سلام دوستان.
متاسفانه هر از چند گاهی باید بیام یک متنی مشابه این رو بنویسم تا شاید رفتار بچگانه بعضی از کاربران سایت اصلاح بشه.

اگر از کسی میخواهید انتقاد کنید منطقی حرف بزنید.
توهین کردن ، فحش دادن ، بی احترامی کردن ، انتقاد حساب نمیشه.
لطفا برای شخصیت خودتون ارزش قائل باشید.
مدیران رو تهدید نکنید.
چون کار خاصی از دست کسی برنمیاد.اگر ببینیم با رفتارهای بچگانه نظم سایت بهم میریزه مطمئن باشید به شدت برخورد میکنیم ، اخراج می کنیم و هیچ مشکلی هم با این موارد نداریم.
اگر هم به خیال خودتون بخواهید با ساختن اکانتهای مختلف نظم سایت رو بهم بریزید ما خیلی راحت جلوی اینکارو خواهیم گرفت.
فقط وقت خودتون رو تلف می کنید.
من و مابقی مدیران سایت ، تا زمانی به انتقادهای شما جواب خواهیم دادو پستهای شما رو حذف نخواهیم کرد که ادب رو رعایت کنید.

به عنوان مثال یکی ازکاربران سایت ، متاسفانه دراکثر پستهاشون به تمام کاربران بی احترامی کردن و فکر می کنند با زیردست خودشون صحبت می کنند.
من هم با یک اخطار کل اکانتشون رو بستم.
به خاطر اینکه ایشون به جای اصلاح رفتارشون ، سعی بر توجیه رفتار غلطشون داشتند و با بی ادبی باهمه برخورد می کردن.
لطفا یک ذره حرمت برای خودتون قائل باشید.
اینجا نه محیط چته نه مهدکودکه . اگر واقعا برنامه نویس هستید اگر واقعا دارای شخصیت اجتماعی هستید سعی کنید اون شخصیت رو اینجا پیاده کنید.
نه اینکه پشت یک نام کاربری پنهان شده و هرطور که دلتون میخواد با کاربرای دیگه رفتار کنید.

این اخطار هم به کمتر از 10 درصد کاربران سایته.چون مابقی افراد واقعا با متانت تمام ، در این سایت فعالیت می کنند.
من هیچ مشکلی ندارم با اینکه کسی ازم انتقاد کنه و بارها جواب انتقاد دوستان رو با صبر وحوصله دادم و اگر اشتباه کردم هم عذرخواهی کردم.
ولی وقتی کسی بخواد رفتار غلطش رو درست جلوه بده و هرطوری که دلش میخواد با مابقی کاربران رفتار کنه به شدت جلوش می ایستم .

از تمام کاربران عزیز و محترم سایت هم خواهشمندم اگر اینطور رفتارهارو از هرکسی در سایت دیدین، بدون اینکه پاسخی بهش بدین گزارش کنید.
حتی اگر با شخص خود شما بد برخورد شد، لطفا گزارش کنید تا باهاشون برخورد بشه.

باتشکر