نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: جلوگیری از هک شدن در y! messenger

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran

جلوگیری از هک شدن در y! messenger

یه کسی از طریق y! messenger تونسته ip من رو در بیاره . چطوری میتونه من را هک کنه ؟

سلام.فکر کنم حالا که ای پی شما رو داره اگه یک مقدار هکری بلد باشه با برنامه هایی مثل پورت اسکنر پروتهای باز شمارو بدست میاره و میتونه از اون پورتها به کامپیوتر شما نفوذ کنه.
    :evil2:

حمید جونم فرض کن پورت باز رو هم پیدا کردی و هیچگونه دیوار آتشی هم نبود چطوری می تونی نفوذ کنی چطوری یه تروجان نصب می کنی؟

یه کسی از طریق y! messenger تونسته ip یک کسی رو در بیاره . چطوری میتونه من را هک کنه
    ّIP کس دیگر رو پیدا کرده شما رو هک می کنه ؟ :!:

افشین جون راست میگه وقتی ای پی یکی دیگه رو پیدا کرده چه جوری میتونه شماروهک کنه؟ :mrgreen:

تا جایی که می دونم تنها در صورتی می تونه شما رو هک کنه که آی پی شما valid باشه
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran
    منظورم همون IP منه

از طریق سوراخهای امنیتی که در ویندوز موجوده .

اگر دوست داری یبار بیا با هم چت کنیم تا یه حال اساسی بهت بدم :mrgreen:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran
    اگر دوست داری یبار بیا با هم چت کنیم تا یه حال اساسی بهت بدم
    ممنون میشم من آرزوم اینه که یه بار هک بشم . چون هکر های مدعی خیلی خیلی زیادن .

دوست عزیز ،

جواب برادر گلادیاتور صحیح بود و جواب تو هم البته صحیح تر :wink: اگر بالفرض تو یک فروند IP معتبر داری و حالا به اینترنت متصلی ، از طریق نرم افزارهائی که روی سیستمت به شبکه متصل هستند و با استفاده از نقاط ضعف امنیتی اونها ، یا از طریق نقاط ضعف امنیتی built-in (!) ویندوز ، "ممکنه" امنیت ت تهدید بشه . خبر خوب اینه که حتی با اطلاع از نقاط ضعف امنیتی و با وجود Exploit ، افرادی که بتونن برات مشکل ایجاد کنند بسیار کم هستند و خبر بد اینه که "اگر" مشکلی برات ایجاد بشه ، اون واقعا" مشکل بزرگی خواهد بود :wink:

نتیجه گیری اخلاقی : از طریق فایروالهائی مانند Outpost Firewall یا نسخه حرفه ای زون آلارم ، دسترسی برنامه های کاربردی متصل به شبکه تون رو تا حد ممکن محدود کنید یا اجازه دریافت اطلاعات از منابع خیر لازم رو لغو کنید . ( این امکان در این فایروالهای شخصی موجوده )

نتیجه گیری فرهنگی : سعی کنید با افرادی که به صحت و سلامت عقلی اونها اعتماد ندارید از طریق ابزارهائی مثل مسنجر ارتباط نداشته باشید .

نتیجه گیری علمی : سعی کنید همیشه ویندوز و بقیه نرم افزارهای متصل به شبکه رو "به روز" نگه دارید .

خوش و موفق باشید
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

چون هکر های مدعی خیلی خیلی زیادن
    جیگر طلا من هیچ وقت هیچ گونه ادعایی نداشتم و ندارم ولی این کار دقیقا مثل زدن یه پیک عرق سگیه ( کاری داره ؟ )

حالا برای اینکه بیشتر حال کنی من دیگه توی این بخش هیچ چیز پست نمیکنم تا اینپرایز هم دلش آروم بگیره . :mrgreen:

کاربر دائمی آواتار jirjirakk
    محل زندگی
    wwwroot
    نتیجه گیری فرهنگی : سعی کنید با افرادی که به صحت و سلامت عقلی اونها اعتماد ندارید از طریق ابزارهائی مثل مسنجر ارتباط نداشته باشید
    :mrgreen: :mrgreen:

دو شرط داره که طرف بتونه هک کنه.
    1 - اول اینکه IP شما Valid باشه با در همان لحظه درحال چت با او هستی.
    2 - کمی حوصله و کمی هم C بلد باشه.
    تمام .
    باید طرف فقط یک اسکن کوچیک بکنه شما را و اگر حوصله داشته باشه کار تمام هست.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    راه مقابله:
    1- نصب ویروس یاب قوی. مثل NAV
    2 - نصب BitDefender که به شما اطلاع میدهد که فلانی با این IP :P داره شما را اسکن میکنه.
    3 - بروز نگه داشتن Windows و YIM ,و Disable کردن سرویس های اضافی.
    4 - البته اگر کمی حرفه ایی باشید بسیار بجاست که FireWall Base on Proxy هم به این مجموغه اضافه کنید.
    5 - نصب برنامه ایی که شما را در مقابل Buffer OverFlow ها محافظت کند.
    البته پس از نصب تمام اینها دیگر کامپیوتر شما به مانند 286 عمل خواهد کرد :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran
    - اول اینکه IP شما Valid باشه با در همان لحظه درحال چت با او هستی.
    2 - کمی حوصله و کمی هم C بلد باشه.
    ip من مثلا" valid هستش . حالا اون چطوری با یه کمی برنامه نویسی c می تونه من رو هک کنه .

البته که خودش سوادش به نوشتن این کد که نمی رسه :lol: . باید فقط این کد را کپی و اجرا کند. البته بعضی از سورس ها اجرایشان راحت هست و برخی خیر. برای همین گفتم کمی C بلد باشه :evil2: :skull:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran
    باید فقط این کد را کپی و اجرا کند.
    حالا این جور کدها را از کجا میتونه پیدا کنه ؟ :wink:

تاپیک های مشابه

1. مسدود کردن MSN Messenger
    نوشته شده توسط TohidianH در بخش امنیت در شبکه
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 29 مرداد 1385, 12:04 عصر
  2. نوشتن Messenger
    نوشته شده توسط مطهر در بخش VB.NET