صفحه 13 از 44 اولاول ... 3111213141523 ... آخرآخر
نمایش نتایج 481 تا 520 از 1746

نام تاپیک: طراحی رابط کاربری - UserInterface

کاربر دائمی آواتار Vidico
    محل زندگی
    شاید در قلب...!

نقل قول: طراحی رابط کاربری - UserInterface

نقل قول نوشته شده توسط golbafan مشاهده تاپیک
    سلام
    از حالت tabbed mdi باید استفاده کنید
    تا موقعی که نیاز نشده داده ها رو لود نکنید
    منم یه همچین مشکلی دارم ،
    tabbed mdi چیه؟

نقل قول: نظر در مورد طراحی ظاهر برنامه ...

نقل قول نوشته شده توسط ebrahim.rayatparvar مشاهده تاپیک
    برنامه خوبی نوشتی از لحاظ رنگ و استایل باید بگم از استایل خوبی برای برنامه استفاده کردی ولی کمی کار کردن با این منو که واقعا قدیمی شده برای مشتری سخت شده و الان منئ های خوبی برای استفاده کردن وجود دراه و نکته بعدی که باز دارم تاکید می کنم نوع حرکت زدن رو فرم ها، یعنی کسی دیگه فرم ها رو به این صورت فرو رو فرم کار نمیکنه الان همه امدن به سمت Tab و لود کردن فرم های طراحی شده در داخل Tab کا در یه لحظه بشه چند کار رو انجام داد یا چند گزارش رو با هم چک کرد.
    سلام
    دوست عزیز استفاده از Tab زمانی که از دیتابیس واکشی میکنیم (دیتاگرید و یا...) سرعت اجرا رو پایین نمی یاره ؟
    و چرا از Tab نمیشه فرمی رو لود کرد اما از dialog استفاده نکرد، و هم زمان چند فرم باز باشه ؟

باسلام
    دقیقا مشکل من استفاده ازگرافیک دربرنامه است.راهنمایی کنیدچیکارکنم برای استفاده ازگرافیک بهتر دربرنامه ها ممنون میشم.
    باتشکر از همه...

کاربر دائمی آواتار ghasem110deh
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط shabgard2oo9 مشاهده تاپیک
    باسلام
    دقیقا مشکل من استفاده ازگرافیک دربرنامه است.راهنمایی کنیدچیکارکنم برای استفاده ازگرافیک بهتر دربرنامه ها ممنون میشم.
    باتشکر از همه...
    سلام
    ببینید راهنمایی تو این مورد مثل راهنمایی در نحوه کد نویسی و ... نیست !؟
    این پست و لینک هایی که ارجاع شده رو بخونید و بعد شروع کنید به پیاده کردن یه طرح که توی ذهنتون هست ... اینجا دوستان حرفه ای که هستن نظرات دقیقی و سازنده ای در مورد طرح تون میگن

https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2282788

نمیشه بعنوان راهنمایی به شما یا کسه دیگه ای گفت که فرم ، کلید ها و ... رو چطور طراحی کنید ، این کلید اینجا باشه یا نباشه
    در ضمن به طراحی ظاهر برنامه ، فکر نکنم بشه گفت "کار با گرافیک"

یا علی !

نقل قول نوشته شده توسط ghasem110deh مشاهده تاپیک
    سلام
    ببینید راهنمایی تو این مورد مثل راهنمایی در نحوه کد نویسی و ... نیست !؟
    این پست و لینک هایی که ارجاع شده رو بخونید و بعد شروع کنید به پیاده کردن یه طرح که توی ذهنتون هست ... اینجا دوستان حرفه ای که هستن نظرات دقیقی و سازنده ای در مورد طرح تون میگن

https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2282788

نمیشه بعنوان راهنمایی به شما یا کسه دیگه ای گفت که فرم ، کلید ها و ... رو چطور طراحی کنید ، این کلید اینجا باشه یا نباشه
    در ضمن به طراحی ظاهر برنامه ، فکر نکنم بشه گفت "کار با گرافیک"

یا علی !
    با تشکرمنظورم ازگرافیک همون زیباسازی محیط برنامه وخروج ازیکنواختی بود.

کاربر دائمی آواتار حسین.کاظمی
    محل زندگی
    Microsoft Visual Studio

باسلام
    کسی هست که حاضر به آموزش گام به گام ساخت فرم های دلخواه در این تالار باشد تا همه دوستان برنامه نویس بهره کافی و لازم را ببرند و سازنده هم یه ثوابی بکنه؟؟؟

کاربر دائمی آواتار winner1
    محل زندگی
    خلخال

نقل قول نوشته شده توسط حسین.کاظمی مشاهده تاپیک
    باسلام
    کسی هست که حاضر به آموزش گام به گام ساخت فرم های دلخواه در این تالار باشد تا همه دوستان برنامه نویس بهره کافی و لازم را ببرند و سازنده هم یه ثوابی بکنه؟؟؟
    اینترنت پر مطلب هستش ولی شما لقم رو تا جایی که ممکنه اماده میخواین

محل زندگی
    Microsoft Visual Studio

نقل قول نوشته شده توسط winner1 مشاهده تاپیک
    اینترنت پر مطلب هستش ولی شما لقم رو تا جایی که ممکنه اماده میخواین
    من گشتم تو اینترنت ولی چیزی دستگیرم نشد که اومدم تو این وب گفتم!

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

باسلام
    سلام دوست عزیز
    منظورتون رو یکم واضح ترش کنید.
    همونطور که میدوین برای تولید هر نرم افزاری با هرکاربرد مختلف نیاز به طراحی های محتلفی هست اما اگر منظور شما اصول طراحی یک فرم در نرم افزارهست باید بگم که علاوه بر مطالعه سایت های مختلف باید کار کنید تا تجربه بدست بیارید.
    با اینحال من سعی میکنم این مطلب رو قدم به قدم اینجا شرح بدم و از سایرین هم میخوام در صورت تمایل، کمک کنن

از کلیات شروع میکنم و آرام آرام با مثال وارد جزییات میشم... (فعلا با مبحث UI و UX کاری نداریم ولی بزودی واردش خواهیم شد)

1- لئوناردو داوینچی میگه: نهایت زیبایی در سادگی است : این اولین و مهم ترین اصل در طراحی فرم های نرم افزاری هست که هیچ وقت نباید فراموشش کرد. در صورتی که میتونید با کمترین استفاده از دکمه و ادیت و گرید و غیره ... فرم رو پیاده سازی کنید حتما بکنید!
    مثال: به نظر شما گوشی اپل با یک دکمه در وسط زیباتره یا گوشی های بلک بری با یک کیبورد کامل؟ آیا کارایی شون نسبت به تعدد کلیدها فرقی داره؟ کدوم کاراتره؟

الف: اشیایی که میخواهید روی فرم بزارید رو خوب در مورشون فکر کنید و در صورت لزوم بکار ببرید. بهتره اول از همه روی کاغذ یک طرح کلی پیاده کنین
    این اشیا رو به 4 قسمت میشه تقسیم کرد:
    -- کنترل های ورودی: دکمه ها، زمینه متن، چک باکس، فیلد تاریخ و ...
    -- کنترل های ناوبری: منوها، آیکون ها، قسمت های جستجو، جدول ها و ...
    -- کنترل های اطلاعاتی: هینت ها، توضیحات مختلف، پنجره های دیالوگ و ...
    -- کنتاینرها: انواع ماژولهای مربوط به ذخیره سازی

2- ایجاد ثبات و یکپارچگی: یعنی فرم های شما باید طوری طراحی بشن که کاربر وقتی برای اولین بار با یک فرم جدید در برنامه شما مواجه میشه بتونه حدس بزنه که مثلا برای خروج باید کجا رو کلیک کنه. اینجا باید بتونید برنامه خودتون رو با نرم افزارهای رایج و مهم و پرکاربرد شبیه کنید
    برای مثال کاربران آفیس میدونن برای پرینت باید از ctrl+p به عنوان شورتکات استفاده کنن . پس در برنامه شما هم باید همین شیوه استفاده بشه

3- طراحی فرم باید هدفمند صورت بگیره: این به کاری که قراره برنامه انجام بده خیلی بستگی داره که جانمایی اشیای روی فرم چطور باشه؟ مثلا آیا بهتره اول دکمه ثبت رو بزاریم بعدش بیایم جعبه های ورود متن رو قرار بدیم یا اینکه عکسش درست تره؟

4- استراتژی استفاده از رنگها: با شناخت کافی از رنگ ها میتونید یک برنامه عالی رو طراحی کنید. برای مثال ایا بهتره رنگ دکمه ثبت سبز باشه و دکمه لغو رو قرمز بزاریم ؟ یا اینکه برعکس؟ دکمه ثبت رو قرمز بزاریم یا مثلا بنفش؟؟؟

5- استفاده از فونت ها با اندازه و رنگ مناسب: خب اینهم شبیه به همون استفاده از رنگ هست دیگه!

6- آیا نرم افزار طوری طراحی شده که ارتباط خوبی با کاربر برقرار کنه؟ مثلا اگر داره کاری رو انجام میده آیا به کاربر میفهمونه که باید صبر کنه تا کار تموم بشه؟ یا شایدم با یک متن که در صد انجام کار رو نشون میده با کاربر ارتباط برقرار میکنه تا کاربر بدونه تقریبا کار کی انجام میشه؟ شایدم بخوای این اشتباه رو بکنی و هیچ پیغامی به کاربر ندی تا فکر کنه برنامه هنگ کرده...

7-همیشه پیش بینی شرایط رو از دید مخاطب در نظر داشته باشید: بدید کسی که تاحالا فرم های برنامه شما رو ندیده با برنامه کار کنه . این کمک میکنه بتونید رفتارهای سایرین رو موقع مواجه شدن با فرم ببینید و مواردی رو که حتی فکرش رو هم نمیکردید رو دقیقا لمس کنید

برای شروع روی کلیاتی که گفتم فکر کنید و نتایج رو اینجا بنویسید تا در موردش صحبت کنیم...
    آخرین ویرایش به وسیله golbafan : دوشنبه 23 آذر 1394 در 00:30 صبح

سلام خسته نباشید
    این برنامه برای نگه داری اطلاعات دستگاه های یک شرکت استفاده میشه و توی این فرم اصلی من برای اطلاعات مربوط یه هر دستگاه از یک تب کنترل استفاده کردم ولی حالا احساس می کنم که با توجه به زیاد بودن دستگاه ها برای طراحی به مشکل می خورم تقریبا 30 تا تب . اگه بخوام از فرم های ام دی ای استفاده کنم تعدادشون خیلی میشه و بازم احساس می کنم نمی تونم مدیریت کنم
    نظر شما دوستان چیه ؟ چون من اولین کارم است و تقریبا هیچ تجربه ای تو این زمینه ندارم :(

Untitled.jpgUnt0itled.jpg

کاربر دائمی آواتار juza66
    محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

نقل قول نوشته شده توسط m. hamide7 مشاهده تاپیک
    سلام خسته نباشید
    این برنامه برای نگه داری اطلاعات دستگاه های یک شرکت استفاده میشه و توی این فرم اصلی من برای اطلاعات مربوط یه هر دستگاه از یک تب کنترل استفاده کردم ولی حالا احساس می کنم که با توجه به زیاد بودن دستگاه ها برای طراحی به مشکل می خورم تقریبا 30 تا تب . اگه بخوام از فرم های ام دی ای استفاده کنم تعدادشون خیلی میشه و بازم احساس می کنم نمی تونم مدیریت کنم
    نظر شما دوستان چیه ؟ چون من اولین کارم است و تقریبا هیچ تجربه ای تو این زمینه ندارم :(

Untitled.jpgUnt0itled.jpg

سلام

30 تب زیاده تویی یک فرم اذیت میشی...

بنظرم برای هر کدوم از فرم های که داری تویی user control بسازشون بعد بیا با کمبوباکس تمام فرم هات رو لیست کن بعد کاربر هر فرم رو انتخاب کرد تویی یک پنل اون یوزر کنترل رو نمایش بده...

.

.

یا ...

.

.

فرم هات رو بساز بعد تویی منویی اصلی فرمت بیارشون اگر کاربر یکی از منوها رو انتخاب کردن اون فرم مورد نظر بازبشه...

.

.

یا ..

.

.

بیا نام فرم هات رو تویی یک لیست باکس کنار برنامه ات باز کن و فرم هات رو تویی یوزر کنترل بساز بعد تویی یک پنل نمایششون بده.. (البته این اخری مثه اولیه است فقط تفاوتش تویی نمایش نام فرم ها تویی کمبوباکس و لیست باکس هستش)

محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

سلام خدمت اساتید عزیز و دوستان...

این چند اسکرین شات از اخرین کارم تویی برنامه های ویندوزی....

اکشن سنتر برنامه (مثه ویندوز 10)

فرم اصلی - همیشه تکراری من :|

فرم ثبت کاربران

فرم ثبت ورود و خروج

ممنون میشم دوستان نظرشون رو بگن...

محل زندگی
    خلخال

نقل قول نوشته شده توسط juza66 مشاهده تاپیک

فرم ثبت کاربران

فرم ثبت ورود و خروج

طراحی رو سادتر کن زیبایی تو سادگیه

سلام juza66
    از چه کامپوننت هایی استفاده کردی..؟

محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

سلام

فقط DEV مابقیش عکس و استایل فرم ، تکس باکس ها و اون BLUR شدن پشت فرم هم از کلاسی که دوستان تویی همین تایپیک اعلان کردن استفاده کردم.

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

سلام

فقط DEV مابقیش عکس و استایل فرم ، تکس باکس ها و اون BLUR شدن پشت فرم هم از کلاسی که دوستان تویی همین تایپیک اعلان کردن استفاده کردم.
    بنظرم رسید که با فوتوشاپ بلور شده
    زیادی بلور شده حتی روی فرم در حال کار رو هم بلور کردی!!!

محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

اره روی عکس خودم با فتو شاپ بلور کردم چون کارم رو هنوز کامل نکردم و تحویل ندادم

منظورم پشت فرم بلور شده اینه (تویی عکس زیر مشخصه) فکنم تویی عکس بالا چون خودمم بلور کردم مشخص نیست

این
    Untitled.jpg

محل زندگی
    Microsoft Visual Studio

دوست عزیزم جناب آقای گلبافان خیلی خیلی زحمت کشیدی که جوابمو دادی. کمال تشکر را دارم.

من حقیقتش حدود 7الی 8 ساله دارم برنامه نویسی میکنم ولی متاسفانه برنامه هایم برای شرکتهایی است که اصلاً توجهی به زیبایی و رنگ و لعاب برنامه نمی کنند(خب چون یه عده سن بالا کارمند اونجاند که بزور و اجبار کار با کامپیوتر را بهشون یاد دادندچون می خاند از سنتی ببرنشون روبه مدرن ) بیشتر کارایی براشون مهمه وهمین امر باعث شده که منم زیاد نرم سراغ کامپوننت ها و زیباسازی نرم افزارهام و بیشتر وقتم را کد نویسی گرفته!!!! حتی چندین بار هم شده که با مدیران و مسئولین مربوطه شرکت ها هم صحبت کردم و چند نمونه کار زیبا که با کامپوننت انجام دادم نشونشون دادم ولی متاسفانه جواب منفی گرفتم و.......
    ** تا اینکه چند روز پیش خودم از صفحه لاگین و اسپلش یکی از نرم افزارهایی که واسه یک شرکت نوشتم خسته شدم و تغییرش دادم اونم صبح اول وقت قبل از اینکه کارمندای شرکت بیاند

خودمم باورم نمیشد همون صبح ساعت هفت و بیست 5نفر زنگم زدند و از این دوصفحه ایی که تغییر کرده بود تعریف و ذوق کردند
    اینجا بود که گفتم بد نیست که از این ببعدم برم سراغ زیبا سازی نرم افزارهام.!!!!!
    خب در اولین قدمی که به ذهنم رسید اینه که من بیشتر با فرم ها سروکاردارم پس اول بیام فرم هامو سفارشی کنم به سبک و سلیقه خودم یا کارفرما!!!! بعد تکست باکس ها، باتن ها و دست آخرهم دیتا گرید(مثل گریدی که دوست خوبمون جناب آقای winner1 طراحی کردند).

ممنون میشم که در زیبا سازی و سفارشی کردن این چند کنترل ها راهنماییم کنید!!!

باتشکر از همگی

محل زندگی
    خلخال

دوست عزیزم جناب آقای گلبافان خیلی خیلی زحمت کشیدی که جوابمو دادی. کمال تشکر را دارم.

من حقیقتش حدود 7الی 8 ساله دارم برنامه نویسی میکنم ولی متاسفانه برنامه هایم برای شرکتهایی است که اصلاً توجهی به زیبایی و رنگ و لعاب برنامه نمی کنند(خب چون یه عده سن بالا کارمند اونجاند که بزور و اجبار کار با کامپیوتر را بهشون یاد دادندچون می خاند از سنتی ببرنشون روبه مدرن ) بیشتر کارایی براشون مهمه وهمین امر باعث شده که منم زیاد نرم سراغ کامپوننت ها و زیباسازی نرم افزارهام و بیشتر وقتم را کد نویسی گرفته!!!! حتی چندین بار هم شده که با مدیران و مسئولین مربوطه شرکت ها هم صحبت کردم و چند نمونه کار زیبا که با کامپوننت انجام دادم نشونشون دادم ولی متاسفانه جواب منفی گرفتم و.......
    ** تا اینکه چند روز پیش خودم از صفحه لاگین و اسپلش یکی از نرم افزارهایی که واسه یک شرکت نوشتم خسته شدم و تغییرش دادم اونم صبح اول وقت قبل از اینکه کارمندای شرکت بیاند

خودمم باورم نمیشد همون صبح ساعت هفت و بیست 5نفر زنگم زدند و از این دوصفحه ایی که تغییر کرده بود تعریف و ذوق کردند
    اینجا بود که گفتم بد نیست که از این ببعدم برم سراغ زیبا سازی نرم افزارهام.!!!!!
    خب در اولین قدمی که به ذهنم رسید اینه که من بیشتر با فرم ها سروکاردارم پس اول بیام فرم هامو سفارشی کنم به سبک و سلیقه خودم یا کارفرما!!!! بعد تکست باکس ها، باتن ها و دست آخرهم دیتا گرید(مثل گریدی که دوست خوبمون جناب آقای winner1 طراحی کردند).

ممنون میشم که در زیبا سازی و سفارشی کردن این چند کنترل ها راهنماییم کنید!!!

باتشکر از همگی
    رفیق عالیه باید همیشه این رو بدونیم قبل از پول و مشتری جیزیه که از ما بوجود میاد و باید انسان از ساختهاش احساس غرور کنه پول میاد و میره

محل زندگی
    خلخال

من خودم اشق رنگ ابیم ولی گفتم اینبار تنوع ایجاد کنم این شروع برنامه جدیدمه نظرتون چیه؟
    26-09-1394 03-22-55 ب-ظ.jpg
    اینم طیف ابیشه بنظرتون کدوم بهتره
    26-09-1394 02-38-24 ب-ظ.jpg

کاربر دائمی آواتار ghasem110deh
    محل زندگی
    تهران

من خودم اشق رنگ ابیم ولی گفتم اینبار تنوع ایجاد کنم این شروع برنامه جدیدمه نظرتون چیه؟
    منم دارم از رنگ آبی (خصوصا واسه باتون) استفاده میکنم ...
    ولی از رنگ آمیزی اولی بیشتر خوشم اومد (دومی بنظرم یکم چشم رو میزنه)

محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

سلام
    اولی بهتره دومی چشم رو میزنه

سلام
    طرح اول بهتره
    دومی خیلی تیره است

محل زندگی
    Microsoft Visual Studio

close.png

دوستان چطور میتونم یه همچین فرمی را طراحی کنم که دکمه ی close اش این شکلی باشه؟؟؟؟
    و یه سوال دیگه
    کدی یا راه حلی داره که حاشیه های چهار زاویه فرم را از نظر ارتفاع دستکاری کرد؟؟؟؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اورمیه

اره روی عکس خودم با فتو شاپ بلور کردم چون کارم رو هنوز کامل نکردم و تحویل ندادم

منظورم پشت فرم بلور شده اینه (تویی عکس زیر مشخصه) فکنم تویی عکس بالا چون خودمم بلور کردم مشخص نیست

این
    Untitled.jpg
    با سلام
    طراحی فرمهات قشنگه برای اون شغل
    بی زحمت فقط اگه ممکنه اون کمپوننت تاریخ را بزار منم بردارم. ازش خوشم اومده
    ممنون میشم

محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

سلام

تویی همین سایت برنامه نویس سورسش هست ولی من الان فقط کامپونت رو دارم ایناش
    http://cdn.persiangig.com/download/MWjzjW/dl

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

close.png

دوستان چطور میتونم یه همچین فرمی را طراحی کنم که دکمه ی close اش این شکلی باشه؟؟؟؟
    و یه سوال دیگه
    کدی یا راه حلی داره که حاشیه های چهار زاویه فرم را از نظر ارتفاع دستکاری کرد؟؟؟؟
    سلام
    یه سوال ساده تا بعد راهنمایی کنم: این تصویر از چه اشکالی تشکیل شده؟

محل زندگی
    Microsoft Visual Studio

نقل قول نوشته شده توسط Mahmoud Zaad مشاهده تاپیک
    سلام
    یه سوال ساده تا بعد راهنمایی کنم: این تصویر از چه اشکالی تشکیل شده؟
    خب یه مستطیل، یک مربع کوچک که زاویه های سمت چپ بالا و چپ پایینش گرد شده.........

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

خب یه مستطیل، یک مربع کوچک که زاویه های سمت چپ بالا و چپ پایینش گرد شده.........
    ولی من یه مستطیل، یک ربع دایره و یک علامت ضربدر هم می بینم! (بیشتر هدفم این بود که ببینم چقدر با کلاسهای گرافیک آشنا هستید.)
    خب راهنمایی کلی: برای کارهای گرافیکی از رویداد paint کنترل ها استفاده میشه که خود PaintEventArgs یک کلاس گرافیکه. حالا برای رسم شکل بالا دو راه وجود داره:

1- با مستطیل کاری نداریم چون همون فرم یا پنل هست. اما برای دکمه میشه یک یوزر کنترل به پروژه اضافه کرد و بعد رسم یه ربع دایره و پر کردن اون به رنگ قرمز با متد FillPie (کلا برای رسم یک برش از دایره از این متد استفاده میشه که قاعدتاً برش کامل میشه خود دایره!) و در آخر رسم یه آیکن برای علامت ضربدر با متد DrawImage یا رسم یک کاراکتر X با متد DrawString و در آخر کدنویسی برای حالت ها مختلف تغییر رنگ دکمه در رویدادهای کلیک، mouseOver و focus و ...

2- یک باتن رو با استفاده از GraphicsPath تغییر شکل بدی و به شکل یک ربع دایره در بیاری. در اینجا هم باید برای تغییر رنگ در حالت های مختلف کد نویسی انجام بشه.

در کل پیشنهاد می کنم در مورد گرافیک یه تحقیق انجام بدید. دوماً برای موفقیت در گرافیک باید یه مقدار ریاضی قوی و قدرت تجسم خوبی داشته باشید همینطور وقت مناسب برای تست کردن.

محل زندگی
    خلخال

http://uupload.ir/files/bryq_new.jpg
    نظرتون چیه؟

محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

خوبه شده یعنی عالیه ولی بنظرم از فونت بی یکان استفاده کن تویی پروژه هات هم برای عدداش و هم برای نوشته هاش

محل زندگی
    Microsoft Visual Studio

عالیه دوست عزیز!!!!!!

خیلی خوب بود..

محل زندگی
    خلخال

خوبه شده یعنی عالیه ولی بنظرم از فونت بی یکان استفاده کن تویی پروژه هات هم برای عدداش و هم برای نوشته هاش
    اهان دمت گرم الان دانلود میکنم فقط واسه کلمات ربی و انگلیسیم مناسبه چون برنامم چند زبانس؟

به نظرم جایی برای ایده گرفتن نداشت.چون این دیزان رو سال هاست تو آفیس می بینیم.و شما اصل راست به چپ بودن رو خیلی راحت از کنارش گذشتین.

محل زندگی
    خلخال

نقل قول نوشته شده توسط saeedr22 مشاهده تاپیک
    به نظرم جایی برای ایده گرفتن نداشت.چون این دیزان رو سال هاست تو آفیس می بینیم.و شما اصل راست به چپ بودن رو خیلی راحت از کنارش گذشتین.
    کجای برنامه من شبیه افیسه:|
    کدوم نسخش؟
    آخرین ویرایش به وسیله winner1 : دوشنبه 30 آذر 1394 در 12:25 عصر

سلام دوستان.

کسایی ک منتظره دیتپیکرم بودن مژده مژه بالاخره تمرکزمو گذاشتم روش و تمومش کردم تا لذت ببرید ازش
    لطفا سوالات و پیشنهاداتون رو داخل تاپیک زیر مطرح کنید.

تقویم و Datepicker شمسی و زیبا

سلام

تویی همین سایت برنامه نویس سورسش هست ولی من الان فقط کامپونت رو دارم ایناش
    http://cdn.persiangig.com/download/MWjzjW/dl
    سلام این لینک مشکل داره؟؟؟

میشه دوباره قرار بدید؟ اسم کامپوننت را هم میتونید اعلام کنید تا پیداش کنم؟

کاربر دائمی آواتار butterfly8528
    محل زندگی
    CLR

فرم ثبت کاربران

فرم ثبت ورود و خروج

سلام جوزا جان،

طرح های شما واقعا زیبا و حرفه ایست.

اینجا یه مشکل کوچک وجود داره: آیکون مسیج باکس با طرح هم خوانی نداره.

WPF کار های شما ؟

کاربر دائمی آواتار abdullah20
    محل زندگی
    اصفهان

خیر دوست عزیز طرح دوستمون wpf نیست از دات نت بار استفاده کردند

صفحه 13 از 44 اولاول ... 3111213141523 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 14 دی 1394, 12:16 عصر
  2. آموزش: طراحی رابط کاربری پروژه + سورس
    نوشته شده توسط birtemp در بخش WPF
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 25 مرداد 1392, 23:45 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 26 فروردین 1391, 15:51 عصر
  4. طراحی رابط کاربری نرم افزار هایتان به چه شکل است ؟
    نوشته شده توسط sara66 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 05 دی 1390, 17:34 عصر
  5. طراحی رابط کاربری GUI
    نوشته شده توسط linux در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 20 بهمن 1384, 19:05 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید