با سلام خدمت دوستان یک سوال فوق العاده راحت که چند روزه داره روی اعصابم راه می ره! قصد نوشتن برنامه اندرویدی با فلش دارم. فایل فلش اصلی چند فایل فلش دیگر رو فراخوانی می کنه که برای این امر دو تابع زیر رو گذشتم. همه چیز در کامپیوتر خوبه، ولی بعد از خروجی apk گرفتن دیگه اسکریپ های فایل هایی که داخل فایل اصلی فراخوانی شدن اجرا نمی شن. نمی دونم چرا. این اولین پروژه من با فلش و ادروب اره؛ ولی قبلا با اکلیپس زیاد برنامه نوشتم. حالا موندم یراد کار کجاست. آیا کد من ناقصه و برای اجرا در گوشی اندرویدی نیاز به کد دیگه ای هم هست؟ یا باید مجوز خاص دیگه ای هم غیر از مجوزهای پیش فرض هم فعال کنم؟ شاید هم نیاز به پلاگین خاصی دارم و یا شاید اصلا با فلش نمی شه برنامه اندرویدی نوشت و بایستی سراغ دیگه برنامه ها برم. موضوع ساده و بدیهی اه و این مسئله حل شده است ولی من ازش اطلاع ندارم و نیازمند کمک شما دوستان هستم. Hi my friends. I have designed main swf to load external swf for android by Adobe Flash and Adobe Air. All thing is OK in PC and Adobe Air simulator, in android phone: external swf is loaded But it‘s action script isn’t run! (External script isn’t run) (Tested at Android 4.3) var mw:Number = stage.stageWidth; var mh:Number = stage.stageHeight; var loader:Loader=new Loader(); var swfExternal:MovieClip; function gotoswf(url:String):void { loader.unload(); var contextswf:LoaderContext = new LoaderContext(false, ApplicationDomain.currentDomain, null); contextswf.checkPolicyFile = false; contextswf.allowCodeImport = true; loader.load(new URLRequest(url),contextswf); loader.contentLoaderInfo.addEventListener(Event.CO MPLETE, runswf); } function runswf(event:Event):void { var info:LoaderInfo = LoaderInfo(loader.contentLoaderInfo); holder_ob.addChild(loader); }