نمایش نتایج 1 تا 40 از 1746

نام تاپیک: طراحی رابط کاربری - UserInterface

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار ebrahim.rayatparvar
    محل زندگی
    https://www.youtube.com/c/zangclass

نقل قول: نظر در مورد طراحی ظاهر برنامه ...

سلام ghasem110deh جان
    طراحی خوبی کردی به خصوص در انتخاب رنگ فرم ها ولی نوع زراحی منو با رنگش تو ذل برو نیست.
    مساله بعدی چرا برناامه رو به سبک قدیمی فرم رو فرم طراحی کردی به نظر خودت با Tab کار میکردی و کاربر همزمان هم بتونه چندتا کار انجام بده مثلا داره فاکنور میزنه وسط فاکتور زدن مدیر میاد میگه همین الان گزارش کل انبار رو میخوام با این کار کاربر باید فرم رو ببنده بره دنبال گزارش بعد بیاد از اول ولی با سیستم تب بندی کردن کافیه گزارش خودشو کلیلک کنه که تو یه تب دیگه باز بشه.
    در مورد کامپوننت ها باید بگم به نظر استفاده نکردن از امکانات کامپوننت ها اشتباه بعضی از امکانات هستن که در برنامه الزامی هستن مثلا شما برای گرید برید گرید های devexpress رو ببینید امکاناتی که داره از سرعت برنامه کم نمی کنه هیچ با امکانات این کامپوننت خیلی تو سرعت و زیبایی برنامه تاثیر داره.

نقل قول: نظر در مورد طراحی ظاهر برنامه ...

نقل قول نوشته شده توسط ebrahim.rayatparvar مشاهده تاپیک
    سلام ghasem110deh جان
    طراحی خوبی کردی به خصوص در انتخاب رنگ فرم ها ولی نوع زراحی منو با رنگش تو ذل برو نیست.
    مساله بعدی چرا برناامه رو به سبک قدیمی فرم رو فرم طراحی کردی به نظر خودت با Tab کار میکردی و کاربر همزمان هم بتونه چندتا کار انجام بده مثلا داره فاکنور میزنه وسط فاکتور زدن مدیر میاد میگه همین الان گزارش کل انبار رو میخوام با این کار کاربر باید فرم رو ببنده بره دنبال گزارش بعد بیاد از اول ولی با سیستم تب بندی کردن کافیه گزارش خودشو کلیلک کنه که تو یه تب دیگه باز بشه.
    در مورد کامپوننت ها باید بگم به نظر استفاده نکردن از امکانات کامپوننت ها اشتباه بعضی از امکانات هستن که در برنامه الزامی هستن مثلا شما برای گرید برید گرید های devexpress رو ببینید امکاناتی که داره از سرعت برنامه کم نمی کنه هیچ با امکانات این کامپوننت خیلی تو سرعت و زیبایی برنامه تاثیر داره.

سلام
    درود بر شما.

در زیبایی و کاربردی بودن کامپوننت های دوو اکسپرس کوچکترین شکی نیست و البته برای استفاده بسیار آسان و کاربردی استفاده از کامپوننت های دوو اکسپرس من خودم فیلمهای آمورشی استفاده از کامپوننت های Devexpress به زبان فارسی رو رایگان دانلود کردم و با دیدن فیلمها نه تنها نکات ریز و درشت آموزشی بسیار مفیدی در سی شارپ رو یاد گرفتم بلکه استفاده از این کامپوننت ها رو در پروژه های خودم بخوبی مسلط شدم و تا الان 4 تا نرم افزار باهاشون نوشتم که هم خودم و هم کاربرهام از گرافیک+ سرعت لود بالا + زیبایی نرم افزارهام با کمترین استفاده از منابع سیستمی لذت می بریم.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 14 دی 1394, 12:16 عصر
  2. آموزش: طراحی رابط کاربری پروژه + سورس
    نوشته شده توسط birtemp در بخش WPF
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 25 مرداد 1392, 23:45 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 26 فروردین 1391, 15:51 عصر
  4. طراحی رابط کاربری نرم افزار هایتان به چه شکل است ؟
    نوشته شده توسط sara66 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 05 دی 1390, 17:34 عصر
  5. طراحی رابط کاربری GUI
    نوشته شده توسط linux در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 20 بهمن 1384, 19:05 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید