نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: مشکل در نصب netbeans mobility 5.5.1 روی netbeans 8.0.1 ---- فوری

Unhappy مشکل در نصب netbeans mobility 5.5.1 روی netbeans 8.0.1 ---- فوری

با سلام خدمت اساتید گرامی
    بنده میخواهم تازه برنامه نویسی اندروید رو شروع کنم
    به همین جهت شروع به دانلود و نصب برنامه های مورد نیاز کردم. برای این منظور از کتاب (PDF) "برنامه نویسی J2ME نویسندگان :مهندس ایمان اشکاوند راد و مهندس حسن فرزانه " استفاده کرد. بر طبق کتاب برنامه های Java Standard Development Kit (JDK™) version 5.0 و (WTK2.0) Emulator Wireless Toolkit 2.0 و IDE NetBeans 5.0 که البته من جدیدترین اون رو که 1.IDE NetBeans 8.0 دانلود کردم و NetBeans Mobility 5.0 Pack . خب تا اینجا که همه چی درست بود . مشکل اینجاست که برای نصب جناب NetBeans Mobility 5.0 Pack پیغام میده که home directory netbeans 5. رو آدرس بدم و وقتی بجاش آدرس netbeans 8 رو میدم خطا میده و میگه فقط ورژن 5! حالا من باز اومدم ورژن 5 رو با کلی مشکلات پیدا و دانلود کردم از سایت خود netbeans ولی موقع نصبش یک پیغام خطای مضحک میده ! (your directory is not writeable!) این پوشه رو که به اسم netbeans 5 میباشد رو چه در حین نصب برنامه و چه از قبل اگر ایجاد کرده باشم بازم همین خطا رو میده و فرقی نمیکنه! دوستان عزیز الان مدت 1ماهه درگیر فراهم کردن مقدمات برنامه نویسی اندروید هستم . اول اومدم اکلیسپ رو نصب کردم ولی اونم به مشکل خوردم و مشکلم رو همینجا پرسیدم ولی کشی کمکم نکرد. و اومدم دنبال نت بینز. لطفا اگه کسی میدونه و میتونه کمکم کنه بدجور اعصابم ریخته بهم.
    در ضمن من ویندوزم سون 64 بیتی هست و در نهایت حتی Java_ME_platform_SDK_8.0 رو هم نصب کردم ولی بی نتیجه بود
    در ضمن راهی که در ویدئوی زیر هم گفته شده بود رو رفتم ولی گزینه مربوط به برنامه نویسی موبایل تو نت بینزم اضافه نشد .
    http://www.youtube.com/watch?v=x2T8CtJepfw

منتظر جواب و زاهنماییتون هستم. لطفا...

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

نقل قول: مشکل در نصب netbeans mobility 5.5.1 روی netbeans 8.0.1 ---- فوری

البته این تاپیکت ارتباطی به اندروید نداره و احتمالا حذف بشه اما من قبلا با این کارو شمارو کردم و یک برنامه هم با نت بینز 5 نوشتم خخخخ

نسخه قدیمی نت بیز 5.5 که تنها موبایلیتی ارایه شده j2me روی اون نصب میشه فقط وفقط باید از همون نسخه 5 استفاده کرد. و دقیقا فولدر رو درست داد نکته ای من قبلا بهش خورده بودم مشکل run as adminstorator بود و اینکه فولدر من فقط read only بود.

اما برای نسخه های بالاتر مثل 7 (8 رو تجربه نکردم) باید اول نسخه کامل اون رو که قابلیت j2me رو داخل سایت ذکر شده ساپورت میکنه رو دانلود کنید(نسخه های مختلفی داره)
    بعد از داخل addon tools یا یک چیزی شبیه به اون باید قابلیت j2me رو به برنامه اضافه کنید. (به یک ف ی ل ت ر نشکن! یا یک چیزی شبیه به اون نیاز دارید برای تغییر آی پی)
    بعد محیطی دقیقا شبیه به اون چیزی که در داخل netbeans 5 داشتید رو خواهید داشت.

برای برنامه نویسی اندروید شما که جاوا کار هستید تنها از eclipse استفاده کنید.

برنامه نویسی j2me ارتباطی به اندروید البته بصورت مستقیم نداره و برای اجرای کردن برنامه های j2me نیاز به شبیه سازه روی اندروید که زیاد جالب نیست.
    آخرین ویرایش به وسیله c0mmander : چهارشنبه 07 آبان 1393 در 08:53 صبح

تاپیک های مشابه

1. مشکل در نصب NetBeans
    نوشته شده توسط flamingo در بخش Java EE : نگارش سازمانی جاوا
    پاسخ: 5
    آخرین پست: پنج شنبه 10 آبان 1397, 12:00 عصر
  2. مشکل در نصب SQL SERVER 2008 R2 بر روی ویندوز 7
    نوشته شده توسط medicalrecord در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 30 شهریور 1393, 02:14 صبح
  3. بازم مشکل نصب sdk روی netbeans
    نوشته شده توسط amanat در بخش Android Studio