صفحه 3 از 7 اولاول 12345 ... آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 253

نام تاپیک: ترک کردن کافه بازار و مارکتی جدید

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

نقل قول: ترک کردن کافه بازار و مارکتی جدید

برای انجام کارهای بزرگ و جلوگیری از به حاشیه رفتن نیاز به یک رهبر کاملا احساس میشه

بجای اینهمه بحث های حاشیه ای شروع کنید باهم تماس برقرار کنید و دیدار داشته باشید و مایه بزارید تا کاری انجام بشه

یک عمل ناقص بهتر از هزار سخن کامله...

کاربر جدید
    محل زندگی
    ایران

دوستان برای نتیجه گرفتن همیشه باید سعی کنیم خوش فکر باشیم و خوش فکر عمل کنیم،من کاملا با نظر دوستمون gilas1368 موافقم"بگردید و راههای جدید رو کشف کنین
    راههای زیادی وجود داره، خیلی زیاد، بگردید".نه فقط در این زمینه در هر زمینه ای برای موفقیت باید بفکر پیدا کردن راههای جدید بود... .
    در ضمن بازار سیاست کاریش رو از اول خوب بنا کرده...من به شخصه به عنوان یک ایرانی به بنیانگذارانش افتخار میکنم و تلاش میکنم اگر نقصی در کارشون میبینم کمک کنم که نقصشون برطرف بشه ...نه اینکه بفکر تخریبشون باشم...ای کاش همه تلاش کنیم باهم حرکت کنیم،نه علیه هم... .
    و به عنوان نکته آخر چه خوب میشد که دوستان تحمل شنیدن حرف هایی که باب میلشون نیست رو داشته باشن و تو بحثشون به هم توهین نکنن... .
    آخرین ویرایش به وسیله mahtab_67 : شنبه 05 اردیبهشت 1394 در 10:50 صبح

کاربر دائمی آواتار godofphp
    محل زندگی
    between 0 and 1

...........................
    آخرین ویرایش به وسیله godofphp : دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 در 13:20 عصر

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط godofphp مشاهده تاپیک
    سلام دوستان گرامی

دوستان من خیلی تحقیق کردم و خیلی هم فکر کردم
    پیاده کردن یک مارکت اندرویدی که بتونه از مارکت های موجود بالاتر و بهتر باشه یه سرمایه ی توپ میخاد
    فکر نکنم سرمایه آنچنانی جمع بشه و یا فکر نکنم وامی قرضی یا یه همچین چیزی بشه جور کرد
    من که به شخصه دارم میرم سرمایه جمع کنم جدی میگم و به زودی دست پر برمیگردم ببینم چیکار میتونم بکنم
    باشه برو جم کن فقط عضو فرقه ها و باند های خلاف نشــــــــــــی! شنیدم داعش با فریبکاری و کلک عضو جم میکنه
    دلمون واست تنگ میشه

ولی واقعا درست میگی من دیدم سایتای ساده تر از اون چقد هزینه میخواد که نخوابه سر پا وایسه ..

کاربر دائمی آواتار majid_7
    محل زندگی
    خونمون

سلام دوستان گرامی

دوستان من خیلی تحقیق کردم و خیلی هم فکر کردم
    پیاده کردن یک مارکت اندرویدی که بتونه از مارکت های موجود بالاتر و بهتر باشه یه سرمایه ی توپ میخاد
    فکر نکنم سرمایه آنچنانی جمع بشه و یا فکر نکنم وامی قرضی یا یه همچین چیزی بشه جور کرد
    من که به شخصه دارم میرم سرمایه جمع کنم جدی میگم و به زودی دست پر برمیگردم ببینم چیکار میتونم بکنم
    سلام دوست عزیز
    یه سرچ توی همین سایت بزن ، قبلا راجع به هزینه های تهیه یه مارکت دیگه بحث شده
    مطرح کننده ی سوال به اشتباه خودش پی برده

سلام به همه
    راستش تمام این مطالب رو خوندم. یک سری چیزها هنوز برای من مبهم بود! بعضی ها از بازار متنفرند به دلایلی ، معدودی طرفدارند به دلایلی. من وسط قرار میگیرم چون بالاخره بازار محلی است برای فروش برنامه به تعداد بالا و امکانات خاص اپ استور ، که بنظرم باید هم همچین سرویسی برای برنامه نویس ها وجود داشته باشه. حالا به هر اسمی که باشه. تنها گزینه مطرح و فراگیر کافه بازار است. اما نارضایتی ها باید ریز بشه به همراه جزئیات. مثلا من در مورد آمار ها و اعداد ارقام فروش کلی سوال دارم! از آن طرف کافه بازار یک محل برای فروش است شما این حساب رو بکن اگه کافه بازار نباشه چطوری برنامه ها را به "سهولت" کافه بازار بفروشیم؟
    اگر سرمایه کافی برای شروع یک مارکت جدید به شمایی که معترض هستی بدم فکر میکنی بهتر از کافه بازار سرویس بدی؟ نمیگم نه بلکه میگم واقعیت این است که نمیدانیم چون انجام ندادیم. آیا 30 درصد برای فروش زیاد است؟ (لطفا یک نفر اپ استورهای خارجی و ایرانی رو مقایسه کنه) آیا ارزش افزوده را میشود پرداخت نکرد؟
    از آن طرف من جاهایی خواندم که پرداخت درون برنامه ای کافه بازار رو با یک برنامه دیگه میشه فریب داد و گواهی پرداخت جعلی به برنامه داد. این یعنی فاجعه. نمیدانم درست است یا خیر چون امتحان نکردم.

مخلص کلام : اشکالات ، نظرات و عقاید را ریز کنید و طی برنامه ایی هماهنگ به کافه بازار ارسال کنید و خواستار پاسخ باشید. اعتراض کنید و خواستار پاسخ باشید.

محل زندگی
    در قلب دوستان

وقتی میری بقالی، و مثلا ماست میخری اونجا ارزش افزوده از جیب خریدار میره
    چرا باید در بازار این مقدار از جیب توسعه دهنده بره؟؟؟

بازار میتونه این 9 درصد رو بیاره روی قیمت محصول و اعلام کنه برای ارزش افزوده است
    در غیر این صورت بازار داره این بار رو تحمیل میکنه به توسعه دهنده و خودش هم چون واسطه هست چیزی رو به دارایی پرداخت نمیکنه!!!!

(باز خدارو شکر من برنامه نویس اندروید نیستم وگرنه با یه قرون دوزاری که بازار میده پول بنزین ماشینمم در نمیومد...)

منتظر تایید آدرس ایمیل

ببینید دوستان ، کلا (همونطور که دکتر روحانی هم فرمودن ) هر موقع قدرت یه جا جم بشه فساد میاره ، نباید بی بخار بود ، من تو این سایت بازار عضو نبودم ولی همون پیامایی که دوستان اینجا قرار دادن از ادبیات مسئولین این سایت خوشم نیومد ، باید باما برنامه نویسان مث پادشاه رفتار بشه نه اینکه بیان بگن آقا این برنامتون دل مشتری رو زد دیگه نمیخوادش مام پلول از حسابت کسر کردیم ، گاها باید یه ضربه شستی به اینا نشون داد ، نه اینجوری ، بلکه طوری با اتحاد پیش بریم این سایت یبار سرش بخوره به سنگ به غلط کردن بیفته تا بدونه نمی شه از برنامه نویس جماعت اینجوری سوء استفاده کرد و به ریشش خندید..

نقل قول نوشته شده توسط golbafan مشاهده تاپیک
    وقتی میری بقالی، و مثلا ماست میخری اونجا ارزش افزوده از جیب خریدار میره
    چرا باید در بازار این مقدار از جیب توسعه دهنده بره؟؟؟

بازار میتونه این 9 درصد رو بیاره روی قیمت محصول و اعلام کنه برای ارزش افزوده است
    در غیر این صورت بازار داره این بار رو تحمیل میکنه به توسعه دهنده و خودش هم چون واسطه هست چیزی رو به دارایی پرداخت نمیکنه!!!!

(باز خدارو شکر من برنامه نویس اندروید نیستم وگرنه با یه قرون دوزاری که بازار میده پول بنزین ماشینمم در نمیومد...)
    دوست عزیز خوب شما مثلا برنامه ات رو 1000 تومن میخوای بفروشی 9 درصد ارزش افزوده هم حساب کن بگو مثلا 1100 تومن ، 30 درصد هم کافه بازار بگو تقریبا میشه 1500 تومن. خوبی کار اینه مقیاس کار کمه ولی در تعداد زیاد. 500 تومن رو یک اپ خیلی در نظر خریدار فرقی نمیکنه.

محل زندگی
    between 0 and 1

تشکر از همه دوستان مطالب مفیده
    آخرین ویرایش به وسیله godofphp : چهارشنبه 24 تیر 1394 در 19:00 عصر

محل زندگی
    between 0 and 1

........................................
    آخرین ویرایش به وسیله godofphp : دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 در 13:22 عصر

محل زندگی
    between 0 and 1

اپ ........................

کاربر دائمی آواتار mnakhaeipoor
    محل زندگی
    جهنم

اتحاد تنها راه حل مقابله با این مشکل هست

کاربر دائمی آواتار mnakhaeipoor
    محل زندگی
    جهنم

نقل قول نوشته شده توسط Danial_abdi مشاهده تاپیک
    دوست عزیز خوب شما مثلا برنامه ات رو 1000 تومن میخوای بفروشی 9 درصد ارزش افزوده هم حساب کن بگو مثلا 1100 تومن ، 30 درصد هم کافه بازار بگو تقریبا میشه 1500 تومن. خوبی کار اینه مقیاس کار کمه ولی در تعداد زیاد. 500 تومن رو یک اپ خیلی در نظر خریدار فرقی نمیکنه.
    این چه حرفیه ؟
    نمیدونم چرا ما ایرانی ها از قاجار به بعد که توسری خور انگلیسی ها شدیم چرا هیچوقت نسبت به گرفتن حق و حقوقمون (حتی یک ریال) ترغیب نشدیم!
    ما باید حقمون رو از بازار بگیریم نه این که بیخیالش بشیم و به جاش بکشیم رو نرخ اپلیکیشنمون
    به قول دوست عزیزم godofphp بازار 10 درصد از سرش هم زیاده اونی که محق گرفتن 30 درصد هست پلی استور هست که شرایطش فرق میکنه و داره اپلیکیشنت رو تو کل دنیا عرضه میکنه و حقش هم هست 30 درصد
    اما این آشغال پاروازاین هم فراتر گذاشته و داره 39 درصد از زحمات من و تو رو میخوره
    دوست عزیز یکم به خودت بیا
    تنها راه درست شدن اوضاع تودهنی زدن به این جلبک بازار هست
    و تنها راه این تو دهنی هم اتحاد هست
    نه اینکه یکی ورداره بگه بریم باهاشون مذاکره کنیم یکی ورداره بگه بکشید رو نرخ اپلیکیشنتون

دوست عزیز بحث این نیست ! شهر هرته دیگه هر کی هر جوری خواست محاسبه کنه بگه
    نه داداش اینطوری نمیشه
    به قول دوستمون بازار باید قیمتی که توسعه دهنده میگه رو به کاربر اعلام کنه و هنگام پرداخت خودش 9 درصد بهش اضافه کنه و یه جا توی سایت بگه که از 109 ریال 9 ریال ارزش افزوده میباشد
    اونطوری بجای اینکه کاربر از توسعه دهنده متنفر بشه و کینه به دل داشته باشه از بازار گله کنه
    چون کاربر وقتی داره اپ رو میخوره اصلا خبر نداره 9 درصد مال کیه 30 درصد مال کیه
    فکر میکنه 100 درصد میره تو جیب سازنده و اونجاست که زیر اپ رو پر از فحش میکنه و من خودم به شخصه اپ داشتم توی بازار که زیرش فحش رکیک نوشته بودند و من گزارش دادم به بازار که اینو بردارید بابا برای خودتون زشته
    ولی متاسفانه بازم رسیدگی نشد
    حرف شما هم درسته. اما معیار قیمت گذاری چیست؟ آیا همه یکسان نگاه میکنند؟ شاید برنامه الف من از نظر من 7000 تومان ارزش داشته باشد اما معیار استفاده کننده چیست؟ وقتی معیاری وجود نداره پس خودت معیار درست کن. حداقل برای خودت. خیلی سخت میتوان گفت معیار قیمت گذاری چیست. باید اینقدر تو برنامه های گوشی بچرخی و قیمتها رو ببینی تا معیاری برای برنامه ات و کاری که برنامه ات میکنه قیمتی بگذاری. مثلا یک برنامه که استیکرهای وایبر را پک کرده و بهت میده چقدر ارزش داره؟ 10.000 تومن ارزش داره؟ به نظرم زیر 2000 تومن باید گفت. اما یک دیکشنری در سطح آریانپور اگر بنویسی چقدر ارزش داره؟
    من زیاد نظرات را میخوانم بعضی استفاده کننده ها نظرات مناسبی میدهند و خیلی ها هم چرت و پرت میگن. دسته دوم خیلی بیشتر است و متاسفانه برمیگردد به فرهنگ و سواد جامعه موبایل به دست.

نقل قول نوشته شده توسط mnakhaeipoor مشاهده تاپیک
    این چه حرفیه ؟
    نمیدونم چرا ما ایرانی ها از قاجار به بعد که توسری خور انگلیسی ها شدیم چرا هیچوقت نسبت به گرفتن حق و حقوقمون (حتی یک ریال) ترغیب نشدیم!
    ما باید حقمون رو از بازار بگیریم نه این که بیخیالش بشیم و به جاش بکشیم رو نرخ اپلیکیشنمون
    به قول دوست عزیزم godofphp بازار 10 درصد از سرش هم زیاده اونی که محق گرفتن 30 درصد هست پلی استور هست که شرایطش فرق میکنه و داره اپلیکیشنت رو تو کل دنیا عرضه میکنه و حقش هم هست 30 درصد
    اما این آشغال پاروازاین هم فراتر گذاشته و داره 39 درصد از زحمات من و تو رو میخوره
    دوست عزیز یکم به خودت بیا
    تنها راه درست شدن اوضاع تودهنی زدن به این جلبک بازار هست
    و تنها راه این تو دهنی هم اتحاد هست
    نه اینکه یکی ورداره بگه بریم باهاشون مذاکره کنیم یکی ورداره بگه بکشید رو نرخ اپلیکیشنتون
    من هم موافقم با برخورد ، اما سیستماتیک و حساب شده. بر اساس طرح و نقشه . اصلا میخوای لشگر کشی خیابونی کنیم! برنامه نویس راه حل ارائه میده !

پیشنهادهای من :
    1- بررسی فنی و حقوقی اپ استورهای مطرح و معروف داخلی و خارجی
    2- بررسی ریال و دلاری اپ های ایرانی و خارجی
    3- بررسی مسائل خاص حوزه کشوری مثل ارزش افزوده
    4- تعیین چهارچوبی بعنوان پایه برای اپ های ایرانی از لحاظ کیفیت و درجه بندی
    5- ترغیب برنامه نویسان اپ برای پیگیری و مشارکت در این طرح
    6- نتیجه گیری و اعلام پایه ایی برای مسائل مطرح شده

تا وقتی خودمان چهارچوبی برای خواسته هایمان نداشته باشیم و ندانیم حقوقمان چیست و هماهنگ نباشیم هیچ کاری صورت نمیگیره.
    کلمات کلیدی: چهارچوب خواسته ها - دانستن حق - هماهنگ بودن

کافه بازار استارتاپی بوده و هست که چهارچوب ها را تعیین کرد. پیشتاز بوده و هست . این خاصیت استارتاپ بودن است. اعتراضهای پراکنده و با تنوع زیاد جوابی نخواهد داد.
    من یک برنامه نویس تفننی هستم که از سر علاقه به اندروید رو آوردم. هیچ برنامه ای هم در هیچ اپ استوری ندارم .

سلام دوستان

صادقیان هستم . بنده رو در گروه نرم افزاری mobile4use و محصولاتی همجون کتاب ساز اف بوک و کتابچه میشناسید . ضمن تشکر بابت این حرکت ، خواستم به اطلاع برسونم ما قبلا این موارد رو پیشبینی کرده بودیم و حتی تا 60 % کار برای ساخت مارکت اندروید جدید پیش رفتیم . منتها جون کار سنگین بود و پروژه های متعددی هم در دست داشتیم نمی توانستیم آنچه باید وقت بگذاریم . حال در صورتی که پیشنهاد داشته باشید بنده و گروه در خدمت هستیم که جامعه برنامه نویسان اندروید رو با هم متحد کنیم و فقط یک مارکت درست کنیم و همه موظف بشن فقط فقط از همان مارکت محصولاتشون رو بفروش برسانند .

منتظر پاسخ های شما دوستان هستم

محل زندگی
    between 0 and 1

محل زندگی
    between 0 and 1

اول مارکت چطوره؟؟؟ تو ی جا نوشته بود که 85 به 15 تقسیم میکنه

محل زندگی
    between 0 and 1

خوب نیست به نظر من
    آخرین ویرایش به وسیله godofphp : چهارشنبه 24 تیر 1394 در 19:01 عصر

محل زندگی
    در قلب دوستان

باید خود برنامه نویسها فکری بکنن برای خودشون
    سیستم آموزشی ما که بصورت بابا آب داد مامان نان داد بوده باعث شده همیشه بجای باز کردن جاده برای خودمون همیشه
    فقط دهنمون باز باشه که نتیجشم میشه سرویس شدن دهان!

دوستان نظرتونو نگفتید در مورد مارکت برنامه نوبسان ایرانی !!! ؟

ما در حال ساخت بازی های فکری هستیم . کسایی که این توانمندی رو در خودشون می بینن به بنده پیغام خصوصی دهند تا راجع به این موضوع صحبت کنیم .

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

این اول مارکت(که انگار مال همراه اوله) هیچ توضیحی برای پیاده سازی پرداخت درون برنامه نداره؟ من هر چی میگردم نیست؟

محل زندگی
    between 0 and 1

چرا داره بزار میگم

محل زندگی
    between 0 and 1

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

خدایی نکرده فکر گذاشتن برنامه در این مارکت اول رو نکنید ها
    برای چی من که خیلی هوس کردم اگر این مارکت جون بگیره خوب از 30 درصد سود مارکت ها(چون تقریبا همون همون 30 درصد رو دارن بجز مال ایرانس که 50 درصده :| ) نجات پیدا میکنیم دیگه .. یا اصلا مشکل این مارکت چیز دیگه هست؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    etc/shadow/

واقعا دفکر میکنید این برنامه ها تو مارکتی غیر از بازار جایی واسه انتشار دارن؟؟
    عجب!
    بهتره اول بریم خودمون رو بکشیم بالا.
    بعد بیایم بگیم بازار در حد نیاز هامون نیست.همینم زیاده واسه بعضی ها

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

یه وقت به مارکت هایی که مال اپراتور ها هست اعتماد نکنید !
    این مارکت ها همونطور طور که اپراتور ها یاد گرفتن تا کاربر و طرفدار پیدا می کنن کلاه برداری هاشون را شروع می کنن . الان نبینید که درصد کم میگیرن و کنار میان باهاتون ، زمانی که جاشون محکم بشه حسابی به خدمت همه می رسن . در کل به اپراتور ها اصلا نمیشه اعتماد کرد .

Write Once, Run Anywhere

کاربر تازه وارد آواتار hey you
    محل زندگی
    تهران

کاملا با شما موافقم
    به هیچ وجه نمی شه به این اپراتورها اعتماد کرد.
    شک نکنید که دارن دون می پاشن.
    خدا به خیر بگذرونه

نقل قول نوشته شده توسط dasssnj مشاهده تاپیک
    یه وقت به مارکت هایی که مال اپراتور ها هست اعتماد نکنید !
    این مارکت ها همونطور طور که اپراتور ها یاد گرفتن تا کاربر و طرفدار پیدا می کنن کلاه برداری هاشون را شروع می کنن . الان نبینید که درصد کم میگیرن و کنار میان باهاتون ، زمانی که جاشون محکم بشه حسابی به خدمت همه می رسن . در کل به اپراتور ها اصلا نمیشه اعتماد کرد .

تغریبا میشه گفت همه اینطورین ... همه اولش اینطورین ... مشکل اینه چطور باید کاری کرد که اینطوری نشه !
    به نظرم یه گواهینامه یا لایسنس باید داشته باشن که بعدا نتونن از این کارا کنن .

آقای شهرکی و یک سری دیگه از برادران بخش php انجمن یک نهاد راه اندازی کردن برای حمایت از برنامه نویسان: ایران نهاد
    بهتر نیست که بجای حرف زدن با کمک هم یه مارکت درست بکنیم (من خودم هنوز نتونستم محیط برنامه نویسی اندروید رو قشنگ راه بندازم؛ قبلا vb, c family و php کار کرده بودم یکم)
    برنامه از 2 بخش تشکیل شده باشه بخش اندرویدش رو که برنامه نویسان اینجا انجام میدن بخش وب رو هم بچه های بخش php

من توی یه سایت هم آموزش ویدئویی ساخت مارکت مثل کافه بازار رو هم دیدم 0 تا 100

نقل قول نوشته شده توسط Abbas Naghdi مشاهده تاپیک
    به نظرم یه گواهینامه یا لایسنس باید داشته باشن که بعدا نتونن از این کارا کنن .
    موافقم

مارکت ایران نهاد...

همانطور که عرض کردم ما تقریبا 70 % راه رو رفتیم . اینکه ببینیم پیشنهاد دوستان و راهکاری که نسبت به درآمد زایی تیم پشتیبان دارن به چه شکل است می تواند در روند تکمیل پروژه کمک کند . قطعا به مارکت های مخابرات و ... نمیشه اعتماد کرد . باید جایی باشه که همه برنامه نویسان خودشونو متعهد انتشار نرم افزار در آنجا را بدونن در غیر این صورت پروژه به شکست می انجامد.

محل زندگی
    between 0 and 1

ایران نهاد ؟ وجود نداره دیگه
    آخرین ویرایش به وسیله godofphp : چهارشنبه 24 تیر 1394 در 19:03 عصر

محل زندگی
    between 0 and 1

......................
    آخرین ویرایش به وسیله godofphp : دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 در 13:23 عصر

چرا میایی تبلیغات الکی میکنی ؟
    من خودم برنامه نویس php ّبودم قبلا کل فعالیتم هم توی تاپیک پی اچ پی بود
    همون آقای شهرکی زحمت کشیدند یوزر قبلی بنده رو مسدود کردند
    نهادی که سالهاست فعالیت نداره به چه دردی میخوره ؟
    چه گلی به سر برنامه نویسهای php زدند که الان واسه اندروید کاری بکنند ؟
    نکن برادر من تبلیغات الکی نکن
    حداقل بیا بنویس اینجا که به چه دلیلی ما باید بحث های بین خودمون رو ول کنیم متوسل بشیم به یه نهادی که ....
    دوست عزیز پیاده کردن مارکت کار ساده ای نیست میایی یه چیزی مینویسی جو میدی و میری
    مگه بقالی سرکوچه میخاییم بریم مارکت بخریم بیاییم که میگی بجای حرف زدن بیاییم مارکت بزنیم
    در ضمن برای یک مارکت اندرویدی php خوب نیست من خودم به فکر پایتونم و السلام
    مارکت ایران نهاد.. خخخخخ زارت .....
    خوب حالا چرا میزنی؟؟؟
    چطوره برنامه های رایگانمون رو بزاریم توی بازار؛ و توی اون ها آدرس وبسایتمون رو بزاریم + تبلیغ یکی از این مارکت های موجود با انصاف رو بکنیم...
    برنامه های پولیمون رو هم توی مارکت های دیگه بزاریم

نظر کلی و منطقی :

1 ) یک سایت توسط برنامه نویس های سایت درست بشه
    2 ) اپلیکیشن این سایت درست بشه مثل کلاینت بازار
    3 ) پرداخت ها به صورت مستقیم و از درگاه بانک باشه .

همه چیز رایگان برنامه نویس برنامه میزاره و مستقیم پولش میره تو حسابش . دگه نیازی به واسطه و ... نداره.
    برای هزینه های سرور و ... هم ماهیانه برنامه نویسا مثلا پنج هزارتومن ارسال کنن برای سازندگان سایت و کلاینت .

این برای اولین بار در ایران اتفاق خواهد افتاد . این ایده منه رایگان بهتون میدم ... بقیشم خواستین تماس بگیرین بهتون بگم .
    عقل ندارید مگرنه کار خیلی راهته ... همشم بلدین خرف بزنید .

من به شخصه اعلام آمادگی میکنم برای کلاینت . اگه جرئت دارید شروع کنید و حرف نزنید . ... تخصص دارین بسم الله ... بچه هم نیستید که از بابا ماماناتون اجازه بگیرین ... استخاره هم نکنید .

وسلام .

محل زندگی
    between 0 and 1

............................
    آخرین ویرایش به وسیله godofphp : دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 در 13:24 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    etc/shadow/

الکی رو این چیزا زحمت نکشید
    چند میلیارد سرمایه میخواد تا بازار رو بزنید کنار
    روی یک سیستم عامل اینقد وقت نذارید مارکت بزنید
    فردا یه سیستم عامل دیگه میاد
    به جای این بحثا برید راهشو پیدا کنید تحریم رو دور بزنید رو گوگل پلی برنامه بذارید
    کیفیت بدید به کد ها و برنامه هاتون
    متریال دیساین یاد بگیرید
    "سنگ قبر من" و برنامه هایی از این قبیل فقط جاشون تو بازاره چون بازار لیاقتش بیشتر از اینا نیست ، وارد مارکت های جهانی بشید ببینید چه خبره.

صفحه 3 از 7 اولاول 12345 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. باگ جدی در نسخه جدید کافه بازار
    نوشته شده توسط Abbas Naghdi در بخش Android Studio
    پاسخ: 7
    آخرین پست: دوشنبه 25 اسفند 1393, 10:47 صبح
  2. restore کردن DB با یه نام جدید
    نوشته شده توسط mina1363 در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 7
    آخرین پست: جمعه 13 شهریور 1388, 10:24 صبح
  3. کمک کنید: رجیستر کردن ocx قدیمی با ورژن جدید
    نوشته شده توسط seyed_27 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 21 مهر 1387, 08:46 صبح
  4. دسترسی به dialup connection و ترک کردن رفتار آن
    نوشته شده توسط mohamaddarbandi در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 11 تیر 1387, 23:33 عصر
  5. سوال: تاییدکاربر قبل از ترک کردن رکورد فعلی؟؟
    نوشته شده توسط barbazoo در بخش Access
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 01 آذر 1384, 15:59 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •