صفحه 4 از 6 اولاول ... 23456 آخرآخر
نمایش نتایج 121 تا 160 از 240

نام تاپیک: مجموعه آموزش عملی codeigniter از مبتدی تا پیشرفته+تکنیکهای ساخت cms

نقل قول: مجموعه آموزش عملی codeigniter از مبتدی تا پیشرفته+تکنیکهای ساخت cms

خب این که درسته و شاید رکوردی درون جدول post‌ نبوده که برگردونه. در هر صورت خطا نداده بلکه داره کارشو انجام میده
    نقل قول نوشته شده توسط mahan206 مشاهده تاپیک
    با سلام و تشکر من تازه شروع کردم و ورژن 3 رو دانلود کردم و طبق روش پیش رفتم تا فیلم اموزشی 5 و وقتی میخوام نشون بدم محتویات جدول post رو اینجور نشون میده؟
    CI_DB_pdo_result Object
    (
    [conn_id] => PDO Object
    (
    )

[result_id] => PDOStatement Object
    (
    [queryString] => SELECT *
    FROM `tbl_post`
    )

[result_array] => Array
    (
    )

[result_object] => Array
    (
    )

[custom_result_object] => Array
    (
    )

[current_row] => 0
    [num_rows] =>
    [row_data] =>
    )
    طبق دستورتون نوشتم کدها رو به نظرتون دلیل چیه؟

یه دونه رکورد داخلش هست ولی چرا نشون نداد نمیدونم.

شما کدهای ci رو بزارید یه نگاه بندازم
    همچنین شاید دیتابیس رو اشتباه ست کردید
    مثلا یدونه دیتابیس ساختید به این cms بعد یکی دیگه cms2 و موقع ست کردن به ci اونی رو ست کردید که توش دیتا نیست

تشکر بابت پاسختون
    $db['default'] = array(
    'dsn' => '',
    'hostname' => 'mysql:host=localhost;dbname=news20p',
    'username' => 'root',
    'password' => '',
    'database' => 'news20p',
    'dbdriver' => 'pdo',
    'dbprefix' => 'tbl_',
    'pconnect' => TRUE,
    'db_debug' => TRUE,
    'cache_on' => FALSE,
    'cachedir' => '',
    'char_set' => 'utf8',
    'dbcollat' => 'utf8_general_ci',
    'swap_pre' => '',
    'encrypt' => FALSE,
    'compress' => FALSE,
    'stricton' => FALSE,
    'failover' => array(),
    'save_queries' => TRUE

class Post extends CI_Controller
    {

function index()
    {
    $this->load->model('postmodel');
    $posts=$this->postmodel->getAllPost();
    echo "<pre>";
    print_r($posts);
    }

}

class Postmodel extends CI_Model
    {

function __construct()
    {
    parent::__construct();
    }

function getAllPost()
    {
    return $this->db->get('post');
    }
    }

روی ومپ سرور در ویندوز8.1 دارم تست میکنم.

سلام. چرا کد زیر برای pagination کار نمیده؟ اشکال کارمو توضیح بدین لطفا

کنترلر
        public function index(){        $this->load->library('pagination');        $this->load->model('user_model');
    $config['base_url'] = base_url().'/index.php/user/page'; $config['total_rows'] = $this->user_model->get_users_count(); $config['per_page'] = 1; $config['uri_segment'] = 4; $page = ($this->uri->segment(4))?$this->uri->segment(4):0; $config['first_link'] = 'First'; $config['last_link'] = 'Last'; $this->pagination->initialize($config);
    $data['result'] = $this->user_model->get_all($config['per_page'],$page]); $data['link'] = $this->pagination->create_links();
    $this->template->load('users/index', array('users'=> $data)); }

مودل

public function get_all($limit,$start){ return $this->db->get('users', $limit, $start)->result_array(); }
    public function get_users_count(){ return $this->db->count_all('users'); }

سلام
    ببخشین دوستان میشه پاسخ بدین بهم؟ میدونم بد موقع است و مشغول عید دیدنی اید.

منم نسخه 2.2.1 رو هم دانلو کردم و با اون کار کردم اما بازم مشکل دارم و رکورد نشون نمیده مینوسه 4 تا رکورد داخلشه اما خب نشونشون نمیده که
    CI_DB_pdo_result Object
    (
    [num_rows] => 4
    [conn_id] => PDO Object
    (
    )

[result_id] => PDOStatement Object
    (
    [queryString] => SELECT *
    FROM tbl_post
    )

[result_array] => Array
    (
    )

[result_object] => Array
    (
    )

[custom_result_object] => Array
    (
    )

[current_row] => 0
    [row_data] =>
    )

با سلام خدمت اساتید محترم ...
    میخواستم توسط ایجکس فایلی رو در کدایگنایتر آپلود کنم ...
    اما هیچکدوم از روش ها جواب نداد ...
    نمونه کد های زیادی رو هم امتحان کردم هیچکدوم پاسخگو نبودند ...
    اگه کسی میتونه کمک کنه ...
    یه هفتست درگیرشم ...
    با تشکر ...

در لینک زیر روش ساختن یک فایل منیجر برای کدایگنایتر رو توضیح دادم + لینک دانلود کدها هم آپلود اجکس هست و هم فایل تری و ...
    http://www.webolar.com/blog/blog/ite...niter-elfinder

طراحی سایت

کاربر دائمی آواتار reza_alie
    محل زندگی
    <Tehran/>

سلام خدمت دوستان
    من می خواستم چنین دسته بندی با CIپیاده سازی کنم اگه امکان داره راهنمایی کنید
    دیتا بیسش رو می دونم چطوریه ولی طرز پیاده سازی رو نمی دونم!!
    خیلی ممنون

متوجه منظورتون نمی شم ، منظور از طرز پیاده سازی چی هست ؟ ، برای دیتابیش از پرنت استفاده می کنی ؟

طراحی سایت

محل زندگی
    <Tehran/>

بله یعنی نمی دونم چطوری برنامه رو بنویسم والد ها رو میتونم بنویسم ولی فرزند ها رو نمی تونم
    آخرین ویرایش به وسیله reza_alie : سه شنبه 09 تیر 1394 در 19:15 عصر

تابع recursive (بازگشتی) باید استفاده کنی، یعنی ابتدا والد رو چاپ می کنه، بعد دنبال فرزند می گرده، فرزند مجددا اگر والد باشه دوباره وارد تابع می شه، این تا ان بار تکرار می شه... اگه حلش کردی که خوب، اگه نه ساختار دیتابیست رو بده امشب کدش رو برات می نویسم

طراحی سایت

محل زندگی
    <Tehran/>

title parentid id
    آموزشی 0 1
    آموزش فتوشاپ 1 2
    آموزش برنامه نویسی 1 3
    دانلود 0 4
    مقاله 4 5
    فیلم 4 5
    .... ... ..
    0یعنی والده
    خیلی ممنون

خوب من به جای ساخت دیتابیس از یک آرایه استفاده می کنم و به اجای لیست از عدد استفاده می کنم... تابع buildTree يک آرایه می سازه که والد و فرزند رو به شکل منظمی تبدیل می کنه یعنی هر والد فرزندهای خودش رو در المان children داره و ... و تابع printTree آرایه ساخته شده توسط تابع buildTree را چاپ می کنه ، که شما اگر می خواین برای منو به کار ببرین این تابع رو دستکاری کنید و به جای $w و‌ $q از <ul> و <li> استفاده کنید.
    کد HTML:
            $datas=array(
                    array(
                                'id' => 1,
                                'title'=>'book1',
                                'parentid'=>0
                        ),
                    array(
                                'id' => 2,
                                'title'=>'book2',
                                'parentid'=> 1
                        ),
                    array(
                                'id' => 3,
                                'title'=>'book3',
                                'parentid'=> 2
                        ),

);

function buildTree($data,$prID=0,$q=NULL){
                    $branch = array();
                    foreach ($data as $key => $element) {
                        $bool=!array_key_exists($element['parentid'], $data) && !$q;
                        if($element['parentid']==$prID || $bool){
                            $children = buildTree($data, $element['id'],TRUE);
                            if ($children) {
                                $element['children'] = $children;
                            }
                            $branch[] = $element;
                        }
                    }
                    return $branch;
        }

function printTree($branch,$space=-1,$w=''){
            $q=0;
            if($w != ''){
                $w=$w.'-';
            }
            foreach ($branch as $value) {           
                //$i=$space;

$q++;
                echo $w.$q.'-'.$value['title']."<br>";
                if(isset($value['children']) && is_array($value['children'])){
                    $i=$i++;
                    printTree($value['children'],$i,$w.$q);
                }
            }
        }   

$ndata=buildTree($datas);

printTree($ndata);

از اینجا می تونین هم کد رو دانلود کنید و هم خروجی رو ببینین http://ideone.com/D3VrZG

طراحی سایت

برنامه نویس حرفه ای Php ، مسلط به MVC و HMVC نیاز هست، برای یک کار عاالاللی با مزایای عالللی، لطفا اگر کسی علاقه داشت به ایمیل من پیام بده، ممنون
    jfaroughi@gmail.com

طراحی سایت

سلام دوستان روز خوش من طبق فیلم ها برای ساخت لاگین با استفاده از session جلو رفتم منتها با این ارور مواجه میشم The Encrypt library requires the Mcrypt extention ممنون میشم راهنمایی کنید

برای php باید mcrypt رو فعال کنی در لینوکس این طور فعال می شه،
    sudo apt-get install php5-mcrypt
    sudo a2enmod php5-mcrypt
    از ویندوز هم اطلاعی ندارم، یه ماژول پی اچ پی هست که باید نصب کنی و فعال
    آخرین ویرایش به وسیله jfaroughi : سه شنبه 08 اردیبهشت 1394 در 10:19 صبح

دوستان اگر پرسش و یا سوالی در زمینه Php‌ و فریم ورک هاش داشتن می تونن در سایت نت یار قرار بدن ، سریعا پاسخ می دم ... موفق باشید
    http://www.netiar.ir

کاربر دائمی آواتار Restlesa
    محل زندگی
    تهران

سلام آقا مهرداد
    لینک دانلود فیلم ها تو پست یک کار نمی کنن از سایتمکتب خونه هم نمی خوام دانلود کنم چون کیفیت خیلی پایینی دارن
    لطفا لینک ها رو تصحیح کن
    ممنون

از لینک دانلود p30download.com استفاده کنید.هم سرعت بالا هست و هم کامل و با کیفیت

نقل قول نوشته شده توسط Restlesa مشاهده تاپیک
    سلام آقا مهرداد
    لینک دانلود فیلم ها تو پست یک کار نمی کنن از سایتمکتب خونه هم نمی خوام دانلود کنم چون کیفیت خیلی پایینی دارن
    لطفا لینک ها رو تصحیح کن
    ممنون

کاربر دائمی آواتار Restlesa
    محل زندگی
    تهران

این کار رو کردم اما اونا هم دقیقا با همون کیفیت موجود در سایت مکتب خونه اس

سلام,
    در قسمت مدیریت کاربران یک فیلد برای photo اضافه کردم و کد آپلود و ذخیره تصویر را نوشتم. میخوام شرط بنویسم که اگه کاربر عکس آپلود کرده بود از دیتابیس فراخوانی بشه و نمایش بده. در غیر اینصورت یک عکس پیش فرض که مد نظرم هست بنمایش در بیاد

میشه کمک کنید قسمت اولشو بنویسم؟ ( از دیتابیس عکس همان کاربر نمایش داده بشه )

شما یک پوشه برای ذخیره عکس کاربران داشته باشین و یک فیلد در دیتابیس که اسم فایل پروفایل کاربر هست
    هر کاربری که عکس رو آپلود میکنه ابتدا توی مسیر مخشص ذخیره میکنید و بعد اون فیلد رو با نام فایل پر میکنید
    در موقع نشان دادن پروفایل اگر فیلد عکس پروفایل پر باشه اون عکس رو نمایش میدید در غیر این صورت عکس پیشفرض نمایش پیدا میکنه.

نقل قول نوشته شده توسط dddd10 مشاهده تاپیک
    سلام,
    در قسمت مدیریت کاربران یک فیلد برای photo اضافه کردم و کد آپلود و ذخیره تصویر را نوشتم. میخوام شرط بنویسم که اگه کاربر عکس آپلود کرده بود از دیتابیس فراخوانی بشه و نمایش بده. در غیر اینصورت یک عکس پیش فرض که مد نظرم هست بنمایش در بیاد

میشه کمک کنید قسمت اولشو بنویسم؟ ( از دیتابیس عکس همان کاربر نمایش داده بشه )

با سلام

آقا مهرداد عزیز , میخواستم بخاطر زحمتی که کشیدید و ویدئوی آموزشی کدایکنایتر رو آماده کردید از شما تشکر کنم واقعا ممنونم.

با تشکر

علی
    آخرین ویرایش به وسیله amiralifk@yahoo.com : پنج شنبه 14 خرداد 1394 در 16:39 عصر دلیل: مشکلم حل شد

نقل قول نوشته شده توسط مهرداد۶۶ مشاهده تاپیک
    نه yii بلکه شما اگر برید طرف کیک و سیمفونی و خلاصه هر فریم ورکی به غیر از codeigniter آخرش به این نتیجه میرسید که همشون گنگ هستن.
    ولی چرا همون yii برای خیلی از برنامه نویسا خوب و کارار هستن و اصلا هم گنگ نیست ولی برای شما گنگ هست؟
    راستش تا ۲ سال پیش هم منم همین مشکل رو داشتم. یعنی تمام فریم ورکها رو نشستم یکی یکی یاد گرفتم. تمام هر چی فیلم توی وب بود چه تجاری و رایگان و چه خارجی و ایرانی همه رو دانلود و یکی یکی نگاه کردم ولی آخرش هیچی دستگیرم نشد خلاصه داشتم از php‌زده میشدم. تا این که برگشتم و نشستم codeigniter رو یاد گرفتم.
    درسته ساده هست ولی واقعا ذهن آدمو درباره فریم ورک روشن میکنه. مثلا همین validation در codeigniter (که توی ویدیوها هم بهش پرداختم) چقدر جالب هست و چقدر هم راحت دقیقا شما رو راه میندازه که چطور بر روی یک فرم باید validation گذاشت. بعد شما با همین دیدگاه میرید سمت yii اونجا درسته validation بصورت خودکار توسط gii به کدها اضافه میشه ولی باز هم جای تغییرات داره حتی میتونید براش سناریو بنویسید و خلاصه هزار تا کار دیگه.
    هدف من اینه که دیدگاه دوستان رو نسبت به روند کار در فریم ورک آشنا کنم و این ذهنیت رو ایجاد کنم که شما بجای اینکه خودتون رو درگیر کارهایی جزیی مثل ورود و خروج کاربر کنید میتونید برید و بر روی قسمتهای اصلی پروژه تون وقت بزارید. مثلا در codeigniter کنترل session‌و cookie برای ورود و خروج توسط برنامه نویس انجام میشه ولی در yii‌توسط خود فریم ورک انجام میشه.
    البته مستنداتش خیلی هم خوبه ولی باید قبول کرد برای برنامه نویسان خیلی خبره نوشته شده و برای دوستانی که تازه دارن یاد میگیرن کمی مشکل هست. البته در yii2 مستندات هم جور دیگه نوشته شدن که دوستانی که تازه برنامه نویسی شروع کردن هم بتونن با مطالعه اون کدها و مثالها طرز کار با فریم ورک yii رو یاد بگیرن.
    در مورد فیلم آموزشی yii‌هم باید ببینم چه تعداد از دوستان روند آموزش بنده رو میپسندن و بعدش شروع کنم.
    فیلمها هم مثل همیشه رایگان خواهد بود چون با دعای خیر دوستان خداوند چند برابرش رو بهم میده.
    با سلام آقا مهرداد عزیز
    به نوبه خودم خیلی ممنون و سپاسگذارم از وقتی که صرف میکنید و زحمتی که میکشید برای آموزش و ارتقائ سطح علمی دوستان. امیدوارم سلامت و موفق باشید
    اگر امکان داشته باشه من هم علاقمند هستم که فریم ورک یی رو یاد بگیرم و نحوه آموزش شما را هم دوست دارم چون که ساده و روان توضیح میدهید
    با تشکر و احترام
    علی

سلام من با قسمت 21 جایی که قرار هست پست ویرایش بشه و بخشی که باید کتگوری حذف شه مشکل دارم ارور:
    Error Number: 42S22/1054
    Unknown column 'psot_id' in 'where clause'
    DELETE FROM `tbl_post_category` WHERE `psot_id` = '4'
    Filename: G:/xampp2/htdocs/CodeIgniter3/admin/application/models/postcategory_model.php
    Line Number: 19

درضمن پست ای دی شماره 4 هم داخل جدول وجود داره و از کدایگنایتر نسخه 3 استفاده میکنم
    ------
    حل شد باید کمی بیشتر دقت میکردم اشتباه تایپی در قسمت psot_id
    آخرین ویرایش به وسیله lakset : جمعه 15 خرداد 1394 در 13:54 عصر دلیل: حل شد

کاربر دائمی آواتار pary_daryayi
    محل زندگی
    گرگان

با سلام . من چند وقته تاپیک رو دنبال نکردم . در مورد آموزش yii ، میخواستم بدونم آماده شد ؟ اگر بله لینکش رو لطفا میزارید

کاربر دائمی آواتار masiha68
    محل زندگی
    نقطه ی صفر مرزی

نقل قول نوشته شده توسط pary_daryayi مشاهده تاپیک
    با سلام . من چند وقته تاپیک رو دنبال نکردم . در مورد آموزش yii ، میخواستم بدونم آماده شد ؟ اگر بله لینکش رو لطفا میزارید
    فک کنم خبر خاصی نشده ... فعلا تنها پکیج پکیج اقای شهرکی بود که ...

سلام
    فیلمها در حال آماده سازی هست
    فصلها بصورت زیر هستن
    1. آماده سازی محیط توسعه
    2. شروعی سریع در yii2
    3. مفاهیم پایه و کانفیگهای yii2
    4. دیتابیس و مدل
    5. فرمها و view
    6. امنیت
    7. کش
    8. وب سرویس با yii2
    9. تست و باگ

تا فصل ۴ فیلمها آماده شده. یعنی بیشتر کار یا ۵۰درصدش آماده هست
    انشاءالله تا آخر ماه مبارک رمضان آپلود میشه.
    نقل قول نوشته شده توسط masiha68 مشاهده تاپیک
    فک کنم خبر خاصی نشده ... فعلا تنها پکیج پکیج اقای شهرکی بود که ...

محل زندگی
    نقطه ی صفر مرزی

نقل قول نوشته شده توسط مهرداد۶۶ مشاهده تاپیک
    سلام
    فیلمها در حال آماده سازی هست
    فصلها بصورت زیر هستن
    1. آماده سازی محیط توسعه
    2. شروعی سریع در yii2
    3. مفاهیم پایه و کانفیگهای yii2
    4. دیتابیس و مدل
    5. فرمها و view
    6. امنیت
    7. کش
    8. وب سرویس با yii2
    9. تست و باگ

تا فصل ۴ فیلمها آماده شده. یعنی بیشتر کار یا ۵۰درصدش آماده هست
    انشاءالله تا آخر ماه مبارک رمضان آپلود میشه.
    :D
    این مجموعه رایگانه یا پولی و اینکه هزینه اش چقدره ؟

کاملا رایگان هست
    فقط یکم دیر شده برای این که میخوام کیفیت مطلوب رو داشته باشه.
    البته بسته به شرایط شاید تا ۱۵روز دیگه هم آماده بشه و انتشارش بدم.
    نقل قول نوشته شده توسط masiha68 مشاهده تاپیک
    :D
    این مجموعه رایگانه یا پولی و اینکه هزینه اش چقدره ؟

محل زندگی
    نقطه ی صفر مرزی

اماده که شد ما رو بی خبر نزار ... گرچه یه کم دیر شد ولی خالی از لطف نیست ادم نگاه کنه و ممنون بخاطر زحماتت ...

سلام
    خیلی ممنون بخاطر زحمتی که میکشید برای تهیه ویدئوی آموزشی yii و حتما این سری از ویدئوهای شما با کیفیت تر و بهتر ارائه میشه.

کاربر دائمی آواتار pary_daryayi
    محل زندگی
    گرگان

دستتون درد نکنه ... مجموعه کدایگنایتر که خیلی روان و خوب توضیح داده شده بود . برای دیدن مجموعه ی yii هم مشتاقیم ...

محل زندگی
    <Tehran/>

بی صبرانه منتظر yiiشما هستیم

کاربر تازه وارد آواتار mikrob
    محل زندگی
    قم

Question نقل قول: مجموعه آموزش عملی codeigniter از مبتدی تا پیشرفته+تکنیکهای ساخت cms

سلام
    من طبق ویدیو آموزشی آپلودم رو درست کردم اما حالا می خوام تو فرمم 2 تا آپلود داشته باشم که یکی عکس و دیگری یه فایل pdf رو آپلود کنه.
    می خواستم راهنماییم کنید.

از راهنمای زیر استفاده کنید
    http://stackoverflow.com/questions/1...odeigniter-2-0

نقل قول نوشته شده توسط mikrob مشاهده تاپیک
    سلام
    من طبق ویدیو آموزشی آپلودم رو درست کردم اما حالا می خوام تو فرمم 2 تا آپلود داشته باشم که یکی عکس و دیگری یه فایل pdf رو آپلود کنه.
    می خواستم راهنماییم کنید.

کاربر تازه وارد آواتار mikrob
    محل زندگی
    قم

Question نقل قول: مجموعه آموزش عملی codeigniter از مبتدی تا پیشرفته+تکنیکهای ساخت cms

سلام
    بازم یه سول دیگه
    من دسته بندی مطالبم رو تو دیتابیس به صورت : ID NAME PARENT درست کردم
    حالا می خوام دسته بندیم رو توی یک لیست باکس نشون بده به طوری که اول شاخه اصلی یا همونی که parent صفره بعد زیرش فرزنداش و زیر هر فرزند هم فرزند هر فرزند. (نمیدونم تونستم درست بگم یا نه ولی چیزی شبیه انتخاب مجموعه در جوملا ).
    لطفا راهنمایی

سلام دوستان کسی اینجا مسلط به کدایگنایتر هست که بتونه یه پروژه ای برام انجام بده ؟
    ممنون میشم شماره تماس بدید

صفحه 4 از 6 اولاول ... 23456 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. آموزش: آموزش asp.net از مبتدی تا پیشرفته و کار با وب سرویس و sms
    نوشته شده توسط majidshsh در بخش ابزارهای گزارش سازی
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 17 فروردین 1393, 09:53 صبح
  2. آموزش: آموزش زبان sql از مبتدی تا پیشرفته
    نوشته شده توسط adonis27 در بخش MySQL
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 01 تیر 1391, 12:47 عصر
  3. معرفی کتاب آموزش دریم ویور از مبتدی تا پیشرفته
    نوشته شده توسط kooroush در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 22 بهمن 1388, 22:08 عصر
  4. مقاله: آموزش کامل VB6 از مبتدی تا پیشرفته
    نوشته شده توسط H4i0 ACP در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 13
    آخرین پست: دوشنبه 06 خرداد 1387, 23:17 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید