نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: با وجود این خطای بالا آمدن فرم، آیا امیدی هست برای بازگشت پروژه؟

با وجود این خطای بالا آمدن فرم، آیا امیدی هست برای بازگشت پروژه؟

سلام دوستان
    من بعد از عوض کردن ویندوز هنگام باز کردن (فرم4) در حالت دیزاین که فرم اصلی برنامم هم هست با خطا ی زیر مواجه شدم و سایر فرمها باز میشن بجز این
    فرم4

Untitled00.jpg

در فسمت کد دیزاین یه قسمتی از کد ها این شکلی شده
    ��Uf����K�/�Yf?�%3 �^�v�G���I�L��Ӛ ���E7��i6�v��^����}� w{��ww�oya����22[��y�8�*K�ah�y�H�-
    ئخطs�i'�T$x���2��ʹ��� �<`��͔z���6�g�s��h�j7 S

وبا خطای Character is not valid مشخص شده

آیا امیدی هست برای بازگشت پروژه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تو دل یه کویر بزرررگ، کنار یه بره کوچیییک

نقل قول: با وجود این خطای بالا آمدن فرم، آیا امیدی هست برای بازگشت پروژه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    خطایی در مورد نوع فونتها و این چیزهاست
    فونت هایی که قبلا روی سیستم داشتین(ویندوز قبلی) رو روی این سیستم هم بریزین و ریستارت کنین ببینین فرقی نمیکنه

نقل قول: با وجود این خطای بالا آمدن فرم، آیا امیدی هست برای بازگشت پروژه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من کلا تو پروژه از فونت تاهما استفاده کردم فقط روی همین فرم برای گزارشگیری از فونت های تیتر و زر استفاده کردم ولی کاریو هم که گفنی انجام دادم ولی نشد متاسفانه

دوستان اگه کمک کنید ممنونم میشم

سلام
    منم فکر میکنم بخاطر فونت ها باشه
    ببین این مطلب بدردت میخوره
    https://barnamenevis.org/showthread.p...B3%D8%AA%D9%85

کاربر دائمی آواتار hadi vafaii
    محل زندگی
    کرج

ببین این سایت به دردت میخوره؟
    کلیک

این راه حل شاید کار کنه شاید هم نه ، ولی به هر حال وارد این بخش از کنترل پنل بشین:

Control panel > Region > Adminitrative > Language for non unicode program > Change System Locale

اگه روی Persian تنظیم شده تغییرش بدید به English و کامپیوتر رو رستارت کنید.

حالا پروژتون رو دوباره اجرا کنید و اگه داخل پروژه از کاراکتر های خاص استفاده کردید (مثل علامت های کپی رایت (C) و یا ♥ و ...) اون ها رو بردارید و به حروف استاندارد جایگزین کنید. پروژه رو ذخیره کنید و دوباره System Locale رو روی Persian تنظیم کنید

ممنون امتخان میکنم و جواب شو می میتویسم. ممنون

متاسفانه این راه حل هم جواب نداد

کاربر تازه وارد آواتار reza9025
    محل زندگی
    اذربایجان غربی - شهرستان مهاباد

سلام دوست من. همون طور که از پیغام گفته شده ، خطا مربوط به نحوه ی ذخیره سازی هست. (UTF-8 و ...) . حالا نمی دونم Encoding رو دستی تغییر دادی یا توسط ویروس یا چیز دیگری تغییر داده شده. که به Unicode تبدیل شده. حالا هنگام load پروژه وقتی میاد و به Utf-8 تبدیل میکنه کاراکترهایی Replase میشند. یا به عبارتی فایل خراب میشه. اون فایلی که گفته(توی مسیر نشون داده) با NotePad باز کن و Save As کن. حالا بدون تغییر نام در همان قسمت Save کن و Encoding رو به UTF-8 تبدیل کن. ببین جواب می گیری؟ نتیجه رو اعلام کنید. تا حالا بهش برنخوردم حالا یه تجربه ای هم بشه برای ما

نقل قول: با وجود این خطای بالا آمدن فرم، آیا امیدی هست برای بازگشت پروژه؟

سلام ممنون.انجام دادم متاسفانه تاثیری نداشت

محل زندگی

خب داداش من شما یه کاری بکن. ایا اگه با NotePad هم باز می کنی بازم هم اون تعداد کاراکتر خراب می شوند یا اصلا کد ها نمایش داده نمی شوند؟

اگه فقط کد ها مشکل دارند و در نوت پد می تونی بازکنی، میتونید کد ها رو از NotePad کپی کنید و در VisualStudio در فایل مربوط به فرم چهار که با پسوند .vb ذخیره شده، اونجا Paste کن. اگر هم باز مشکل حل نشد پ.خ کن تا برسی کنیم...
    آخرین ویرایش به وسیله reza9025 : دوشنبه 06 بهمن 1393 در 11:31 صبح دلیل: اشتباه املایی

کاربر دائمی آواتار systam
    محل زندگی
    مشهد (امام رضا (ع))

سلام
    دادا یک فرمتو بزار ببینیم میشه کاری بکنیم

نقل قول نوشته شده توسط reza9025 مشاهده تاپیک
    خب داداش من شما یه کاری بکن. ایا اگه با NotePad هم باز می کنی بازم هم اون تعداد کاراکتر خراب می شوند یا اصلا کد ها نمایش داده نمی شوند؟

اگه فقط کد ها مشکل دارند و در نوت پد می تونی بازکنی، میتونید کد ها رو از NotePad کپی کنید و در VisualStudio در فایل مربوط به فرم چهار که با پسوند .vb ذخیره شده، اونجا Paste کن. اگر هم باز مشکل حل نشد پ.خ کن تا برسی کنیم...
    سلام ممنون .آره همون کدها داخل نود پت هستشون. ترمیم کردم جایگزین هم کردم.درست نمیشه

محل زندگی

داداش من صد در صد از encoding هست. اگه ممكنه فرم رو بزار تا برات درست كنم. اگه مهمه پ.خ كن. اگه بازم خيلي مهمه كه هيچي

نقل قول نوشته شده توسط reza9025 مشاهده تاپیک
    داداش من صد در صد از encoding هست. اگه ممكنه فرم رو بزار تا برات درست كنم. اگه مهمه پ.خ كن. اگه بازم خيلي مهمه كه هيچي
    سپاس از شما و همه دوستان.آقای آشتیانی مشکلو حل کردن

تاپیک های مشابه

1. سوال: آیا Encode کردن Source با وجود این همه Decoder ارزش دارد؟
    نوشته شده توسط ali_vavan2009 در بخش PHP
    پاسخ: 6
    آخرین پست: شنبه 22 آذر 1393, 22:16 عصر
  2. سوال: آیا کامپایلری هست برای کد نویسی که کمی هوشمند تر باشه و کد نوشتن راحت تر بکنه
    نوشته شده توسط soltan 62 در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 13 آذر 1388, 17:53 عصر
  3. مشکل بالا آمدن سایتها
    نوشته شده توسط mostafa612003 در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 22 اردیبهشت 1383, 08:26 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید