صفحه 2 از 7 اولاول 1234 ... آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 253

نام تاپیک: ترک کردن کافه بازار و مارکتی جدید

کاربر دائمی آواتار godofphp
    محل زندگی
    between 0 and 1

نقل قول: ترک کردن کافه بازار و مارکتی جدید

اپ ........................
    آخرین ویرایش به وسیله godofphp : چهارشنبه 24 تیر 1394 در 18:56 عصر

محل زندگی
    between 0 and 1

دوستان نظری ندارند باز هم ؟ اطلاعات مفیدی بود
    آخرین ویرایش به وسیله godofphp : جمعه 26 تیر 1394 در 21:45 عصر

صداتونو به گوش بازار رسوندم اینم جوابش :

توسعه‌دهندهٔ گرامی،

ممنون از تماس شما.

لطفاً اگر پرسشی دارید با ما مطرح کنید، همواره تلاش نمودیم تا در نهایت شفافیت با توسعه‌دهندگان همکاری داشته باشیم، لذا خرسند خواهیم شد اگر مسائل و مشکلات خود را با ما در میان گذارید، تلاش می‌کنیم تا پاسخ‌های کاملی را برای توسعه‌دهندگان ارسال نماییم.
    همچنین نسخه‌ای از ایمیل‌های توسعه‌دهندگان در دسترس مدیران بازار نیز قرار می‌گیرد.

با احترام،
    مهرناز احمدی

تا ببینیم چی میکنن !

به نظر من حداقل کاری که بازار باید بکنه اینه که یک یوزر در این انجمن داشته باشه تا جوابگوی مشکلات دولاپرها باشه و همچنین در مورد موارد بحث برانگیز رفع ابهام کنه.
    می تونیم یک نامه سرگشاده بهشون بزنیم و ازشون اینو بخوایم ...

کاربر دائمی آواتار majid_7
    محل زندگی
    خونمون

نقل قول نوشته شده توسط iman0111 مشاهده تاپیک
    ببینید دوستان من طبق محاسباتی که دیشب نشستم انجام دادم چنتا راهکار به ذهنم رسید که اونا رو اینجا ارایه میدم امیدوارم استقبال بشه راهکار اول که ما میتونیم از اون استفاده کنیم اینه که تمام برنامه نویس های این انجمن که مشتاقن به صورت خود کفا کار کنن و به به قول خودمونی اقا بالا سر نداشته باشن و کسی هم از کاراشون ایرادای الکی نگیره و سطح کارشون رو زیر سوال نبره ومهم تر از همه ازشون باج نگیره

اینه که اول از همه بشینیم به یه ایده فک بکنیم یه ایده ای که نیاز همه ی مردم جامعه باشه و یه ایده ای که اطمینان داشته باشیم به مقدار بسیار زیادی مخاطب پیدا میکنه و بشینیم و اون ایده رو به مرحله ی اجرا برسونیم و برنامه ی اون رو بسازیم و براش شدیدا تبلیغ کنیم تا تعداد نصب بالایی داشته باشه
    (مثلا اونو به صورت رایگان رو تمام وب سایت ها قرار بدیم و یا حتی اونو توی تمام مارکت ها به صورت رایگان قرار بدیم تا کاربرا نصب کنن هر چه قدر هم که لازم باشه واسش تبلبغ وهزینه کنیم مثلا توی سیستم عدد بزاریم تا امار نصب بالایی داشته باشه ) بعد این که این ایده رو بدست اوردیم و تونستیم برنامه ای در این قالب بدیم بیرون کل اهدافمون رو و کل بازاریابی و کل مشتری یابیمون رو بزاریم رو این برنامه و یه سیستم تبلیغاتی توی این برنامه پیاده کنیم که از طریق این برنامه بتونیم برنامه های آینده مونو توش تبلیغ کنیم قدم دوم اینه که یه وبسایت داشته باشیم که بتونیم برنامه های مون رو در اون قرار بدیم که در واقع رابطی باشه بین من برنامه نویس با کاربر که از این طریق هم بتونیم برنامه هامون رو در سظح وسیع تری به جامعه بشناسونیم و هم یه جایی داشته باشیم برای قرار دادن برنامه های اینده که قراره از طریق نرم افزار اول اونا رو تبلیغ بکنیم بعد از این که این دوتا کار رو انجام دادیم دیگه هیچ دغدغه ای نداریم چون هربار که نرم افزار جدیدی رو ارایه بدیم میتونیم اونو به سیستم پرداخت درون برنامه ای(مثلا همراه پی) مجهز بکنیم وتوی سایت خودمون قرار بدیم و از طریق همون نرم افزار که گفتم وقرار شد کاربازاریابی رو برامون انجام بده اون رو با سیستم نوتیفیکیشن تبلیغ بکنیم به این صورت که وقتی کاربر روی اون نوتیفیکیشن کلیک کرد برنامه به صورت خودکار از روی سرور خودمون دانلود بشه و توی سیستم کاربر نصب بشه و بعدشم که دیگه خودتون میدونید چی میشه
    خوب به نظرتون این راهکار چطوره ؟
    راهکار های دیگه هم به زودی ....
    اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم این بود که یک برنامه ای شبیه به بازار ارائه بدیم تا از طریق اون پرداخت ها و تبلیغات برنامه های دیگه مون که به مشتری میدیم قابل ارتقاء و ... باشه!!!
    درسته؟
    فک کنم زیادی توضیح دادید دیگه!!!
    ایده ی بسیار جالبیه

محل زندگی
    between 0 and 1

ببینید دوستان گرامی !
    همیشه همینطور بوده که تا اعتراضی انجام نگیره کاری هم صورت نمیگیره
    شما فرض کنید توی یه منطقه ای حاکم هست و حکم میکنید شما حکمی رو صادر میکنی که به نفع مردم اون منطقه نیست ولی شما خودتون این رو نمیدونید
    تا زمانی که مردم اون منطقه اعتراض نکنند حقشونه که این بلا سرشون بیاد
    ما باید اعتراض کنیم و دست نکشیم با این ایمیل ها کاری از پیش نمیره از این ایمیل ها زیاد دیدیم
    بازار هروقت اومد توی همین انجمن جواب تک تک توسعه دهندگان اندروید رو داد ما هم میریم باهاشون همکاری میکنیم
    وگرنه بازار روز به روز بدتر و بدتر و بدتر خواهد شد
    اینو بهتون قول میدم که روزی دیگه بازاری وجود نخواهد داشت (اگر این روند ادامه داشته باشه)
    آخرین ویرایش به وسیله godofphp : جمعه 26 تیر 1394 در 21:46 عصر

محل زندگی
    خونمون

نقل قول نوشته شده توسط godofphp مشاهده تاپیک
    ببینید دوستان گرامی !
    همیشه همینطور بوده که تا اعتراضی انجام نگیره کاری هم صورت نمیگیره
    شما فرض کنید توی یه منطقه ای حاکم هست و حکم میکنید شما حکمی رو صادر میکنی که به نفع مردم اون منطقه نیست ولی شما خودتون این رو نمیدونید
    تا زمانی که مردم اون منطقه اعتراض نکنند حقشونه که این بلا سرشون بیاد
    ما باید اعتراض کنیم و دست نکشیم با این ایمیل ها کاری از پیش نمیره از این ایمیل ها زیاد دیدیم
    بازار هروقت اومد توی همین انجمن جواب تک تک توسعه دهندگان اندروید رو داد ما هم میریم باهاشون همکاری میکنیم
    وگرنه بازار روز به روز بدتر و بدتر و بدتر خواهد شد اینو بهتون قول میدم که روزی دیگه بازاری وجود نخواهد داشت (اگر این روند ادامه داشته باشه)

صحبت شما درست !
    از اول هم موضوع این تاپیک همین بود! منتهی راهکار پیشنهاد بدید ، مثل برخی از دوستان!
    چکار کنیم که خود بازار بیاد سمت مون نه اینکه ما محتاج فروش نرم افزارمون توسط بازار باشیم!

نقل قول نوشته شده توسط majid_7 مشاهده تاپیک
    چکار کنیم که خود بازار بیاد سمت مون نه اینکه ما محتاج فروش نرم افزارمون توسط بازار باشیم!
    دلتون رو به این چیزها خوش نکنید. بازار درآمد میلیونی داره به حرف شما اهمیت میداد اینطوری نمیشه. قضیه اون ضرب المثله هستش. بزک نمیر بهار میاد خربزه با خیار میاد. درست گفتم ؟

همینه که هست.
    همیشه زور بالاتر از منطق بوده.
    دقیقا مثل خودرو سازها ک ژراید رو تو عراق میدن 2 تومن تو ایران 20 تومن و ما هم مجبوریم بخریم

صرفا جهت اطلاع
    در سال گذشته 12 میلیارد تومان به حساب برنامه نویسها واریز کرده.

محل زندگی
    خونمون

نقل قول نوشته شده توسط tux-world مشاهده تاپیک
    دلتون رو به این چیزها خوش نکنید. بازار درآمد میلیونی داره به حرف شما اهمیت میداد اینطوری نمیشه. قضیه اون ضرب المثله هستش. بزک نمیر بهار میاد خربزه با خیار میاد. درست گفتم ؟
    عذر میخوام ولی به نظرم شما آینده نگر نیستید!
    برای این حرفم یه سوال ازتون می پرسم!
    اگه بازار اپلیکیشن هاش بروز نباشن و همچنین بدرد نخور(البته بعد از چند ماه ) چه اتفاقی می افته؟

محل زندگی
    خونمون

نقل قول نوشته شده توسط elham1611 مشاهده تاپیک
    صرفا جهت اطلاع
    در سال گذشته 12 میلیارد تومان به حساب برنامه نویسها واریز کرده.
    می تونم بپرسم چقدر خودش به جیب زده؟
    واقعا واسم جای سواله!

محل زندگی
    between 0 and 1

آخرین ویرایش به وسیله godofphp : چهارشنبه 24 تیر 1394 در 18:57 عصر

کاربر دائمی آواتار storm_saeed
    محل زندگی
    Tehran , Iran

واقعا چرا همچین بحث های بیهوده ای رو ادامه میدید
    هنوز ۹۹ درصد اپ های داخلی رو نمیشه با نمونه های خارجیش مقایسه کرد انقد که کیفیتشون بده و ایرانی ها هم دنبال اپ های مزخرفو بنجل هستن بعد دنبال مارکت بهتر هستید؟
    خود بازار هم سال های اخر فعالیتشه و تا میتونه میخواد بار خودشو ببنده

اگه میخواین واقعا تو یه مارکتی رقابت کنید باید بازار ایرانو بیخیال شید و برید دنبال مارکت های خراجی مثل گوگل پلی

نقل قول نوشته شده توسط storm_saeed مشاهده تاپیک
    هنوز ۹۹ درصد اپ های داخلی رو نمیشه با نمونه های خارجیش مقایسه کرد انقد که کیفیتشون بده و ایرانی ها هم دنبال اپ های مزخرفو بنجل هستن بعد دنبال مارکت بهتر هستید؟

اگه میخواین واقعا تو یه مارکتی رقابت کنید باید بازار ایرانو بیخیال شید و برید دنبال مارکت های خراجی مثل گوگل پلی
    احسنت استاد
    دو صد گفته چون نیم کردار نیست...

نقل قول نوشته شده توسط majid_7 مشاهده تاپیک
    عذر میخوام ولی به نظرم شما آینده نگر نیستید!
    برای این حرفم یه سوال ازتون می پرسم!
    اگه بازار اپلیکیشن هاش بروز نباشن و همچنین بدرد نخور(البته بعد از چند ماه ) چه اتفاقی می افته؟
    هیچ اتفاقی نمی افته. خیالتون راحت.

وقتی هیچ جایگزین مناسبی برای بازار سراغ ندارید چرا حرف از ترک بازار میزنید؟! شما بیا یه مارکت خوب قابل رقابت با بازار معرفی کن که سهم برنامه نویسها توش بیشتر باشه ,بهشون احترام بذاره, صادق باشه و اونقدر هم ساختارش مناسب باشه که بعدا طمع نکنه و بزنه زیر همه چی اونوقت ما نامردیم خودمون براش تبلیغ نکنیم.
    به نظر من تا زمانی که جایگزین مناسب برای چیزی پیدا نکردید فکر دور انداختنش نباشید چه تو مساله مالی چه سیاسی و ...
    اولین قدم اینه که مدتها وقت بگذارید و یه پلن بی عیب و نقص بچینید و بعد شرکت ثبت کنید و شروع به استخدام گروه فنی و بازاریابی و ... بکنید.از من میشنوید توی اینجور بحثها و تاپیکها نه گروه فنی خوب پیدا میشه نه پشتیبان خوب نه شریک خوب.چه بسا چند نفر هم یه چیزی بگن که هر چقدر هم پلن خوب و انگیزه بالایی داشته باشید نابود بشه.

این تایپیک هم به جایی نمیرسه.

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

دوستان اگه صداتون به بازار رسید بگید که امکان نمایش پاسخ توسعه دهنده هم در نظرات بگذاره تا هم مشکل بسته شدن حساب پیش نیاد و هم عادلانه باشه. مثل گوگل پلی
    آخرین ویرایش به وسیله c0mmander : جمعه 04 اردیبهشت 1394 در 00:05 صبح

محل زندگی
    خونمون

نقل قول نوشته شده توسط tux-world مشاهده تاپیک
    هیچ اتفاقی نمی افته. خیالتون راحت.
    اما به نظر من می افته!
    قاعدتا کاربر ها میرن سراغ یه مارکت بهتر
    اینطور نیست؟
    وقتی ببینن که بازار هیچ اپلیکیشن بدرد بخوری نداره، به نظر شما واکنشش شون هیچی نیست؟؟؟؟؟
    فقط کافیه یه ذره مارکتهای دیگه تبلیغات کنن، باور کنید همه جذب اونا میشن و بازار فراموش میشه!

محل زندگی
    خونمون

نقل قول نوشته شده توسط storm_saeed مشاهده تاپیک

حرف حساب جواب نداره

محل زندگی
    between 0 and 1

محل زندگی
    between 0 and 1

محل زندگی
    Tehran , Iran

آفرین !
    شما خودت ایرانی هستی دیگه پس اعتراف میکنی اپ های خودت مزخرفه
    بحث های ما هم بیهوده هست میتونی شرکت نکنی
    حرف نزنی کسی نمیگه شما لال هستید یا خدایی نکرده مشکلی دارید
    مگه همه میتونند برن گوگل پلی ؟؟؟ مگه ایران تحریم نیست مگه بانک های ایرانی تحریم نیست
    به نظر من اصلا درست نیست بیایی هم نوع های خودت رو خراب کنی شاید خودت و اطرافیات اینطوری هستند که میگی
    اولا بهتره نحوه ی درست حرف زدن و توهین نکردن رو یاد بگیرید چونکه بیانگر شخصیت شماست

دوما ایرانی بودن من ربطی به کیفیت بد اپ های داخلی نداره که نتیجه میگیرید اپ های من هم مزخرفه

سوما کلی راه برای قراردادن اپ تویه مارکت های خارجی هست

چهارم شما بهتر بود قبل از ایجاد این پست اطلاعات پایه ای خودتون رو بالاتر میبردید ویکم منطقی تر فکر میکردید
    برای مثال این جملتون "بدون اطلاع و هماهنگی قبلی اپ های خرید شده رو پس بگیره و پول اونها رو پس بده (بدون رضایت توسعه دهنده)" این کار رو اکثر مارکت ها میکنند منجمله خود گوگل پلی که یوزر ها ۲ ساعت وقت دارن تا اپشون رو پس بدن.

سلام دوستان
    بنظرم یکی از دلایل اینکه بازار تونسته برای من نسبت به بقیه مارکت ها جذاب باشه , جدای از تعداد مخاطبان و طراحی زیبا و سرعت بالای نرم افزارش , نحوه پشتیبانی بازار هست. درسته که شاید بعضی جاها گیر الکی بده اما چیزی که من تجربه کردم این بوده که حداقل جواب آدمو میده!
    من نرم افزارم رو به ایران اپس , پارس پال و کندو هم فرستادم.
    وقتی از این مارکت ها سوالی میکردم خدا میدونست دیگه کی جوابمو میدن. اما وقتی از بازار سوالی میپرسم ظرف یکی دو روز بهم جواب میده.
    تا جایی هم که خوندم تقریبا بقیه مارکتها هم مثل بازار , درصد برمیدارن و ازین بابت مزیت خاصی ندارن و فقط در مورد تصفیه حساب بهتر از بازار عمل میکنند
    میخواستم با مایکت کار کنم اما پرداخت درون برنامه ایش برام مشکل داشت و اصلا درست جواب نمیدادن.پارس پال که اصلا افتضاحه .
    وقتی بازار مخاطب های بیشتری داره . برنامه ش کاربرپسند تره و برام بیشتر مشتری جذب میکنه راضی ام که بیشتر هم درصد بگیره

بیرون از دنیای مجازی وقتی شما بخوای نرم افزاری بیرون بدی باید اول بری تایید فنی و بعد شناسه نرم افزار بگیری که خودش چند ماه طول میکشه بعد باید کار تهیه پکیج و بسته بندی و طراحی جلد رو انجام بدی و یک پخش نرم افزار پیدا کنی که برنامه ت رو پخش کنه (چون خودت اجازه این کار رو نداری) بعد از تمام این داستان ها خیلی شانس داشته باشی 50 درصد از قیمت پشت جلد رو بهت میدن.ینی برنامه رو بنویس بعدش چند ماه وقت بزار مجوز هم بگیر, سی دی کپی کن. تو جعبه بزار بده به دلال آخرش 50 درصد تازه با چک های چندماهه و هزار دوز و کلک , گیرت میاد

بخاطر این دلایل من نتونستم نرم افزار تحت ویندوزم رو تو بازار پخش کنم و از طریق سایتم اقدام به فروش کردم که اصلا راضی کننده نیست اما خوب دردسرش کمتره و با کسی طرف حساب نیستم

حالا همون نرم افزار رو تحت اندروید نوشتم و فرستادم بازار , ایران اپس , کندو و پارس پال
    واقعا تو بازار تونستم خیلی بیشتر برنامم رو بفروشم و حتی تبلیغ نسخه ویندوزی رو هم بکنم
    اما مارکت های دیگه اصلا برام مفید نبود و دیگه قید بقیه مارکت ها رو زدم.

وقتی بهتر از بازار نداریم چرا من برنامه ام رو تو بازار نباید بفرستم!
    اگه برنامه م رو بازار نفرستم و به بقیه مارکت ها بدم. مثل بازار درآمد کسب نمیکنم. و فقط بخاطر تنبیه کردن بازار , فروشم اومده پایین که مطمئنا این وسط من ضرر کردم نه بازار
    شرایطی رو هم که بازار ایجاد کرده برای برنامه نویس ها به این دلیل هست که بی رقیبه.
    منم بودم شاید مثل اونها عمل میکردم. وقتی بی رقیب باشی چرا بیشتر سود نکنی!؟
    وقتی مارکت های دیگه هم مثل بازار درصد بر میدارن چرا من نرم سمت بازار؟

شرایط و نحوه تسویه حساب ایران اپس:

ایران اپس مبلغ 30% از فروش برنامه های غیر رایگان را برای خود محفوظ می داند و 70% مابقی با کسر 6 درصد مالیات ارزش افزوده و 3 درصد مالیات مستقیم به توسعه دهنده تعلق خواهد داد.
    فاصله تسویه حساب ها در هر بازه زمانی امکان پذیر است ( این بازه زمانی می بایست حداقل یک ماه از تسویه حساب قبلی صورت پذیرد تا به آن ترتیب اثر داده شود )
    توسعه دهنده هیچ گونه محدودیتی در میزان مبلغ تسویه حساب نخواهد داشت به این شرط که حداقل موجودی حساب ایران اپس او مبلغ 100,000 تومان باشد.

شرایط پلازا
    ماده 1 - 30 درصد مبلغ حاصل از فروش هر برنامه به عنوان کارمزد مارکت کسر میگردد.
    ماده 2 - توسعه دهنده می تواند به فاصله حداقل یک ماه از تاریخ درخواست تصویه حساب قبلی نسبت به ارسال درخواست تصویه حساب مجدد اقدام نماید.
    ماده 3 - هیچگونه محدودیتی در میزان مبلغ تسویه حساب وجود ندارد.
    ماده 4 - پرداخت تنها از طریق سامانه های بانکی عضو شتاب انجام می پذیرد.

شرایط مایکت
    برای برنامه های پولی و تمامی محصولاتی که در آنها پرداخت درون برنامه وجود دارد، 8 درصد از نرخ مورد نظر بابت مالیات بر ارزش افزوده کسر خواهد شد، از مبلغ باقی مانده 30 درصد متعلق به مایکت و 70 درصد باقی مانده متعلق به توسعه دهنده خواهد بود که 3 درصد مالیات تکلیفی از سهم توسعه دهنده کسر خواهد شد.

همشون سی درصد برمیدارن حالا بازار بیاد 40 درصد برداره. من یک نفر راضی ام. چون بازار بیشتر برام میفروشه!

حداقل اگه مارکت های دیگه درصدشون رو پایین تر میاوردن , من برنامم رو ارزون تر میدادم به اون مارکت ها و کاربرا هم وقتی بفهمن فلان مارکت از بقیه ارزون تر میده قطعا میرن سمت اون.

محل زندگی
    خونمون

آفرین !
    شما خودت ایرانی هستی دیگه پس اعتراف میکنی اپ های خودت مزخرفه
    بحث های ما هم بیهوده هست میتونی شرکت نکنی
    حرف نزنی کسی نمیگه شما لال هستید یا خدایی نکرده مشکلی دارید
    مگه همه میتونند برن گوگل پلی ؟؟؟ مگه ایران تحریم نیست مگه بانک های ایرانی تحریم نیست
    به نظر من اصلا درست نیست بیایی هم نوع های خودت رو خراب کنی شاید خودت و اطرافیات اینطوری هستند که میگی
    به نظر بنده ما باید سطح برنامه نویسی مون رو به حدی برسونیم که قادر به رقابت با نرم افزارهای ساخته شده ی خارجی باشه
    در غیر اینصورت وقتمون رو هدر دادیم
    جناب Storm_Saeed دیدگاه بسیار جالبی دارند چون همیشه رو به بالا نگاه میکنند
    و تا جایی که بتونند به بقیه هم در این راستا کمک میکنند،
    این دور از انصافه که بخوایم به شخصیت کسی توهین کنیم، لطفا با دلایل علمی و منطقی جواب بدید.ممنون.

محل زندگی
    between 0 and 1

محل زندگی
    between 0 and 1

محل زندگی
    Tehran , Iran

اولا من به شما توهین نکردم اگه گفته های من توهین هست پس شما هم به یک ملت توهین کردی
    شما جمع می بندی و میگی همه ی اپ های ایرانی مزخرفه با این دیدگاه خودت هم ایرانی هستی درست نیست همه رو جمع ببندی
    بهتر بود بجای اینکه اینطوری نظر بدی همون کلی راه های قرار دادن اپ توی مارکت های خارجی رو بنویسی
    در جواب چهارم شما هم باید بگم که بازار بعد از 5 روز اپ رو پس گرفته از یک نفر.... کدوم اکثر مارکت ها چنین کاری میکنند آدرسشو بده ما هم ببینیم

در نهایت باید بازم بهتون بگم هر چقد هم قوی باشید هر چقد هم حرفه ای باشید حق این رو ندارید بگید اپ های ایرانی مزخرفه... اگه شما این رو بگید منم حق دارم به شما چیزایی بگم
    جالبه "درست نیست بیایی هم نوع های خودت رو خراب کنی شاید خودت و اطرافیات اینطوری هستند که میگی"یعنی اطرافیان من خراب هستن ! این توهین به حساب نمیاد ؟!

شما جمع می بندی و میگی همه ی اپ های ایرانی مزخرفه با این دیدگاه خودت هم ایرانی هستی درست نیست همه رو جمع ببندی
    چرا میخواین از واقعیت فرار کنید ؟ یه اپ مثال بزنید از نمونه خارجیش بهتره ! کلا اپ های خوب ایرانی به تعداد انگشتای دو دست نمیرسه

در نهایت باید بازم بهتون بگم هر چقد هم قوی باشید هر چقد هم حرفه ای باشید حق این رو ندارید بگید اپ های ایرانی مزخرفه... اگه شما این رو بگید منم حق دارم به شما چیزایی بگم
    بازم جالبه که توهین به یه فرد چه ربطی به نظر اون فرد راجع به یه چیز داره !

در جواب چهارم شما هم باید بگم که بازار بعد از 5 روز اپ رو پس گرفته از یک نفر.... کدوم اکثر مارکت ها چنین کاری میکنند آدرسشو بده ما هم ببینیم
    این که کاربر ها بتونن اپ رو پس بدن خیلی چیز خوبیه هم حق کاربره هم باعث کمک برنامه نویس ها میشه که بتونن مشکلشون رو پیدا کنن که چرا این اتفاق رخ داده . اکثر مارکت های خارجی هم این کار رو میکنن

به نظر من حق با storm_saeed هست ایشون دارن منطقی صحبت می کنن.
    شما الان یه اپ نام ببر که از نمونه های خارجیش بهتر باشه و الان همه اون رو بجای خارجی توی گوشیشون دارن.
    ما هم توهین نمی کنیم داریم میگیم که باید کیفیت ها بهتر بشه کسی نمیتونه بگه که ما بهترین سازنده های اپ دنیا هستیم تا ما هم بشینیم و همینظوری برنامه بنویسیم.
    مثلا من الان بگم که ایران نمیتونه خودرو های مثل بوگاتی درست کنه آیا توهینه؟

محل زندگی
    between 0 and 1

آخرین ویرایش به وسیله godofphp : چهارشنبه 24 تیر 1394 در 18:58 عصر

سلام

در ضمن اینم بگم من اصلا با شما حرفی نزدم که ما ما میکنی
    دفه ی آخر باشه جز هدف اصلی تاپیک بحثی بشه
    لطفا بحث های دیگه رو توی تاپیک های دیگه بنویسید
    اینجا فقط برای پیدا کردن جایگزین مناسب برای کافه بازار هست
    امیدوارم درک و فهم و شعور یک برنامه نویس انقدر کافی باشه که این حرف من رو بفهمه
    لطفا از ادبیات مناسب در این انجمن استفاده کنید. این طرز صحبت کردن به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

امیدوارم تکرار نشه.
    قوانین سایت برنامه نویس [ به سوالات از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود ]

ببخشید godofphp منظورم منظورم پارس هاب بود. پارس پال ازین شرکت هایی هست که درگاه پرداخت میده به سایتها
    در مورد این بحثی هم که در مورد کیفیت برنامه ها شده بنظر من هم که هر روز برنامه های بازار رو بررسی میکنم باید خدمتتون بگم وقتی که من کلی رو برنامم وقت میزارم اما میبینم ی برنامه الکی که فقط نشسته مطالب سایت بیتوته و غیره رو کپی کرده تو برنامه اش و داره کلی هم فروش میکنه پس منم ترجیح میدم همین کار رو بکنم و بجای وقت گذاشتن رو اینترفیس و کارایی نرم افزار سعی کنم هر چه بیشتر مطالب رو کپی کنم و نرم افزار رو از لحاظ محتوایی قوی کنم نه چیزه دیگه!
    اونایی که میان بازی ایرانی مینویسن که واقعا دمشون گرم
    البته ی مشکلی که من ب وضوح دارم توی بازار میبینم اینه که ی برنامه ی کاربردی خوب که اولش میاد , بازدیدش خوبه و خوب فروش میکنه اما بعد چند هفته افت میکنه و دیگه از صفحه اول بازار خارج میشه. بعد یکی دیگه میاد تقریبا همون برنامه رو دوباره میده بازار و شروع میکنه به فروشش مثل همین برنامه های قفل کردن نرم افزار های داخل گوشی. چند نمونه ایرانی تو بازار هست که واقعا برتری خاصی نسبت به همدیگه ندارن!
    نحوه نمایش و عرضه محصولات تو بازار هنوز خیلی خوب نشده.
    مثلا شما اگه میخوای ی برنامه پرفروش بسازی دیگه لازم نیست بشینی فکر کنی و ایده داشته باشی. فقط برو یکی از برنامه های پر فروش رو کدنویسی کن و بفرست بازار. قطعا میتونی فروش خوبی داشته باشی.

لطفا بحث های دیگه رو توی تاپیک های دیگه بنویسید
    اینجا فقط برای پیدا کردن جایگزین مناسب برای کافه بازار هست
    امیدوارم درک و فهم و شعور یک برنامه نویس انقدر کافی باشه که این حرف من رو بفهمه
    فکر نکنم که کسی دیگه ای جرئت داشته باشه حرفی بزنه یا نظری بده. آخه بیشتر که یه نظری یا بحثی شد با توهین شما همراه بود.
    بهتره اینطوری بگم: شما اگه بازار رو دوست نداری و نمی خوای توش کار کنی می تونی بری توی یه مارکت دیگه اینجا خیلی ها هستن که از بازار راضی هستن و زوری بالای سرشون نیست که مارکتشون رو عوض کنن. الان جواب شما اینه که افراد زیادی مثل شما ارزش کارشون رو نمی دونن. ولی همینه که هس ما هم اراده از خودمون نداریم

محل زندگی
    between 0 and 1

آخرین ویرایش به وسیله godofphp : چهارشنبه 24 تیر 1394 در 18:59 عصر

محل زندگی
    between 0 and 1

محل زندگی
    between 0 and 1

اینها هم به شما مربوط نمیشه که من چیکار مکینم
    برو همون بازار برای تو خوبه
    اگه به من مربوط نمیشه پس از این به بعد تاپیک نزنید یا اگه می زنید حتما برای همه باشه نه که مسائل شخصی رو بیارید بزارید اینجا تا ما نظر بدیم.
    بله بازار واسه ما خوبه اگه شما احساس میکنی دارن پولت رو میخورن آزادی بری توی یه مارکت دیگه. و به ما هم ربطی نداره که چه مارکتی میری.
    والسلام

کاربر دائمی
    محل زندگی
    یاسوج

دوستان به نظر من ارزش نداره سر این موضوعات ول الکی بحث میکنید ما میتونیم به جای این بحث های بیخود قدرت کمک رسانیمون رو توی تاپیک ها بالا ببریم و با هم رفتار مناسب تر و دوستانه تری داشته باشیم وتا میتونیم به همدیگه کمک کنیم مشکل برنامه نویس ها اینه که نسبت به هم حس حسادت دارن و دوست ندارن پیشرفتی توی کار بغل دستیشون ببینن و تا می ببین بغل دستیشون داره پیشرفت میکنه هی میخواد صد راهش بشن در واقع این مشکل فقط مختص برنامه نویس ها هم نیست متاسفانه بیشتر جاها تو ایران اینجوریه چرا واقعا چرا باید اینجوری باشه ماهایی که میتونیم با کمک به هم دیگه هم به پیشرفت خودمون کمک کنیم هم به جامعه برنامه نویسی و هم خیلی چیزای دیگه اما متاسفانه همیشه کارها به گونه ی دیگه ای پیش میره و همیشه هم یکسری موضوعات خیلی ریز که به راحتی قابل حل هستن موجب تضعیف و ساکن بودن یه قشر و یه ملتی میشن وشاید هم به همین دلیل باشه که ما هیچ وقت پیشرفتی تو کارا نمیبینیم به هر حال این نظر شخصی من بود شما هم میتونید برای خودتون نظرات متفاوتی داشته باشین و من هم به اونا احترام میذارم اما به قول یکی از بچه های بالا خوبه که تو هرجایی از دنیا هستیم اونو مرکز دنیا بدونیم و برای شکوفاییش تا حد ممکن تلاش کنیم ...ممنون از همگی
    آخرین ویرایش به وسیله محمد آشتیانی : شنبه 05 اردیبهشت 1394 در 00:46 صبح

محل زندگی
    خونمون

نقل قول نوشته شده توسط iman0111 مشاهده تاپیک
    دوستان به نظر من ارزش نداره سر این موضوعات ول الکی بحث میکنید ما میتونیم به جای این بحث های بیخود قدرت کمک رسانیمون رو توی تاپیک ها بالا ببریم و با هم رفتار مناسب تر و دوستانه تری داشته باشیم وتا میتونیم به همدیگه کمک کنیم مشکل برنامه نویس ها اینه که نسبت به هم حس حسادت دارن و دوست ندارن پیشرفتی توی کار بغل دستیشون ببینن و تا می ببین بغل دستیشون داره پیشرفت میکنه هی میخواد صد راهش بشن در واقع این مشکل فقط مختص برنامه نویس ها هم نیست متاسفانه بیشتر جاها تو ایران اینجوریه چرا واقعا چرا باید اینجوری باشه ماهایی که میتونیم با کمک به هم دیگه هم به پیشرفت خودمون کمک کنیم هم به جامعه برنامه نویسی و هم خیلی چیزای دیگه اما متاسفانه همیشه کارها به گونه ی دیگه ای پیش میره و همیشه هم یکسری موضوعات خیلی ریز که به راحتی قابل حل هستن موجب تضعیف و ساکن بودن یه قشر و یه ملتی میشن وشاید هم به همین دلیل باشه که ما هیچ وقت پیشرفتی تو کارا نمیبینیم به هر حال این نظر شخصی من بود شما هم میتونید برای خودتون نظرات متفاوتی داشته باشین و من هم به اونا احترام میذارم اما به قول یکی از بچه های بالا خوبه که تو هرجایی از دنیا هستیم اونو مرکز دنیا بدونیم و برای شکوفاییش تا حد ممکن تلاش کنیم ...ممنون از همگی
    بنده از اول هم داشتم همینو میگفتم که بجای توی سرو کله هم زدن بیاید راهکار پیشنهاد بدید که چه کنیم
    اما متاسفانه این تاپیک اونطور پیش نرفت ....

صفحه 2 از 7 اولاول 1234 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. باگ جدی در نسخه جدید کافه بازار
    نوشته شده توسط Abbas Naghdi در بخش Android Studio
    پاسخ: 7
    آخرین پست: دوشنبه 25 اسفند 1393, 10:47 صبح
  2. restore کردن DB با یه نام جدید
    نوشته شده توسط mina1363 در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 7
    آخرین پست: جمعه 13 شهریور 1388, 10:24 صبح
  3. کمک کنید: رجیستر کردن ocx قدیمی با ورژن جدید
    نوشته شده توسط seyed_27 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 21 مهر 1387, 08:46 صبح
  4. دسترسی به dialup connection و ترک کردن رفتار آن
    نوشته شده توسط mohamaddarbandi در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 11 تیر 1387, 23:33 عصر
  5. سوال: تاییدکاربر قبل از ترک کردن رکورد فعلی؟؟
    نوشته شده توسط barbazoo در بخش Access
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 01 آذر 1384, 15:59 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •