نمایش نتایج 1 تا 36 از 36

نام تاپیک: .::دانلود کنید::. آموزش بوت استرپ به صورت تصویری و کاملا رایگان

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

.::دانلود کنید::. آموزش بوت استرپ به صورت تصویری و کاملا رایگان

توجه : دوره جدید بوت استرپ در سایت آبان وب آپلود شد. برای دانلود رایگان این دوره آموزشی روی لینک زیر کلیک کنید
    https://abanweb.net/post/21/bootstrap-3-tutorial

سلام دوستان.
    همانطور که قول داده بودم آموزش های بوت استرپ رو دارم به صورت ویدئو و با صدا و کیفیت عالی آماده میکنم.3 جلسه اول رو ضبط کردم که روی وبلاگم قرار میدم برای دانلود.سعی کردم مدت هر جلسه بیشتر از 20 دقیقه نشه..هر روز یکی دو جلسه ضبط میکنم و روی وبلاگ قرار میدم انشالله تا چند روز آتی این دوره تموم میشه.در ضمن این دوره به صورت کاملا رایگان هستش.هر کسی هم خواست کپی کنه به اسم خودش و توی وبلاگ یا سایتش قرار بده کاملا آزاده..برسونید به دست کسی به این آموزش ها نیاز داره. :دی و اما عنوان جلسات رو که تا اینجا ضبط کردم میگم.
    جلسه اول: مقدمات کار رو فراهم میکنیم بوت استرپ رو دانلود میکنیم و با فایل های اون آشنا میشیم.
    جلسه دوم:یک سری توضیحات تئوری می دیم که چجوری باید از بوت استرپ استفاده کنیم.با خود سایت بوت استرپ آشنا میشیم و میگیم که برای شروع کدهای html رو چجوری بنویسیم و چه فایل هایی رو به صفحه باید الحاق کنیم.
    جلسه سوم: کد نویسی رو به صورت عملی آغاز میکنیم و از این جلسه مبحث ریسپانسیو کردن رو شروع میکنیم.نمیدونم فعلا ریسپانسیو کردن چند جلسه طول بکشه.چون میخوام همه جزئیات کار رو بگم.یه جورایی کوچه بازاری می خوام بهتون یاد بدم که توی بازار کار بتونید ازش استفاده کنید.
    مواردی رو که باید بگم:
    1) اگر چیزی رو بلد نباشم میگم بلد نیستم
    2) فیلم رو ادیت نمیکنم و اگر وسط کار سوتی بدم و یا مشکلی پیش بیاد به بزرگی خودتون ببخشید
    3) این فیلم برای کسایی مناسبه که می خوان طراحی قالب ریسپانسیو یاد بگیرن اونم درست حسابی
    4) تمام توانم رو گذاشتم امیدوارم تونسته باشم بهتون کمکی بکنم
    5) من از سرویس وبلاگدهی بیان استفاده میکنم.یه هاست رایگان به من میده به اسم صندوق بیان.یه بدی که داره نمیذاره حجم فایل آپلود بیشتر از 30 مگابایت بشه..اگه بیشتر شد مجبور فایل رو پارت بندی بکنم..مثلا الان جلسه دوم پنجاه مگابات شده که به دو پارت تقسیم بندی کردم و برای دانلودش باید هر دو پارت رو حتما دانلود کنید.
    6) منتظر نظراتتون هستم
    مزیت این دوره نسبت به دوره های مشابه:
    ممکنه یه سری چیزا یاد بدم که اصن ربطی به بوت استرپ نداشته باشه.به عنوان مثال کد نویسی سریعتر با Emmet رو بهتون آموزش میدم و میبینید که چقدر سرعت نوشتن کد html و css رو بالا میبره.
    با تکنیک هایی آشنا میشیم که توی سرعت بارگزاری صفحات تاثیر داره.مثلا چجوری تصاویر خودمون رو به بهترین شکل ممکن بهینه کنیم یا خیلی چیزای دیگه
    با کلی پلاگین شمارو آشنا میکنم که به دردتون بخوره.منظورم پلاگین های جی کوئری هستش.
    ترفند ها و تکنیک های Html و css هم اگه نیاز باشه آموزش میدم.
    با فونت آیکن و نحوه استفاده از اون آشنا میشیم و....
    پس نتیجه:
    با دیدن این دوره و تمرین کردن بهتون این قول رو میدم که نیازی به کلاس رفتن واسه یاد گیریه بوت استرپ ندارین.هرکسی هم یاد نگرفت زنگ بزنه بهم هرچی دوست داشت بگه :
    منتظر نظراتتون هستم.توی وبلاگم میتونید با من در ارتباط باشین.

لینک های دانلود(این لینک ها هر شب آپدیت میشن)

لینک دانلود جلسه اول حجم 13mb
    لینک دانلود جلسه دوم پارت 1 حجم 30mb
    لینک دانلود جلسه دوم پارت 2 حجم 20mb
    لینک دانلود جلسه سوم حجم 30mb
    لینک دانلود جلسه چهارم حجم 21 مگابایت
    لینک دانلود جلسه پنجم حجم 11 مگابایت
    لینک دانلود جلسه ششم حجم 24 مگابایت

آموزش بوت استرپ

طراحی سایت ارزان
    آخرین ویرایش به وسیله سعید کشاورز : سه شنبه 11 تیر 1398 در 11:47 صبح

تاپیک های مشابه

1. دانلود کنید : آموزش نحوه استفاده از ReportViewer
    نوشته شده توسط ezamnejad در بخش ابزارهای گزارش سازی
    پاسخ: 8
    آخرین پست: پنج شنبه 05 شهریور 1394, 11:56 صبح
  2. دانلود کنید : آموزش LINQ to SQL
    نوشته شده توسط Blackk_lightt در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 19 اسفند 1393, 17:56 عصر
  3. آموزش بوت استرپ به صورت ویدیویی !
    نوشته شده توسط kingwolf11 در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 20 مرداد 1393, 13:50 عصر
  4. آموزش: دانلود کنید: آموزش تصویری asp.net - visual studio
    نوشته شده توسط mirahsani در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 28 تیر 1392, 00:08 صبح
  5. (دانلود کنید) آموزش ساخت Setup با VisuallStudio
    نوشته شده توسط مهدی رحیم زاده در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 11
    آخرین پست: سه شنبه 10 خرداد 1390, 12:36 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار