نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: کاهش سرعت پس ازانتقال

کاهش سرعت پس ازانتقال

باسلام
    من یک بانک اطلاعاتی روی سیستم خودم طراحی کردم که سرعت اون بسیاربالا است حجم بانکها حدود 100 مگابایت است اما وقتی folder مربوطه ازپوشه mysql کپی وبه یک رایانه با قدرت بسیار بالاترولی درشبکه منتقل کردم سرعت بسیاربسیارپایین امد
    ایادرست اطلاعات را کپی نکردم؟
    من با odbc به mysql متصل می شوم اما وقتی سعی کردم با ado این کارراانجام بدهم نتونستم
    ایابابت این ado هم مانند odbc فایلی ازسایت مربوطه دانلودکنم؟

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    خوب این به خیلی چیزا می تونه بستگی داشته باشه...
    از رم و سی پی یو گرفته تا هارد و تعداد درخواست ها و سرعت شبکه و سیستم عامل و فایل سیستم و حتی اندازه کلاستر های پارتیشن و ورژن برنامه ها و ...
    ایمیل من
    سایت من

عضویت در جامعه‌ی اهدای عضو

Direct PGP key: http://tinyurl.com/66q5cy
    PGP key server: keyserver.ubuntu.com
    PGP name to search: omidmottaghi

من با odbc به mysql متصل می شوم اما وقتی سعی کردم با ado این کارراانجام بدهم نتونستم
    ایابابت این ado هم مانند odbc فایلی ازسایت مربوطه دانلودکنم؟
    شما از چه محیطی به mysql کانکت میشید؟

فاکس پرو
    باتوجه به تست خودم درمورد حجم زیاد اطلاعات فکرمی کنم این دسته ازبانکهای اطلاعاتی
    فقط برای زبانهایی مفید است که نیاز به واسطه نداشته باشد ومستقیما این بانکها رابشناسد
    وگرنه زمانی که بخواهیم ازواسطه استفاده کنیم (مقایسه با نمونه حجیم اطلاعات فاکس پرو)مقرون به صرفه است (حداقل ازدیدگاه سرعت)که ازهمان بانک اصلی فاکس استفاده کنیم
    درسته؟؟؟

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    نه برادر، اینطوری نیست!
    ایمیل من
    سایت من

عضویت در جامعه‌ی اهدای عضو

Direct PGP key: http://tinyurl.com/66q5cy
    PGP key server: keyserver.ubuntu.com
    PGP name to search: omidmottaghi

باتوجه به تست خودم درمورد حجم زیاد اطلاعات فکرمی کنم این دسته ازبانکهای اطلاعاتی
    فقط برای زبانهایی مفید است که نیاز به واسطه نداشته باشد ومستقیما این بانکها رابشناسد
    من هم باواسطه و هم بدون واسطه با بانک mysql کار کردم و از نظر سرعت خیلی عالی بوده.

شما از odbc و sqlexec فاکس استفاده کنید. سرعت محشره. به هر حال بانکهای فاکس بیش از 2 گیگ اطلاعات رو نگهداری نمیکنند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •