نمایش نتایج 1 تا 23 از 23

نام تاپیک: انجین یونیتی

کاربر دائمی آواتار mnakhaeipoor
    محل زندگی
    جهنم

انجین یونیتی

سلام
    من میخوام یه مجموعه آموزشی یونیتی رو بخرم تا بعدش بتونم بازی اندرویدی طراحی کنم
    یه بسته آموزشی به قیمت 44 هزارتومن پیدا کردم : http://persiangfx.com/fa/other/produ...utorial-packs/
    به نظر شما ارزش خرید رو داره؟؟

کاربر دائمی آواتار gilas1368
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: انجین یونیتی

به سایت "سی جی کپچر" ی سر بزن
    تو 10 تا ویدیو آموزش داده بازی سازی رو

کاربر دائمی آواتار storm_saeed
    محل زندگی
    Tehran , Iran

اگه میتونی دانلود کنی تو سایت p30download تقریبا اکثر همین ها رو برا دانلود گذاشته

پ.ن البته همه این آموزش ها پولی هستن و تو اکثر سایت های دانلود و تورنت بصورت رایگان قرار دادن مثل همین پی سی دانلود .حمایت از اینجور محصولات جنبه ی خوبی نداره . آموزش های رایگان خیلی خوبی هست مثل خود سایت یونیتی + فروم قوی خود سایتش که کلی از سوالات رو میتونی اونجا پیدا کرد

کاربر دائمی آواتار mrtzxxx
    محل زندگی
    ایران من

من از میدون انقلاب 3 تا دیوی دی خریدم 13000 نومن برای شروع خوب بود.

کاربر دائمی آواتار orache
    محل زندگی
    رشت

دادا این یونیتی 3 رو داره یاد میده الان 4.6 کامله 5 هم داره میاد تازه گرونم هست 10 تا دی وی دی 44 تومن ؟ اینجا 23 تا دی وی دیو میده 38 تومن. تازه اموزش های جدیده.
    http://www.sun-shop.ir/آموزش-بازی-سا...سته-شما/

آخه یونیتی برای اندروید با ویندوز فرق داره این آموزشها غالبا برای ویندوز آموزش دادن .

محل زندگی
    جهنم

نقل قول نوشته شده توسط orache مشاهده تاپیک
    دادا این یونیتی 3 رو داره یاد میده الان 4.6 کامله 5 هم داره میاد تازه گرونم هست 10 تا دی وی دی 44 تومن ؟ اینجا 23 تا دی وی دیو میده 38 تومن. تازه اموزش های جدیده.
    http://www.sun-shop.ir/آموزش-بازی-سا...سته-شما/
    ممنون بابات راهنماییتون
    پس به نظر دوستان کامل ترین و مناسب ترین آموزش یونیتی اینه ؟
    حقیقتش من میخوام برا اندروید بازی بزنم
    قیمتش هم برام مهم نیست چون میخوام برا یاد گرفتن یونیتی یه چیز درست درمون داشته باشم
    بازم اگه بسته آموزشی بهتری سراغ دارید بگید ممنون میشم...

محل زندگی
    جهنم

کسی بسته آموزشی بهتری سراغ نداره؟؟

محل زندگی
    رشت

یعنی چی بهتر ؟ همینم تازه زیادیه 2 تا دیویدیشو نگاه کنی کار دستت میاد بقیشو خودت یاد میگیری دنبال چیز دیگه ای نگرد چون تمامی کمپانی هارو سان شاپ جمع اوری کرده
    .
    یونیتیه ویندوز هیچ فرقی با یونیتیه اندروید نداره هیچ !
    کنترل بازی از کیبورد به لمس تبدیل میشه اکسپورتم برا اندروید خودم بازی 2 بعدی با یونیتی ساختم برا اندروید قبلا برا کامپیوتر میساختم
    الان یونیتی 2 بعدی تو اون پکیج سان شاپ هست گرفتن یا نگرفتنش با خودتون

محل زندگی
    جهنم

برا منی که تازه اندروید یاد گرفتم و میخوام در کوتاه ترین زمان ممکن بازی دو بعدی طراحی کنم فکر میکنید یونیتی مناسب باشه؟؟
    اگه بخوام کامل یادش بگیرم چه قدری طول میکشه؟ (با روزی 10 ساعت آموزش)
    بعدش خواهم توانست هر بازی دو بعدی (با قابلیت مولتی پلیر و بازی انلاین) بزنم؟؟ ساخت چنین بازی چقدر طول خواهد کشید؟؟

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

من واقعا متوجه نمیشم از اینکه دوستان میگن که من تازه کارم !! مگه برنامه نویسی مکانیکیه !! اگر مطلبی رو بلدی میتونی برنامه خودت رو بسازی اگر بلد نیستی اول باید یاد بگیری بعد بسازی حالا ممکنه کسی 7 سال برنامه نویس اندروید باشه اما تا حالا یک موضعی رو کار نکرده باشه دلیل نمیشه که.

اما یونیتی سریع ترین روش و به قول دوستانpiece of cake نیست اما نتیجه که سرمایه گذاری روش بالاست . هر نوع بازی 3 بعدی و 2 بعدی رو می شه ساخت . هیچ مشکلی در صدا گذاری نداره. میشه از موشن کپچر استفاده کرد جز بهترین موتور های بازی سازی دنیاست. داخل ایران بسیار پرطرفداره و اکثرا سمتش میان. خروجی دیوایس برای اندورید و ios رو داره. خورجی کنسول داره!! خوب دیگه چی میخواین!!!

این اموزش ها رو دانلود کن به همراه خود unity 5 فایل های آموزششون.
    یک فیلم 2 ساعته هست مخصوص بازی سازی برای دیوایس اون رو باید دانلود کنی. اسمش الان یادم نیست.
    اما قبلش باید با یونیتی آشنا باشی!! پس :
    Lynda Unity 3D 4.3 Essential Training
    Lynda Advanced Unity 3D Game Programming Full
    اگر سی شارپ بدی که هیچی اگر نه باید سی شارپ هم بلد باشی.
    اینا زیر نویس اینگلیسیی هم دارند بگردید پیدا کنید و دانلود کنید.
    بعد از یاد گرفتن اینا به طور کلی با ساختار بازی سازی آشنا میشی.

فقط یادت باشه که حتما اخرین نسخه یونیتی رو دانلود کن چون قابلیت های خیلی زیاد و خوبی بهش اضافه شده.

نکته اخر هم حتما به یک گرافیکست و انیماتور نیاز دارید پس بهتره اگر برادری یا رفیقی کسی رو دارید حتما در طول این که دارید یونیتی رو یاد میگیرید اون (ها) رو هم بفرستی که انیماتوری یا گرافیک رایانه ای یاد بگیره.
    آخرین ویرایش به وسیله c0mmander : دوشنبه 06 بهمن 1393 در 10:21 صبح

محل زندگی
    رشت

بازیه ساده تا پیچیده و انلاین 2 بعدی بدون برنامه نویسی با انجین construct 2 میشه درست کرد در موردش تحقیق کن si2.ir

محل زندگی
    جهنم

نقل قول نوشته شده توسط c0mmander مشاهده تاپیک
    من واقعا متوجه نمیشم از اینکه دوستان میگن که من تازه کارم !! مگه برنامه نویسی مکانیکیه !! اگر مطلبی رو بلدی میتونی برنامه خودت رو بسازی اگر بلد نیستی اول باید یاد بگیری بعد بسازی حالا ممکنه کسی 7 سال برنامه نویس اندروید باشه اما تا حالا یک موضعی رو کار نکرده باشه دلیل نمیشه که.

اما یونیتی سریع ترین روش و به قول دوستانpiece of cake نیست اما نتیجه که سرمایه گذاری روش بالاست . هر نوع بازی 3 بعدی و 2 بعدی رو می شه ساخت . هیچ مشکلی در صدا گذاری نداره. میشه از موشن کپچر استفاده کرد جز بهترین موتور های بازی سازی دنیاست. داخل ایران بسیار پرطرفداره و اکثرا سمتش میان. خروجی دیوایس برای اندورید و ios رو داره. خورجی کنسول داره!! خوب دیگه چی میخواین!!!

این اموزش ها رو دانلود کن به همراه خود unity 5 فایل های آموزششون.
    یک فیلم 2 ساعته هست مخصوص بازی سازی برای دیوایس اون رو باید دانلود کنی. اسمش الان یادم نیست.
    اما قبلش باید با یونیتی آشنا باشی!! پس :
    Lynda Unity 3D 4.3 Essential Training
    Lynda Advanced Unity 3D Game Programming Full
    اگر سی شارپ بدی که هیچی اگر نه باید سی شارپ هم بلد باشی.
    اینا زیر نویس اینگلیسیی هم دارند بگردید پیدا کنید و دانلود کنید.
    بعد از یاد گرفتن اینا به طور کلی با ساختار بازی سازی آشنا میشی.

فقط یادت باشه که حتما اخرین نسخه یونیتی رو دانلود کن چون قابلیت های خیلی زیاد و خوبی بهش اضافه شده.

نکته اخر هم حتما به یک گرافیکست و انیماتور نیاز دارید پس بهتره اگر برادری یا رفیقی کسی رو دارید حتما در طول این که دارید یونیتی رو یاد میگیرید اون (ها) رو هم بفرستی که انیماتوری یا گرافیک رایانه ای یاد بگیره.
    سلام خیلی متشکرم لطف کردید جوابمو کامل دادید
    فقط اگه لینک آموزش هایی که ذکر کردید رو بگید خیلی ممنون میشم
    نکته ی دیگه ای که هست اینه که طبق پست قبلیم تو تاپیک برام خیلی مهمه که بدونم بعد از اینکه با یونیتی آشنا شدم ساخت یک بازی اندرویدی پیچیده دو بعدی با قابلیت مولتی پلیر (بلوتوث/وای فای) و انلاین تقریبا چه مدت زمان خواهد برد؟؟ (با روزی 8 الی 10 ساعت کار) آخه من به شدت وقتم محدوده

محل زندگی
    رشت

شما طوطی وار یه چیزی یاد میگیرین میرین جلو بگذریم اصلا نمیتونین یاد بگیرین
    اگر وقتتون محدود بود و بازی سازی ذره ای براتون ارزش داشت 2 هفته پیش اموزش هاشو گرفته بودین نه دنبال دانلود باشین
    موفق باشین

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

نقل قول نوشته شده توسط mnakhaeipoor مشاهده تاپیک
    سلام خیلی متشکرم لطف کردید جوابمو کامل دادید
    فقط اگه لینک آموزش هایی که ذکر کردید رو بگید خیلی ممنون میشم
    نکته ی دیگه ای که هست اینه که طبق پست قبلیم تو تاپیک برام خیلی مهمه که بدونم بعد از اینکه با یونیتی آشنا شدم ساخت یک بازی اندرویدی پیچیده دو بعدی با قابلیت مولتی پلیر (بلوتوث/وای فای) و انلاین تقریبا چه مدت زمان خواهد برد؟؟ (با روزی 8 الی 10 ساعت کار) آخه من به شدت وقتم محدوده
    گذاشتن لینک به این صورت در انجمن ممنوع است و خودتون باید لینک ها رو پیدا میکردید! اما به هر حال من چندتایی که دم دست دارم رو میگذارم .
    فیلم های زیر تمام زبان اصلی هستند و تنها زیر نویس انگلسی برایشان در نت وجود دارد.
    لینک دانلود:
    Creating Mobile Games with Unity این رو حتما اول دانلود کنید! بقیه برای ساختن بازی های حرفه لازمه اما اول این رو دانلود کنید تا آشنا بشید که اصلا ساخت بازی برای موبایل چی هست. البته از این دست آموزش ها خیلی زیادن اما وقتی با یونیتی کار کردن رو یاد بگیرید خیلی راحت میتونید خروجی های برای دستگاه های مختلف هم داشته باشید.

این کتاب هم خیلی خوبه : http://www.cgaria.com/%D8%A2%D9%85%D...8%D8%A7-unity/
    LYNDA C#‎ Essential Training یا هر چیزی دیگه که بتونید C#‎ رو یاد بگیرید از کتاب آموزش های فارسی خلاصه هر چیزی خودتون راحتید من فیلم زیان اصلی لیندا رو گذاشتم تا همه چیز ست باشه :) !
    Download LYNDA Unity 4.3 Essential
    Lynda Advanced Unity 3D Game Programming

زمان زیادی میبره تا بشه یک بازی در حد استاندارد های جهانی درست کرد. من خودم هنوز بازی ای رو انتشار ندادم و تجربه ای از شرایط واقعی فروش در آمد و غیره رو ندارم ولی اگر خدا بخواد دارم روی یک بازی استراتژیک کار میکنم. حتی برای اندروید یا ios کار خیلی ساده یا بقول ما ایرانی ها راحت (ماست) نیست. اما فقط همین رو میگم که انگری بردز رو با unity ساختن ! اسسین کرید هم با یونی ساختن!
    مشکل اصلی گرافیک برنامه هست که معمولا افراد حرفه داخل این کار قیمت های بسیار بالایی رو برای کار دارند و نمیشه ازشون استفاده کرد(صد البته و هزار البته که حقشونه زحمت کشیدن و نوش جونشون).
    بعدا سناریو بازی .. صدا گذاری .. هوش مصنوعی بازی .. مهندسی مراحل بازی .. شبکه سازی .. موارد خیلی زیاد هست..

اما گر منظورتون اینه که در یک شبکه لوکال شما یک سوکت درست کنید و با بلوتوث یک بازی رو انجام بدید من تجربش نکردم. اما تجربه کار با شبکه های لوکال من این رو میگه که معمولا این جور بازی ها یا برنامه ها نیازی به موتور بازی سازی ندارد و میشه خود جاوا اون ها رو ساخت!

اما اگر منظورت یک شبکه network on internet هست بله با یونیتی آموزش های هست که این مورد رو گفتن .

محل زندگی
    جهنم

شما طوطی وار یه چیزی یاد میگیرین میرین جلو بگذریم اصلا نمیتونین یاد بگیرین
    اگر وقتتون محدود بود و بازی سازی ذره ای براتون ارزش داشت 2 هفته پیش اموزش هاشو گرفته بودین نه دنبال دانلود باشین
    موفق باشین
    سلام
    من تمام زندگیمو گذاشتم کنار صبح تا شب نشستم تو خونه شروع کردم به یادگیری تا بتونم بازی که تو ذهنم هست رو تا خرداد ماه طراحی کنم (تا قبل از اینکه اندروید رو شرع کنم یه دو سالی طراحی وب کار میکردم با php) اونوقت شما به من میگی بازی سازی برام ذره ای ارزش نداره؟؟؟
    من از دو هفته قبل تا الان درگیر خوندن کتاب 1400 صفحه ای دیتل دیتل جاوا بودم بخاطر همین هست که از دو هفته پیش چیزی دانلود نکردم
    ان شا الله تا هفته اینده که دیتل رو تموم کنم آموزش های کتاب Effective Java , خود اندروید و بعد از اون هم یونیتی و بعدشم اگه خدا بخواد ساخت بازی رو شروع میکنم (برنامه ام هم همینه)
    حالا با توجه به حرفایی که زدم فقط یه کلام میخواستم از شما که تجربه این کارا هارو دارید بپرسم آیا خواهم تونست تا خرداد ماه (1394/3/20) به چنین چیزی برسم؟؟
    البته در جریان باشید تمام ارزش بازی که مدنظر من هست به مولتی پلی پلیر بودنش هست فرض کنید دو یا سه (حداکثر 8) کاراکتر باید بتونن چه با وای فای چه با بلوتوث و چه با وصل شدن به اینترنت به صورت چند نفره همزمان بازی کنن! میدونم سخت خواهد بود اما فقط میخواستم بدونم برا این کار یادگیری چه مواردی لازم هست و مهمتر از همه اینکه چقدر زمان خواهد برد؟؟
    متشکر...

محل زندگی
    رشت

امکان نداره !
    بازی انلاین مثل چی ؟ 2 بعدی ؟ 3 بعدی ؟ چجروی ؟
    دوست من شما باید یاد بگیرین کل انجینو بعد باید با روش های بهینه سازی درستش کنین که سخت ترین کاره بعد باید اصول طراحیه مپ رو یاد بگیرین تازه این وسط گیم دیزاین هم میخاین همه کارارو خودتون میخاین انجام بدین ؟ طراح 2 بعدی ؟ برنامه نویس ؟ طراح مپ ؟ افکت دیزاین ؟ vfx artist ؟ انیماتور ؟ 2d art ؟ اگر اره تا خرداد 94 که هیچ تا خرداد 97 هم نخواهی تونست این کار رو انجام بدین . خیلی ساده گرفتین کارو !!!
    یاد گرفتن اینا که 1 نفره اول بگم ممکن نیست چون باید حرفه ای بود نه در حد چش چش 2 ابرو تازه گیریم پس از 3 - 4 سال یاد گرفتی دست تنها تازه 1 سال میمونه بازی درست کنی من یک بازی خیلی خیلی ساده تازه افلاین ساختم 4 ماه طول کشید تازه 2 بعدی اونم فقط برای اندروید
    شاید تا 2 سال دیگه تازه 4 نفره خواستیم یه بازی انلاین جهانی درست کنیم در هر صورت اینطوری پیش نرین که فقط وقت تلف کردین هرچی هم که تو ذهنتون دارین بندازین دور منم 5 سال پیش زمانی که بازی سازی رو شروع کردم فکر کردم میتونم بازی بسازم برای کامپیوتر که بذارم استیم
    راهنمایی خواستی در خدمتم amir1375_6@yahoo.com
    موفق باشی

محل زندگی
    جهنم

امکان نداره !
    بازی انلاین مثل چی ؟ 2 بعدی ؟ 3 بعدی ؟ چجروی ؟
    دوست من شما باید یاد بگیرین کل انجینو بعد باید با روش های بهینه سازی درستش کنین که سخت ترین کاره بعد باید اصول طراحیه مپ رو یاد بگیرین تازه این وسط گیم دیزاین هم میخاین همه کارارو خودتون میخاین انجام بدین ؟ طراح 2 بعدی ؟ برنامه نویس ؟ طراح مپ ؟ افکت دیزاین ؟ vfx artist ؟ انیماتور ؟ 2d art ؟ اگر اره تا خرداد 94 که هیچ تا خرداد 97 هم نخواهی تونست این کار رو انجام بدین . خیلی ساده گرفتین کارو !!!
    یاد گرفتن اینا که 1 نفره اول بگم ممکن نیست چون باید حرفه ای بود نه در حد چش چش 2 ابرو تازه گیریم پس از 3 - 4 سال یاد گرفتی دست تنها تازه 1 سال میمونه بازی درست کنی من یک بازی خیلی خیلی ساده تازه افلاین ساختم 4 ماه طول کشید تازه 2 بعدی اونم فقط برای اندروید
    شاید تا 2 سال دیگه تازه 4 نفره خواستیم یه بازی انلاین جهانی درست کنیم در هر صورت اینطوری پیش نرین که فقط وقت تلف کردین هرچی هم که تو ذهنتون دارین بندازین دور منم 5 سال پیش زمانی که بازی سازی رو شروع کردم فکر کردم میتونم بازی بسازم برای کامپیوتر که بذارم استیم
    راهنمایی خواستی در خدمتم amir1375_6@yahoo.com
    موفق باشی
    اما بازی که من میخوام طراحی کنم در حد Unroll me یا flow free و اینجور چیزاست نه بیشتر!
    بذارید یکم درموردش توضیح بدم:
    شما فرض کن دو طرف صفحه دو تا دروازه هست که در عرض صفحه بالا پایین میره و یه توپ هم تو صفحه هست کاربر باید با swap کردن صفحه به چپ راست بالا یا پایین توپ که همواره با سرعت ثابت در حال حرکت هست رو جابه جا کنه تا نهایتا به یکی از دروازه ها وارد بشه از طرفی هم باید مواظب باشه توپ ب کناره های صفحه نخوره فقط و فقط همین!!!
    منظورم هم از مولتی پلیر هم اینه که مثلا 3 نفر بلوتوثشون رو روشن میکنن اونموقع باید 3 تا توپ تو صفحه باشه که داره با 3 تا گوشی کنترل میشه (مثل pes دیگه!) علاوه بر بلوتوث بازی باید یه سرور هم داشته باشه که دقیقا همین مولتی پلیر رو بشه باهاش انلاین انجام داد مثلا فرض کن من از شیراز (شیرازی بودن من فقط و فقط یک فرض هست هیچ جا رشت نمیشه) به سرور وصل میشم بابام هم از تهران وصل میشه اونموقع باید دو توپ تو صفحه باشه که داره توسط من و بابام به سمت دروازه ها هدایت میشه...
    بعدشم من خیلی ها رو میشناسم که طرف کوفت بارش نبوده رفته شروع کرده به کار بعد 6 ماه بازی عرضه کرده 1000 تا فروش داشته اونموقع شما میگی فقط 4 سال باید بشینم یاد بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
    جک میگی داش مگه میخوام.... لا اله الا الله!
    نه مطمئن باش اینجوریا هم دیگه نیست
    حالا با این اوضاع اوصاف فکر میکنید چقدر زمان ببره کار؟؟ (خواهشا زمانش رو منطقی تعیین کنید در غیر اینصورت تعیین نکنید فکر میکنم بهتر باشه!)

محل زندگی
    رشت

خوشم میاد از این خصلت ایرانیا که سر خود حرف میزدن منی که مثل دیوونه ها 3 - 4 سال دارم اینور اونور میگردم ندیدم چنین چیزی و شما میگین کوفت بارش نبوده و هزار تا خریدن خیلی خوشم میاد بدونم اون یه نفر کیه !!
    .
    بازی شما رو دقیقا متوجه نشدم چیه ولی اینطور که به نظر میاد خیلی ساده هست و فقط سر گرافیک میشه مانور داد
    این بازی رو به نظر من با کانستراکت درست کنین که دیگه نیازی به یاد گیری و برنامه نویسی انچنانی نباشه الان مولتی پلیر و swap کلا با 2 تا اکشن تو کانستراکت درست میشه در حالی که برای یونیتی باید یاد بگیری قشنگ من خودم بحث بلوتوث و مولتی رو 1 ماه طول کشید با یونیتی یاد بگیرم تازه 24 ساعته هم داشتم تست میکردم
    .
    اگر گرافیک براتون مهم نباشه و بخاین با کانستراکت کار کنین از همین الان تا یکی 2 ماه دیگه بازیتون کامله !
    بازی های انلاین این چنینی ساده یعنی تحت بلوتوٍث رو یه مدت انجام میدادم پروژه های زیر 1 میلیونو الان وقت ندارم اگر داشتم این بازی رو رایگان میساختم و با سورسش تحویلتون میدادم !

محل زندگی
    جهنم

خوشم میاد از این خصلت ایرانیا که سر خود حرف میزدن منی که مثل دیوونه ها 3 - 4 سال دارم اینور اونور میگردم ندیدم چنین چیزی و شما میگین کوفت بارش نبوده و هزار تا خریدن خیلی خوشم میاد بدونم اون یه نفر کیه !!
    .
    بازی شما رو دقیقا متوجه نشدم چیه ولی اینطور که به نظر میاد خیلی ساده هست و فقط سر گرافیک میشه مانور داد
    این بازی رو به نظر من با کانستراکت درست کنین که دیگه نیازی به یاد گیری و برنامه نویسی انچنانی نباشه الان مولتی پلیر و swap کلا با 2 تا اکشن تو کانستراکت درست میشه در حالی که برای یونیتی باید یاد بگیری قشنگ من خودم بحث بلوتوث و مولتی رو 1 ماه طول کشید با یونیتی یاد بگیرم تازه 24 ساعته هم داشتم تست میکردم
    .
    اگر گرافیک براتون مهم نباشه و بخاین با کانستراکت کار کنین از همین الان تا یکی 2 ماه دیگه بازیتون کامله !
    بازی های انلاین این چنینی ساده یعنی تحت بلوتوٍث رو یه مدت انجام میدادم پروژه های زیر 1 میلیونو الان وقت ندارم اگر داشتم این بازی رو رایگان میساختم و با سورسش تحویلتون میدادم !
    ممنون
    راستی میشه از فرمان های صوتی هم استفاده کرد ؟ مثلا وقتی گفته میشه T توپ بره بالا B بیاد پایین R بره راست و نهایتا L به چپ!
    این قضیه swap و فرمان های صوتی و اینجور چیزا با انجین ساخته میشه یا باید خودمون براش کد بزنیم؟؟

محل زندگی
    رشت

swap که منظورم همون سنسور اسلرومتر هست اره نیازه به کد نداره تو کانستراکت با چند تا اکشن حل میشه صوتی هم داره ولی من تاحالا باهاش کار نکردم چه کاریه اخه

محل زندگی
    جهنم

swap که منظورم همون سنسور اسلرومتر هست اره نیازه به کد نداره تو کانستراکت با چند تا اکشن حل میشه صوتی هم داره ولی من تاحالا باهاش کار نکردم چه کاریه اخه
    خیلی ممنون حسابی مفیوض شدم
    فقط چهار تا سوال دیگه ذهنمو درگیر کرده :
    1-این کاریی که گفتید رو با یونیتی هم میشه انجام داد؟؟ آخه من تصمیم گرفتم با یونیتی کار کنم(جاوا اسکریپت هم بلدم)
    2-به نظرتون آموزش های سی جی کپچر (http://cgcapture.com/?cat=18&paged=1) رو کامل یاد بگیرم تا چند درصد یونیتی رو مسلط شدم؟برا این بازی که گفتم کافی خواهد بود؟؟
    3-اون جایی گه گفتید ساخت باری آموزشش دور و بر 4 سال طول میکشه و ساختش حدودا یک سال میخواستم ببینم منظورتون چه بازیی بود؟ میشه یه بازی معرفی کنید که ساختش اونقد که گفتید(یک سال) وقت ببره؟؟
    4- از یکی شنیدم که میگفت برا اجرای یونیتی حداقل 6 گیگ رم لازمه!! آیا چنین چیزی صحت داره؟؟
    یه دنیا ممنون

محل زندگی
    رشت

باشه برین سمت یونیتی ولی رو اون 1 ماه من حساب باز نکنیدا بیشتر طول خواهد کشید جاوا اسکریپتی هم که شما بلدی هیچ به درد یونیتی نمیخوره
    اگر 1 نفره بخای بازی بسازی هر بازی ای میتونه 1 سال طول بکشه بازی ای که از کیفیت خوبی برخوردار باشه نمیتونم نام ببرم چون 1 نفره تاحالا ندیدم بازی بسازن همه تیمی هستن و معمولا 6 ماه تا 1 سال طول میکشه
    .
    یونیتی با 1 گیگ رم هم بالا میاد 2 گیگ از سرش هم زیادیه چیکار مگه میخاد بکنه یه انجین !
    موفق باشین

تاپیک های مشابه

1. به یک کد نویس برای انجین یونیتی نیازمندیم ...
    نوشته شده توسط Mr.Ahin در بخش طراحی و ساخت بازی‌های کامپیوتری
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 06 آذر 1393, 11:15 صبح
  2. سوال: ساختن مرورگر وب (WebBrowser) توسط یک انجین آماده
    نوشته شده توسط babak2000 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 26 مهر 1388, 09:52 صبح
  3. کامپایلر مورد استفاده در انجین بازی ها
    نوشته شده توسط mazdadoost در بخش طراحی و ساخت بازی‌های کامپیوتری
    پاسخ: 6
    آخرین پست: یک شنبه 11 اسفند 1387, 21:17 عصر
  4. یونیتی برای عدم Freezeشدن برنامه؟
    نوشته شده توسط AlirezaBahredar در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 13 شهریور 1387, 09:19 صبح
  5. یه انجین اسکیو ال نصب کردم Uninstall نمیشه !
    نوشته شده توسط piter1355 در بخش SQL Server
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 26 فروردین 1385, 11:59 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •