نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: نظرتون راجب اولین سایت طراحی و پیاده سازی ایده نرم افزاری چیست؟(پادسیکو)

کاربر دائمی آواتار sempay_ninjutsu
    محل زندگی
    تهران

نظرتون راجب اولین سایت طراحی و پیاده سازی ایده نرم افزاری چیست؟(پادسیکو)

با سلام
    دوستان راجب این سایت که ایده نرم افزاری و پیاده سازی میکنه چیه؟
    http://www.padsico.ir

نقل قول: نظرتون راجب اولین سایت طراحی و پیاده سازی ایده نرم افزاری چیست؟(پادسیکو)

روش های جدید ایده دزدی. کلا اینجور سایتها و برنامه ها جاهای ایده دزدی هستند.

محل زندگی
    تهران

نقل قول: نظرتون راجب اولین سایت طراحی و پیاده سازی ایده نرم افزاری چیست؟(پادسیکو)

نقل قول نوشته شده توسط pswin.pooya مشاهده تاپیک
    روش های جدید ایده دزدی. کلا اینجور سایتها و برنامه ها جاهای ایده دزدی هستند.
    با سلام
    شما که انقدر راحت نظر میدین و میگین ایده دزدی ایا با همچین سایت خاص کار کردی؟!!یا راجب افرادی که تو این تیم هستند اشنایی دارید؟آا مطالب سایت رو کامل خوندی و به تمام لینکاش سر زدی؟آیا درباره پیاده سازی ایده شرایطشو دیدین؟و.....

دوست عزیز آیا به سایت های ایده می گدارند سر زدید و ببینید چقدر ایده اونجا گذاشته شده؟مثل ایده کده یا ایده باران و .....

مثال براتون میزنم:
    شما یه ایده نرم افزاری داری و هیچ اطلاعاتی راجب نرم افزار نداری؟باید چکار کنی؟!!!!!!!!
    ایده رو تو سینت نگه داری و پیاده سازی نشه واسه اینکه دیگران دزدن؟؟!!!!
    یا بری چندین سال برنامه نویسی یاد بگیری بعدش بیای پیاده سازی بکنیش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    یا اینکه با یه قرارداد سفتو محکم ایده خودرو به اسم خودت ثبت کنی و بعد توسط یه تیم کارشناس پیاده سازیش بکنی!!!!!
    بنظر خودت کدوم راه بهتره؟؟یا اگه راه حل بهتری سراغ داری بگو باید جالب باشه!!!!!!!!
    دوست عزیز تو کشور ما کپی رایت وجود نداره هزارتا ایده هم ثبت کنی و به اسم خودت پیاده سازیش بکنی فقط کافیه یه امکانات خیلی ساده خیلی خیلی ساده به اون اضافه بکنی اونوقت میشه ایده شما...آیا اینطوری نیست؟؟؟؟؟؟؟
    بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم... باتشکر

محل زندگی
    تهران

دوستان کسی نظری نداره؟؟؟!!!!!!!

سلام. این کار جزو اهداف ما هم هست. می خوایم در شهر خودمون انجامش بدیم. من مدتها این موضوع رو مد نظر داشتم برای کار, و به نظرم به شدت در این زمینه خلا وجود داره. من تقریبا خط مشی کار رو هم ترسیم کردم اما هنوز موارد مبهمی هست که دارم روش کار می کنم. کسانی که می خوان کارآفرینی وب داشته باشند یا کسب و کارشون و بیارن روی وب , یکی از بزرگترین مشکلاتشون برنامه نویسی پروژه هست. یا نیست ! یا گران هست ! یا CMS کار می کنن و ایده رو نمیشه با اون پیاده سازی کرد و یا بعد از اینکه پیاده سازی انجام شده امکان توسعه اش وجود نداره !. پروژه نرم افزاری یا می میرد یا توسعه پیدا می کند.

جدای از بحث ایده , نیازها نرم افزاری هم به خوبی پاسخ داده نمیشه در سفارش های ما . به عنوان مثال همین باشگاه ورزشی, فرض می کنیم وب سایتی رو سفارش میدن ( بحث قیمت و میذاریم کنار ) . آیا اینها می تونن یه بخش رو هم داشته باشند که بدونن کی شهریه داده کی نداده ؟ ایا پیاده سازی بخش شهریه برای توسعه دهنده پیچیده است ؟ به نظر من که نیست و خیلی راحت میشه اینها رو به اینجور پروژه ها اضافه کرد. و برعکس تصور ما از این امکانات استقبال خواهد شد و هزینه اش رو می پردازند.

اما کارهای که این روزها می بینیم خلاصه شده در یه اسلایدر و یه بلاگ ! بهونه هم اینه که چرخ و دوباره اختراع نمی کنن! تا cms هست چرا بریم از اول بنویسیم. در حالیکه این از اول نوشتن نیست بلکه بخش هایی با هم مشترک دارند! و اگر هم اختراع دوباره چرخ هست بهتره که دانشگاه های دنیا دیگه درب ها رو ببندند چون دیگه نیازی به اونها نداریم...

البته یه اشکالی من در صفحه اول وب سایت شما می بینیم : هزینه بسیار کم پیاده سازی ! بر خلاف توصیه های بازریاب ها و متخصصین فروش و قیمت گذاری هست.

محل زندگی
    تهران

[QUOTE=
    البته یه اشکالی من در صفحه اول وب سایت شما می بینیم : هزینه بسیار کم پیاده سازی ! بر خلاف توصیه های بازریاب ها و متخصصین فروش و قیمت گذاری هست.[/QUOTE]

دوست عزیز من این قسمت حرفتونو متوجه نشدم.............ما کاریی که هم انجام میدیم از به نسبت بقیه جاها خیلی خیلی کم می گیریم.....چون بیشتر هدف ما پیاده سازی ایده می باشد و بحث مالی هم در رده دوم قرار می گیره...حالا این از نظر شما بده یا خوبه؟؟؟
    من متوجه نشدم

به نسبت بقیه جاها خیلی خیلی کم می گیریم.
    از نظر من بده. خیلی خیلی کم گرفتن نسبت به جاهای دیگه کار درستی نیست و بر خلاف اصول فروش و بازاریابی هست. در بسیاری از موارد نتیجه برعکس داده. یعنی مخاطبین استقبال نکردن و خیال می کنن که اشکالی در کار شما وجود داره. ژان بقوسیان در یکی از همایش هاش میگه که ما محصولی آموزشی تولید کردیم و با قیمت 5000 تومن گذاشتیم برای فروش. اما استقبال نمیشد تا اینکه قیمت و بردیم به 14500 تومن و فروش ما تازه شروع شد!.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط بهزاد علی محمدزاده مشاهده تاپیک
    از نظر من بده. خیلی خیلی کم گرفتن نسبت به جاهای دیگه کار درستی نیست و بر خلاف اصول فروش و بازاریابی هست. در بسیاری از موارد نتیجه برعکس داده. یعنی مخاطبین استقبال نکردن و خیال می کنن که اشکالی در کار شما وجود داره. ژان بقوسیان در یکی از همایش هاش میگه که ما محصولی آموزشی تولید کردیم و با قیمت 5000 تومن گذاشتیم برای فروش. اما استقبال نمیشد تا اینکه قیمت و بردیم به 14500 تومن و فروش ما تازه شروع شد!.
    با این حرف شما موافقم.....اما خیلی از کسایی که واقعا ایده خوبی داشتن و انشاله قرار پیاده سازی انجام بشه در حال حاظر از نظر مالی خیلی خوب نیستن ..بیشترین هدف ما پیاده سازی با قیمت مناسب و گسترش اینکه هر کسی با هر توان مالی قادر باشه که ایدشو به نتیجه برسونه...

بالاخره تو بازاریابی باید یه جایی ام واسه این مشتریان در نظر گرفت دیگه!!!!!!اینطور نیست؟؟؟؟؟؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    https://www.janblaghy.ir

مدل محمد جانبلاغی یک مدلی هست برای ثروت و در این فایل ایشون توضیح میدن که من پیشگو نیستم ولی اگه چند تا سوال از شما بپرسم باورهای شما رو بیرون می کشم و با توجه به مدل ذهنی که دارید می تونم ۱۰۰% پیش بینی کنم که شما چه آینده ی مالی خواهید داشت .

باورها و افکاری که آقای محمد جانبلاغی برای ثروت ارائه می کنند یک مدل مفید فراگیر هست که برای همه ی مردم جهان کاربردیه.

لینک ورود به سایت

تاپیک های مشابه

1. طراحی و پیاده سازی یک خزنده وب سایت (webSite Crawler)
    نوشته شده توسط nazaninam در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391, 15:44 عصر
  2. حرفه ای: طراحی و پیاده سازی یک نرم افزار قابل اجرا در شبکه داخلی
    نوشته شده توسط mehrdad85 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 10 اسفند 1390, 14:28 عصر
  3. پاسخ: 7
    آخرین پست: دوشنبه 18 مرداد 1389, 19:59 عصر
  4. سوال: پیاده سازی قفل نرم افزاری
    نوشته شده توسط kh1387 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 13
    آخرین پست: یک شنبه 12 آبان 1387, 15:26 عصر
  5. نظرتون رو در زمینه طراحی و پیاده سازی شیگرا این مثال بگید!
    نوشته شده توسط khafanovich در بخش تحلیل و طراحی نرم افزار
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 05 اردیبهشت 1384, 00:17 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •