باسلام من دیپلم کامپیوتر از رشته فنی حرفه ای گرفتم کنکورکاردانی فنی دادم در دانشگاه قبول شدم الان 1 ترم مونده مقطع کاردانی رو تموم کنم ولی هیچ اطلاعاتی از ادامه تحصیلم ندارم منظورم اینه که مثلا کنکور کارشناسی چطوریه؟ویک سری سوالات که درپایین گذاشتم. 1-چطورباید ثابت نام کنم؟ 2-این قضیه ناپیوسته بودن در مقطع کارشناسی چیه؟ 3-معدل مدرک مقطع کاردانی چقدرتاثیرگذاره؟ 4-کل دوره چند واحد هست؟ 5-چندواحد میشه هر ترم برداشت؟(قوانینش مثل کاردانی هست زیر معدل 17 تا 20 واحد وبالای اون 24 واحد ترم آخر هم 24واحد می شه برداشت؟) 6-مبحث انتخاب گرایش چطوریه؟درمقطع کارشناسی مشخص میشه؟(نرم افزار،فناوری اطلاعات،سخت افزارو....) 7-کدوم دانشگاه ها را میشه انتخاب کرد؟ 8-هرسال چندنفر از شرکت کنندگان قبولی می گیرن؟چندنفراز دانشگاه های دولتی قبول می گیرن؟ 9-این درسته که با رشته های ریاضی باید باهم کنکور بدیم و رشته های فنی کنکور ندارند؟ 10-بحث فنی مهندسی چیه؟چرا کامپیوتر توی این گروه قرار می گیره وخیلی رشته های ریاضی هم درهمین گروه قرار می گیرن؟ 11- خیلی سوال های دیگه ..... توی اینترنت هم گشتم ولی مباحثی خوبی دراین زمینه وجود نداره که مربوط به رشته ی کامپیوتر بشه یا اینکه مطالب ناقص هست یا اصلا صحت نداره وبدون اطلاع این مسائل ارائه شده. ممنون میشم اگرکسی دراین زمینه اطلاعی داره راهنماییم کنه؟ ممنون