نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: سوال در مورد نصب سیستم عامل در سرور هتزنر(ببخشید جای نامناسب سوال مطرح می کنم)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

سوال در مورد نصب سیستم عامل در سرور هتزنر(ببخشید جای نامناسب سوال مطرح می کنم)

ببخشید که جای نامناسب سوال رو مطرح می کنم.خیلی واسم ضروریه و ناچارن اینجا مطرح می کنم شاید یکی از دوستان بتونه راهنمایی کنه.
    من یه سرور از هتزنر گرفتم.توی فایل کانفیگ نصبش آخرش این قسمت رو نمی دونم چیکار کنم.عکس رو ببینید.این signature و public key رو از کجا بیارم و کلا باید چیکار کنم.اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.خیلی ضروریه
    Untitled-1.jpg

کاربر دائمی آواتار Unique
    محل زندگی
    ایران - اصفهان

نقل قول: سوال در مورد نصب سیستم عامل در سرور هتزنر(ببخشید جای نامناسب سوال مطرح می کنم)

شما میخواین دبیان نصب کنین روی vps‌؟
    چرا اییمل نمیزنید براتون نصبش کنند ؟
    معمولا کنترل پنلی میدهند که براحتی میشه سیستم عامل های مختلف را روی vps با چند تا کلیک نصب کرد.
    با پشتیباین تماس گرفتین ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول: سوال در مورد نصب سیستم عامل در سرور هتزنر(ببخشید جای نامناسب سوال مطرح می کنم)

نقل قول نوشته شده توسط Unique مشاهده تاپیک
    شما میخواین دبیان نصب کنین روی vps‌؟
    چرا اییمل نمیزنید براتون نصبش کنند ؟
    معمولا کنترل پنلی میدهند که براحتی میشه سیستم عامل های مختلف را روی vps با چند تا کلیک نصب کرد.
    با پشتیباین تماس گرفتین ؟
    vps نیست.
    اصلا قرار نیست و نبوده که اونا برام نصب کنن.سرور رو مستقیم از هتزنر گرفتم.
    اتفاقا سیستم نصب خود سروره هم خیلی پیچیده نیست.اگه با مفاهیم پارتیشن بندی و رید کردن آشنا باشید خیلی خیلی راحت سیستم رو راه میندازه.ولی نمی دونم گره مشکل من کجاست که هر کار می کنم بازم خراب میشه.(تجربه ای تو این کار ندارم)کلافه ام کرد.امروز بالاخره بعد از کلی تاپیک زدن تو فروم های مختلف و چند تا ارسال تیکت تو سایتهای مختلف و چند تا ایمیل نگاری بالاخره یکی پیدا شد 30 تومن گرفته که 24 تا 48 ساعته تحویل بده.الان منتظر اونم.

ممنون که پیگیر بودی دوست عزیز :)
    آخرین ویرایش به وسیله white tower : شنبه 19 مهر 1393 در 19:58 عصر

سؤال به تالار ارتباط نداره. تاپیک قفل شد. عذرخواهی باعث نمیشه به خودمون اجازه بدیم نظم رو بهم بزنیم. توی تالار مناسب تاپیک بزنید و اگه به جواب نرسیدین توی Stackoverflow و... مطرح کنید.

تاپیک های مشابه

1. سوال: سوال کلی در مورد ساخت سیستم عامل
    نوشته شده توسط orache در بخش توسعه‌ی لینوکس و نرم افزارهای آزاد
    پاسخ: 9
    آخرین پست: دوشنبه 24 تیر 1392, 10:38 صبح
  2. سوال در مورد نصب اس کیو ال سرور از طریق سی دی های نرم افزارهای حسابداری یا غیره
    نوشته شده توسط masoud8880 در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 21 بهمن 1391, 08:23 صبح
  3. مبتدی: سوال در مورد نصب نرم افزار بر روی سیستم دیگر
    نوشته شده توسط ya30ien2 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 08 مهر 1390, 09:23 صبح
  4. سوال در مورد نصب اس کیو ال سرور
    نوشته شده توسط mrmr68 در بخش SQL Server
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 24 اسفند 1388, 08:55 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار