نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: فیلم اموزش اپلود تصویر امن به همراه تغییر سایز و چسبانده واتر مارک و ذخیره ادرس در دیتابیس و پاک کرد

فیلم اموزش اپلود تصویر امن به همراه تغییر سایز و چسبانده واتر مارک و ذخیره ادرس در دیتابیس و پاک کرد

بسم الله الرحمن الرحیم.
    در این فیلم اموزشی که توسط تیم برنامه نویس پی اچ پی منتشر شده نحوه اپلود تصویر امن به همراه تغییر سایز ،چسباندن واتر مارک (لوگو) و ذخیره ادرس در دیتابیس و پاک کردن همزمان از دیتابیس وسرور

دانلود از مدیا فایر

حجم 263 مگ
    آخرین ویرایش به وسیله saeed-71 : جمعه 23 آبان 1393 در 13:31 عصر

نقل قول: فیلم اموزش اپلود تصویر امن به همراه تغییر سایز و چسبانده واتر مارک و ذخیره ادرس در دیتابیس

لینک اصلاح شد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جزیره مارماری

نقل قول: فیلم اموزش اپلود تصویر امن به همراه تغییر سایز و چسبانده واتر مارک و ذخیره ادرس در دیتابیس

من جای شما بودم فیلم های آموزشیمو تو آپارات آپلود میکردم.اینجوری هم میدیدن هم دانلود میکردن.بازدیدش بیشتر بود.فقط یه پیشنهاد بود

کاربر دائمی آواتار pary_daryayi
    محل زندگی
    گرگان

نقل قول نوشته شده توسط saeed-71 مشاهده تاپیک
    بسم الله الرحمن الرحیم.
    در این فیلم اموزشی که توسط تیم برنامه نویس پی اچ پی منتشر شده نحوه اپلود تصویر امن به همراه تغییر سایز ،چسباندن واتر مارک (لوگو) و ذخیره ادرس در دیتابیس و پاک کردن همزمان از دیتابیس وسرور

دانلود از مدیا فایر

حجم 263 مگ
    منظورتون از تغییر سایز اینه که هنگام آپلود عکس رو به اندازه ی دلخواه resize کنیم ؟
    و چسباندن واترمارک (لوگو ) در مورد آپلود تصویر یعنی چی ؟

یعین وقتی یه عکس رو انتخاب میکنید همزمان به سایزی که تعیین کردید در میاد + اینکه میتونید یه لوگو یا هر چیزیو تعیین کنید که موقع اپلود روی عکس قرار بگیره.
    عکس شما بعد از اپلود به سایز دلخواه در میاد + اینکه واتر مارکم روش وجود داره.

نقل قول نوشته شده توسط Mohammadsgh مشاهده تاپیک
    من جای شما بودم فیلم های آموزشیمو تو آپارات آپلود میکردم.اینجوری هم میدیدن هم دانلود میکردن.بازدیدش بیشتر بود.فقط یه پیشنهاد بود
    ممنون از پیشنهادتون حتما این کار رو میکنم.

تاپیک های مشابه

1. فیلم اموزش اتصال به درگاه زرین پال به همراه به صورت رایگان
    نوشته شده توسط saeed-71 در بخش تاپیک های آموزشی و دنباله دار
    پاسخ: 11
    آخرین پست: چهارشنبه 07 بهمن 1394, 23:18 عصر
  2. تغییر سایز زمان اپلود
    نوشته شده توسط bbc_sh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 02 مهر 1388, 23:32 عصر
  3. تغییر سایز تصویر
    نوشته شده توسط nejat_mohammadhossein در بخش PHP
    پاسخ: 10