نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: سروهم کردن و برنامه نویسی اولین قطعه الکترونیکی

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    زنجان

Hello World_سروهم کردن و برنامه نویسی اولین قطعه الکترونیکی

سلام دوستان ، خسته نباشید ،
    من میخوام برای تجربه هم که شده یک قطعه الکترونیکی سر وهم کنم که براش برنامه نویسی هم انجام بدم، من 8 سالی هست برنامه می نویسم ولی تابحال با الکترونیک و قطعات و سخت افزار میونه ای نداشتم ، میخوایم ساخت یک چیزی در واقع یک sample ای که من با ساختش احساس خوبی بهم دست بده و اعتماد بنفس و انگیزه پیدا کنم و در این زمینه دیده خوبی بهم بده که برای یک دیوایز چجوری برنامه می نویسن ،و لوازمشم ارزان و قابل تهیه باشه. شما چی پیشنهاد می کنید و مراحل کار به طور مختصر که اذیت نشید چی هست؟ درواقع من یک Hello World به دنیای میکرو کنترلر ها/ میکرو پروسزور ها میخوام.
    خیلی خیلی ممنونم.
    آخرین ویرایش به وسیله a47b1b590cfe48fd8f356c65 : دوشنبه 14 اردیبهشت 1394 در 18:31 عصر

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: سروهم کردن و برنامه نویسی اولین قطعه الکترونیکی

اگر خودت میخوای برد رو سر هم کنی یک میکرو ATMega8 (چهار هزار تومان) + 2 عدد خازن عدسی 22 پیکوفاراد و یک کریستال 16 مگاهرتز (250 تومان) + یک Bread Board (دوازده هزار تومان) + یک پروگرامر (حداقل 30.000 تومان) لازم خواهی داشت (مجموعا 46.270 تومان).

اگر هم می خواهی فقط یک Hello World به دنیای میکروکنترلرها داشته باشی یک برد آردوینو UNO CH340G تهیه کن (19.900 تومان). نیاز به پروگرامر نداره و از طریق USB پروگرام میشه.

برای برنامه نویسی اش هم خودش یک IDE داره به نام Arduino که می تونی از سایتش دانلود کنی. برنامه نویسی رو خیلی ساده کرده.

تاپیک های مشابه

1. چگونگی ساخت سی دی الکترونیکی یک کتاب
    نوشته شده توسط alinaghiha در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 10
    آخرین پست: یک شنبه 01 خرداد 1390, 11:03 صبح
  2. کمک برای ساخت اولین گزارش
    نوشته شده توسط مهدی رحیم زاده در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 02 دی 1385, 07:08 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •