضافه کردن و استفاده از FCKeditor در پروژه های دات نت

۱.اول باید مجموعه پکیج کدهای جاوااسکریپت این ادیتور رو از این لینک دریافت کنید و اون رو در فولدر پروژتون در یک فولدر به نامFCKeditor کپی کنید.

http://sourceforge.net/project/showf...ckage_id=75845

۲.بعدش مجموعه دات نت و dll این ادیتور رو از این لینک بگیریدhttp://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=75348&package_id=137125

حالا باید اینdll رو به پروژه اضافه کنید.برای این کار بر روی add resource رفته و dll این ادیتور رو از مسیر /bin/release به پروزه اضافه کنید

۴.بر روی toolbox کلیک راست کنید و add tab رو کلیک کنید و یک نام مثلا FCK editor به آن بدید. حالا روی تب FCK editor که الان در toolbox اضافه شده ، کلیک راست کنید و choose items… رو کلیک کنید و از مسیر فولدر bin در پروژتون فایل dll ادیتور رو که اضافه کرده بودین انتخاب کنید حالا کنترل ادیتور رو درtoolbox دارید و با drag & drop می تونید اونو به هر صفحه ای در پروژه یا وب سایتتون اضافه کنید.

۵. وقتی کنترل fckeditor رو به صفحتون اضافه کردید ، خصوصیت Base path اون رو به صورت زیر تغییر بدین : ~FCKeditor
    ۶ . به سورس صفحتون برید و در دستور page این کد رو اضافه کنید :

" ValidateRequest= "false
    ۷. حالا پروژتون رو اجرا کنید و از یه ادیتور عالی لذت ببرید .

کاربر دائمی آواتار سار
    محل زندگی
    تورین-ایتالیا
    نقل قول نوشته شده توسط sasan_vm مشاهده تاپیک
    سلام

این FCKeditor را چگونه راه اندازی کنم ؟
    Assembly ان را نصب کردم یک object از ان روی فرم انداختم (FCKeditor1) پروژه رو اجرا میکنم صفحه زیر را نشان میدهد.
    این The page cannot be found چه ربطی به FCK داره؟!!!
    نقل قول نوشته شده توسط nazaninam مشاهده تاپیک
    من باهاش مشکل کندی نداشتم + اینکه میتونید از Toolbar های دیگش استفاده کنید و ابزار های غیر لازم رو حذف کنید که سرعتش هم بالاتر بره.

کاربر دائمی آواتار jasadeghi
    محل زندگی
    مشهد
    دروود

برای رفع کندی FCKEditor علاوه بر استفاده از روش بالا می تونید از کمپرسور در سایتتون استفاده کنید که در سرعت ادیتور شما هم خیلی تاثیر گزار خواهد بود.

آدرس اصل مهم - فشرده سازی صفحات وب در ASP.NET 2.0

علاوه بر اینکه فکر می کنم بهترین Editor در AJAX همین ادیتوره باشه.

پیروز باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران، رشت
    امیدوارم مشکلتون حل شد باشه. این مشکل معمولا زمانی پیش میاد که کنترل این ادیتور، نمی‌تواند فایل‌های مربوطه را پیدا کند که با آدرس دهی مناسب، حل می‌شود.

من یک مشکل دیگر با این ادیتور دارم. آن هم مربوط به ارتباط آن با فایل‌های سرور است. مثل عکس و غیره.
    در ابتدا، وقتی مثلا روی دکمه‌ی browse server در قسمت مثلا درج عکس کلیک می‌کردم، ارور می‌داد. بعد مجموعه‌ی fckfinder را دانلود کردم و فایل dll آن را نصب کردم. همه چیز خوب کار می‌کنه. هم فایل آپلود می‌شه و هم در شاخه‌ی تعریف شده، می‌توان نام فایل‌ها را مشاهده کرد. ولی وقتی آن را به صفحه اضافه می کنم، آدرس عکس را اشتباه وارد می‌کند.
    امیدوارم صورت مساله روش نشده باشه.
    اگر کسی می‌دونه مشکل کجاست ممنون می‌شم راهنمایی کنه.

من هم با این کنترل یه مشکلی دارم اونم اینکه کنترل فایل هاشو تو یه فولدری به نام uploadFiles ذخیره میکنه مشکل اینجاست که این فولدر تو توی روت vitual directory میسازه !
    یعنی نمیشه براش مشخص کرد که این فایل ها رو کجا بریزه !
    توی help اون گفته توی web.config باید مسیر رو مشخص کنید که این کارو هم کردم ولی بازم اونجایی که خودش دوست داره فولدر رو میسازه !

امیدوارم این کمکت کنه

نقل قول نوشته شده توسط nazaninam مشاهده تاپیک

امیدوارم این کمکت کنه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران، رشت
    نقل قول نوشته شده توسط cactuskhan مشاهده تاپیک
    من هم با این کنترل یه مشکلی دارم اونم اینکه کنترل فایل هاشو تو یه فولدری به نام uploadFiles ذخیره میکنه مشکل اینجاست که این فولدر تو توی روت vitual directory میسازه !
    یعنی نمیشه براش مشخص کرد که این فایل ها رو کجا بریزه !
    توی help اون گفته توی web.config باید مسیر رو مشخص کنید که این کارو هم کردم ولی بازم اونجایی که خودش دوست داره فولدر رو میسازه !
    من این مشکل را ندارم. آپلود درست انجام می‌شه.
    البته من در web.config این دو خط را اضافه کردم.
     <appSettings>
    <add key="FCKeditor:BasePath" value="~/fckeditor/"/>
    <add key="FCKeditor:UserFilesPath" value="~/assets/" />
    </appSettings>

مشکل من اینه که آدرس عکس را این گونه می‌نویسه:
    ~/assets/image/myfile.jpg

کمک کنید.

کاربر دائمی
    منم همین مشکل رو دارم عکسها رو نشون نمی ده و لینک عکس ها رو به صورت زیر نشون می ده.

~/UserFiles/Image/6cdjzwm.jpg

کاره خاصی باید انجام داد؟

مرسی.

دوستان متاسفانه من هم با این مشکل برخورد کردم.

دلیلش اینه که مسیر فیزیکی سرور ادغام نمیشه .....

حالا چیکار باید کرد....

کاربر دائمی
    من سرچ کردم اونایی که همین مشکل رو دارن هنوز به هیچ جوابی نرسیدن !!!!

اساتید fck کار...
    هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.

بنیاد امور fck کاران خاص.

دوستان باید به این شکل عمل کنید :
    1-پوشه FckEditor را به صورت کامل ( با تمامی محتویات داخلش ) داخل روت کپی کنید ! دقت کنید داخل روت اصلی یعنی Wwwroot
    2- کنترل FckEditor را داخل ToolBox اضافه کنید و برای استفاده به داخل صحفه درگ نمایید .
    3- پوشه UserFiles را داخل روت اصلی یعنی wwwroot ایجاد نمایید و پرمیشن Read , write ,Execute, Modify را به این پوشه بدهید
    کار تمومه !
    برای آپلود هم کافیه پوشه FckEditor وUserFiles را داخل روت وب سایتتون کپی نمایید و پرمیشن های لازم را به پوشه UserFiles بدهید

1-پوشه FckEditor را به صورت کامل ( با تمامی محتویات داخلش ) داخل روت کپی کنید ! دقت کنید داخل روت اصلی یعنی Wwwroot
    2- کنترل FckEditor را داخل ToolBox اضافه کنید و برای استفاده به داخل صحفه درگ نمایید .
    3- پوشه UserFiles را داخل روت اصلی یعنی wwwroot ایجاد نمایید و پرمیشن Read , write ,Execute, Modify را به این پوشه بدهید
    کار تمومه !
    برای آپلود هم کافیه پوشه FckEditor وUserFiles را داخل روت وب سایتتون کپی نمایید و پرمیشن های لازم را به پوشه UserFiles بدهید
    دوست عزیز ما تمام این مراحل رو با موفقیت انجام دادیم و fck کاملا کار می کند.

ولی مشکل ما اینه که مثلا بعد از آپلود یه فایل مسیرش به صورت فوق(پست 11) ذخیره میشه و مسیر فیزیکی سرور با اون ادغام نمیشه.

بنابراین مثلا وقتی روی لینکی کلیک میشه که به فایلش ارجاء بشه آدرس به شکل زیر در address bar مرورگر قرار میگیره و قاعدتا نباید هم تصویر ویا فایل مورد نظر بازیابی بشه.

http://~UserFiles/file/filename.ext

خوب حالا اگر کسی متوجه منظور بنده شد یا علی...

با تشکر....

من چینین مشکلی ندارم !

حداقل غیر از من 2 نفر دیگه هم این مشکل رو دارن ...
    حالا چیکار کنیم.

نقل قول نوشته شده توسط ali643 مشاهده تاپیک
    منم همین مشکل رو دارم عکسها رو نشون نمی ده و لینک عکس ها رو به صورت زیر نشون می ده.

~/UserFiles/Image/6cdjzwm.jpg

کاره خاصی باید انجام داد؟

مرسی.
    من فایل dll رو دست کاری کردم درست شده این مسیرو برو

1-قبل از استفاده باید حتما یه بار اجرا کنی(FCKeditor.Net_2.2.rar ) تا dll مجددا درست شه
    2- بعد dll تو شاخه bin پروژه add کن
    3-fckeditor رو تو شاخه پروژه کپی کن (FCKeditor_2.4.3.zip (1.01 )و این کد رو به web.config اضافه کن

<
    appSettings>
    <
    addkey="FCKeditor:BasePath"value="~/fckeditor/"/>
    (هر پوشه ای که دوست داری)<
    addkey="FCKeditor:UserFilesPath"value="~/Image"/>
    </
    appSettings>

موفق باشی

فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران، رشت
    1-قبل از استفاده باید حتما یه بار اجرا کنی(FCKeditor.Net_2.2.rar ) تا dll مجددا درست شه
    اگر لطف کنید در این مورد بیشتر توضیح بدهید ممنون می‌شم. چه چیزی را اجرا کنیم و چگونه؟
    ممنون.

من فایل dll رو دست کاری کردم درست شده این مسیرو برو

2- بعد dll تو شاخه bin پروژه add کن
    3-fckeditor رو تو شاخه پروژه کپی کن (FCKeditor_2.4.3.zip (1.01 )و این کد رو به web.config اضافه کن

مشکل من که حل نشد.

ببنید دوستان مشکل از اونجا ناشی میشه که مسیر سرور ادغام نمیشه.

اگر فایلی رو آپلود کنین بعد مسیر رو مستقیم تو addressBar بزنین (البته مسیر کامل رو) فایلو نشون میده و یا مثلا توی web.config مسیر رو فقط "~/UserFiles" خالی ندین ونام پروژه رو تو حالت local به اولش اضافه کنین مشکل حل میشه ولی این راه حل منطقی نیست.

خوب باتوجه به فرمایش جناب راد باید از ResolveUrl استفاده شه ...

مشکل من اینجاست که نمیدونم میشه یه جوری با استفاده از یه راهی این تابع رو توی web.config قرار داد، مثل html که برای قرار دادن کدهای C#‎ از تگ به خصوصی استفاده میشه.

با تشکر....

نقل قول نوشته شده توسط sama01 مشاهده تاپیک
    اگر لطف کنید در این مورد بیشتر توضیح بدهید ممنون می‌شم. چه چیزی را اجرا کنیم و چگونه؟
    ممنون.
    این فایل
    FredCK.FCKeditorV2.sln
    مجددا براتdll می ساره تو شاخه bin

نقل قول نوشته شده توسط ClaimAlireza مشاهده تاپیک
    مشکل من که حل نشد.

ببنید دوستان مشکل از اونجا ناشی میشه که مسیر سرور ادغام نمیشه.

اگر فایلی رو آپلود کنین بعد مسیر رو مستقیم تو addressBar بزنین (البته مسیر کامل رو) فایلو نشون میده و یا مثلا توی web.config مسیر رو فقط "~/UserFiles" خالی ندین ونام پروژه رو تو حالت local به اولش اضافه کنین مشکل حل میشه ولی این راه حل منطقی نیست.

مشکل من اینجاست که نمیدونم میشه یه جوری با استفاده از یه راهی این تابع رو توی web.config قرار داد، مثل html که برای قرار دادن کدهای C#‎ از تگ به خصوصی استفاده میشه.

با تشکر....
    اگه همه مسیرو رو از ریشه سایت اینجوری بدی حل می شه
    "/UserFiles"
    بدون "~"

"/UserFiles"
    بدون "~"
    بله درسته...

خوب بنده هم همینو عرض کردم!!!

ولی راه حل منطقی نیست.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران، رشت
    "/UserFiles"
    بدون "~"
    من این کار رو می‌کنم. ولی دیگه در root دنبال این فولدر نمی‌گرده. بلکه در داخل بکی از فولدرهای fckeditor دنبال این فولدر می‌گرده. ولی وقتی عکس را انتخاب می‌کنم، آدرس رو از root می‌ده. نمی‌دونم چرا هر جا رو که می‌خوام درست کنم، یه جای دیگش به مشکل بر می‌خوره.

این فایل
    FredCK.FCKeditorV2.sln
    مجددا براتdll می ساره تو شاخه bin
    من فایل dll شما رو به طور دستی کپی کردم. نتیجه نگرفتم. این فایل رو هم اجرا کردم. ولی فقط در یک صفحه‌ای در vs باز می‌شه. همین.
    یک سوال: از کل فولدر FCKeditor.Net_2.2 فقط به فایل dll نیاز داریم دیگه؟ یعنی فقط باید این فایل dll رو در bin کپی کنیم دیگه؟

من این کار رو می‌کنم. ولی دیگه در root دنبال این فولدر نمی‌گرده. بلکه در داخل بکی از فولدرهای fckeditor دنبال این فولدر می‌گرده. ولی وقتی عکس را انتخاب می‌کنم، آدرس رو از root می‌ده. نمی‌دونم چرا هر جا رو که می‌خوام درست کنم، یه جای دیگش به مشکل بر می‌خوره.
    ببین دوست من باید آدرستو اینجوری توی web.config قرار بدی:

"/projectname/UserFiles/"

یک سوال: از کل فولدر FCKeditor.Net_2.2 فقط به فایل dll نیاز داریم دیگه؟ یعنی فقط باید این فایل dll رو در bin کپی کنیم دیگه؟
    بلی.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران، رشت
    دیگه دارم از دست این FCKEditor دیوونه می‌شم.
    نمی‌شه.

خواهشا یکی از دوستانی که از این FCKEditor استفاده می‌کنند و هیچ مشکلی ندارند، مراحل کار رو از اول توضیح بدن.
    لااقل 10 دفعه مستندات (Documentation) رو زیر و رو کردم. ولی به نتیجه نمی‌رسم.

ResolveUrl

اگه کسی برای این مورد راه حلی داشته باشه حله...

نقل قول نوشته شده توسط ClaimAlireza مشاهده تاپیک
    بله درسته...

خوب بنده هم همینو عرض کردم!!!

ولی راه حل منطقی نیست.
    اگه می خوای تو یه پوشه دلخواه عکسات ذخیره بشه
    Web.config

<appSettings>
    <add key="FCKeditor:BasePath" value="~/fckeditor/"/>
    <add key="FCKeditor:UserFilesPath" value="/Filename/" />
    <addkey="FCKeditor:AutoCompleteAlsoluteURL"value="1" />
    </appSettings>

چطور میشه config اون رو بصورت داینامیک داشته باشیم ؟؟
    یعنی من میخوام تو صفحات مختلف نمایش های مختلفی داشته باشم مثلا میخوام تو یه صفحه امکان ارسال تصویر باشه ولی توی صفحه دیگه نباشه !؟؟ ظاهر یه property داره واسه اینکار ولی من نتونستم باهاش کار کنم !

CustomConfigurationsPath

دوستان سلام....

می خواستم ببینم تا به حال کسی توی قسمت edit یه gridview (به صورت itemtemplate) تونسته به جای textBox یه FCKeditor قرار بده.....

من بعد از اینکه اطلاعات رو ویرایش می کنم بعد میخام اونارو ثبت کنم اطلاعات قبلی پاک میشه و دیگه چیزی نشون نمیده.

کاربر دائمی آواتار merlin_vista
    محل زندگی
    نصف جهان
    دوستان من میخواهم در یک Text Box متنی بنویسد کابر و بعد با ادیتور ویرایش بدم و بعد در بانک ذخیره شود و بعد در یک صفجه دیگر نمایش داده شود !! میشه بگید باید چگونه ادیتور را به تکس باکس متصل کنم و برای ذخیره در بانک باید نوع فیلد چه چیزی باشد !!‌

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران، رشت
    با استفاده از خصوصیت value میتوان به متن htmlداخل FCKEditor دسترسی پیدا کرد.
    برای ذخیره در db هم کاملا مشابه ذخیره‌ی متن داخل یک textBox است و هیچ ویژگی خاصی ندارد. فقط باید به جای خصوصیت text، خصوصیت value را bind کنید.

کسی از config کردن اون بصورت داینامیک اطلاعی نداره ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران، رشت
    یادآوری:
    یکی از موضوعاتی که سهم به سزایی از پست‌های این تاپیک را به خود اختصاص داده است، بحث browse کردن سرور و افزودن عکس روی سرور در داخل متن هست.
    مجددا خواهش می‌کنم دوستانی که هیچ مشکلی با FCKEditor ندارند، کمک بیشتری کنند. اگر مقدوره مراحل نصب را از ابتدا تا انتها ذکر کنند.

ممنون.

Cool

نقل قول نوشته شده توسط sama01 مشاهده تاپیک
    یادآوری:
    یکی از موضوعاتی که سهم به سزایی از پست‌های این تاپیک را به خود اختصاص داده است، بحث browse کردن سرور و افزودن عکس روی سرور در داخل متن هست.
    مجددا خواهش می‌کنم دوستانی که هیچ مشکلی با FCKEditor ندارند، کمک بیشتری کنند. اگر مقدوره مراحل نصب را از ابتدا تا انتها ذکر کنند.

ممنون.
    browse کردن تنها نکته ای که داره اینکه یا باید خودت یه فولدری بسازی به اسم uploadFiles و دسترسی کامل رو به یوزر asp.net بدی یا اینکه کل فولدر پروژه باید دسترسی اون FULLACCESS باشه تا بهت گیر نده و خودش بسازه ! همین

در مورد config داینامیک اون اگه کسی اطلاعاتی داره بگه !

جناب راد اگر مرحمت کنند و سری به این تاپیک بزنند و 2 یا 3 تا سوال رو پاسخ بدن فکر کنم مشکل خیلی از دوستان حل بشه !
    ظاهر این ادیتور طرف دار های زیادی داره !

کاربر دائمی آواتار peymannaji
    محل زندگی
    تو یکی از صفرهای گوگل ...
    سلام .
    من این ادیتور رو با هر بدبختی بود نصب کردم ... حالا وقتی تو قسمت فلش یا عکس میرم وقتی گزینه Brows Server رو میزنم با ارور زیر مواجه میشم در ضمن وقتی میخوام آپلود انجام بدم اصلا نمیدونم کجا فایلها رو میریزه من چه کاری رو انجام ندادم . دوستان رهنمایی بفرمائید ....
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران، رشت
    browse کردن تنها نکته ای که داره اینکه یا باید خودت یه فولدری بسازی به اسم uploadFiles و دسترسی کامل رو به یوزر asp.net بدی یا اینکه کل فولدر پروژه باید دسترسی اون FULLACCESS باشه تا بهت گیر نده و خودش بسازه ! همین
    من از VS2005 استفاده می‌کنم که طبیعتا نیازی به تعیین سطح دسترسی نداره.
    در ضمن مشکل در آدرس‌دهی است.
    سلام .
    من این ادیتور رو با هر بدبختی بود نصب کردم ... حالا وقتی تو قسمت فلش یا عکس میرم وقتی گزینه Brows Server رو میزنم با ارور زیر مواجه میشم در ضمن وقتی میخوام آپلود انجام بدم اصلا نمیدونم کجا فایلها رو میریزه من چه کاری رو انجام ندادم . دوستان رهنمایی بفرمائید ....
    عکس شما خیلی بی کیفیته. ولی چون من با چنین مشکلی مواجه شدم، می‌دونم مشکل چیه.
    این مشکل، مربوط به استفاده از asp به جای aspx هست. طبق پیشنهاد خود fckeditor ، باید در جایی از فایل fckconfig.js تکنولوژی پیش فرض رو به aspx تغییر بدید. ولی من با انجام این کار هم مشکم حل نشد. مجبور شدم بسته مربوط به asp.net را هم دانلود کنم. مشکل تا حدودی حل شد. ولی حالا مشکل آدرس دهی دارم که در این چندین پست آخر هم مشکلات حول این موضوع می‌چرخه.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. آپلود عکس در FCKeditor
    نوشته شده توسط imankho در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 31 شهریور 1386, 16:36 عصر
  2. دو ادیتور fckeditor در یک صفحه با یک تولبار
    نوشته شده توسط shahab_ksh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 03 مرداد 1386, 15:43 عصر
  3. مشکل نمایش عکس در fckeditor
    نوشته شده توسط shahab_ksh در بخش ASP.NET Web Forms