صفحه 7 از 7 اولاول ... 567
نمایش نتایج 241 تا 253 از 253

نام تاپیک: ترک کردن کافه بازار و مارکتی جدید

نقل قول: ترک کردن کافه بازار و مارکتی جدید

نقل قول نوشته شده توسط godofphp مشاهده تاپیک
    اگه بازار حاضر نباشه بعضی چیزها رو عوض کنه خیلی ضرر بزرگی بهش وارد میشه و ممکنه که اتفاقی که نباید بیوفته ...بیوفته !
    به نظر من ما باید یک قطعنامه ای رو تدوین کنیم و بفرستیم شورای برنامه نویس ها تا در صورت تصویب بازار رو از ارائه خدمات برنامه نویسی و اپلیکیشن ها تحریم کنیم و یا راه دیپلماتیک اینکه مذاکرات چند جانبه ای رو با مسوولان ارشد بازار داشته باشیم تا در نهایت به یک توافق نهایی برسیم. در هر حال هر دو گزینه روی میزه!

کاربر دائمی آواتار hosseinaryai
    محل زندگی
    بابل

به نظر من بازار تا رغیبی برای خودش نبینه هیچ کدوم از سیاست هاشو عوض نمی کنه ..
    البته اینم بگم ، کلیت قوانین بازار درسته و معقوله ، اما اونجایی نادرست میشه که این قوانین رو سلیقه ای برای برنامه ها اجرا می کنه ..
    خواهش در مورد یه مارکت دیگه هم حرف نزین ، خسته شدم این چند وقت از بس این کلمه رو شنیدم ، دیگه نسبت بهش شرطی شدم اصلن ..
    ببینین دوستان ، یه برنامه نویس که داره از این راه نون می خوره نمی تونه فعلن کافه بازارو بذاره کنار ، چه بخوایم و چه نخوام درآمدی که یه برنامه از کافه بازار در میاره اصلن قابل قیاس با مارکت های دیگه نیست ..
    این چند وقتی که حرف از یه مارکت دیگه شده دارم می بینم عین قارچ داره از چپ و راست مارکت می زنه بیرون .. یه جورایی شبیه مشاور املاک شده .. توی هر کوچه پس کوچه ای دو سه تا هست
    راستشو بخواین منم اگه جای کافه بازار بودم فک کنم سیاست هامو تغییر نمی دادم ، مخاطبمو دارم ، درآمدو هم دارم ، رغیب هم ندارم ، هر کی نازاضیه به سلامت
    با حرف من و شما و چهارتا ایمیل به کافه بازار مطمئن باشین هیچ اتفاقی نمی افته بجز اینکه اینباکس ایمیل کافه بازار پر میشه که اونم با یه دکمه ی دیلیت قابل حله ..
    از نظر من تنها راه حل وجود یک رغیبه ، اونم نه رغیبی که ما بخوام بسازیم ، رغیبی که هست ، فقط ما باید یهو عین یه تب اونو بین کاربران پخش کنیم .. (حالا طریقی این کار رو نمی دونم)..اما کاربر ایرانی یکم جوگیره ، اینو باید قبول کنیم ، فقط کافیه یه چیزی همه گیر بشه و یه جوری تبدیل به توپ بشه ، اون موقع اس که مدام بزرگ و بزرگتر میشه ..مثل سرگرمی آفتابه .. یهو ترکید و تبی شد که انگار هر کی اونو تو گوشی نداشته باشه بی کلاسیه ..

کاربر دائمی آواتار godofphp
    محل زندگی
    between 0 and 1

..............................
    آخرین ویرایش به وسیله godofphp : دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 در 13:33 عصر

محل زندگی
    between 0 and 1

............................

خب اگه تحریما برداشته بشه گوگل پلی باز میشه میشه رقیب

کاربر دائمی آواتار hosseinaryai
    محل زندگی
    بابل

خیلی خب بابا، فهمیدم سر نوشتن رقیب غلط املایی دارم

کاربر دائمی آواتار emperatorphp
    محل زندگی
    حرف زدن کافی هست لطفا کدت رو نشون بده...

نقل قول نوشته شده توسط godofphp مشاهده تاپیک
    در مورد همین فروشگاهی که معرفی کردید بگید . آیا کار شما و درآمد شما بهتر شده است یا بدتر ؟ کلا یک مقایسه ای انجام بدید شما که با هر دو سیستم کار کردید
    (لوجنک فروشگاه هستش نه اپستور )بازار کاربر بیشتری داره اما برنامه نویسیش به نظر من که خیلی ضعیفتر از لوجنک،پارس هاپ هستش

بازار واقعا دیگه شورشو سر تائید نرم افزار و قرار داد با توسعه دهندگان در اورده بنظرم تعدادی(همشون نه) از کسانی که تائید میکنن واقعا بچه هستند و میان برای بازی کردن!!!دستشون میخوره رد میکنن

محل زندگی
    between 0 and 1

..............................

دوستان الان تو گوگل پلی هم فکر کنم نرم افزار باشه که 1 ستاره هم کسی به هش نداده باشه
    آخرین ویرایش به وسیله roboman78 : جمعه 08 آبان 1394 در 22:21 عصر

من یه سوال دارم گفتم تاپپیک نزنم
    من یه نرم افزار شبکه اجتماعی دارم بازار میگه باید مجوز بگیری از این سایت که اصلا انگار سایت نیست هنوز ارور داره ده روزه ایمیلمو جواب نداده http://login.saramad.ir/
    یعنی الان همه ی نرم افزارای اجتماعی مجوز دارن؟
    الان تکلیفم چیه تا 7 مرداد فرصت دارم
    وات تو دو وات نات تو دو

مارکت یو اپس
    تاریخ شروع بکار مهر94
    مارکت بنده نوپا ترین مارکت ایرانی ک با هدف حمایت از برنامه نویس و برنامه ی ایرانی میخواد شروع بکار کنه
    قطعا در شروع کار بهترین نخواهیم بود اما به لطف کار تیمی ولطف برنامه نویسان بهترین خواهیم شد
    انتشار برنامه در مارکت گوگل پلی ی سری درد سر برای دریافت وجه خواهید داشت
    من ب عنوان مدیر یو اپس از تمام برنامه نویسان درخواست دارم ک به محض راه اندازی قسمت توسعه دهنده مارکت اپ های خودشون برای دانلود و فروش ارایه بدهند بذون شک بهترین مکان برای فروش و ارایه اپ خواهیم بود

اینجا درست نیست ک بنده عنوان کنم اما هیچ کسی نیست ک از پول بدش بیاد بنده شخصا نرم افزار روتی ساختم اما بازار ب دلیل وجود مشابه این برنامه و ضعف گرافیک اونو قرار نداد برای فروش

بنده این مارکت رو فقط با هدف حمایت از برنامه ایرانی راه انداختم حمایت از توسعه دهنده ک بشه پول خودش میاد کاربر میاد مارکت همه گیر میشه

از همه توسعه دهنده ها در خواست دارم ک بیاید تو لاین باهم بحث کنیم
    id line: uapp

سلام دوستان برنامه نويس خوب گل..
    من برنامه نويس نيستم ولي ايده هاي خلاقانه اي در زمينه برنامه نويسي دارم و هر چند با توجه به رشته نفت كه دارم برايم دشوارست از صفر برنامه نويسي رو شروع كنم.
    ولي به كمك يكي دوستان اندرويد نويس برنامه اي در دست اجرا داريم ولي از فروش اون نگرانم و برنامه فوق العاده كاربردي ست با اينكه هيچگونه تجربه اي در زمينه همكاري با كافه بازار و مايكت ندارم چطور ميتونم برنامه ام رو در گوگل پلي فقط فروش كنم ايا راهي بغير از تبليغات در كافه بازار و مايكت دارم؟
    و حتي حاضريم بعد از اين پروژه يك پروژه مكملي ديگري پيشرفتتر كافه و مايكت طراحي كنيم و سواد اين رو داريم و حق برنامه نويس رو 5% قرار خواهم داد (اگر ماليات گريبانگير برنامه نشود و مازاد بر ماليات هر چي كه بود من سود 5%درصد بيشتر برنخواهم داشت و دراوقع من دارم پيشنهاد iman0111انجام ميدم و كليدش 1ماه ست خورده و برنامه در دست برنامه نويسي ست و حتي ميتونيم تبليغات دو طرفه داشته باشيم كه شما برنامه نويس ها در برنامه هاتون خبر از يك نرم افزار دراوقع نرم افزار بنده قرار دهيد تا جمعيت در انتظار همچين برنامه به يكباره شكوفا شود و سپس بنده تبليغات ان دسته از دوستان را در برنامه بطور ويژه قرار خواهم داد و با تشكيل يك تيم برنامه نويسي ميتونيد در فاز دوم بروزرساني نرم افزار قسمت بازار را به برنامه اضافه كنيم) براي جلوگيري از اين در دزدي ها و حداقل واريزي 20تومن در ماه قرار ميدهم اگر كسي ميتونه همكاري و راهنمايي كند خيلي سپاس گزارم.
    دوستان اگر ميل به همكاري دارندميتونند مكاتبه كنند و اين رو عرض كنم تيم برنامه نويسي ما و نرم افزار در دست اجرا از نظر ديزاين و كارايي(منظورم محتوا و نوع برنامه كه شبيه كافه باشد نيست) از كافه بازار خيلي خيلي بالاترست.
    e-mail:eng.rd1988@gmail.com
    ID TELEGRAM:@savior181

به نظر من راه اندازی تولیدی مانتو عمده بهترین گزینه برای راه اندازی اشتغال است چون از صفر تا صد این کار را میشه مدیریت کرد.

صفحه 7 از 7 اولاول ... 567

تاپیک های مشابه

1. باگ جدی در نسخه جدید کافه بازار
    نوشته شده توسط Abbas Naghdi در بخش Android Studio
    پاسخ: 7
    آخرین پست: دوشنبه 25 اسفند 1393, 10:47 صبح
  2. restore کردن DB با یه نام جدید
    نوشته شده توسط mina1363 در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 7
    آخرین پست: جمعه 13 شهریور 1388, 10:24 صبح
  3. کمک کنید: رجیستر کردن ocx قدیمی با ورژن جدید
    نوشته شده توسط seyed_27 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 21 مهر 1387, 08:46 صبح
  4. دسترسی به dialup connection و ترک کردن رفتار آن
    نوشته شده توسط mohamaddarbandi در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 11 تیر 1387, 23:33 عصر
  5. سوال: تاییدکاربر قبل از ترک کردن رکورد فعلی؟؟
    نوشته شده توسط barbazoo در بخش Access
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 01 آذر 1384, 15:59 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •