نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: تغییر DNS سایت .com بدون دسترسی به پنل کاربری شرکت

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اردبیل

تغییر DNS سایت .com بدون دسترسی به پنل کاربری شرکت

با سلام
    متاسفانه هیچ بخش خاصی نتونستم برای سوالم پیدا کنم، ناچاراً همین جا میپرسم.

من از طریق یک شرکت 3 سال پیش یک دامنه .com رو 5 ساله ثبت کرده بودم(مشتری اصرار داشت 5 ساله باشه).
    الان نیاز دارم که DNS اون رو عوض کنم ولی اون شرکت جمع کرده و رفته و من هیچ دسترسی به پنل مدیریتی که قبلاً بهم داده بود ندارم (شرکت کلاً تعطیل شده و ایمیلش هم باطل شده).

من چک کردم دامنه از طریق Realtime Register ثبت شده. من به Realtime Register ایمیل زدم و شرایط رو توضیح دادم ولی متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نکردم.

آیا راهی هست که به دامنه دسترسی پیدا کرد و DNS رو تغییر داد؟

پینوشت: در دامنه .ir میشه علاوه بر پنل کاربری که شرکت های واسط ارائه می دهند، از طریق سایت nic.ir هم به دامنه دسترسی داشت. آیا این امکان برای دامنه های دیگه وجود نداره؟
    اگه وجود نداشته باشه که خیلی مسخره است و به هیچ شرکتی نمیشه اعتماد کرد. چون تو ایران که شرکت ها قانون ندارند و هر لحظه می تونن جمع کنن.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    شهر من یک گل به نام حضرت معصومه(س) دارد

نقل قول: تغییر DNS سایت .com بدون دسترسی به پنل کاربری شرکت

برای من هم چنین اتفاقی افتاد.البته دامنه در حال منقضی شدن بود و شرکتی که ازش خریداری کرده بودم تعطیل شده بود.
    و نمیشد تمدیدش کرد.دامنه من net بود.
    به ایمیلی که موقع ایجاد حساب کاربری به همون شرکت قبلی داده بودم ، ایمیل هایی می رسید که دامین شما در حال باطل شدن هست.
    (ایمیلها از طرف سایت غیر ایرانی بود) یه لینک توی همون ایمیل ها بود. وارد سایت شدم و از طریق فراموشی رمز عبور رمز جدید به ایمیلم ارسال شد. رمز و ایمیل رو به یه شرکت جدید مورد اعتماد دادم. خودشون دامنه رو برام منتقل کردن به حساب کاربریم توی شرکت جدید.
    و به دامنه دسترسی پیدا کردم

نقل قول نوشته شده توسط طاها حک مشاهده تاپیک
    با سلام
    متاسفانه هیچ بخش خاصی نتونستم برای سوالم پیدا کنم، ناچاراً همین جا میپرسم.

من از طریق یک شرکت 3 سال پیش یک دامنه .com رو 5 ساله ثبت کرده بودم(مشتری اصرار داشت 5 ساله باشه).
    الان نیاز دارم که DNS اون رو عوض کنم ولی اون شرکت جمع کرده و رفته و من هیچ دسترسی به پنل مدیریتی که قبلاً بهم داده بود ندارم (شرکت کلاً تعطیل شده و ایمیلش هم باطل شده).

من چک کردم دامنه از طریق Realtime Register ثبت شده. من به Realtime Register ایمیل زدم و شرایط رو توضیح دادم ولی متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نکردم.

آیا راهی هست که به دامنه دسترسی پیدا کرد و DNS رو تغییر داد؟

پینوشت: در دامنه .ir میشه علاوه بر پنل کاربری که شرکت های واسط ارائه می دهند، از طریق سایت nic.ir هم به دامنه دسترسی داشت. آیا این امکان برای دامنه های دیگه وجود نداره؟
    اگه وجود نداشته باشه که خیلی مسخره است و به هیچ شرکتی نمیشه اعتماد کرد. چون تو ایران که شرکت ها قانون ندارند و هر لحظه می تونن جمع کنن.
    نمیشه، چون حداکثر مهلت تغییر نام تا 60 روز بعد از ثبت دامنس.
    چرا، می تونید به یک شرکت ثبت کننده دیگه Domain رو انتقال بدید. اون موقع می تونید به Domain هم دسترسی پیدا کنید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اردبیل

ممنون از پاسخ دوستان

نقل قول نوشته شده توسط .fatemeh مشاهده تاپیک
    برای من هم چنین اتفاقی افتاد.البته دامنه در حال منقضی شدن بود و شرکتی که ازش خریداری کرده بودم تعطیل شده بود.
    و نمیشد تمدیدش کرد.دامنه من net بود.
    به ایمیلی که موقع ایجاد حساب کاربری به همون شرکت قبلی داده بودم ، ایمیل هایی می رسید که دامین شما در حال باطل شدن هست.
    (ایمیلها از طرف سایت غیر ایرانی بود) یه لینک توی همون ایمیل ها بود. وارد سایت شدم و از طریق فراموشی رمز عبور رمز جدید به ایمیلم ارسال شد. رمز و ایمیل رو به یه شرکت جدید مورد اعتماد دادم. خودشون دامنه رو برام منتقل کردن به حساب کاربریم توی شرکت جدید.
    و به دامنه دسترسی پیدا کردم
    اون سایت ایرانی که در اصل از طریق اون ثبت شده Real time register هست، ولی من هیچ نام کاربری و رمز عبوری اونجا ندارم. این سایت یک سایت هلندی هست و وقتی توش عضو شدم، یک ایمیل اومد که فعال سازی عضویت با تماس تلفنی هست و در اولین روز کاری با شما تماس تلفنی خواهند گرفت و معلومه که همچنین تماسی با ایران نمیگیرن.
    اگه به اونجا دسترسی داشتم شاید می شد کاری کرد.

نقل قول نوشته شده توسط SEO Artist مشاهده تاپیک
    نمیشه، چون حداکثر مهلت تغییر نام تا 60 روز بعد از ثبت دامنس.
    چرا، می تونید به یک شرکت ثبت کننده دیگه Domain رو انتقال بدید. اون موقع می تونید به Domain هم دسترسی پیدا کنید.
    من با شرکت دیگه صحبت کردم، گفتن باید یک کد انتقال از طریق همون پنل کاربری به ما بدی تا ما اجازه انتقالش رو داشته باشیم.

تاپیک های مشابه

1. آموزش: مشاهده سایت قبل از تغییر DNS
    نوشته شده توسط moalla در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 10 تیر 1392, 09:44 صبح
  2. سوال: تغییر محتویات یک جدول بدون دسترسی به Source
    نوشته شده توسط maryammb66 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 18 تیر 1390, 19:59 عصر
  3. تغییر نکردن dns سایت
    نوشته شده توسط mmnoody2006 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 26 مهر 1389, 21:05 عصر
  4. سوال: ایجاد تغییر بر روی کوئری بدون دسترسی مستقیم
    نوشته شده توسط Ali_Fallah در بخش Access
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 28 آذر 1388, 09:42 صبح
  5. تغییر در سایت به وسیله یوزر
    نوشته شده توسط Hamid-Piri در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 17 دی 1383, 15:52 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •