نمایش نتایج 1 تا 25 از 25

نام تاپیک: خطا در هنگام اجرای mvc 2013

Exclamation خطا در هنگام اجرای mvc 2013

با عرض سلام و احترام.
    من سه روزه که visual studio 2013 رو نصب کردم هنگام ایجاد کنترلر بهم پیغام میداد که 4.1 نصب کن با توجه به تصویر زیر من اقدام به نصب کردم و کنترلر ایجاد شد اما الان موقعه اجرا بهم خطا میده:

[A]System.Web.WebPages.Razor.Configuration.HostSectio  n cannot be cast to [B]System.Web.WebPages.Razor.Configuration.HostSectio  n. Type A originates from 'System.Web.WebPages.Razor, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31bf3856ad364e35' in the context 'Default' at location 'C:\Windows\Microsoft.Net\assembly\GAC_MSIL\System  .Web.WebPages.Razor\v4.0_2.0.0.0__31bf3856ad364e35  \System.Web.WebPages.Razor.dll'. Type B originates from 'System.Web.WebPages.Razor, Version=3.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31bf3856ad364e35' in the context 'Default' at location 'C:\Users\Leila\AppData\Local\Temp\Temporary ASP.NET Files\root\cc65c93d\68570ef1\assembly\dl3\5669684a  \854df6ec_68eecf01\System.Web.WebPages.Razor.dll'.

به خوده سایت مایکروسافت رجوع کردم که گفته بود یه خط به فایل وب کانفیگ اضافه کن
     <add key="webpages:Enabled" value="5.2.2" />

که اونم اضافه میکنم بازم خطا میده، البته چند جای هم گفته بود ورژن قدیمی و جدید مشخص کن که اونم تست کردم اما جواب نداد :(
    استاتید میشه بگید مشکل بنده کجاست ؟!؟!؟

Capture.jpg

نقل قول: خطا در هنگام اجرای mvc 2013

سلام
    لطفا نسخه NetFramework و EntityFramework استفاده شده را اعلام فرمایید
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 11.jpg‏ (53.7 کیلوبایت, 32 دیدار)

سلام. ممنونم از توجه تون. من با 2012 اصلا مشکلی نداشتم 2013 خیلی داره اذیتم میکنه حتی در نصب هم خطا میداد البته برطرف شد اما با کلی دردسر؛ اما دوستم میگه برای من اصلا اینجور نبود و خیلی راحت همه چی حل شد.

re.JPG

Ca.JPG
    آخرین ویرایش به وسیله kahkeshane2012 : چهارشنبه 30 مهر 1393 در 22:24 عصر

کاربر دائمی آواتار sunn789
    محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

نمیدونم ایا جواب بدهد یا نه ، اما دو تا آپدیت رو میشه انجام داد ، اول اینکه ویژال استادیو رو به اپدیت 3 ارتقا بدی و بعداً زمانی پروژه رو ایجاد میکنید Update-package رو توی nuget بزنید

منم موقعی که ef6 رو نصب کردم ویژوالم قاطی کرد و همش شده بود ارور مجبور شدم پاکش کنم!

همه ی دردسرای بنده با همین آپدیت کردن شروع شد فکر کنم به روزترین نسخه رو نصب کردم مشاهده کنید.

من 12 کار میکردم خیلی هم خوب بود نسخه اش رو آپدیت کردم دوستم گفت mvc کار میکنی 13 خیلی متفاوت اول دانلودش کردم موقعه نصب خطا میداد گفتم شاید بعد دانلود شده دوباره دانلود جواب نداد تصمیم گرفتم سی دی رو تهیه کنم ؛سی دی هم از پاساژ خریدم بازم خطا میداد 12 رو حذف کردم 13 نصب شد ،بعد میخاستم کنترلر ایجاد کنم میگفت ef 4.1 نصب کن اینم نصب کردم کنترلر ایجاد شد اما حالا موقعه ی اجرا خطای که گذاشتم میده :(

ture.JPG

این رو تو وب کانفیگ بذار
    کد HTML:
    <sectionGroup name="system.web.webPages.razor" type="System.Web.WebPages.Razor.Configuration.RazorWebSectionGroup, System.Web.WebPages.Razor, Version=3.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31BF3856AD364E35">  <section name="host" type="System.Web.WebPages.Razor.Configuration.HostSection, System.Web.WebPages.Razor, Version=3.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31BF3856AD364E35" requirePermission="false" />   <section name="pages" type="System.Web.WebPages.Razor.Configuration.RazorPagesSection, System.Web.WebPages.Razor, Version=3.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31BF3856AD364E35" requirePermission="false" />

اگه نشد . تست بگیر ببین میشه. اگه نشد اینو بعد اون کد ها اضافه کن .
    پایین این کد .
    کد HTML:
    <host factoryType="System.Web.Mvc.MvcWebRazorHostFactory, System.Web.Mvc, Version=5.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31BF3856AD364E35" />

محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

خوب اگر زمان نصب خطا داد پس هیچ ، تجربه من که زیاد نیست یه 12 سالی هست با ویژال دستو پنجه نرم میکنیم اینه که اگر چه در نصب ویندوز و یا د رنصب حتی یک نرم افزار خطا ناشناخته گرفتم ویندوز رو دوباره عوض میکنم اصلاٌ به دنگ وفنگهاش نمی ارزه چون بالا خره یه جایی دستت رو تو حنا میگذاره ، اول اینکه بهترین برای ویژال 2013 ویندوز 8.1 هست نه 8 اگر روی 8 نصب کند خطا میده البته پیغام میده تا خطا ، دوم اینکه قبلش iis رو به طور کامل نصب کرده باشید ، و پس از اون به راحتی باید visual به راحتی نصب شه و اگر خطا داد باید دنبال دلیلش گشت و اگر ازش رد شی نمیشه
    راستی قبل از تغییر دیگه update 3 رو نصب کن چون شما نصب نکردین شاید شاید کمک کنه و اگر نشد و حتماً روی پروژه تون update-package رو روی nuget اجرا کنید ، سواد من قد نمیده
    و اینکه update 3 داره تبدیل یه اپدیت 4 میشه و حجم دانلودش تقریباً 3 گیگ هست (گفتم که گفته باشم)

نقل قول نوشته شده توسط sunn789 مشاهده تاپیک
    خوب اگر زمان نصب خطا داد پس هیچ ، تجربه من که زیاد نیست یه 12 سالی هست با ویژال دستو پنجه نرم میکنیم اینه که اگر چه در نصب ویندوز و یا د رنصب حتی یک نرم افزار خطا ناشناخته گرفتم ویندوز رو دوباره عوض میکنم اصلاٌ به دنگ وفنگهاش نمی ارزه چون بالا خره یه جایی دستت رو تو حنا میگذاره ، اول اینکه بهترین برای ویژال 2013 ویندوز 8.1 هست نه 8 اگر روی 8 نصب کند خطا میده البته پیغام میده تا خطا ، دوم اینکه قبلش iis رو به طور کامل نصب کرده باشید ، و پس از اون به راحتی باید visual به راحتی نصب شه و اگر خطا داد باید دنبال دلیلش گشت و اگر ازش رد شی نمیشه
    راستی قبل از تغییر دیگه update 3 رو نصب کن چون شما نصب نکردین شاید شاید کمک کنه و اگر نشد و حتماً روی پروژه تون update-package رو روی nuget اجرا کنید ، سواد من قد نمیده
    sun عزیز هر اتفاقی این جور موارد می افته همش به web config پر درد سر ربط داره ... به هر حال اخرین راه اینه که کلا یا ورژننرم افزار رو عوض کنی یا بسته به اون ویندوز عوض کنی. سخته واقعا ادم بخاطر هر مسله اینچنینی ویندوز عوض کنه و کلی زمان ببرای نصب نرم افزار ها بذار....

محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

نقل قول نوشته شده توسط RIG000 مشاهده تاپیک
    sun عزیز هر اتفاقی این جور موارد می افته همش به web config پر درد سر ربط داره ... به هر حال اخرین راه اینه که کلا یا ورژننرم افزار رو عوض کنی یا بسته به اون ویندوز عوض کنی. سخته واقعا ادم بخاطر هر مسله اینچنینی ویندوز عوض کنه و کلی زمان ببرای نصب نرم افزار ها بذار....
    در مورد تعویض ویندوض حق با شماست واقعاً یکیاز کابوسها ست و گاهی بیش از 24 ساعت وقت میگیره ، ولی من حاضرم ویندوز عوض کنم تا وسط یه پروژه که مثلاً کاربر ها و یا مشتری منتظر هست دوباره 24 ساعت وسطش نموننم ، و در مورد web.config من نمیدونم و هیچ گاه وقت بابتش نمگذارم چو ن گاهی غیب از جایی دیگه میزنه بیرون

نقل قول نوشته شده توسط sunn789 مشاهده تاپیک
    در مورد تعویض ویندوض حق با شماست واقعاً یکیاز کابوسها ست و گاهی بیش از 24 ساعت وقت میگیره ، ولی من حاضرم ویندوز عوض کنم تا وسط یه پروژه که مثلاً کاربر ها و یا مشتری منتظر هست دوباره 24 ساعت وسطش نموننم ، و در مورد web.config من نمیدونم و هیچ گاه وقت بابتش نمگذارم چو ن گاهی غیب از جایی دیگه میزنه بیرون
    همه چی رو مخالف باشم باتون ابنو موافقم
    چو ن گاهی غیب از جایی دیگه میزنه بیرون

بچه ها منم ویندوز عوض کردم بعد 2013 نصب کردم دوباره 12 نصب کردم namespaseها اد کردم جواب نداد با امروز چهار روزه که با این خطاها مواجه شدم واقعا دیگه کم اوردم :(
    لازم به ذکره که ویندوز منم 8 اما ماله دوستم 8.1 که میگه مشکلی نداره ولی همین دوستم میگه که دوستش 8 داره و هیچ مشکلی هم باهاش نداره.

اینایی که گفتم رو انجام دادی؟
    http://stackoverflow.com/questions/1...72453#19472453

اره انجام دادم. توی سایت stackoverflow هم خیلی از راه ها رو امتحان کردم همشون به وب کانفیگ و ورژن ااشاره دارن.

یه سوال شما میگید که به نسخه 3 آپدیتش کنم مگه 3 بالاتر از 4.5.1؟؟؟؟ اگر که بدونم حل میشه قید سه گیگ هم میزنم آپدیت میکنم !!!!!!!!!!!!!!!

e.jpg

اصلا در مورد اینکه 3 رو ... اوکی کنی نظری ندارم. چون مطمن نیستم.
    8.1 نصب کنید شاید درست شه. اینا همش پیشنهاده. کاری که خودم نکردم رو نمی تونم مطئن پیشنهاد بدم.

ممنونم از همراهیتون تا اینجا امیدوارم که امروز حل بشه :(
    موفق و موید باشید.

نقل قول نوشته شده توسط kahkeshane2012 مشاهده تاپیک
    ممنونم از همراهیتون تا اینجا امیدوارم که امروز حل بشه :(
    موفق و موید باشید.
    یادتون باشه کار نشد نداره . اینجور مشکلات خیلی وقت ها برای خیلی ها پیش میاد و تنها راه حل مشکل اینه که راه های مختلف رو امتحان کنی تا به جواب برسی. و میرسی.

محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

منظورم از اپدیت 3 یه اپدیت برای ویژال استادیو است نه برای دات نت فرم ورک
    در مجموع گر روی هر ویندوزی جواب بده بهتره ویژال استادیو رو به اپدیت 3 به روز کنی تا identity 2 رو به راحتی ساپرت کنه ، ابته به قول دوستمون بهتره ویندوزت رو هم به 8.1 ارتقا بدی

اگر که به تصویرم دقت کرده باشین منم ویژوال خاستم آپگرید کنم اما پشیمون شدم اول ویندوزم عوض کنم اگر نشد آپدیت کنم ؛ الان با 2012 هم میخوام کنترلر بسازم همین بساط دارم :(
    آخرین ویرایش به وسیله kahkeshane2012 : پنج شنبه 01 آبان 1393 در 23:39 عصر

یه سول ایا موقع نصب به اینترنت وصل بودی؟

تو 2013 رو نصب کن اما موقع نصب به اینترنت وصل نیاش. ببین چی میشه.

نه دوستان وصل نبودم فعلا که نتونسم windows 8.1 تهیه کنم باید برم بخرم چون خاستم دانلود کنم پنج گیگ بود :(
    ویندوزم ارتقا بدم ان شاالله که درست بشه.

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان؛ بچه ها این پست با این قطعه hml به نتیجه رسید.

<sectionGroup name="system.web.webPages.razor" type="System.Web.WebPages.Razor.Configuration.Razo  rWebSectionGroup, System.Web.WebPages.Razor, Version=3.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31BF3856AD364E35">  <section name="host" type="System.Web.WebPages.Razor.Configuration.Host  Section, System.Web.WebPages.Razor, Version=3.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31BF3856AD364E35" requirePermission="false" />   <section name="pages" type="System.Web.WebPages.Razor.Configuration.Razo  rPagesSection, System.Web.WebPages.Razor, Version=3.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31BF3856AD364E35" requirePermission="false" />

و من تشکر ویژه ای از RIG000
    میکنم.
    موفق و موید باشید.

تاپیک های مشابه

1. یه پیغام خطا در هنگام اجرای برنامه
    نوشته شده توسط FirstLine در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 30 خرداد 1386, 06:37 صبح
  2. خطا در هنگام اجرای برنامه
    نوشته شده توسط Future در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 7
    آخرین پست: یک شنبه 05 فروردین 1386, 14:42 عصر