صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 113

نام تاپیک: نكاتي در مورد نوشتن برنامه هاي كاربر پسند

نقل قول: نکاتی در رابطه با نوشتن برنامه های کاربر پسند

سلام و خسته نباشید خدمت تمام اساتید گرامی مخصوصا آقا رضا که این تاپیک رو ایجاد کردن.
    بچه ها من هم جزو آدمایی هستم که به گرافیک برنامه اهمیت می دم. درسته برنامه نویس خوبی نیستم. ولی تا جایی که امکان داره سعی می کنم برنامم رو زیبا کنم. یه نگاهی به عکس پایین بندازید و نظرتون رو بهم بگین. درسته در حد بالایی نیست. ولی میتونه برای سفارش دهنده جالب باشه.

عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : سه شنبه 11 آذر 1393 در 14:28 عصر

کاربر دائمی آواتار REZADG
    محل زندگی
    هر جایی که انسان میتونه باشه

عزیز parselearn من خیلی به پارسه علاقه دارم البته به ظاهرش چون زیاد با برنامه پارمیس آقای کاوه علی اکبری کار کردم الانم دوست دارم با همون کار کنم اما کنار ایکن اون برنامه آیکن برنامه شما وجود داره به خاطر ظاهر زیباش و خیل دونبال این که چطوری اون دکمه های کناری رو طراحی کردین تحقیق کردم اما نفهمیدم اگر میشه یه سمپل واسه اونجاش بزارید و اگر بشه اون استاندارد هایی که گفتید روبنویسید و دوستان نظر هر کدومتون در مورد این استاندارد ها بگید و در مورد جملتون

همين طور كه در صفحه اصلي ميبينيد آيكنهاي زير برنامه ها كاملا خودشون رو نشون ميدن و اين مساله باعث سريعتر رسيدن به جواب است (البته از نظر من، دوستانم نظر بدن)
    بله به نظر منم اینجوریه آدم زود و سریع به به خاستش می رسه و در ضمن اون عکس ها که سمت راست گزاشتین خیلی به افرادی که با برنامه کار میکنن خوبه
    و آقا بهزاد شما اهل تبریزی و همسایهی ما اگر خواستی بگو بیاییم ببینیم چه شکلی هستی به نظر من برنامه ات واسه کسی که می خواد باهاش کار کنه خوبه البته ایشون خیلی سرش شلوغه بهتری کمی دکمه ها رو از هم جدا بچینید تا دچار اشتباه نشه و به جای استفاده از ساعت معمولی بهتره از یه ساعت گرافیکی استفاده کنی مثل

که تو دید باشه آخه وقتی سادست زمان از دست آدم در می ره و اگرم تونستی کمی رو ترکیب رنگ برنامه ات سعی کن مال دوستان رو ببین ببین چه شیک شده

البته اینا نظر های من بود اگر دوستان لطف کنن و بیشتر تو این تاپیک بنویسند بیشتر رونق پیدا میکنه

محل زندگی

راستی منیاتور جان پس زمنه ی اون عکس Transparent هست

کاربر دائمی آواتار parselearn
    محل زندگی
    مشهد || parsa.ws

اين فرم دوستمون به صورت گرافيكي
    مي بينيد كه اين فرم مي تونه كمي حرفه اي تر باشه
    البته زياد جدي نگيرين اين فرم طي چند دقيقه درست شده

-----------

آقا رضا واسه نظرتون ممنون
    در اين مورد مقاله اي آماده مي كنم
    با تشكر
    آخرین ویرایش به وسیله parselearn : سه شنبه 18 آبان 1389 در 12:38 عصر

محل زندگی

من فکر میکنم تو این سایت جای یه چیزی واقعا خالیه اونم آموزش فتوشاپ هست ببینید کار آقای parselearn با کار آقای بهزاد خان چقدر فرق داره واقعا یکم اونطرف تره
    تو کار parselearn جان من یه چیز رو فهمیدم فکر کنم جالب باشه نظر شما چیه اون نکته این بود که نمیدونم خودشون به قصد یا نفهمیده کلمه ی خرید رو کمی چپ نوشتن به نظرتون اگر کلمات رو چپکی بنویسیم خوب نمیشه کمی متفاوت تر از برنامه ها میشه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

سلام!
    بنده هم اخيراً نرم افزاري تحت عنوان محاسبه امتياز تعاوني مسكن با اكسس تهيه كرده ام كه تصاويري از اينترفيس آن ضميمه نمودم . انشاء الله دوستان در خصوص اين تصاوير هم نظر ارزنده شان را ارائه فرمايند.
    با تشكر

ممنون از نظرات تمام دوستان. شمام نظرتون رو در مورد دو عکس آقای parselear و عکس من بگین. من اعتراف می کنم که قسمت ساعت عکس آقای parselear بهتر از مال من هست.
    نظر شما چیه؟؟؟(بالایی عکس جناب parselear و پایینی عکس بنده هست.)

آقا رضا نوشته های کج فکر نکنم برای یه برنامه حسابداری خوب باشه. و اگه تمام نوشته ها به صورت درست نوشته بشه و یکی کج اینترفیس برنامه رو بهم نمیزنه؟؟؟

تصاویر آقای alirezabahrami هم بنظر من خوبه. ولی این اینترفیس هم خــــز شده.اینطور نیست؟؟؟(البته اینها نظرهای شخصی بنده هست و قصد اهانت به هیچ یک از هنرمندان رو ندارم.)

محل زندگی

بهزاد جان یکم تو آیکن ها مشکل داری ببین من این سایت رو پیشنهاد میدم واسه آیکن و این صفحش هم آیکن ساعته به صورت PNG هست که می تونی تو برنامه استفاده کنی
    http://www.iconspedia.com/search/clock/
    و شما دوست عزیز alirezabahrami ببین این طرح شما که خسته کنندست منظورم طرح ویندوز هست سعی کن رو برنمامه ات از این طرح ها استفاده نکنی چون کاربر شب تا صب فقط این طرح رو رو خد ویندوز میبینه سکی کن متفامت باشی

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

و شما دوست عزیز alirezabahrami ببین این طرح شما که خسته کنندست منظورم طرح ویندوز هست سعی کن رو برنمامه ات از این طرح ها استفاده نکنی چون کاربر شب تا صب فقط این طرح رو رو خد ویندوز میبینه سکی کن متفامت باشی
    ضمن سلام مجدد و تشكر از REZADG عزيز بخاطر ارائه نظر مفيدشان
    تصاوير ديگري از يكي ديگر از برنامه هاي كه با اكسس تهيه كرده ام را ملاحظه بفرمائيد !
    منتظر اظهار نظر دوستان بزرگوار هستم.
    با تشكر

آقا رضا سایت قشنگیه و پر محتوی ای هست. من آیکن هامو از این سایت می گیرم:
    www.iconarchive.com .اینم آیکن های زیبایی داره.
    اون ساعتی که تو صفحه قبل گذاشتین (پست 45 ام) اکتیو ایکسه؟؟؟ اگه اینطوری میشه واسه دانلود اینجا بزارین تا دانلودش کنم.ممنـــــون

alirezabahrami خان به نظر من تصاویر این برنامتون بهتر از قبلیه.
    ولی بازم در این برنامتون از اینترفیس XP استفاده کردین. می تونستید از ویستا یا سون استفاده کنین یا خودتون یه طرح ابتکاری واسه برنامتون داشته باشین.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط behzad_lover مشاهده تاپیک
    alirezabahrami خان به نظر من تصاویر این برنامتون بهتر از قبلیه.
    ولی بازم در این برنامتون از اینترفیس XP استفاده کردین. می تونستید از ویستا یا سون استفاده کنین یا خودتون یه طرح ابتکاری واسه برنامتون داشته باشین.
    سلام بهزاد عزيز !
    اتفاقاً در برنامه اخيرم ( محاسبه امتياز تعاوني مسكن ) از طرح ابتكاري استفاده كرده ام . دو تصوير ديگر از نرم افزار فوق را ملاحظه بفرمائيد!
    البته نميدانم چرا عكس هاي كه از برنامه ميگيرم خيلي شفاف و به وضوحي خود نرم افزار در نمي آيد

سلام علیرضا جان. برنامه اخیرتون زیباست و میتونه زیباتر از این هم بشه. کارهای گرافیکی رو با فتوشاپ انجام میدین یا نه؟؟؟

محل زندگی
    مشهد || parsa.ws

نقل قول نوشته شده توسط REZADG مشاهده تاپیک
    خیل دونبال این که چطوری اون دکمه های کناری رو طراحی کردین تحقیق کردم اما نفهمیدم اگر میشه یه سمپل واسه اونجاش بزارید.
    خواستم مطلبي در مورد اون دكمه ها آماده كنم ديدم قبلا همه مطالب تكرار شده و منم چندين بار اين مطالب رو ديدم
    جديدترين مطالبم
    اين مطلب:
    https://barnamenevis.org/showpo...53&postcount=8

من از تابع AlphaBlend براي شفاف كردن تصاوير Gif در كنترل PictureBox استفاده كردم
    اما مشكلي كه بود رويداد خروج بود اونم با كدهايي با همين عنوان در سايت بود استفاده كردم
    من در نگارش 1 كامپوننتي براي اين كار طراحي نكرده بودم به همين دليل حالت Fade خيلي جالب نبود و خيلي خشك عمل مي كرد
    اما در نگارش 2 يك كامپوننت نوشتم كه كار رو راحتتر كرد و دقت رو بالاتر برد

البته براي اينكه مساله روشنتر بشه من كامپوننتي كه برنامه نويسيش كرده بودم رو پابليك كردم (اون دكمه نيست، يك چيزه بهتر از اونه)
    گرافيكشم ماله TuneUp Utilities 2009 است.
    http://www.barnamenevis.org/sh...=78376&page=39

موفق باشيد

کاربر دائمی آواتار Cybersilent
    محل زندگی
    شیراز

parselearn نوکرم داداش واقعا کارت عالی هست زدی رو دست همه
    فقط اگه امکان داره و مسائل امنیتی اجازه میده یکم توضیح بدید که از چه کامپوننت هایی استفاده کردید (کلا همه کامپوننت ها) که این اینقدر خوشکل شده آخه منم مثل شما همون خصلتی که گفتید رو دارم
    بازم تشکر

کاربر دائمی آواتار Dr.Bronx
    محل زندگی
    Hosna Soft

گفتم دور هم هستیم یه چهار تا عکس بزاریم
    • نوع فایل: jpg 01.JPG‏ (51.9 کیلوبایت, 210 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 02.JPG‏ (73.8 کیلوبایت, 206 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 03.JPG‏ (52.2 کیلوبایت, 205 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 04.JPG‏ (61.2 کیلوبایت, 196 دیدار)

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

سلام
    با توجه به حضور استاد گرامي جناب آقاي Dr.Bronx در اين تاپيك تصويري ديگر از يكي ديگر از نرم افزارهائي كه در محيط اكسس طراحي كرده ام را در اينجا به نمايش مي گذارم و از استاد بزرگوار جناب آقاي Dr.Bronx تقاضا دارم در خصوص سؤالي كه در پست آخر تاپيك زيباسازي برنامه ها با codejock مطرح نمودم و با اين تصوير هم ارتباط دارد اظهار نظر بفرمايند .
    با تشكر

Wink نقل قول: زیبا سازی برنامه ها با CodeJock

سلام

اينم چند تا عكس از من :

• نوع فایل: jpg 00.jpg‏ (54.2 کیلوبایت, 389 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 01.jpg‏ (48.0 کیلوبایت, 384 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 03.jpg‏ (74.9 کیلوبایت, 374 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 04.jpg‏ (56.9 کیلوبایت, 376 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 05.jpg‏ (53.3 کیلوبایت, 375 دیدار)
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : شنبه 05 تیر 1389 در 05:15 صبح
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

Wink نقل قول: زیبا سازی برنامه ها با CodeJock

سلام

اينم چند تاي ديگه :

• نوع فایل: jpg 06.jpg‏ (51.0 کیلوبایت, 214 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 07.jpg‏ (92.7 کیلوبایت, 215 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 08.jpg‏ (45.2 کیلوبایت, 207 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 09.jpg‏ (61.5 کیلوبایت, 203 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 10.jpg‏ (38.9 کیلوبایت, 197 دیدار)
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : شنبه 05 تیر 1389 در 05:16 صبح
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: زیبا سازی برنامه ها با CodeJock

جناب آقاي vbhamed خيلي عاليه!

محل زندگی
    مشهد || parsa.ws

نقل قول نوشته شده توسط alirezabahrami مشاهده تاپیک
    سلام
    با توجه به حضور استاد گرامي جناب آقاي Dr.Bronx در اين تاپيك تصويري ديگر از يكي ديگر از نرم افزارهائي كه در محيط اكسس طراحي كرده ام را در اينجا به نمايش مي گذارم و از استاد بزرگوار جناب آقاي Dr.Bronx تقاضا دارم در خصوص سؤالي كه در پست آخر تاپيك زيباسازي برنامه ها با codejock مطرح نمودم و با اين تصوير هم ارتباط دارد اظهار نظر بفرمايند .
    با تشكر
    ظاهر خوب. ولي به هر حال استفاده از كامپوننت آمادست

نقل قول نوشته شده توسط Cybersilent مشاهده تاپیک
    parselearn نوکرم داداش واقعا کارت عالی هست زدی رو دست همه
    فقط اگه امکان داره و مسائل امنیتی اجازه میده یکم توضیح بدید که از چه کامپوننت هایی استفاده کردید (کلا همه کامپوننت ها) که این اینقدر خوشکل شده آخه منم مثل شما همون خصلتی که گفتید رو دارم
    بازم تشکر
    همين طور كه گفتم كامپوننتها را خودم نوشتم و پابليكم نميشن
    البته من نمونه كاملترش رو گذاشتم
    http://www.barnamenevis.org/sh...&postcount=380

نقل قول نوشته شده توسط vbhamed مشاهده تاپیک
    سلام

اينم چند تاي ديگه :
    vbhamed كه تمام اصول يك طراحي خوب رو در كاراشون در نظر گرفتن

Dr.Bronx خوب بود ولي من چندتا تناقض در برنامه مي بينم
    تم خوبه ولي Listview اصلا قالب تم رو نگرفته و يك جور بخوايم از بالا به پايين نگاه كنيم مي بينيم كه گرافيك كاهش پيدا كرده
    صفحه لاگين هم جالب نيست
    مثلا اينو من براي برنامم طراحي كردم

محل زندگی

ایول ایول تاپیک جون گرفته فقط همه تشکر میگرن الا من بد بخت
    اول از همه دوستان چند نفری اون ساعت رو درخواست کرده بودن میزارم خدمتشون فقط فلشه و راست کلیک روش مساوی با یه منو هست که با خلاقیت خودتون حذفش کنید
    سلام مستر Dr.Bronx آقا کار شما که دیگه گفتن نداره اما همون طور که دوستمون جناب آقای parselearn گفتن صفحه ی اوگینش خیلی این طرفیه کمی روش کار کنید و به نظر من آیکن هاتون هم کمی قدیمیه استفاده از آیکن های جدید به برنامه زیبایی خاصی میده
    جناب vbhamed هم که کلا تو صفحات اصلی از عکس واسه کارشون استفاده کردن و توی صفحات فرعی از اسکین اما کاش اسکین نبود به نظر من اسکین ها اون زیبایی رو از برنامه میگیره البته واسه رستوران نه چون طرف سرش شلوغه اصلا به برنامه نگاه نمی کنه اما املاک چرا (البته نظر من بودا)
    جناب parselearn این صفحه ی لوگین شما هم با حاله ها فقط اون عکس سپر کمی یه جوره کاش بیشتر روش کار میکردی

دوستان اینا فقط نظر من بود و راستی خواهشا همه ی ما برنامه نوشتیم و عکس هم داریم اگر ممکنه وقتی عکس میزارید یه توضیح هم بدید در مورد نحوه ی ساختاریش
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

اول از همه دوستان چند نفری اون ساعت رو درخواست کرده بودن میزارم خدمتشون فقط فلشه و راست کلیک روش مساوی با یه منو هست که با خلاقیت خودتون حذفش کنید
    سلام
    با عرض پوزش ، داشت يادم ميرفت كه يكي از دوستان تقاضاي آپلود اكتيوايكس ساعتي كه در تصوير نرم افزار بنده در پست شماره 52 مي باشد كرده بود .
    اكتيو ايكس ساعت فوق را دانلود نمائيد!
    موفق باشيد

کاربر دائمی آواتار Dr.Bronx
    محل زندگی
    Hosna Soft

ا
    سلام مستر Dr.Bronx آقا کار شما که دیگه گفتن نداره اما همون طور که دوستمون جناب آقای parselearn گفتن صفحه ی اوگینش خیلی این طرفیه کمی روش کار کنید و به نظر من آیکن هاتون هم کمی قدیمیه استفاده از آیکن های جدید به برنامه زیبایی خاصی میده
    نقل قول نوشته شده توسط parselearn مشاهده تاپیک
    Dr.Bronx خوب بود ولي من چندتا تناقض در برنامه مي بينم
    تم خوبه ولي Listview اصلا قالب تم رو نگرفته و يك جور بخوايم از بالا به پايين نگاه كنيم مي بينيم كه گرافيك كاهش پيدا كرده
    صفحه لاگين هم جالب نيست
    متشکرم از راهنمایی شما عزیزان .
    راستش صفحه لوگین یه چیز دیگه بود و تغییرش داده بودم که به صورتی که مشاهده می کنید در اومده بود . عکسی از login page قبلی میزارم نظرتون رو در مورد این هم بگید .

اما در مورد آیکن . وی بی هست دیگه روی آیکن ها زیاد نمیشه مانور داد و وقتی هم ندارم که بخوام آیکن هارو تبدیل کنیم .

اگه میشه بیشتر در مورد این موضوع توضیح بدید . ممنون

مجدداً هم از راهنمایی شما تشکر می کنم .

موفق و موید باشید ./
    آخرین ویرایش به وسیله Dr.Bronx : پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389 در 12:02 عصر دلیل: قرار دادن عکس

محل زندگی
    مشهد || parsa.ws

در پست اولم گفتم که من رنگهامو محدود انتخاب می کنم
    در تصاویر vbhamed اگر نگاهی بکنید این اصل وجود دارد
    ما یک طیف رنگ داریم که اگر بخوایم آبجکتی رو تغییر رنگ بدیم بهتره در همون طیف باشه
    در صفحه لاگین Dr.Bronx جدا از مساله استفاده از آیکنهای آماده می بینید که حدود 3 رنگ اصلی استفاده شده
    آبی, سبز, نارنجی
    رنگها هم طیف رنگی زیادی دارند که باید محدودتر شوند
    در تصاویری که من طراحی کردم 3 رنگ با محدودیت بالاتری استفاده شده است
    آبی, نارنجی, خاکستری

این صفحه لاگین شبیه فرم Dr.Bronx است

این صفحه هم ساعت حذف شده که فکر می کنم اضافه بود

بحثهای من یکم گرافیکی شده تا بحث طراحی فرم
    بهتره بحث کمی تغییر بدیم

تم فرم آقای Dr.Bronx خوبه. اما آیکنها آماده کارو خراب کردند شما باید از آیکنهای روشن و تا حدی آیکنهایی که کمی از رنگ آبی استفاده شده بهره ببرید
    ListView تم کلاسیک داره که ضعف بزرگی بهتره حداقل تم ویندوز رو بگیره (شاید تم ویندوز شما کلاسیک بوده) به هرحال یک مساله که باید رعایت کنید اینه که فرم شما در هر حالتی ظاهر خودشو حفظ کنه
    من تصویر برنامه Hard Disk Tune-Up رو قرار دادم که شبیه فرم شماست ام گرافیکش خیلی حساب شده است.

من زمانی که نمایشگاه کامپیوتر مشهد برگزار میشه
    سری هم به غرفه های عرضه نرم افزارهای حسابداری می زنم
    و گرافیک و طراحی و با چه زبانی نوشتن رو نقد می کنم.

عمده برنامه های حسابداری از نظر طراحی و رنگ حول یک طیف می گرده
    بیشتر رنگ آبی رو انتخاب می کنند
    اشیا به خوبی و ظرافت بالایی کنار هم قرار گرفتن از یک استاندارد تعریف شده حالا از جانب خودشون یا استاندارد طراحی فرم جهانی استفاده می کنند
    البته نمونه اونارو در این سایتم دیدم
    ولی فرق اینه که اون برنامه توسط چند نفر طراحی شده و پشتیبانی خوبی داره و براش وقت گذاشتن و مسلما نتیجه هم معلومه

اینارو گفتم چون اگر شما برنامه رو نشناسی و برنامه نویس حرفه ای هم باشی نتونی طراحی فرم بکنی ارزش نداره باید یک طراح هم کنارتون باشه
    من دیپلم کامپیوترم رو آزاد گرفتم (رشته اولم برق بود) زمانی که می خواستیم امتحان عملی برنامه نویسی رو بدیم به ما یک برنامه ارتباط با بانک دادن
    جالبه هیچکی نتونست بنویسه
    ولی فرم هر کسی یکجور بود و بهترین فرم رو من طراحی کردم اشیا با یک فاصله مناسب از همدیگر قرار گرفته بودند و خودم خیلی حال کردم.
    یک چیز جالبتر همه افراد اون درسو قبول شدند. (دیگه چی کار کنیم, اینیم دیگه)

موفق باشید

محل زندگی

دکتر جون مسلما ایکن یک چیز حیاطی توی فرم هست که قبلا هم من و هم دوستان بهش اشاره کردیم مثلا این پست من که ....
    https://barnamenevis.org/showpo...2&postcount=51
    و جهت استفاده از آیکن های با پسوند PNG در برنامه میتونید از
    https://barnamenevis.org/showpo...1&postcount=42
    که جناب منیاتور گذاشتن استفاده کنید

راستی دوستان من توی گرافیک اون تیون آپ موندم کسی میتونه کمک کنه تا یه چیزی تو اون مایه ها بسازیم

کاربر دائمی آواتار aryasoft2872
    محل زندگی
    بیرجند

طرح ها جالبن ولی خانه ی vb6 ز پایبست ویران است...

png به خوبی پشتیبانی نمی شه،transparent هم که من تا حالا حد اقل ندیدم مگر با Bitblt که اونم...

کاربر دائمی آواتار miniator
    محل زندگی
    يه جاي سرسبز

سلام !
    تصاويري كه دوست خوبمون آقاي حامد گذاشتن خيلي شبيه به برنامه هاي توليد شده در Delphi هستند . اين تصاوير واقعا در وي بي توليد شده يا در زبانها يا برنامه هاي ديگر ؟ اگه تو ويبي هست يه نمونه فرم بزاريد تا ما هم استفاده كنيم .

کاربر دائمی آواتار kooroush
    محل زندگی
    آي پي مشهد .

این لوگین برنامه ام هست ! نظرتون چیه ؟

کاربر دائمی آواتار kooroush
    محل زندگی
    آي پي مشهد .

بعدش این میاد !
    دیگه آماتور حساب کنید !

Good Bye Visual Basic

کاربر دائمی آواتار y.saied
    محل زندگی
    تبریز

جناب m8spy منظورتون چیه؟

نقل قول نوشته شده توسط y.saied مشاهده تاپیک
    جناب m8spy منظورتون چیه؟
    هیچی منظور خاصی نداشتم . در پست های اول گفته بودید ScreenShot از Interface برنامه ها قرار بدیم . من هم گفتم یک عکس بفرستم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین حوالی

نقل قول نوشته شده توسط y.saied مشاهده تاپیک
    جناب m8spy منظورتون چیه؟
    نقل قول نوشته شده توسط .M8SPY. مشاهده تاپیک
    هیچی منظور خاصی نداشتم . در پست های اول گفته بودید ScreenShot از Interface برنامه ها قرار بدیم . من هم گفتم یک عکس بفرستم
    فكر كنم منظورشون در مورد جمله
    Good Bye Visual Basic
    بود

Wink نقل قول: نکاتی در رابطه با نوشتن برنامه های کاربر پسند

نقل قول نوشته شده توسط miniator مشاهده تاپیک
    سلام !
    تصاويري كه دوست خوبمون آقاي حامد گذاشتن خيلي شبيه به برنامه هاي توليد شده در Delphi هستند . اين تصاوير واقعا در وي بي توليد شده يا در زبانها يا برنامه هاي ديگر ؟ اگه تو ويبي هست يه نمونه فرم بزاريد تا ما هم استفاده كنيم .
    سلام

مگه وي بي چشه كه نتونه از اين فرمها توليد كنه
    خيالتون راحت با وي بي 6 هست
    اما در مورد فرمش نميشه اينجا گذاشت چون به قسمتهاي مختلف برنامه وابسته هستش

طراحي اين نرم افزارها توسط گرافيست مجرب و حرفه اي در فتوشاپ انجام ميشه و پياده سازيش در وي بي

Wink

نقل قول نوشته شده توسط aryasoft2872 مشاهده تاپیک
    طرح ها جالبن ولی خانه ی vb6 ز پایبست ویران است...

png به خوبی پشتیبانی نمی شه،transparent هم که من تا حالا حد اقل ندیدم مگر با Bitblt که اونم...
    سلام
    همچين ويران هم نيست ها

كامپوننت AlphaImage رو بگيريد هم Png رو پشتيباني مي كنه هم Transparent اونم عالي
    Codejock هم كه ديگه همه ميشناسن
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : سه شنبه 11 آذر 1393 در 14:28 عصر

کاربر دائمی آواتار butterfly8528
    محل زندگی
    CLR

كامپوننت AlphaImage رو بگيريد هم Png رو پشتيباني مي كنه هم Transparent اونم عالي
    Codejock هم كه ديگه همه ميشناسن
    سلام .

حامد جان مگه CodeJock از png پشتیبانی میکنه ؟

کاربر دائمی آواتار miniator
    محل زندگی
    يه جاي سرسبز
    سلام
    يك نمونه فرم كه توش از تصاوير png استفاده شده و انعكاس نور رو نشون ميده !

موفق باشيد

Wink نقل قول: نکاتی در رابطه با نوشتن برنامه های کاربر پسند

نقل قول نوشته شده توسط butterfly8528 مشاهده تاپیک
    سلام .

حامد جان مگه CodeJock از png پشتیبانی میکنه ؟
    سلام
    اگر نتونستيد png رو با IconWorkshop به صورت Icon در بياريد و استفاده كنيد !

کاربر دائمی آواتار aryasoft2872
    محل زندگی
    بیرجند

نقل قول نوشته شده توسط miniator مشاهده تاپیک
    سلام
    يك نمونه فرم كه توش از تصاوير png استفاده شده و انعكاس نور رو نشون ميده !

موفق باشيد
    سورس؟
    .

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. سوال: یک سوال در مورد نوشتن برنامه ای برای موبایل (سفارش اجناس )
    نوشته شده توسط sajjad_india در بخش برنامه نویسی موبایل
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 08 اسفند 1389, 11:55 صبح
  2. خبر: تغییرات در ساختار بخش VB
    نوشته شده توسط Mbt925 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 27 آبان 1388, 22:01 عصر
  3. سوال: کمک در مورد نوشتن برنامه IE_Recover !!!
    نوشته شده توسط butterfly8528 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 11 شهریور 1388, 00:45 صبح
  4. سوال: راهنمایی در مورد نوشتن برنامه ای
    نوشته شده توسط terminator68 در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 9
    آخرین پست: یک شنبه 17 آذر 1387, 19:44 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید